Dnešní dlouhý fotbalový večer je za námi. Z postupu mezi čtveřici nejlepších týmů se raduje hostující Mladá Boleslav po lépe zvládnutém penaltovém rozstřelu. Loučí se s vámi Marek Komárek, napočtenou!
120+1
V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FK Mladá Boleslav.
Dlouhý fotbalový večer končí postupem Mladé Boleslavi. Rozdílový gól trefil ve čtvrté penaltové sérii Železník.
Maška vychytal Vejmola, Mladá Boleslav vítězí!
Další hostující hráč úspěšný! Mašek musí dát.
Havel nekompromisně proměňuje, ale hosté stále mají výhodu. Promění Železník?
Čmovš s velkým štěstím proměnil. Jeho střela skončila v brance s přispěním tyče.
Bartek přestřelil!
Matějovský další ze suverénních střelců. Fryšták bez šance.
Hašek také nedal brankáři šanci. Bohemka vede!
Přikryl také suverénní. Poslal Fryštáka úplně na opačnou stranu.
Kapitán domácích proměnil suverénně. Trefil pravý dolní roh.
Střílení penalt začíná.
Prodloužení nepřineslo rozhodnutí a o druhém semifinalistovi našeho národního poháru se rozhodne v penaltovém rozstřelu.
120+1
Druhé prodloužení skončilo.
120
Milan Havel se snažil dostihnout míč, to se mu sice skluzem povedlo, ale dál už pokračovat nemohl, měl problém s křečí.
120
Hosté to stále zkouší, ale zelenobílí zejména svou bojovností odolávají.
119
Většině fanoušků na stadionu teď zatrnulo. Do dobré šance se hnal Nečas a už to vypadalo, že byl faulován. Za svůj nafilmovaný pád si ale vysloužil pouze žlutou kartu.
118
A míč opět až u Vejmoly.
117
Hra se odehrává daleko od obou branek. Aktivnějším týmem je v závěru prodloužení Mladá Boleslav.
116
Jánoš hrál aut až na Vejmolu. Utkání se blíží do penaltového rozuzlení.
115
Jindřiškovi byl pískán faul na Přikryla. Ten si na trávníku poležel o trochu déle kvůli křečím.
114
Dostálův centr sebral ze vzduchu Vejmola.
113
Na pravé straně byl chvíli neobsazený Jánoš. Domácí obrana si ho ale nakonec našla.
112
Jindřiška viditelně fauloval Matějovský a je dalším žlutým kartonkem potrestaným hráčem dnešního klání.
110
Zraněným hráčem byl Michal Šmíd. Už je ale na nohou a v zápase bude pokračovat.
109
Fryšták si musel dojít ven z branky pro zajímavý centr Matějovského. Po celé akci zůstal na malém vápně ležet jeden z domácích hráčů.
108
Rohový kop pro Mladou Boleslav. K jeho exekuci se staví Marek Matějovský.
107
Sim Luts posílal míč do vápna, ale hostující obrana byla pozorná.
106
Havel se sám vyhnal mimo hrací plochu.
106
Začalo druhé prodloužení.
V prvním prodloužení se ani jeden z týmů neprosadil. Hra je opatrnější. Je velmi pravděpodobné, že uvidíme penaltový rozstřel.
105
První prodloužení skončilo.
105
Hosté se dožadovali písknutí ruky Buchty, ale rozhodčí už o tom nechtěl slyšet a ukončil první poločas prodloužení.
104
Martin Hašek se dobře vrátil a odehrál na rohový kop pro Mladou Boleslav.
103
Přikryl faulovaný Jindřiškem. Po rozehrávce se zjevil v dobré pozici Železník, ale jeho střela na zadní tyč neměla ideální parametry.
102
První poločas prodloužení se pomalu ale jistě blíží do svého závěru, Týmy hrají rozhodně opatrněji než v základní hrací době.
100
MIchal Šmíd zastavil nedovoleně Nečase a za tento zákrok viděl žlutou kartu. Nutno říci, že se Nečas dostával do zajímavé pozice a faul byl poslední možností, jak ho zastavit.
99
Domácí se hnali do brejku, ale Maškova přihrávka nebyla přesná.
97
Poslední střídání využívají i domácí. V zápase končí Kuchta, většinu prodloužení odehraje Sim Luts.
97
Matějovský hledal Železníka na hrotu, ale před ním dobře zasáhla domácí obrana. Celou situaci pak do zdárného konce pro domácí dotáhl Fryšták.
96
Matějovského přihrávka nenašla adresáta. Byla příliš prudká.
95
Závar před domácí brankou Klokani přes mírné obtíže zvládli.
94
Do zakončení se dostával Dostál, ale nepodařilo se mu natlačit přes obránce. Podle toho vypadal výsledek celé akce.
93
Ze dvaceti metrů vystřelil Jánoš. Několik metrů nad branku.
92
Pravděpodobně za příliš mnoho slov dostal žlutou kartu Kuchta.
92
Na druhé straně zkoušel střelu u dálky Nečas. Ta byla zblokovaná. O chvíli později byl stejný hráč faulovaný a k exekuci přímého kopu se staví Matějovský. Na přímé ohrožení branky to ale není.
91
Faulovaný Mašek. Větší touha po postupu je momentálně vidět na domácích.
91
Začal první poločas prodloužení.
Základní doba utkání skončila po trefách Magery a Maška smírně 1:1. Za pár chvil tedy začne třicetiminutové prodloužení. Pokud ani po něm nebude rozhodnuto, uvidíme pokutové kopy.
90+1
Druhý poločas skončil.
90
Na obou stranách byla k vidění žlutá karta, Z domácího celku ji viděl Hašek, hostujícím potrestaným hráčem je Železník.
90
89
Kabaev poslal dobrý centr před Vejmolu, ten ho ale před Maškem stihl vytěsnit. O chvíli později byl ve výborné pozici Kuchta, Vejmola ale jeho dobrou střelu vyrazil nad sebe a následně měl velké štěstí, protože míč doputoval na břevno!
88
Hosté se dočkali branky, ale ta nemůže být uznána pro postavení mimo hru. Teď měli štěstí naopak domácí. Přikryl byl v dobré pozici.
87
Martin Hašel v dobré pozici okolo penaltového puntíku netrefil balón! Velké štěstí pro hosty.
86
Faulovaný Magera se dlouho zvedal z trávníku, ale zápas dohraje.
85
Dlouhý nákop Fryštáka skončil postavením mimo hru.
84
Snahu hostí zvrátit zápas na vlastní stranu zhatil útočný faul.
83
Domácí se dožadovali penalty, ale Mašek faulován nebyl. Ani podle názoru rozhodčího.
81
Dnešní utkání sleduje 999 diváků.
80
Poslední střídání na straně hostí. Nastupuje Marek Matějovský, odstoupil Petr Mareš.
79
Jestli dnes Klokani vyhrají, bude to zásluha zkušeného Josefa Jindřiška. Nyní se vydal kopat rohový kop a svůj centr posadil přesně na hlavu jednoho ze spoluhráčů na hranici pokutového území a míč skončil těsně vedle levé tyče hostující branky!
78
Jindřiškova střela byla zblokována na rohový kop.
77
Velmi nadějnou standardní situaci budou mít nyní k dispozici domácí! U míče nějakých osmnáct metrů od branky stojí Jindřišek s Maškem.
76
Domácí diváci si přejí druhou postupovou trefu. Zelenobílý se ale teď musí bránit.
75
Bohemians právě vstřelili branku!
Jindřišek ukázal svou velkou zkušenost. Místo střely z velké vzdálenosti načechral míč přímo na nohu DOMINIKA MAŠKA, který nekompromisně prostřelil Vejmolu.
73
Hosté se zvládli vykombinovat z těžké pozice u postranní čáry a už spřádají další útočné plány.
71
Útok domácích posílí na zbytek utkání Dominik Mašek. Vystřídal Nitrianského.
71
Na účet domácích přibyl další rohový kop. Vybojoval ho opět aktivní Dostál.
69
Hráči Bohemians obléhali pokutového území, nacentrovat přímo do něj zkusil Dostál, ale míč přešel brankovou čaru a ve hře se tak nemohlo pokračovat.
68
Po rohovém kopu zůstali domácí ještě relativně dlouho na své útočné polovině, ale branka Vejmoly v ohrožení nebyla.
67
Domácí vrhají stále více svých hráčů do útoku. To vidí i publikum a zvyšuje svoji podporu.
66
Bartek se prokličkoval přesilou a nabídl míč Kuchtovi, který z dobré pozice mířil vedle. Jeho střela byla ale tečovaná, uvidíme tak rohový kop.
65
Na levé straně se o míč hlásil Havel, domácím ale rychlý přechod kupředu moc nevychází. Jejich šance je především v bojovnosti.
64
Kuchta vysílal pas na Kabaeva, toho ale dobře křižoval obránce. Ze zajímavé akce domácích tak nic nebude.
62
Domácí svou aktivitu logicky zvýšili. Do zakončení se ale dostat přes dobře bránící hosty nemohou.
61
Domácí reagují na inkasovanou branku střídáním. Ze hřiště odešel Jirásek, čerstvým hráčem Klokanů je Martin Hašek.
59
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté se trochu překvapivě dostávají do vedení. K míči se po hlavičce jednoho z domácích obránců dostal LUKÁŠ MAGERA a Fryšták byl proti jeho střele z bezprostřední blízkosti bez šance.
58
Druhé střídání v dresu hostí. Ze hřiště míří půl hodiny před koncem Chramosta, druhým čerstvým hráčem hostí je Železník.
56
Nový hráč na hrací ploše Adam Jánoš zkusil z dvaceti metrů své štěstí, ale mezi tři tyče branky nezamířil.
55
Aktivní Jindřišek na druhé straně zabránil dobře se rozvíjející šanci hostí.
54
Jindřiškova těžká střela z voleje neohrozila Vejmolu.
54
Kuchta s Kabaevem se pohybovali na hranici ofsajdu tak dlouho, až jeden z nich opravdu přihrávku do ofsajdu dostal.
53
Bartek byl zatažen za dres na polovině hřiště, hlavní rozhodčí Nenadál tento nenápadný faul postřehl a domácí přisuzuje míč.
51
Nečasova hlavička Fryštáka neohrozila, o chvíli později zastavil hostující útočné snažení ofsajd.
50
Ke střele z hranice pokutového území se dostal Bartek. Směřovala ovšem pouze doprostřed branky, kde se vyskytoval připravený Vejmola.
50
Magera nabízel kolmicí míč svému spoluhráči na hrotu, rychleji u míče byl ale domácí brankář Fryšták.
49
Jindřišek vybojoval míč a hledal Barteka. Ten se k hlavičce sice protlačil, nedokázal však udělit míči ani přesnost, ani razanci.
48
Centr proletěl pokutovým územím a skončil až u Fryštáka, který neměl problém ho zpacifikovat.
47
Mareš byl faulován Jiráskem. Sám faulovaný se postaví k exekuci přímého kopu, chystá se centrovat.
46
Do druhého poločasu vstoupili hosté s jednou změnou v sestavě. Pauscheka nahradil Jánoš.
46
V první půli jsme viděli na každé straně po jedné velké šanci. Oba brankáři ale předvedli dobré zákroky a tento čtvrtfinálový zápas MOL cupu je tak stále otevřený. Bude Mladá Boleslav i po přestávce aktivnější a vytěží z této aktivity i první (a možná rozhodující) branku utkání?
45
45
Nejaktivnějšími hráči domácích jsou Jindřišek s Jiráskem. Druhý jmenovaný teď v zápalu boje fauloval Mareše.
43
Velmi slabou střelu vyslal na domácí svatyni Mareš.
42
Nečas přenechal míč Kerestešovi, ten byl faulován Nitrianským a po dalším faulu domácích v krátké době uvidíme další přímý kop z přibližně třiceti metrů od branky Fryštáka.
40
Fryšták byl u míče včas před nebezpečně dotírajícím Chramostou.
39
Aktivnějším týmem je pět minut před koncem prvního poločasu hostující Mladá Boleslav. V krátké chvíli bylo k vidění několik faulů zelenobílých, dočkáme se ještě v prvním poločase první branky utkání?
37
První žlutou kartu utkání viděl Petr Mareš.
36
Kabaev nepřesně sklepl na vlastního spoluhráče, rozhodčí ovšem ponechal výhodu proměnil ve faul a domácí u míče zůstanou.
35
Kuchta byl zachycen v ofsajdu.
35
Míč skončil po závaru před brankou u Vejmoly.
34
Keresteš odvrátil na pro změnu rohový kop domácích.
33
Centr Přikryla jen mírně tečoval pryč z pokutového území jeden z bránících hráčů. Hosté se následně u postranní čáry provinili útočným faulem.
32
Keresteš vybojoval proti Dostálovi další z řady rohových kopů pro Mladou Boleslav.
31
Nečas zkusil projít skrz obranu domácích individuálně, k zakončení se ovšem nedostal.
30
Kuchta vůbec neodhadl trajektorii míče od Jiráska, rozehrávat od své branky bude opět Vejmola.
29
U rohového praporku se pokoušel získat míč Kuchta. Jeho snažení ale skončilo pouze faulem.
28
Domácí mohli jít do vedení. Na konci pohledné akce byl hlavičkující Kabaev, jeho pokus ale skvěle vytěsnil mimo tři tyče mrštný Vejmola.
27
Jindřišek fauloval na středu hřiště a hosté tak budou moci přidat další útočné snažení.
25
Nitrianský a Bartek si dobře narazili. Druhý jmenovaný nabídl míč Havlovi, ten svou střelou vyzkoušel pozornost Vejmoly.
24
Z trestného kopu vyslal velmi dobrou střelu na zadní tyč Přikryl, dobrým zákrokem se ale blýskl Fryšták. Uvidíme třetí rohový kop hostí.
23
Nečas se v rychlosti vrhl mezi dvojici soupeřů, oba si dokázal obhodit a následně byl faulován. Uvidíme zajímavou standardní situaci v podání hostí.
22
Za vytrvalého fandění domácího kotle se do útoku dostali domácí. Vše skončilo střelu Barteka nad.
21
Mareš našel kolmicí Keresteše, který zkoušel ve vápně nalézt dalšího svého spoluhráče, svým centrem ale žádného nenašel.
20
Dostál fauloval Nečase a Mladoboleslavští chystají další postupný útok.
18
Přikryl zamezil dalšímu útočnému snažení hostí svým faulem na Jindřiška.
18
Buchta pokazil rozehrávku a pustil do ofenzivní činnosti opět hosty.
17
Aktivitu přebírají hosté. Uvidíme jejich druhý rohový kop.
16
Pravděpodobně Magera dopravil míč po dobrém centru za Fryštáka, byl však avizován a následně i pískán ofsajd.
16
Nitrianský fauloval Stronatiho a uvidíme rozehrávku volného přímého kopu hostí. Nutno dodat, že stále dost daleko od branky Fryštáka.
15
Centr směřoval na malé vápno, tam ale rázně zakročila hlava jednoho z domácích obránců.
14
První rohový kop pro Mladou Boleslav.
14
Na polovině hřiště dostal naloženo Mareš. Ve hře ale bude pokračovat.
13
Souboj Nitrianského a Keresteš neměl vítěze. Domácí se po něm dostali alespoň k autovému vhazování.
11
Kombinace domácím na pravé staně nevyšla. Marně se navíc dožadoval faulu Jirásek.
10
Milan Jirásek zkusil štěstí z velké vzdálenosti. Mířil vysoko nad.
9
V obraně Klokanů zatím velmi dobře pracuje Dostál.
8
Hráči Bohemians 1905 se nadále tlačí do útoku. Nyní ovšem k jejich nelibosti nebyl nařízený rohový kop. Rozehrávat bude od své branky Vejmola.
7
Z ničeho nic se domácí dostali k nebezpečné střele z hranice pokutového území a Vejmolu zachránila vnější strana tyče.
6
Z volného přímého kopu domácí vytěžili alespoň rohový kop.
5
Těsně za polovinou hřiště byl faulovaný Jindřišek. Volný přímý kop rozehraje Nitrianský.
5
Po levé straně zkoušel proniknout Keresteš, obrana domácích ho ale dobře zastavila.
3
V první velké šanci zápasu se zjevil Chramosta. Fryšták ho skvěle vychytal a na první gól utkání stále čekáme.
2
Dobrý obranný zákrok předvedl hostující Čmovš. Záhy domácí faulovali na polovině hřiště.
1
Hned v první minutě zkusil štěstí z dálky Nečas. Fryšták zasahovat nemusel.
1
Oba celky už jsou na hrací ploše, utkání nám brzy začne.

Bohemians Praha 1905: Fryšták – Dostál, Buchta, Šmíd, Havel – Nitrianský, Jindřišek (C), Jirásek, Bartek – Kabaev, Kuchta.
Náhradníci: Hubínek, Markovič, Krch, Luts, Hašek, Mašek, Berkovec.

FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Čmovš, Stronati, Keresteš – Levin, Nečas, Přikryl, Mareš – Chramosta, Magera.
Náhradníci: Fleišman, Da Silva, Jánoš, Železník, Matějovský, Takács, Mikulec.

Rozhodčí: Nenadál – Nádvorník, Batík – Severýn.
V současné době není v ideálním rozpoložení ani jedno z mužstev. Po cenné výhře nad Spartou nechala Mladá Boleslav všechny body na Slovácku a o tomto víkendu brala do ligové tabulky bod za bezbrankovou nezáživnou remízu s Jabloncem.

Klokani jsou na tom ještě mnohem hůř. Dlouhou sérii bez vstřelené branky sice doma proti Dukle Praha na začátku utkání zlomili, na body to ovšem nestačilo stejně jako tento víkend na hřišti poslední Příbrami. Středočeši se tím dostali zpět do hry o záchranu a nebýt matných výkonů Jihlavy, hráči Bohemians by už byli druhým nejžhavějším adeptem na sestup.

Kdo se bude radovat z postupu do semifinále MOL cupu se dozvíme v úterý po 22. hodině.
V prvním kole našeho národního poháru měly oba celky volný los.

2. kolo
V tom druhém už měla volno pouze Mladá Boleslav.

FK TJ Štěchovice – Bohemians Praha 1905 2:3 (1:1)

Klokani museli na hřišti třetiligových Štěchovic bojovat až do posledních minut. Domácí na začátku poslední desetiminutovky vyrovnali, ale během několika desítek vteřin měli hosté vedení zpátky zásluhou Jeslínka. Toto vedení už nepustili.

3. kolo
SK Zápy – FK Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
Ani Mladoboleslavští nesehráli úplně jednoduchý do poháru vstupní duel. Rychle prohrávali a jejich těsné vítězství zajistil až pět minut před koncem Magera.

SK Spartak Hulín – Bohemians Praha 1905 0:2 (0:1)
Mašek s Kuchtou zajistili alespoň výsledkově jednodušší postup hráčů z Vršovic přes v současnosti devátý celek MSFL.

Osmifinále
FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové 4:2 (2:1)
Bojovný výkon Hradce zastínil svým hattrickem Magera a poslal zaslouženě Mladou Boleslav do čtvrtfinálového souboje s Bohemians 1905.

Bohemians Praha 1905 – FK Králův Dvůr 3:1 (2:0)
Ani tentokrát soupeř z nižších soutěží na Klokany nevyzrál. Po rychlých trefách Bergera a Holendy se zdálo být o postupujícím rozhodnuto, na začátku druhé půle ale zápas zdramatizoval Balšánek. Definitivně poslal Bohemians 1905 do čtvrtfinále třetí trefou Mikuš.
Prvoligový kolotoč vystřídá uprostřed tohoto týdne trojice zápasů MOL cupu. V pražských Vršovicích se odehraje čtvrtfinálový duel mezi domácím týmem Bohemians 1905 a hostující Mladou Boleslaví.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.