MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Ostrava - 28. srpna 2018   17:00

0:2
(0:0)
Ostrava
Ostrava
62' Fleišman   • 77' Diop
Uničov
Spurný – Seibert, Krayzel, Vejvoda (46. Binar), Můčka (K)– Jeřábek (68. Komenda), Svoboda, Bala, Vichta (78. Dostál), Antl – Krč.
Uvízl – Purzitidis, Dostál, Gabriel, Komenda, Binar, Habáň.
Zelinka – Pochylý, Lakomý. Delegát: Chytil.
U stadionu 619, 783 91 Uničov.
Ostrava
Budinský – Jánoš, Granečný, Bolf (46. Fleišman), Stronati, Jirásek, Šašinka J. (56. Diop), Holzer, Procházka (K), Šašinka O. (63. Hrubý), Meschaninov.
Laštůvka – Šindelář, Fillo, Diop, Hrubý, Breda, Fleišman.

90+2'
Konec zápasu. Uničov dokázal Baníku vzdorovat, dokonce měl i několik dobrých šancí, ale branku nevstřelili a do dalšího kola se tak po výhře 2:0 podívá Baník Ostrava.
90+2'
Žlutou kartu dostává Dostál (SK Uničov).
90+2'
Střelu Krče z bezprostřední blízkosti Budinský vyrazil.
90+1'
Po rohu nakrátko se ke střele z dálky odhodlal Granečný, jeho pokus byl nepřesný.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.
88'
Komendovi už se chystal ve vyložené šanci střílet, ale míč mu ukopnul bránící hráč.
85'
Krčova střela z dálky šla jen doprostřed brány, kde stál připravený Budinský.
83'
Diop zakončil nůžkami hodně nepřesně.
83'
Centr směřovaný na Diopa zachytila domácí obrana.
81'
Dostál dostal skvělou přihrávku do vápna a hnal se sám na Budinského, který vytáhl skvělý zákrok.
78'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Dostál.
77'
Baník právě vstřelil branku!

DAME DIOP zakončil nehlídaný z malého vápna, tady neměl Spurný šanci.
76'
Nákop do vápna si sebral Spurný.
75'
Centr z volného přímého kopu domácích protečoval bránící hráč do autu.
74'
Holzer se přes domácí obranu nedostal.
73'
Diop sice na dlouhou přihrávku dosáhl, ale míč následně poslal za brankovou čáru.
70'
Binar střílel odražený míč na bránu.
70'
Dnešní utkání sleduje 1252 diváků.
69'
Střelu Binara k tyči vyrazil Budinský na roh.
68'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Komenda.
68'
Po faulu na Antla získali domácí výhodu přímého kopu.
67'
Střelu Diopa zblokoval obránce na roh.
66'
Hlavičku Procházky po rohovém kopu Spurný chytil.
65'
Spurný centr vyboxoval, pokračující akce přinesla roh z druhé strany.
64'
Holzer vybojoval v souboji s Krayzelem rohový kop.
63'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ondřej Šašinka, přichází Hrubý.
62'

Na centr si naskočil JIŘÍ FLEIŠMAN a hlavou překonal Spurného.
60'
Hrdinou domácích tribun se mohl stát Aleš Krč, který se dostal do úniku, ale nakonec zakončil vedle levé tyče.
57'
Centr poslal do vápna Jirásek, Spurný vyboxoval.
57'
Po vysoké noze Můčky budou mít hosté volný přímý kop.
55'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Šašinka Jakub, přichází Diop.
54'
Přihrávka na Granečného skončila v autu.
54'
Baník bude rozehrávat po faulu od půlící čáry.
53'
Holzer vystartoval na přihrávku a pozdě a míč skončil za brankovou čárou, odkop Spurného.
52'
Na centr z levé strany si naskočil Jakub Šašinka, jeho zakončení hlavou skončilo nad domácí bránou.
48'
Krayzel se Spurným zvládli ubránit útok Baníku.
47'
Domácí mají hned zkraje druhé půle rohový kop, který však nenadělal obraně Baníku vážnější potíže.
46'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vejvoda, přichází Binar.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Bolf, přichází Fleišman.
46'
45'
První poločas skončil. Domácí zatím drží trochu nečekaně bezbrankový stav, za což je ocenily tribuny hlasitým potleskem.
45'
Nadějně rozjetý útok domácích zhatil odmávaný ofsajd.
42'
Útok hostů ukončil útočný faul.
39'
Centr zleva odvrátil hlavou Vejvoda.
38'
Jeřábek svým napadáním udělal Granečnému pořádné starosti, hosté se nakonec ubránili a rozehráli od Budinského.
37'
Centr Holzera domácí odvrátili.
36'
Rozehrávky se ujal Jirásek, ale napálil jen zeď.
34'
Žlutou kartu dostává Můčka (SK Uničov).
34'
Po faulu na Bolfa budou hosté kopat volný přímý kop z hranice vápna.
30'
Kombinační akci domácích chtěl zakončit Bala, jeho pokus z dálky trefil prvního bránícího hráče.
27'
Ovace domácích fanoušků si vysloužil Spurný, který 1 na 1 vychytal Jánoše.
26'
Centr do vápna nebyl nijak nebezpečný a Budinský ho v klidu sebral.
24'
Budinský po malé domů stihl odkopnout míč ještě před napadajícím Antlem.
22'
Přihrávku na nabíhajícího Vichtu zachytil obranný val hostů.
21'
Průniková přihrávka Svobody byla příliš dlouhá a skončila až u Budinského.
19'
Spurný ve spolupráci s Kryazelem zabránili hráči Baníku zakončit z malého vápna.
18'
Centr Vichty hosté odvrátili, ale domácí zůstali u míče, celá akce vyvrcholila centrem do vápna na Jeřábka, který nedoskočil.
17'
Domácí získali volný přímý kop z 40 metrů.
16'
Nákop domácích skončil až u Budinského.
15'
Centr do vápna odvrátil domácí hráč hlavou.
12'
Jirásek tentokrát střílel z první asi metr nad bránu.
10'
Slabá střela Jiráska z vápna nebyla pro Spurného problém.
10'
Rodící se útok domácích zastavil na půlící čáře Bolf.
8'
Domácí zvládli ubránit útočícího hráče u rohového praporku, následuje odkop od brány Spurného.
7'
Po rozehrávce nakrátko následoval centr, po kterém střílel jeden z Baníkovců do břevna.
7'
V 7. minutě bude mít Baník už třetí roh.
5'
Centr odvrátil na bližší tyči Můčka.
4'
Obranný zákrok domácího hráče skončil málem vlastním gólem, nakonec je z toho roh.
4'
Krč prodloužil za sebe jen k hráčům Baníku.
3'
Domácí brejk skončil příliš dlouhou přihrávkou na nabíhajícího hráče.
2'
Baník bude po obranném skluzu domácího hráče kopat roh.
1'
Spurného rozehrávku zachytil napadající hráč a už to vypadalo na solidní šanci, kterou ale hosté nedotáhli.
1'
Výkop měli domácí hrající zprava doleva.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modrém, Baník v bílém.
-10'
Je vidět, že do Uničova přijel tým se zvučným jménem. Tribuny se zaplňují ve velkém.

SK Uničov: Spurný – Seibert, Krayzel, Vejvoda (K), Můčka – Jeřábek, Svoboda, Bala, Vichta, Antl – Krč.
Náhradníci: Uvízl – Purzitidis, Dostál, Gabriel, Komenda, Binar, Habáň.

FC Baník Ostrava: Budinský – Jánoš, Granečný, Bolf, Stronati, Jirásek, Šašinka J., Holzer, Procházka (K), Šašinka O., Meschaninov.
Náhradníci: Laštůvka – Šindelář, Fillo, Diop, Hrubý, Breda, Fleišman.

Rozhodčí: Zelinka – Pochylý, Lakomý. Delegát: Chytil..
V minulé sezoně dokráčel Baník až do čtvrtfinále, kdy prohrál na penalty na půdě Mladé Boleslavi.. Uničovu se tolik nedařilo, když vypadl už v 1. kole po porážce v Kozlovicích. Tuto sezonu Baník jakožto prvoligový klub 1. kolo poháru nehrál. Uničov jel 1. kolo do Šumperka, kde rozhodl jediným gólem Antl. Oba týmy už se spolu v poháru utkaly dvakrát. V obou případech se dál podíval Baník. V osmifinále 2004/2005 rozhodl jediným gólem Adam Varadi. O 7 let později už to bylo jednoznačnější a výhru 3:0 Slezanům vystřelili Václav Svěrkoš, Pavol Poliaček a Richard Vaněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.