Staněk – Hybš, Brabec (C), Hejda – Falta, Al. Čermák (89. Ondrášek), Kalvach, Bucha (84. Ba Loua), M. Havel – Beauguel (84. Mihálik), P. Šulc (74. Kayamba).
1167 diváků
Slavia
O. Kolář – Bořil (C), Deli (80. Zima), Kúdela, Masopust (60. Sima) – Ševčík, Hromada (60. Traoré) – Oscar, Stanciu (80. Lingr), Bah – Kuchta (80. Van Buren).
Stejskal – Zima, Olayinka, Sima, Van Buren, Traoré, Lingr.

To už je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, nashledanou.
Jako poslední si přišel pro zlatou medaili kapitán sešívaných Jan Bořil, ten následně zvedl nad hlavu trofej pro vítěze MOL Cupu pro sezónu 2020/21.
Teď už všechna pozornost směřuje na Pražany, Ti přebírají z rukou Martina Malíka zlaté medaile.
Nyní přicházejí na řadu domácí fotbalisté, plzeňští hráči přebírají stříbrné medaile.
Slávisté si užívají vítěznou děkovačku. Je zajímavé, že když je utkání bez fanoušků, kde se vzalo tolik stovek fanoušků hostujícího celku.
Jako prvními oceněnými jsou dnes rozhodčí. Nutno podotknout, že se dnes větší chyby nedopustili.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:4.
Je dobojováno. Slavia Praha získává v sezóně 2020/2021 DOUBLE. Dnes ale nebyla dlouho lepším celkem. Dnes vítěztví vychytal především Ondřej Kolář, který zlikvidoval tři stoprocentní šance Viktorie. Ve druhém poločase se nechal zbytečně vyloučit Milan Havel a hosté nabídnutou početní výhodu zužitkovali. Krátce po svém střídání rozhodl kometa letošní sezóny Abdallah Sima.
90+4'
90+3'
Mick Van Buren měl na kopačce druhý gól Slavie, hostující hráč si narazil se svým spoluhráčem, jenomže poté tváří v tvář Staňka nepřekonal.
90+3'
Hosté v ofsajdu, Plzeň má jednu z posledních možností.
90+3'
Lukáš Hejda ve středu pole povalil Davida Zimu, který vůbec nespěchá zpět na nohy.
90+2'
Žlutou kartu dostává Lukáš Hejda (FC Viktoria Plzeň).
90+2'
Hosté v předposlední minutě drží míč na své polovině.
90+1'
Žlutou kartu dostává Ondřej Kolář (SK Slavia Praha).
90'
Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví tři minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Zdeněk Ondrášek (FC Viktoria Plzeň).
89'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Aleš Čermák, přichází Zdeněk Ondrášek.
88'
Obrovská šance Jakuba Brabce na srovnání. Plzeňský kapitán se uvolnil v pokutovém území, poté ale prudkou ránou netrefil bránu.
88'
Jeho nízký centr ale odhlavičkoval do bezpečí hostující Traoré.
87'
Oscar fauloval okatě Mihálika, míč si již začíná stavět kdo jiný, než Aleš Čermák.
87'
Hosté už nikam nepospíchají. Nyní až Ondřej Kolář běží rozehrát po faulu poblíž středové čáry.
86'
Plzeň už vrhá všechny síly do útoku, zda ji to bude k něčemu, to se dozvíme přibližně do deseti minut.
85'
Dnešní utkání sleduje 1167 diváků.
84'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jean-David Beauguel, přichází Ondřej Mihálik.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Adriel D´Avila Ba Loua.
83'
Další centr Aleše Čermáka, nyní se k hlavičce se štěstím dostal Matěj Hybš, jeho slabý pokus ale Koláře nepřekvapil.
83'
Další faul hostujícího celku, nyní byl ve středu pole faulován Pavel Bucha.
82'
Plzeň bude spoléhat na standardky. Nyní z ní centroval Aleš Čermák, Kayamba měl k míči ale daleko.
81'
Oscar se snažil o rychlou přihrávku, do míče se ovšem špatně opřel a ten skončil v zámezí.
81'
Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby.
80'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Simon Deli, přichází David Zima.
80'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Ondřej Lingr.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jan Kuchta, přichází Mick Van Buren.
79'
Hostujícímu kapitánovi se nechce zpět na nohy, o faul se ale nejednalo.
78'
Jan Bořil se řítil po levé straně, jeho cestu ale razantním skluzem zastavil Joel Kayamba.
77'
Viktoria se nadále snaží vyrovnat, jenomže teď už to bude mít hodně těžké.
75'
Plzeň mohla srovnat krok, jenomže hlavička Aleše Čermáka neměla příliš razance.
74'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Joel Ngandu Kayamba.
73'
Slavia právě vstřelila branku!
Hosté se ujímají vedení. Deliho centr letěl na zadní na Traorého, ten skvěle zpětně našel ABDALLAHA SIMU, který nyní již Staňka prostřelil.
72'
Abdallah Sima dnes poprvé dal o sobě vědět. Hostující hráč dostal přihrávku na hranici malého vápna, posléze ale branku přestřelil.
71'
Lukáš Hejda si počínal skvěle v osobním souboji proti Janu Kuchtovi, míč mu na poslední chvíli ukopl do zámezí.
70'
Pavel Šulc, i když se to zdálo, že fauloval, hlavní rozhodčí měl jiný názor. Škoda, že jeho následný centr do ohně plzeňští lépe nezužitkovali.
69'
Oscar se s míčem dostal až do vápna, poté přihrávkou oslovil Jana Bořila, ten pálil bez přípravy placírkou, leč mimo bránu.
68'
Jakub Brabec hlavou nekompromisně posílá míč mimo své území. V minulých zápasech byl plzeňský kapitán dost kritizován, dnes ovšem hraje velice slušně.
67'
Na Plzni zatím není znát, že by hrála v oslabení. Nadále pokračuje ve své aktivní hře a i o deseti hráčích si připravuje střelecké pozice.
66'
Brankář Staněk nyní nadvakrát byl u balonu dříve než soupeř. Gólman Viktorie se dostal skoro až na půlicí čáru, což diváci na stadionu ocenili hlasitým potleskem.
66'
A opět Aleš Čermák, další jeho rána z pokutového území a i nyní ji dokázali hosté zablokovat.
65'
Plzeň se dožadovala penalty, ta se ovšem nedostavuje. Hrajeme dál.
64'
Aleš Čermák se dokázal uvolnit v pokutovém území přes hradbu těl míč ale na bránu nedostal.
63'
Hybš poslal těžkou přihrávku Brabcovi, ten zvládl těžký moment.
62'
Alexander Bah se dostal k balonu uvnitř pokutového území, jeho kroucená rána mířila do brány, skvělý Staněk vytáhl ještě lepší zákrok.
61'
Škoda pro Viktorii. Pavel Bucha si nevšiml rozbíhajícího se jmenovce Šulce, vše nakonec skončilo špatnou přihrávkou na Beauguela.
60'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jakub Hromada, přichází Ibrahim Benjamin Traoré.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Abdallah Sima.
59'
Skvěle nyní zahrál Jakub Brabec, plzeňský kapitán vše zvládl u rohového praporku.
58'
Pavel Bucha ustál nedovolený zákrok, domácí dostali výhodu, z té ovšem nic nevytěžili.
56'
V Plzni začalo prudce pršet, bude to šťastný déšť pro domácí Plzeň či hostující Slavii.
55'
Slavia tak má před sebou dlouhou početní výhodu.
54'
Tak to je pro domácí nepříjemné. Milan Havel zajel skluzem do Simona Deliho a jelikož už jednu žlutou kartu měl, je to nyní karta červená.
54'
Milan Havel poslal dlouhý balon dopředu, nikdo z jeho spoluhráčů se mu ale nerozběhl.
53'
Matěj Hybš se dostal k centru z levé strany, Aleš Čermák uvnitř vápna míč zasáhl patičkou, jenomže to bylo z plzeňské strany vše.
52'
Aleš Čermák postavil strom do cesty Oscarovi, opět vše pod dohledem hlavního rozhodčího, který přerušuje hru.
50'
Nicolae Stanciu se uvolnil v pokutovém území, následně i rychle vypálil, brankář Staněk byl ovšem na svém místě.
49'
Slavia stále usazená na útočné polovině, s míčem operuje na levé straně Jan Bořil.
48'
Hosté zahráli v zápase svůj první rohový kop, centr na první tyč byl prodloužen, leč vše nakonec byla bez zakončení.
47'
Nicolae Stanciu zařval takovou bolestí, že to museli slyšet až v nedalekém pivovaru. Hlavní rozhodčí ale žádný faul neviděl.
47'
Šimonu Faltovi se nepovedla přihrávka na levou stranu, hosté budou poblíž půlicí čáry vhazovat.
46'
Hned po dvaceti vteřinách Lukáš Kalvach posílal dlouhým nákopem dopředu Pavla Šulc, míč si pro sebe ale uzmul brankář Kolář.
46'
Už i hosté jsou zpět na hrací ploše, nic nebrání tomu, aby za malý moment hlavní rozhodčí zahájil druhý poločas.
Plzeň se jako první vrací z kabiny zpět na trávník.
Hosté po prvním poločase více drží balon, leč do žádných příležitostí je domácí obrana napouští. Ta naopak vystřelil rovnou sedmkrát a z toho pětkrát trefila prostor mezi tyčemi. Jen díky skvělému Kolářovi ale skóre zůstalo bezbrankové.
Je za námi opravdu zajímavý první poločas. Viktoria je zatím lepším, aktivnějším celkem a měla i dostatek šancí, aby šla v zápase do vedení. Jenomže hosty drží brankář Kolář, který chytil dva jasné góly. Slavia zahrozila velkou šancí Masopusta, který pálil z voleje, branku ovšem netrefil. Na branku tak stále čekáme, nechme se překvapit, co přinese druhý poločas.
45+1'
45'
Hosté mohli zakončit v poslední minutě první půle, po faulu domácího hráče mířil míč do pokutového území, tam žádné drama nedopustil Jindřich Staněk.
44'
Pomalu se nám blíží závěr prvního poločasu. Jen díky Kolářovi hosté neprohrávají, domácí jsou prozatím lepším mužstev a vedení by si bezesporu zasloužili.
42'
Plzeň nadále u balonu, další zakončení hlavou ovšem cíl nenašlo.
41'
Fantastický Ondřej Kolář! Rána Lukáše Kalvacha mířila do šibenice, jenomže tam tygřím skokem doskočil i brankář Slavie.
40'
Jean-David Beauguel byl faulovaný na středu hřiště, před domácím mužstvem se otevírá slušná možnost z volného přímého kopu.
40'
Šimon Falta se hezky uvolnil na levé straně, jeho následnému centru ovšem chyběla přesnost.
39'
Žlutou kartu dostává Lukáš Masopust (SK Slavia Praha).
38'
Viktoria následně dostala po faulu na Milana Havla možnost standardní sitauce, centrovaný balon ovšem mířil jen na prvního hráče.
36'
Velká šance Slavie. Lukáš Masopust dostal ideálně balon proti noze, jenomže jeho jedovatá rána z voleje skončila nad brankou.
35'
Žlutou kartu dostává Milan Havel (FC Viktoria Plzeň).
35'
Hybšovi se nyní vůbec nepovedlo autové vhazování, leč Lukáš Masopust si poté předkopl balon a tak plzeňský obránce dostal druhou možnost.
34'
Hosté dnes pod tlakem vytvářejí celkem jednoduché chyby, další nepřesný pas získal Aleš Čermák, ten se ovšem záhy prezentoval stejným způsobem.
33'
Jakub Hromada, který něco odkopal i v plzeňské Viktorii, se nyní ocitl pod tlakem Pavla Buchy, a tak hostující hráč raději zahrál zpět až ke Kolářovi.
32'
Pavel Šulc vystihl rozehrávku Pražanů, míč chtěl hned předat dál na své spoluhráče, to se nepovedlo. Po autu ovšem pálil z velké dálky Pavel Bucha, branku netrefil.
31'
Zajímavé vzrušení před brankou Staňka. Tomáš Holeš měl spoustu času na hranici vápna, jenomže místo střely zvolil centr, který nikoho nenašel.
30'
Pavel Šulc táhl středem rychlý protiútok, míč si ovšem příliš předkopl. Hrát tak mohou opět hosté z hlavního města.
29'
Aleš Čermák v další slibné příležitosti. Na pravé straně vápna byl zcela sám, jeho prudký pas ale opět zastavil brankář Slavie.
28'
Další střelecký pokus Plzně, zpoza pokutového území napřáhl Aleš Čermák, leč jeho, ne příliš prudká střela, končí v náruči Ondřeje Koláře.
27'
Petr Ševčík dle hlavního rozhodčího faulovaný na středu hřiště nebyl, hrát tak mohl Šimon Falta, ale i on o kulatý nesmysl brzo přišel.
26'
Slavia Praha se začíná v zápase celkem osmělovat, po opatrných dvaceti minutách je to nyní ona, kdo drží více balon a Plzeň spoléhá na rychlé protiútoky.
25'
Balon propadl na malém vápně, hosté ale zakončit nedokázali. Vše ukončil razantním odkopem Matěj Hybš.
24'
Obě mužstva si ve středu pole vyměnila několik nepřesných přihrávek. Vše končí dalším autem hostujícího celku.
23'
Kuchta byl opět hned osobně hlídán Brabcem, hosté rychle vhodili balon až do pokutového území, Stanciu už ovšem centrovat zpoza lajny. Plzeňský brankář může v klidu odkopávat.
22'
Slavia zatím spoléhá pouze na dlouhé odkopy směrem dopředu, ty si ovšem Plzeň zatím hlídá. Jindřich Staněk zatím v zápase nemusel zasahovat.
21'
Šimon Falta zle dotíral na Lukáše Masopusta, ten si musel hlídat svá zády, aby o balon nepřišel. Těžký moment, ale hostující hráč zvládl.
20'
Na přelomu dvacáté minuty se snažil vystřelil z hranice vápna kapitán sešívaných Jan Bořil, jeho rána byla ale včas zablokovaná domácí obranou.
19'
Alexander Bah si pomohl proti Matěji Hybšovi nedovoleným způsobem, což se nelíbí snad celému stadionu. Chvilku mi to přijde, jako by se hrálo v pražském Edenu.
18'
Milan Havel vybojoval u postranní čáry na Oscarovi balon, Plzeň se posléze dostala až k vápnu, Pavel Šulc měl ale problém dostat míč do pokutového území.
17'
Přihrávka Pavla Buchy byla nepochopena. Brankář Kolář může hledat někoho ze svých spoluhráčů. Plzni se ovšem nedá upřít snaha, zatím je lepší v tomto zápase.
16'
Rychlostní souboj mezi Oscarem a Brabcem. Plzeňský stoper byl ovšem u balonu dříve, což bylo hodně důležité.
14'
Hosté nepřesně rozehráli. Ke střele za hranicí vápna se dostal Jean-David Beauguel, jenomže mířil pouze doprostřed brány.
13'
Jan Kuchta rozběhl své rychlé nohy, na kličku proti Hejdovi si ale netroufl. Poté přišla vniveč Stanciuova přihrávka. Odkopávat může opět gólman Staněk.
12'
Hra se vrátila na útočnou polovinu Slavie, brankář Staněk ale mohl zůstat v klidu, dlouhý balon si v klidu sebral do svých rukavic.
10'
Obrovská šance Viktorie! Dlouhý nákop Staňka byl prodloužený na Pavla Buchu, ten si všiml dobře naběhnutého Šimona Falty, jenomže ten v tváří tváři proti Kolářovi neuspěl.
10'
Máme za sebou prvních deset, převážně opatrných, minut.
9'
Aleš Čermák dohrál ve středu hřiště Stanciua, hlavní rozhodčí vše zblízka viděl a domácímu mužstvu je pískán nedovolený zákrok.
8'
Nicolae Stanciu poprvé v utkání napřáhl, jenomže jeho střela ze střední vzdálenosti prostor mezi třemi tyčemi nenašla.
8'
Lukáš Masopust si to namířil do středu pole, jenomže tam byl okamžitě zdvojen. Přesto hosté zůstávají po faulu u balonu.
7'
Ačkoliv ani jeden z táborů nedostal pro své fanoušky lístky na utkání, za brankou Jindřicha Staňka se vytvořil kotel hostujících fanoušků, kteří podporují hlasitě svůj tým. Plzeňští tu takové své fanoušky nemají.
6'
Úvodní minuty patří Plzni, která drží balon. Teď to ovšem přehnal se svoji aktivitou Matěj Hybš, pískán je nedovolený zákrok.
5'
Beauguel přiklepl míč Hybšovi, který nacetroval do pokutového území, na zadní tyči číhal Milan Havel, jenomže do zakončení ho hostující obrana nepustila.
4'
Konečně se k balonu dostali i sešívaní, jenomže přihrávka na pravou stranu skončila za pomezní čárou. Vhazovat bude plzeňská Viktoria.
3'
Za dalším dlouhým balonem se hnal Pavel Šulc, leč jako první byl u balonu gólman Ondřej Kolář, který bezpečně rozehrává na své stopery.
2'
Plzeň stále drží balon, další nákop směrem dopředu zastavil stoper Deli.
1'
Hned v první minutě měla Viktoria k dispozici rohový kop, jenomže Pavel Bucha nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
1'
Je to tady! Hlavní rozhodčí dnes poprvé pískl do píšťalky, ostře sledované finále MOL Cupu může odstartovat – pojďme na něj! Výkop měli na starosti domácí fotbalisté, kteří v prvním poločase budou útočit zprava doleva.
1'
Před samotným zápasem ještě zazní hymna České republiky.
Obě mužstva již jsou na hrací ploše. Utkání za malou chvíli začne.
V Plzni nám dnes panuje velmi proměnlivé počasí, chvilku svítí sluníčko, jindy zase prudce prší. Zatím to vypadá nad plzeňským stadionem slibně, ideální fotbalové počasí.
Pohár, o který se dnes hraje, je již přípraven na trávníku. Jaká může být větší motivace pro hráče při nástupu na zelený pažit...
Ještě jednou krásné odpoledne, tentokrát již z plzeňské Doosan Arény. Obě mužstva už mají za sebou rozcvičku, utkání začíná přibližně za čtvrt hodiny.

FC Viktoria Plzeň: Staněk – Hybš, Brabec (C), Hejda – Falta, Al. Čermák, Kalvach, Bucha, M. Havel – Beauguel, P. Šulc.
Náhradníci: A. Hruška – Kayamba, Ondrášek, Mihálik, J. Kovařík, Ba Loua, Káčer.

SK Slavia Praha: O. Kolář – Bořil (C), Deli, Kúdela, Masopust – Ševčík, Hromada – Oscar, Stanciu, Bah – Kuchta.
Náhradníci: Stejskal – Zima, Olayinka, Sima, Van Buren, Traoré, Lingr.

Rozhodčí: Hrubeš – Caletka, Vlček.
Petr Ševčík a Jaroslav Köstl na včerejší tiskové konferenci:

„Čtvrteční zápas bude mít úplně specifický náboj, Plzni jde o všechno, je to pro ně zápas roku, což pro nás trochu taky. Myslím si, že všichni se hodně těší, můžeme zakončit už tak krásnou sezonu. Všichni jsou hodně natěšení,“ řekl Petr Ševčík.

„Napětí stoupá, je to utkání o trofej. Máme v sezoně nějaké cíle a zisk MOL Cupu je jedním z nich. Na zápas se těšíme, cítíme z něj napětí, protože se hraje na venkovní půdě. V posledních dvou utkáních jsme nevypadali úplně ideálně, takže víme, že nás nečeká nic lehkého. S nabuzeným, namotivovaným soupeřem, pro kterého je to zápas roku stejně jako pro nás. Uděláme všechno pro to, abychom trofej přivezli do Edenu,“ hlásí před finále asistent trenéra Trpišovského Jaroslav Köstl.
Milan Havel a trenér Michal Bílek na včerejší tiskové konferenci:

„Hrajeme doma, je to mé první finále poháru, takže se opravdu těším. Poslední duel se Slavií pro nás může být ponaučení. Je to nový zápas, hrajeme v domácím prostředí, určitě je v našich silách, abychom to zvládli,“ říká plzeňský Milan Havel.

„Mužstvo je zde dobré, jsou tu velmi kvalitní hráči, ale musíme hrát zodpovědněji a více se bít za výsledek. Do utkání rozhodně nepůjdeme s tím, že by žádná šance neexistovala. Věřím, že budeme dobře připraveni. Uděláme všechno pro to, aby zápas dobře dopadl. Věřím, že sezonu zachráníme,“ doufá plzeňský hlavní trenér Michal Bílek.
Delegace rozhodčích na finálový duel:

Jako hlavní dnes ostře sledované utkání odpíská zkušený rozhodčí Karel Hrubeš. Jeho asistenty na postranních čarách budou Petr Caletka a Matěj Vlček. Mezi střídačkami bude připraven jako čtvrtý rozhodčí Zbyněk Proske. Ani na tomto zápase nechybí videorozhodčí. U obrazovek usednou pánové Pavel Orel s Jiřím Křížem.
Letošní vzájemná utkání:

Obě mužstva se v letošní sezóně již dvakrát utkala a v obou případech se moha radovat Slavia. Ta nejprve den před Štědrým dnem zvítězila na západě Čech, když jedinou gólovou střelou se prezentoval Stanciu. Odvetu mají ještě v paměti obě mužstva, ta se odehrála teprve nedávno a Pražené svého rivala doslova sfoukli. Výsledek 5:1 byl pro červenomodré ještě milosrdný.
Finále se bohužel odehraje bez fanoušků jednotlivých táborů.

"Aktuální epidemiologická výjimka stanovuje maximální možnou hranici naplnění stadionu na deset procent celkové kapacity. Ta je určena pouze dlouhodobým partnerům a z tohoto důvodu nemůže momentálně FAČR zahájit prodej vstupenek na finálový zápas."
Krásné a příjemné odpoledne z Plzně!

Vítám všechny fotbalové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na čtvrteční den dopřát trochu fotbalu. Od pěti hodin se totiž v plzeňské Doosan Aréně hraje finále MOL Cupu, ve kterém domácí FC Viktoria Plzeň přivítá na svém zeleném pažitu již jistého mistra FORTUNA:LIGY tým SK Slavia Praha.

Viktoria Plzeň svou cestu pohárem začala ve třetím kole, když na západ Čech zavítaly třetiligové Přepeře. Utkání se hrálo prakticky na jednu branku a Viktoria nakonec vyhrála vysoko 7:0. V osmifinále pak na Plzeň čekal vedoucí celek druhé ligy – Hradec Králové. Viktoria se díky hattricku Aleše Čermáka dostala do tříbrankového vedení hosté zásluhou Pavla Dvořáka jen snížili na konečných 1:3. Ve čtvrtfinále se udála pořádná taktická bitva, Slovan Liberec v lize Plzeň dvakrát poradil, dokonce s vysokým skóre 6:1, jenomže tentokrát se prosadit nedokázal. Zápas nervů rozsekl v 87. minutě střídající Ondřej Mihálik, který potrestal obrovskou chybu brankáře Liberce. I semifinále se hrálo na stadionu plzeňské Viktorie, kam zavítaly Teplice. I tento zápas byl vyrovnaný, Teplice se soustředili hlavně na obranu, nicméně Plzeň přesto míč do sítě dostala. Zdeněk Ondrášek trefil hlavou pouze tyč, leč ve správný čas byl na správném místě Milan Havel, který poslal Plzeň do finále.

Slavia Praha je staronovým mistrem, o svém vítězství rozhodla družina Jindřicha Trpišovského v zápase proti Viktorii před necelými čtrnácti dny. Pražané začali cestu pohárem v malém pražském derby, na domácím hřišti ale neponechali nic náhodě a Duklu Praha porazili 4:1. V dalším kole přišla na řadu zajímavá konfrontace, bitva dvou Slavií. Pražská přivítala tu karlovarskou. Západočeši se snažili, v Edenu dokonce dokázali třikrát skórovat, leč rovnou desetkrát inkasovali. V osmifinále cestovala Slavia poprvé ven, leč na jejich výkonu to nebylo znát. V Olomouci zvítězila o tři branky. V semifinále přišlo na řadu velké derby pražských S. Hrálo se na stadionu Sparty, jenomže i před zraky několika stovek diváků opět úřadovala Slavia. Duel ovládla opět 3:0 a na dosah tak má cenný double.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.