MOL Cup - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : K. Vary - 3. března 2021   19:00

Slavia
Slavia
4' Traoré  • 24' Višinský  • 26' Lingr  • 34' Tecl  • 38' Tecl  • 45+1' Tecl  • 50' Lingr  • 58' Višinský  • 66' Brabec(vl.)  • 86' Tecl
10:3
(6:1)
K. Vary
K. Vary
42' Skala   • 53' Tůma   • 85' Fencl
Slavia
Bah, Nikl, Samek, Ševčík, Vágner, Júsuf, Zima.
Petřík – Váňa, Hurych
Eden Aréna, Praha-Vršovice
K. Vary
Bláha, Farid, Fencl, Hudec, Mašata, Shorný, Yaya.

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na počtenou.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 19:5. Střely mimo: 10:0. Rohy: 5:1.
Duel dvou Slavií je minulostí. Pražská Slavia si hladce dokráčela k drtivému vítezství nad Karlovými Vary a postoupila tak do čtvrtfinále MOL Cupu. Sledovali jsme ofenzivní fotbal z obou stran, proto na tabulích v Edenu svítí hodně netypické fotbalové skóre 10:3.
90+1'
90+1'
Ještě jeden centrovaný míč přiletěl do vápna Karlových Varů. Tento balon skončil v rukavicích Cháry.
90'
Nastavuje se jedna minuta.
89'
Z rohu sešívaní neudeřili, nadále ale mohou pokračovat v kombinaci.
88'
Další gól mohl po centru zprava přidat Júsuf, jenže z tutové pozice nejprve napálil protihráče a záhy výborný zákrok předvedl brankář Chára, jenž ránu z bezprostřední blízkosti vytěsnil na roh.
86'
Slavia právě vstřelila branku!
Pražská Slavia kompletuje desítku! Balon propadl ke STANISLAVU TECLOVI, který šel zcela sám na Cháru a míč chladnokrevně uklidil nechytatelně k tyči.
85'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Obří chybu Nykla dokázali hosté potrestat a v dnešním zápase se tak prosazují už potřetí. Míč vybojoval Vokáč, který ho záhy předložil TOMÁŠI FENCLOVI, jenž propálil Stejskala ránou mezi nohy.
84'
Pražané hrají jen na vlastní půli, na desítku to zatím nevypadá.
83'
Žlutou kartu dostává Hudec (FC Slavia Karlovy Vary).
82'
Lingr dostal přihrávku za obranu, jenže nakonec mu kus scházel, míč tak sebral do rukavic Chára.
81'
Ve vápně Karlových Varů přišel o míč Samek, jenž se ihned pokoušel balon vybojovat zpět a fauloval.
80'
Přetažený balon měl najít Pěkného na zadní tyči, tomu se ovšem nepodařilo míč sklepnout zpět do šestnáctky.
79'
Fencl odešel jako faulovaný ze vzdušného souboje s Kačarabou. Chystá se volný přímý kop Karlových Varů.
78'
Zápas se pochopitelně jen a pouze dohrává. Hráči domácí Slavie kombinují na polovině soupeře.
77'
Masopust se pokusil přenést hru na vzdálenější křídlo, kam si nabíhal Višinský, míč byl nakonec až příliš dlouhý a skončil za brankovou čárou.
76'
Zima dostal špatnou přihrávku při rozehrávce domácích a záhy skončil po ostrém zákroku Maňáka na zemi. Zdá se ale, že domácí stoper bude v pořádku.
76'
Žlutou kartu dostává Maňák (FC Slavia Karlovy Vary).
75'
Tecl se vydal za dlouhým balonem na pravé křídlo. Stihnout balon ovšem nemohl, hosté budou vhazovat.
74'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Jáša, přichází Shorný.
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Brabec, přichází Mašata.
72'
S balonem v posledních minutách kombinovali spíše hostující fotbalisté, k ničemu nebezpečnému se neprodrali.
71'
Dalším hráčem, který zůstal na trávníku s bolestí, je Višinský, jenž se střetl s Jášou. Nakonec ošetřování nebude nutné.
70'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Oscar, přichází Nykl.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Traoré, přichází Samek.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Kúdela, přichází Zima.
68'
Slavia je stále při chuti. Oscar nabil Júsufovi, ale jeho pokus zablokoval Pěkný.
67'
Žlutou kartu dostává Oscar (SK Slavia Praha).
66'
Domácí Slavia přidává devátý gól, respektive si ho vstřelili hosté sami. Višinský se protáhl po levém křídle a hodně tísněný poslal alespoň střílený balon do malého vápna soupeře. Do tohoto stříleného pasu sáhl nešťastně MATĚJ BRABEC a míč se od jeho kopačky odrazil za záda Cháry.
65'
Sešívaní kombinovali na pravém křídle, následovat bude rohový kop červenobílých.
63'
Brabec podrazil Višinského. Pražská Slavia zůstane u míče.
62'
Na druhé straně to zkusil z velké dálky Kačaraba, který ale zacílil jen doprostřed, a tak Chára míč bez potíží lapil.
61'
Kúdela chyboval a trestat mohl Vokáč. Ten napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti a Stejskal se musel pořádně natáhnout, aby míč velice dobrým zákrokem vytěsnil na břevno. Hodně povedená rána!
60'
Další centr červenobílých propadl na zadní tyč k Teclovi, který to ani trochu nečekal a podle toho to také dopadlo, balon se od Tecla odrazil do zámezí.
59'
Další nebezpečí připravoval Lingr, jenže mezi několika protihráči zhruba na malém vápně nedokázal vystřelit.
59'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Tůma, přichází Hudec.
58'
Oscar na levé straně míč hezky sklepl pod sebe na DENISE VIŠINSKÉHO, který pálil z první. Balon mířil jen doprostřed brány, jenže Tůma ho ztečoval před brankářem Karlových Varů tak nešikovně, že míč skončil v jeho bráně.
57'
Vokáč dojel rozehrávajícího Traorého a za ostrý zákrok si zblízka prohlédne žlutou kartu.
56'
Júsuf míč na hranici šestnáctky zpracoval balon pro Ševčíka, jeho rána z první byla sražena mimo.
55'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Rigo, přichází Júsuf.
53'
Hosté dávají druhý gól! Hráči se chytli kolem ramen, chvilku pobíhali v kolečku, nakonec se rozeběhli směrem do vápna a míč od rohového praporku přilétl přesně na hlavu LUDVÍKA TŮMY, jenž balon uklidil přesně k zadní tyči.
52'
Obrovská šance Karlových Varů! Vokáč postupoval sám na Stejskala, pokusil se o kličku, jenže gólman domácího týmu zvládl postupovat se střelcem a nakonec si připsal skvělý zákrok.
51'
Višinský tentokrát vybídl ke skórování Riga, jenže druhý jmenovaný byl v ofsajdu.
50'
Vršovičtí rozehráli nakrátko, následně přízemní pas našel ve vápně ONDŘEJE LINGRA, jenž si balon zpracoval a přízemní střelou přidal už sedmý gól svého týmu. Tohle už je pořádný debakl, a to jsme jen lehce za půlkou zápasu.
50'
Višinský šel sám na bránu, udělal kličku gólmanovi Chárovi, jenže přes Brabce záhy nedokázal míč poslat do brány, uvidíme roh.
49'
Centr z pravého křídla se odrazil do rukavic gólmana Cháry. Ten bude moci rozehrávat.
48'
Jáša vybojoval míč na vlastní půli, ale příliš dlouho ho neudržel. Fotbalisté pražské Slavie se vrátili s balonem až ke Stejskalovi.
47'
Pražané začali druhou půli stejně aktivně, jako tu první skončili. Višinský před vápnem posouval míč na Ševčíka, ale jeho pas přesný nebyl.
46'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Dubnička, přichází Yaya.
46'
První poločas je minulostí, pražská Slavia svého soupeře zatím drtí a vede tenisovým skóre 6:1. Hattrick vsítil Stanislav Tecl, naopak čestného a velice šťastného úspěchu na druhé straně dosáhl Zdeněk Skala. Jak utkání dopadne? Pokračujeme zhruba ve 20 hodin.
45+1'
45+1'
Ještě jedna branka do šatny! Lingr z levého křídla nacentroval do malého vápna, kde se k míči dostal STANISLAV TECL, který ve skluzu dokázal míč nasměrovat mezi nohy gólmana Cháry tak, že balon nakonec doputoval až za brankovou čáru.
45'
44'
Višinský posunul míč na křídlo k Masopustovi, toho záhy zradila technika a balon se mu odkutálel do autu.
43'
Na obrazu hry se nic nemění, Pražané nadále jasně dominují.
42'
Jako blesk z čistého nebe se prosazují hostující fotbalisté. Traoré nejprve přestal hrát na polovině hřiště, když zahrál rukou. Míč tak přenechal soupeři, jenže hlavní sudí ruku neodpískal, a tak se vydali hosté směrem kupředu. ZDENĚK SKALA chtěl centrovat do vápna domácí Slavie, jenže míč se otřel o Kúdelu takovým způsobem, že se odrazil mezi tři tyče a gólman Stejskal nedokázal zareagovat.
41'
Tecl zkoušel přihrát za sebe, aniž by se směrem k nabíhajícím spoluhráčům podívat. Míč i proto skončil v moci Cháry.
40'
Rigo si proklestil cestu do šestnáctky na pravé straně, záhy vyslal střílený centr pod sebe, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
39'
Traoré prozatím pokračuje ve hře, tak doufejme, že bude v pořádku.
38'
Na začátku další gólové akce byl další dlouhý pas na hranici šestnáctky soupeře. Ten sklepl Višinský pro STANISLAVA TECLA, který se právě z hranice vápna Karlových Varů trefil perfektně k tyči a Chára byl na jeho pokus krátký, je to 5:0.
37'
Na zemi zůstal s bolestivou grimasou ležet Traoré, který je ošetřován. Nakonec odchází za pomoci zdravotníků za postranní čáru.
36'
Lingr vymyslel parádní pas, kterým našel Tecla, útočník domácí Slavie hlavou v obří šanci nezacílil přesně.
35'
Traoré se pokusil překvapit gólmana soupeře střelou zpoza vápna, ta ale zamířila jen doprostřed, a tak ji Chára chytil, jak se říká, do teplých.
34'
Višinský na polovině hřiště prodloužil balon na nabíhajícího STANISLAVA TECLA. K němu doputoval míč po nepovedeném odkopu Pěkného a forvard domácího celku si následně poradil přesnou střelou na zadní tyč. Červenobílí tak vedou už 4:0.
33'
Pražané se přes dlouhý aut dostali do vápna soupeře, první střela byla zablokovaná a druhá Višinského skončila mimo.
32'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Prágr, přichází Fencl.
31'
Masopust napálil míč z volného přímého kopu hodně vysoko nad bránu soupeře.
30'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Beran, přichází Ševčík.
29'
Rigo byl soupeřem sražen na zem. Chystá se další standardní situace pro pražskou Slavii.
28'
Pražané se vrátili při rozehrávce až k vlastnímu brankáři. Stejskal míč raději z první odpálil do bezpečí.
27'
Sešívaní se hnali za další brankou, ale Masopust dostal příliš dlouhou přihrávku, a tak bude moci Chára vykopávat.
26'
Pražané vedou už 3:0! Višinský protlačil míč z pravé strany do vápna soupeře, balon po několika odrazech vyplaval u ONDŘEJE LINGRA, který z druhého dotyku napálil míč do sítě soupeře.
25'
Jako další se do balonu opřel Rigo, jeho pokus zpoza šestnáctky byl zablokovaný.
24'
Parádní kombinace mladých talentů pražské Slavie! DENIS VIŠINSKÝ si narazil balon s Beranem, proklouzl podél dvou obránců Karlových Varů a neomylně zakončil mimo dosah gólmana Cháry. Pražané tak vedou již o dvě branky.
22'
Lingr se pokusil zakroutit míč přes zeď do brány soupeře, jenže přestřelil, a tak Chára nemusel zasahovat.
21'
Beran byl sražen k zemi před šestnáctkou soupeře, chystá se volný přímý kop Vršovických.
20'
Masopust dostal na pravé straně spoustu prostoru k centru, ten ale neadresoval přesně, hrají hosté.
19'
Tecl se znovu ocitl skoro úplně sám před brankářem soupeře, tentokrát ještě hledal osamoceného Riga, jenže jemu scházel zhruba krok.
18'
Karlovy Vary se možná vůbec poprvé v utkání vydaly na polovinu soupeře, Vyleta ale svým dlouhým balonem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
17'
Tecl se rozeběhl za obranu, kam také dostal míč, následně zkusil z první lobovat brankáře hostů, ovšem přeloboval i bránu soupeře.
16'
Tecl na levé straně hezky prostrčil míč na Višinského, který se uvolnil přes obránce a ihned vypálil. Míč letěl jen doprostřed, a tak Chára bez potíží zasáhl.
15'
Pražané nyní trpělivě kombinují na vlastní polovině hřiště, hráči Karlových Varů příliš nenapadají.
14'
Odražený balon ihned po rohovém kopu napálil zpět na bránu soupeře Beran, jeho pokus z první skončil v rukavicích Cháry.
13'
Roh pro domácí Slavii.
12'
Před Lingrem se otevřel prostor na pravém křídle, a tak záhy exkarvinský ofenzivní záložník předvedl povedený střílený centr do vápna soupeře. Gólman Chára šel včas na zem a míč posunul mimo nebezpečí.
11'
Masopust odcentroval z pravé strany jen do rukavic brankáře Karlových Varů. Zatím sledujeme vskutku hru na jednu bránu.
10'
Rigo se zjevil ve veliké šanci, přiletěl k němu povedený dloubáček za obranu, jenže mladý talent v sešívaném míč zpracovával příliš dlouho a nakonec jen trefil gólmana Cháru.
9'
Pražané dopravili míč po několika odrazech do brány soupeře, jejich radost ale byla předčasná, hlavní sudí totiž odpískal Lingrův ofsajd.
8'
Višinský se pokusil prosadit individuálně, z levé strany se vydal sám do šestnáctky soupeře a pro svůj celek vybojoval roh.
7'
Rigo zkusil vystřelit z pořádné dálky, jeho rána ale zamířila hodně mimo.
6'
Další centr do vápna karlovarské Slavie vyslal Lingr, nic nebezpečného se ve vápně hostů neudálo.
5'
Domácí se pokusili zahrozit z několika dalších dlouhých nákopů, úspěšní nebyli.
4'
Exekuce penalty se chopil IBRAHIM TRAORÉ, který míč poslal na druhou stranu oproti té, kterou zvolil gólman Chára. Sešívaní vedou 1:0!
3'
Píská se penalta pro pražskou Slavii! Chára podrazil Riga, který si míč zpracoval příliš daleko od sebe a hlavní rozhodčí neváhal.
2'
Pražané se prokombinovali do vápna z pravého křídla, Rigo střílel po zemi, Chára v bráně Karlových Varů míč nadvakrát chytil.
1'
Duel dvou Slavií začal. Jako první se rozehrávky ujali hostující fotbalisté, kteří nastupují v modročerné kombinaci dresů, domácí Slavia hraje ve svých domácích červenobílých dresech.
1'

SK Slavia Praha: Stejskal – Masopust, Kúdela (C), Kačaraba, Oscar – Traoré – Lingr, Beran, Rigo, Višinský – Tecl.
Náhradníci: Bah, Nikl, Samek, Ševčík, Vágner, Júsuf, Zima.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Brabec, Dubnička, Jáša, Maňák, Pěkný (C), Prágr, Skala, Tůma, Vokáč, Vyleta.
Náhradníci: Bláha, Farid, Fencl, Hudec, Mašata, Shorný, Yaya.

Rozhodčí: Petřík.
FC Slavia Karlovy Vary
Pro fotbalisty z Karlových Varů půjde o hodně prestižní utkání. Však jinak Karlovy Vary hrají ČFL, tedy stejnou soutěž jako B tým pražské Slavie. Vinou koronaviru se navíc v ČFL od října nehrálo jediné utkání, a tak Karlovým Varům zbyla jen jediná soutěž – právě Mol Cup, v němž si vedou znamenitě. Po výhrách 6:0 nad Mariánskými Lázněmi, 3:0 nad Vyšehradem se do cesty celku ze západu Čech postavila Opava, i tentokrát byl výsledek jednoznačný – 3:0. Pražská Slavia je však přece jen úplně jiný kalibr, jak se s tím hosté poperou? Zůstaňte s námi, začínáme v 19 hodin.
SK Slavia Praha
Pražané vstupují do utkání jako naprosto jasní favorité. Svěřenci kouče Trpišovského září na domácí i evropské scéně. V Evropské lize minulý týden vyřadili třetí celek anglické ligy Leicester a o víkendu dokázali zvítězit také na půdě třetího Slovácka. Vršovičtí jasně vedou českou nejvyšší soutěž a pochopitelně jsou možná také největším favoritem na zisk pohárové trofeje. Na podzim sehráli Pražané v poháru jediný duel, Duklu porazili 4:1.
Dobrý den, vítejte u pohárového duelu, ve kterém se střetnou dvě Slavie. Slavia Praha přivítá Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.