Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s Vámi loučí Radim Sochor, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou.
Zápas je u konce! Ani tento poločas nám nepřinesl branku. U Anglie to byl hlavně Daniel Sturridge, kdo mohl dávat góly, avšak dnes vůbec neměl svůj den. Anglie tedy na MS končí s jedním bodem a záporným skóre 2:4. Kostarika vyhrála skupinu, měla sedm bodů a kladné skóre 4:1.

Držení míče: 47% : 53%
Střely celkem: 4:8
Střely na branku 3:3
Rohy: 3:7
Přihrávky: 297:350
Naběhané kilometry: 109:107
Konec zápasu.
90+3
Phil Jones měl míč u rohového praporku, ale pokopl si ho do zámezí. Nejspíše poslední akce Anglie je u konce.
90+2
Ureña se hnal do rychlého kontru, v souboji jeden na jednoho si však nepřišel na mladičkého Shawa. Ten ho velmi dobře odzbrojil.
90+1
Rooney si dobře nabíhal Sturridgovi, ten však vyslal velmi, velmi nepřesnou přihrávku. Akce Anglie neskončila o několik vteřin poté si Albion vypracoval výhodu rohového kopu, ani tentokrát se však ostrované nedočkali branky.
90+
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Gerrad zkusil vyslat dlouhý centr na nabíhajícího si Sturridge, ale do centru dal až příliš mnoho razance. Kulatý nesmysl končí u Navase.
89
Wayne Rooney si naskočil na dobrý centr Gerrarda, chyběly mu však dobré tři, čtyři centimetry, aby na míč hlavou dosáhl. Pomalu se zdá, že Anglie opravdu nevyhraje ani jeden zápas na letošním šampionátu.
88
Tejeda fauloval Wayna Rooneyho, Steven Gerrard bude zahrávat standardní situaci z dobrých třiceti metrů.
87
Rooney po lajně proskotačil kolem Millera, následně se pokusil nacentrovat, do jeho pokusu se však vrhl právě Miller a míč zblokoval.
87
Lampard faulovaný Barrantesem, míč se dostane na kopačky hráčů Anglie.
86
Kostarika opět z útočné poloviny vrátila míč až na vlastní polovinu, což se mírně nelíbí fanouškům.
85
Daniel Sturridge se provinil útočným faulem, jenž neunikl očím hlavního arbitra.
85
Bolaños byl v šestnáctce Anglie vytlačen Philem Jonesem do zámezí, Ben Foster bude odkopávat od branky.
84
Kostarika kombinuje na útočné polovině, zatím to však nevypadá, že by se někdo z hráčů v červených pokusil o možnosti projít k zakončení.
Godín poslal Uruguay do vedení, tím pádem je právě Uruguay momentálně postupujícím týmem.
82
Nic. Luke Shaw se pokusil o centr z levého křídla, ale ten byl velmi nepřesný. Navas ho s lehkostí chytil.
81
Bolañosovi utekl míč do zámezí, Anglie se dostane k míči. Uvidíme, co vymyslí.
80
Rooneyho technické zakončení přineslo rozruch mezi fanoušky. Navas špičkami prstů raději míč vyrazil na rohový kop, ačkoliv by kulatý nesmysl nejspíše letěl nad branku. Z něj se Anglii zakončit nepodařilo.
79
Ureña dostal na útočné polovině přihrávku od Ruize do protipohybu, tím pádem putuje míč na kopačky hráčů Albionu.
78
Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Michael Barrantes.
77
Shaw si narazil s Rooneym, následně první jmenovaný hledal kolmou přihrávkou Sturridge, ale neúspěšně. Míč byl příliš dlouhý.
76
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází James Milner, přichází Wayne Rooney.
75
Sterling nyní doběhl velmi dlouhý míč, následně dokonce vybojoval roh pro svůj tým. Ten zahrával Gerrard, ale Lampardova hlavička neměla ani dobré umístění, ani správnou razanci.
74
Z pravé strany přilétl do vápna Anglie pěkný centr, ale Cahill míč odhlavičkoval do bezpečné vzdálenosti od Fosterovy branky. Míč se dostal k Shawovi, ten však byl faulovaný Tejedou.
73
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Jack Wilshere, přichází Steven Gerrard.
71
Z rohu se Kostarice nepodařilo skórovat. Foster míč chytil a byl u toho faulován. Míč pro Anglii.
70
Z rohového kopu se Anglii nepodařilo nic vytěžit. Naopak. Kostaričané utíkali do rychlého protiútoku v přečíslení 4 na 3. Sterling na poslední chvíli míč Gamboovi ukopl na rohový kop.
69
Sturridge běžel téměř sám na brankáře, ale González mu na poslední chvíli míč ukopl na rohový kop. Anglie začíná být čím dál tím více nebezpečná.
68
Bolaños v souboji s Jonesem hrál nedovoleně, rozhodčí hru přerušil, ale kartu nevytáhl. Anglie nyní kombinuje po celé šíři hřiště.
67
Wilsherovi se míč odrazil do ruky, čehož si hlavní sudí ihned všiml. Kostarika měla velké štěstí, Anglie se mohla hnát do velmi slibné šance.
66
Jones nyní nepustil Borgese do šance a raději odkopl míč do autu. Aut na útočné polovině však Kostarice žádné ovoce nepřinesl.
65
Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Joel Campbell, přichází Marcos Ureña.
65
To už vážně není možné, co Anglie dokáže spálit za šanci. Sturridge si nádherně narazil s Wilsherem, měl před sebou pouze Navase, ale vůbec netrefil branku!
64
Bolaños se pokusil obejít Jonese, ale bez úspěchu. Jeho dlouhá klička skončila fiaskem.
62
Bolaños napřáhl z dobrých pětadvaceti metrů a vyslal slušnou ránu. Na tu Foster s přehledem dosáhl a chytil ji, jakoby měl na rukavicích lepidlo.
62
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Adam Lallana, přichází Raheem Sterling.
61
K míči se postavil opět Lampard, ale ani tentokrát jeho standardní situace nebyla dobře zahrána. Míč zastavila zeď.
60
Gonzalez nyní sestřelil Barkleyho a je z toho zasloužená žlutá karta. Rozhodčí už vytahuje sprej, Anglie bude zahrávat standardní situaci z poměrně slibné pozice.
60
Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Randall Brenes, přichází Christián Bolaños.
58
Obrovská šance Anglie! Lallana nabíhal z křídla do vápna, pokusil se o přihrávku před branku, kde byl Sturridge. Míč však Navas jistým zákrokem chytil!
57
Adam Lallana sestřelil soupeře zezadu a vidí žlutou kartu. Na hřišti se začíná velmi přiostřovat.
57
Kostarika již chystá střídání, k tomu by mělo přijít v nejbližším přerušením.
56
Luke Shaw tvrdě srazil jednoho z protihráčů. Tentokrát se karta udělovat nebude.
55
Wilshere si obhodil Millera, následně narazil na rameno druhého jmenovaného. Sudí ihned Jackovi vysvětlil, že se o faul v žádném případě nejednalo.
54
Lallana vyslal přesnou přihrávku na Jonese, ten si nedokázal míč zpracovat. Nutno dodat, že to nebyla těžká přihrávka. Autové vhazování pro hráče Kostariky.
53
Barkley zastavil unikajícího protihráče, za což vidí oprávněně žlutou kartu.
52
Millner našel krásným centrem Lallanu, jenž míč poslal do vápna. Tam si Sturridge neporozuměl s Barkleym, ani jeden se k míči nevydal.
51
Navas již stojí, hra může pokračovat.
50
Navas schytal při souboji se Sturridgem šlapák jako hrom. Zdá se však, že by měl být v naprostém pořádku. Hráči Kostariky toto přerušení využili jako přestávku na občerstvení, jelikož kustod týmu přinesl pití.
49
Daniel Sturridge obdržel ve vápně odražený míč a již před sebou měl pouze brankáře Navase! Míč si však nedokázal zpracovat a obrovskou šanci zbytečně zahodil! Anglie je snad opravdu zakletá na světových šampionátech.
48
Shaw byl u postranní čáry faulovaný Gamboou, což Anglii více méně prospělo. Luke byl totiž zdvojen a neměl kudy pokračovat v akci.
47
Miller velmi ostře přidupl kotník Lampardovi, čehož si rozhodčí nevšiml. Dnešní kapitán Anglie se jen velmi těžce zvedá z trávníku, Kostarika sportovně zakopla míč.
47
Jones se tvrdě srazil s Cahillem, oba hráči však stojí na nohách, budou tedy nejspíše v pořádku.
46
Začal druhý poločas.
První poločas je u konce, největší šanci Anglie spálil zřejmě Daniel Sturridge, jenž netrefil ze slibné pozice hlavičkou bránu. U Kostariky to byl Borges. Ten však akci neproměnil kvůli fantastickému zákroku Fostera.

Držení míče: 51% : 49%
Střely celkem: 3:4
Střely na branku 2:0
Rohy: 2:3
Přihrávky: 152:145
Naběhané kilometry: 52:52

Druhý poločas začne přibližně v 19:01, zůstaňte s námi!
45+1
První poločas skončil.
45+1
Brenes se hrnul do rychlé akce Kostariky, ale jeho střela z hranice vápna byla zblokovaná a skončila u Fostera. Víc se toho v prvním poločase nestane.
45
Lampard vyslal do vápna tragický centr, jenž dolétl přesně do Navasovy náruče.
45
Nejspíše poslední šance pro Anglii v prvním poločase. Lallana byl u postranní čáry faulovaný Campbellem. Míč si postavil Lampard.
43
Campbell byl faulovaný Smallingem, Kostarika zahrávala standardní situaci, z které se nedokázala prosadit. Centr totiž dolétl pouze ke Gonzalezovi, jenž byl chycen do ofsajdové pasti.
42
Wilshere našel pěknou přihrávkou Barkleyho, ten si narazil se Sturridgem, posléze se dostal z hranice šestnáctky ke střele. Jeho projektil neměl ty správné parametry a letěl úplně mimo.
41
Milner si předkopl míč příliš daleko, ten končí v zámezí. Navas bude odkopávat od branky.
39
Millner si nedokázal poradit s Gamboou, Kostarika se ihned vrhla do rychlého kontru. Z pravé strany letěl před Fosterovu svatyni pěkný centr, na zadní tyči již stepoval Ruiz. Míč však anglický brankář tak tak zachytil, čímž akce skončila.
39
Velmi nepřesná Millerova přihrávka dolétla pouze do zámezí, Anglie tak může pokračovat ve svém snažení o vstřelení branky.
37
Angličané se pokusili o rychlou útočnou akci, ta však neměla úspěch. Přihrávka na liverpoolského útočníka byla příliš dlouhá, Navas mohl zůstat klidný.
36
Milner se uvolnil na křídle, nacentroval, ale míč adresáta nenašel. Navas si dobře vyběhl a míč ze vzduchu s přehledem sebral.
34
První roh Barkleyho se neujal, následoval další. Na ten si vyskočil Daniel Sturridge, ale hlavičku špatně umístil. Míč letěl příliš vysoko. Anglické zakončení na šampionátech, to je jedna velká tragédie. Své by o tom mohl říct útočník Wayne Rooney.
33
Nádherný pas za obranu, kde si nabíhal Lallana. Ten si po brankové čáře doběhl až k šestnáctce, odkud centrem hledal Milnera. Míč byl jedním z obránců zblokovaný na rohový kop. Ten bude zahrávat Ross Barkley.
31
Fantasticky provedena Zidanova klička v podání Ruize! K ničemu to však nebylo, následná přihrávka na Brenese mířila do ofsajdu.
30
Wilshere se vrhl mezi Duarteho a Borgese, ale byl faulovaný. Anglie mohla zahrávat standardní situaci z dobrých pětatřiceti metrů, ale centr do vápna nepřišel.
29
James Milner nyní zbytečně poslal k zemi Gambou. Může být velmi rád, že se sudí nerozhodl vytáhnout žlutou kartu.
28
Z pravé strany přilétl do vápna Kostariky nadýchaný centr, jenž se odrazil k Sturridgovi. Ten byl Duartem poslán k zemi a nutno dodat, že se možná mohlo jednat o pokutový kop. Byl by však velmi přísný.
27
Daniel Sturridge si nyní nabíhal za obranu, ale příliš to uspěchal. Praporek pomezního rozhodčího vylétl velkou rychlostí nahoru.
26
Sturridge si nyní neporozuměl s Wilsherem, což vyústilo v další ztrátu míče pro Albion.
25
Wilshere se mohl ocitnout ve velmi slibné šanci, ale chyběl mu krok, možná dva k tomu, aby na míč ve vápně dosáhl.
25
Kostarika zahrávala další rohový kop, ale ani tentokrát se jí nepodařilo udeřit. Foster vyskočil nejvýše a míč chytil.
24
Fantastická rána Borgese! Ben Foster míč špičkami prstů vyrazil na břevno, od kterého se odrazil na rohový kop. Z něj se Kostarice nepodařilo udeřit.
23
Lallana sestřelil Campbella, čímž se nabízí Kostarice velmi zajímavá standardní situace. Exekutorem bude Borges!
22
Další nepřesnost vyústila v další ztrátu míče. Lallana zůstal jen nehybně koukat.
21
Milner zkoušel najít kolmou přihrávkou Sturridge, ale jeho pas zblokoval na poslední chvíli Duarte. Kostaričanům se nyní muselo velmi ulevit.
20
Frank Lampard si hrál s kusem kulatého nesmyslu na hranici velkého vápna, ale nedokázal se uvolnit tak, aby mohl zakončit. O míč po chvíli přišel.
18
Sturridge si zpracoval autové vhazování od Milnera, následně vyslal střelu, jenž neměla ty správné parametry a skončila vedle.
17
Sturridge byl faulovaný na středu hřiště Tejedou, vše se obejde bez karetního trestu.
17
Kostarika kooperuje po celé šíři hřiště, zatím si však nevypracovala žádnou šanci, ze které by mohla ohrozit brankáře soupeře.
15
Tejeda nyní odzbrojil mladičkého a velmi talentovaného obránce Shawa. Obránce Southamptonu vzbudil po povedené sezóně zájmy velkých klubů, nejpravděpodobnější přestup je do Manchesteru United.
14
Centr na Tejedu byl příliš dlouhý, Ben Foster vyběhl a míč s přehledem chytil. Angličané se však míče ihned zbavili. Pokud je Angličanům něco potřeba vytknout, tak jsou to nepřesnosti a zakončování.
12
Wilshere rozběhl slušnou akci Albionu, posléze předal míč Sturridgovi, jenž stepoval na hranici velkého vápna. Ten z kroku vyslal jedovatou ránu, která prosvištěla kolem levé tyčky Navasovy branky.
11
Angličané se nikam neženou, pouze si přihrávají na vlastní polovině. Recept, jak přejít přes dobře napadající protihráče, stále nevynalezli.
11
Ruiz byl nachytán v ofsajdové pasti Angličanů. Nutno dodat, že se jednalo o velmi spornou situaci.
10
Pokud si někdo vede podrobné statistiky hráčů, Lampard si nyní připsal zbytečnou ztrátu na útočné polovině.
9
Wilshere se pokusil najít krátkým pasem Barkleyho, ale nepřesně. Následně se míč odrazil zpět na kopačky anglických hráčů, ale akce neměla dlouhého trvání.
8
Shaw rozběhl útočnou akci po lajně, na středu předal míč Barkleymu. Ten si míč pokopl před Gamboou, ale balon již nedoběhl. Kostarický hráč s šestnáctkou na zádech mu ho odkopl do zámezí. Anglie bude vhazovat od rohového praporku.
7
Cahill nyní velmi zbytečně odkopl míč do zámezí. Anglický obránce měl spousty času, ale zazmatkoval.
6
Wilshere se na útočné polovině pokusil obejít obránce, ale při kličce upadl. Rozhodčí si byl naprosto jistý, že se o faul nejednalo.
5
Angličané se s míčem nedostali téměř nikam. Kostarika se pokusila o poměrně rychlou akci, když Ruiz centroval z levé strany, avšak nepřesně. Míč skončil v zámezí, Foster bude odkopávat.
3
Lallana se snažil o kličkovanou u rohového praporku, kulatý nesmysl mu však utekl do zámezí. O několik desítek vteřin poté se Albion dostal zpět k míči.
2
Tak teď to stadionem pouze zahučelo! Campbell zpoza šestnáctky vyslal velmi povedenou ránu, jenž byla Cahillem zblokována do zámezí. Nutno dodat, že míč po teči prolétl o dobrých dvacet centimetrů vedle. Ani jeden z rozhodčích si však teče nevšiml, Foster bude odkopávat od branky.
1
Hráči Kostariky kooperují na útočné polovině, zatím se však nemohou dostat na dostřel. Foster může být klidný. Otázkou je, na jak dlouho.
1
Míč do hry uvedli hráči v červených dresech, Kostaričané.
1
Utkání právě začalo.
Hymny obou mužstev již dohrály, za několik minut začneme!
                           KOSTARIKA
                         

Druhý zápas:

Itálie – Kostarika 0:1 (0:1)

Sestava: Navas – Gamboa, Duarte, González, Umaña, Díaz – Ruiz (C) (81. Brenes), Tejeda (69. Cubero), Borges, Bolaños – Campbell (74. Ureña).

Branky: 44. Ruiz (Díaz)

Držení míče: 58 % : 42 %
Střely na branku: 6:4
Střely mimo: 4:4
__________________________________________
První zápas:

Uruguay – Kostarika 1:3 (1:0)

Sestava: Navas (C) – Gamboa, Duarte, González, Umaña, Díaz – Ruiz (C) (83. Ureña), Borges, Tejeda (74. Cubero), Bolaños (89. Barrantes) – Campbell.

Branky: 24. Cavani (pen.) – 54. Campbell (Gamboa), 57. Duarte (Bolaños), 84. Ureña (Campbell)

Držení míče: 52 % : 48 %
Střely na branku: 3:4
Střely mimo: 6:8
__________________________________________

Nominace:

Brankáři: Keylor Navas, Patrick Pemberton, Daniel Cambronero

Obránci: Johnny Acosta, Giancarlo González, Michael Umaňa, Óscar Duarte, Dave Myrie, Waylon Francis, Junior Díaz, Cristian Gamboa, Roy Miller

Záložníci: Celso Borges, Christian Bolaňos, Michael Barrantes, Esteban Granados, Yeltsin Tejeda, Diego Calvo, José Miguel Cubero

Útočníci: Joel Campbell, Bryan Ruiz, Randall Brenes, Marco Ureňa
                           ANGLIE
                         

Druhý zápas:

Uruguay – Anglie 2:1 (1:0)

Sestava: Hart – Johnson, Jagielka, Cahill, Baines – Henderson (87. Lambert), Gerrard (C) – Welbeck (71. Lallana), Rooney, Sterling (65. Barkley) – Sturridge.

Branky: 39. Suárez (Cavani), 85. Suárez – 75. Rooney (Johnson)

Držení míče: 38 % : 62 %
Střely na branku: 6:8
Střely mimo: 4:5
__________________________________________
První zápas:

Anglie – Itálie 1:2 (1:1)

Sestava: Hart – Johnson, Jagielka, Cahill, Baines – Gerrard (C), Henderson (73. Wilshere) – Welbeck (61. Barkley), Sterling, Rooney – Sturridge (79. Lallana).

Branky: 37. Sturridge (Rooney) – 35. Marchisio (Verratti), 50. Balotelli (Candreva)

Držení míče: 48 % : 52 %
Střely na branku: 8:5
Střely mimo: 10:7
__________________________________________

Nominace:

Brankáři: Joe Hart, Ben Foster, Fraser Forster

Obránci: Glen Johnson, Leighton Baines, Gary Cahill, Phil Jagielka, Chris Smalling, Phil Jones, Luke Shaw

Záložníci: Steven Gerrard, Frank Lampard, Jack Wilshere, Jordan Henderson, Alex Oxlade-Chamberlain, James Milner, Ross Barkley, Adam Lallana, Raheem Sterling

Útočníci: Wayne Rooney, Danny Welbeck, Daniel Sturridge, Rickie Lambert
Příjemný dobrý večer! Vítám Vás u onlajn přenosu z Mistrovství světa v Brazílii! Zaměříme se na duel, kde již o nic nejde. Anglie je jasně poslední, Kostarika jasně první. Zápas tedy bude nejspíše dobrý pro náhradníky. Uvidíme, co oba týmy předvedou. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud