Je konec a hosté po zásluze vítězí 4:0. Jejich převaha byla jasná, Zlín dnes neměl nárok svému soupeři konkurovat.

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 0:13. Střely mimo: 4:10. Rohy: 2:13.
90
Dnešní utkání sleduje 105 diváků.
85
Žlutou kartu dostává Michálek (FC Fastav Zlín B).
Žlutou kartu dostává Bala (SK Sigma Olomouc B).
85
82
Žlutou kartu dostává Vychodil (SK Sigma Olomouc B).
75
První větší šance Zlína v dnešním utkání nastala poté, co vystřelil Radim Tkadlec, jeho pokus ale končí pouze na břevně.
74
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Petřík, přichází Sklenář.
72
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Vychodil.
70
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Yunis, přichází Danis.
70
Olomouc právě vstřelila branku!
Drtivá převaha Sigmy znamená další úder. Míč si zastavil EMMANUEL ANTWI a poslal jej přesně k tyči mimo dosah Dostála 0-4!
66
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Vichta, přichází Antwi.
65
Žlutou kartu dostává Michal Surzyn (SK Sigma Olomouc B).
60
Teď už to o tři góly je. Po rohovém kopu nejvýše vyskočil JAN KOTOUČ a poslal balón do sítě. 0-3!
56
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Gettler, přichází Matyáš.
51
Hostující Vichta byl zcela sám před Dostálem, ten ale jeho pokus o zvýšení na 3:0 chytá!
46
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Janků, přichází Radim Tkadlec.

41
Už to mohlo být o tři góly, Ambrozek ale tentokrát z výhodné pozice mířil těsně mimo Dostálovu bránu. Zlínští fotbalisté jsou absolutně bezmocní, hraje se pouze a jenom na jejich branku.
36
A je to o dva góly! Po faulu Tkadlece Sigma zahrávala standardní situaci, kterou po narážečce proměnil přesnou střelou JAN AMBROZEK. 0-2!
35
Žlutou kartu dostává Adam Tkadlec (FC Fastav Zlín B).
27
Tentokrát už byl ale JAKUB YUNIS úspěšný, hosté jdou po zásluze do vedení. Olomoucký nadějný útočník prostřelil domácího gólmana Jakuba Dostála zblízka mezi jeho nohama. 0-1!
15
Po úvodních patnácti minutách je sice stav bezbrankový, každopádně Sigma má značce navrch. Zahrávala už pět rohovým kopů, z nich ale neuspěla. Dost potíží dělá domácí obraně Látal, který tahá hru po pravé straně a především nadějný útočník Yunis, jenž už několikrát mohl skórovat.
1
Úvod utkání bude zhruba o patnáct minut odložen, jelikož hostující celek dorazil na místo konání pozdě.

FC Fastav Zlín B: J. Dostál – Michálek, Janků, A. Tkadlec, Blanař, Žůrek, Novák, Petřík, Košák, Vašulka, Gettler
Náhradníci: Lebánek – Matyáš, Vlčánek, R. Tkadlec, Sklenář

SK Sigma Olomouc B: Gröger – Jemelka, Surzyn, Antl, Ambrozek, Kotouč, Bala, Vichta, Látal, Yunis, Seibert
Náhradníci: Reichl – Schmidt, Danis, Vychodil, Antwi, Kiška, Richter

Rozhodčí: Jahoda – Líkař, Petr.
Dobré dopoledne vážení čtenáři,

fotbalisté Zlína B mají před sebou velkou výzvu, a to béčko olomoucké Sigmy. Ta je momentálně na druhé pozici se 42 body za 23 utkání, to Fastav je jedenáctý se ziskem 31 bodů za 24 duelů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.