MSFL - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kroměříž : Petřkovice - 21. dubna 2018   19:00

Kroměříž
Kroměříž
63' Kovář  • 82' Stratil
2:2
(0:2)
Petřkovice
Petřkovice
15' Švancer   • 23' Baranek
Kroměříž
Kofroň – Šmerda (60. Sedláček), Hloch, Matoušek "C", Jeleček (84. Berčík), Cupák, Blanař, Motal, Krhut, Neubert (60. Stratil), Kovář. Trenér: Jaroslav Baďura.
Trochta – Vyhlíd, Stratil, Berčík, Sedláček.
Popelák Luboš – Černý Dalibor, Zaplatilová Jana. Delegát FAČR: Bábiček Josef
Městský stadion - Moravská Slavia Kroměříž
323 diváků
Petřkovice
Chvěja – Švancer (78. Latocha), Wozniak, Rubý, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček (67. Smékal), Lokša, Staněk "C", Honiš. Trenér: Ondřej Smetana.
Godula – Václavík, Polášek, Smékal, Latocha, Regec, Szotkowski.

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, děkuji za pozornost a zase někdy příště na počtenou.
Kryštof Škodák
Je dobojováno! Po Nepovedeném prvním poločase se domácí zvedli a v posledních minutách utkání byli dokonce blízko vítězství. Pokud se podíváme jen na výsledek, tak by dnes měli být veselejší hosté, kteří byli outsiderem utkání. Za domácí se ve druhém poločase trefil v 63. minutě Marian Kovář a v 82. dal výsledku definitivní podobu Daniel Stratil.
90+2'
90+2'
V další stoprocentní šanci byli domácí, ale ani tato akce neskončila brankou. Dnešní utkání již skončí remízou 2:2.
90+1'
Domácí nyní měli asi 3 obrovské šance, ze kterých ovšem nepadl gól. Z velkého závaru před brankou se s velkou porcí štěstí hosté dokázali dostat.
90+1'
Radim Wozniak (FC Odra Petřkovice) obdržel žlutou kartu za svůj počin proti pravidlům.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby!
90'
Za vzájemně ostrý souboj obdrželi žlutou kartu Pavel Hloch (SK HS Kroměříž) a Martin Honiš (FC Odra Petřkovice).
89'
Hráč, který zahrával standardní situaci míč jen lehce nadzvedl, a tak trfil prvního bránícího hráče.
88'
Standardka pro domácí z poměrně dobré pozice!
87'
Radim Baranek (FC Odra Petřkovice) obdržel žlutou kartu pravděpodobně za protesty směrem k rozhodčímu.
85'
Domácí se stále snaží o vstřelení branky a nyní již o zisk všech tří bodů. Padne ještě nějaká branka?
84'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Jeleček, přichází Berčík.
82'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Kroměřížský stadion šílí! nějakých cca 10 minut před koncem domácí dokázali vyrovnat, když se v chumlu mnoha hráčů dokázal nejlépe zorientovat DANIEL STRATIL, který zasunul míč do poloodkryté branky – 2:2.
81'
Mario Latocha se jako čerstvý hráč na hřišti snažil prodrat do pokutového území, kde byl ale o míč obrán.
80'
Hostující hráči samozřejmě s rozehrávkou zrovna moc nespěchají. Rozhodčí ale vypadá, že mu to moc nevadí.
78'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Švancer, přichází Latocha.
77'
Kofroň nyní podržel svůj tým, když vychytal útočníka Petřkovic a poté ještě nohou dokázal rozehrát.
76'
Vysoký a důrazný pres nyní předvedl Erik Sedláček, hájící barvy Slavie.
74'
V posledních cca čtyř minutách jsou na míči již téměř permanentně domácí, kteří se snaží o zkorigování výsledku.
72'
Dnešnímu utkání přihlíží 323 diváků!
71'
Až v posledních 10 minutách se projevuje síla domácích, díky které hrají špici tabulky. Dokážou kroměřížští hráči ještě alespoň srovnat.
70'
Z toho dokázali vytěžit jen rohový kop, který následně dokázala hostující obrana odrazit do bezpečí.
69'
Domácí mají k dispozici další přímák.
67'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Smékal.
66'
Kroměříž se v pravý čas probudila a je stále aktivnější! Matoušek poslal centr z kraje na aktivního Kováře, který si povodil jednoho z obránců a zakončil nad.
65'
N hřišti zůstal ležet hostující hráč, který se ale již rychle zvedá na nohy, a tak se může jít hrát.
63'
A z ničehonic se domácí prosazují a snižují stav na rozdíl jediné branky! MARIAN KOVÁŘ si dobře naběhl a svým dobrým lobem překonal vyběhnutého gólmana Chvěju – 1:2.
61'
Další roh hostujícího týmu, který stále útočí a nepouští Kroměříž do stálého tlaku končí na gólmanu Kofroňovi.
60'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Neubert, přichází Stratil.
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Šmerda, přichází Sedláček.
59'
Rohový kop se nepovedl a nebyla z něj žádná šance.
58'
Martin Sporysz šel z boku k brance a nahrál na nabíhajícího Lokšu. Před něj se dostal domácí obránce, který míč odkopl za vlastní branku. Rohový kop pro hosty.
56'
Opětovná nepovedená rozehrávka stojí domácí další drahocenné vteřinky.
54'
Po odraženém míči do vápna a následné dorážce míč skončil v náručí gólmana Kofroně.
53'
Martin Blanař (SK HS Kroměříž) obdržel žlutou kartu za tvrdý zákrok na protihráče. Hosté budou kopat přímý kop.
52'
Kroměřížskému týmu se stále nedaří dostat do vyložené šance. Chybí tomu lehkost v řešení některých situací.
50'
Omlouváme se za krátké přerušení textového přenosu z technických problémů.
46'
Ve druhém poločase naopak, jak v tom prvním rozehráli domácí, kteří mají co dotahovat.
46'
První poločas je u konce a na světelné tabuli svítí stav 0:2 pro hosty. Není se ale čemu divit, Petřkovice byly důraznější a hlavně produktivnější, což jsou nejdůležitější podmínky pro úspěch. O branky hostujícího týmu se postarali v 15. minutě Leoš Švancer a ve 23. Radim Baranek.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.
45+1'
45+1'
Pravděpodobně za protesty obdržel žlutou kartu Marian Kovář (SK HS Kroměříž)
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu!
45'
Další útočný faul domácích zastavuje nadějnou akci.
43'
Kroměříž se snaží o kontaktní branku! Podaří se ještě do konce prvního poločasu?
42'
Domácí rohový kop opět zahráli na krátko a ani nyní se tato akce nevydařila.
41'
Marian Kovář si míč navedl na střed a vystřelil. Chvěja vyrazil jen před sebe. Tam byl obránce hostů, který svým (asi) nepovedeným odkopem zařídil kroměřížskému týmu rohový kop.
39'
Na tom, že se domácí nedostávají do vyložených šancí se hodně podepisuje fakt, že petřkovickým tento výsledek vyhovuje a brání ve více lidech.
37'
Dobrý návrat nyní předvedl domácí kapitán Matoušek. Ten od publika sklidil zasloužený potlesk.
36'
Útočný faul si připisuje i Kroměříž, které se nedaří dostat do zakončení.
35'
Domácí obrana si počíná velmi nejistě a nedokáže založit dobrý útok.
33'
Po nákopu Patrika Rubý před branku si jeho spoluhráči počínali až moc tvrdě v souboji s gólmanem a je pískán útočný faul.
32'
Hosté mají možnost standardní situace z podobné pozice, z jaké padnul první gól.
30'
Ten dokázala hostující vysoká obrana odrazit ryč, ale akce pokračovala dále, když se naráz u hlavičky ocitnul Tomáš Matoušek. Chvěja míč v pohodě lapil.
29'
Domácí se opět začali snažit o vstřelení snižovací branky. Nyní mají k dispozici další rohový kop.
28'
Tomáš Jeleček (SK HS Kroměříž) obdržel žlutou kartu za zákrok proti pravidlům.
25'
Domácí měli možnost standardní situace, ale akci nezahráli vůbec dobře, když se kroměřížskému záložníkovi nepovedl nákop k brance.
23'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku!
Tak to by asi málokdo čekal! Outsider dnešního utkání Petřkovice se dostává do dvoubrankového vedení. Krajní záložník se dokázal prodrat až k brance, odkud nahrál pod sebe nabíhajícímu RADIMU BARANKOVI, který míč poslal do odkryté branky – 0:2.
22'
Opět hrají Petřkovice, které jsou po vstřeleném gólu na koni.
20'
Útočný faul předvedl domácí hráč a rozehrával hostující gólman. Ten svou velmi pomalou rozehrávkou pořádně rozhněval domácí fanoušky, kteří to svými protesty dávali hlasitě najevo.
18'
Domácí zahrávali přímý volný kop z dobré pozice a po jednom z hlavičkových soubojů zůstal na zemi ležet jeden z domácích borců.
17'
Žlutou kartu dostává Holiš (FC Odra Petřkovice) za příliš tvrdý faul na kroměřížského hráče.
15'
Hostujícím hráčům přinesla aktivní hra zaslouženou odměnu! Jeden z obránců zahrál dalekonosný centr před branku, kde za pomoci velkého důrazu dokázal protlačit míč do sítě LEOŠ ŠVANCER – 0:1.
14'
Zahraný rohový kop v pohodě lapil brankář Chvěja, který následně rychle rozehrál a akce skončila až na druhé straně u domácího gólmana. Kroměříž se na můj vkus vcelku pomalu vrací do obrany.
13'
Rohový kop tentokrát pro Kroměříž...
12'
Petřkovice mírně ožily a dávají na jevo to, že mají zájem o body.
10'
Hosté se již radovali z gólu, ale radost jim překazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, který signalizoval ofsajd. To bylo pro Kroměříž varování!
9'
Hosté budou zahrávat rohový kop...
8'
Po ukázkovém přechodu do útoku v podání domácích vznikl před petřkovickou brankou chuml hráčů, který hostující obrana dokázala přestát bez obdrženého gólu.
6'
Prvních pár nahrávek Petřkovic na domácí polovině skončilo rychle v zámezí a opět má možnost útočit Kroměříž.
5'
Kovář byl vyslán rychlým pasem dopředu, tam si ale pro míč přispěchal gólman Chvěja, který míč lapil.
3'
Zatím si spíše drží míč na kopačkách domácí a hosté brání.
2'
A hned na začátku druhé minuty bylo u branky Petřkovic hodně horko. Blanař poslal z boku centr před branku, kam si nabíhal Marian Kovář. Ten ale přestřelil branku a hraje se dál za stavu 0:0.
1'
Rozehráli hosté, hrající ve žluto-černých dresech, proti nim stojí domácí hráči, kteří se představí v tradiční bílo-červené kombinaci.
1'

SK HS Kroměříž:
Kofroň – Šmerda, Hloch, Matoušek, Jeleček, Cupák, Blanař, Motal, Krhut, Neubert, Kovář. Trenér: Jaroslav Baďura.
Náhradníci: Trochta – Vyhlíd, Stratil, Berčík, Sedláček.

FC Odra Petřkovice:
Chvěja – Švancer, Wozniak, Rubý, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček, Lokša, Staněk "C", Honiš. Trenér: Ondřej Smetana.
Náhradníci: Godula – Václavík, Polášek, Smékal, Latocha, Regec, Szotkowski.

Rozhodčí:
Popelák Luboš – Černý Dalibor, Zaplatilová Jana.

Petřkovice : Kroměříž – 0 : 3
Hanácký klub z krásné Kroměříže si v tabulce MSFL drží velmi malý odstup od samotného vrchu tabulky, když jim momentálně na první Prostějov schází tři body. Bilance 13-1-5 hanákům stačí na 3. místo hned za Velké Meziříčí, které na tom je ve snažení se o první místo v ještě lepší pozici.
Minulý týden v pátek kroměřížští zavítali na hřiště Valašského Meziříčí, kde nakonec vyhráli těsným rozdílem 0:1.

Hosté z Ostravska prožívají vcelku povedený vstup do jarní části soutěže, kdy se petřkovickým podařilo 2x zvítězit a 2x prohrát, což je na tým, který se pohybuje spíše ve spodních patrech tabulky více než dobré. Dnes hosté zavítají na hřiště jednoho z předních týmů, který je navíc vybaven umělým osvětlením, díky kterému se může hrát až v 19:00.
Naposledy se Petřkovice představili před vlastním publikem, kdy dokázali udržet čisté konto a jednu branku vsítit, a to znamená, že vyhráli 1:0.
Delegace:
Hlavní rozhodčí: Popelák Luboš
1. Asistent: Černý Dalibor
2. Asistent(ka): Zaplatilová Jana
Delegát FAČR: Bábiček Josef
Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Dnes máme na programu utkání 22. kola MSFL, ve kterém se proti sobě postaví domácí tým SK HS Kroměříž a hostující FC Odra Petřkovice.

Začátek utkání: 19:00