MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Prostějov - 2. září 2017   16:00

0:3
(0:2)
Prostějov
Prostějov
39' Kroupa   • 40' Šteigl   • 46' Kroupa
Neoral – Marčík, Fládr, Zapletal, Smékal, Popelka

90+1'
88'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Šteigl, přichází Marčík.
87'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Pochylý.
Dnešní utkání sleduje 363 diváků.
83'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Petržela, přichází Fládr.
79'
Žlutou kartu dostává Pančochář (1. SK Prostějov).
78'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Hapal, přichází Zapletal.
71'
Žlutou kartu dostává Sklenář (ČSK Uherský Brod).
60'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Michalec, přichází Mančík.
56'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází Dolina.
55'
Žlutou kartu dostává R. David (ČSK Uherský Brod).
46'
Prostějov právě vstřelil branku!
Autorem branky je KAREL KROUPA.
46'
45'
43'
Žlutou kartu dostává Filip Hruboš (ČSK Uherský Brod).
40'
Autorem branky je JAN ŠTEIGL.
39'
Z důvodu technických potíží, které nejsou na naší straně, vám z dalšího průběhu utkání budeme přinášet pouze důležité informace. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
23'
Dobrou standardní situaci měli k dispozici hosté, Pančochář ale trefil pouze zeď.
20'
Ale! Exekutorem byl Šálek, jeho střelu k levé tyči ale Jícha vystihl!
19'
Tak pozor! Po nepřehledné situaci ve vápně rozhodčí nařizuje pro domácí penaltu!
18'
Autové vhazování pro 1. SK Prostějov, kteří se tak nadále drží s míčem poblíž soupeřovy brány.
16'
Po něm byl ve vápně trochu živo, Červinka si ale nakonec nalezl balón.
15'
Svého prvního rohu se dočkají i fotbalisté Prostějova.
13'
Hruboš měl další možnost za domácí, jeho rána ale končí v náručí Jíchy.
10'
Moc slavně ale neskončil, i když domácí se ještě drží na míči na útočné polovině.
9'
První rohový kop patří domácím...
7'
To byla solidní šance pro Uherský Brod! Se štěstím se odrazil míč do běhu Michalcovi, ten ale šancí překvapen nedokázal ani vystřelit.
5'
Faul zastavil první útočné snažení Brodu, který tak bude zahrávat standardní situaci.
3'
Domácí nedokázali přesně rozehrát, z čeho plynula další šance, Kroupa ale na centrovaný balón nedosáhl.
1'
Jako první se do útoku pustili hráči Prostějova, svou střelou ale domácího brankáře nezaměstnali.
1'

ČSK Uherský Brod: Červinka – Josefík, M. David, Holík, Pavelka, R. David, Šálek, Hruboš, Sklenář, Vrága, Michalec
Náhradníci: Kohoutek – Mančík, Dolina, Pochylý,Nevařil

1. SK Prostějov: Jícha – Kroupa, Hapal, Sečkář, Pančochář, Šteigl, Machynek, Schuster, Langer, Petržela, Sus
Náhradníci: Neoral – Marčík, Fládr, Zapletal, Smékal, Popelka

Rozhodčí: Pospíšil – Koláček, Běhal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.