MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : MFK Vyškov - 8. června 2019   17:00

Frýdek-Místek
28' Mozol  • 55' Varadi
2:0
(1:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
Kofroň – Hloch, Literák (K), Bialek – Hykel, Mozol, Vychodil, Duda, Hýbl (63. Hruška) – Varadi (90. Mrkvička), Vašíček (75. Gomola)
Kalina – Hruška, Gomola, Mrkvička, Ságner, Behan
Macrineanu – Machač, Vejtasa
Stadion Stovky, Frýdek-Místek
957 diváků
MFK Vyškov
Šustr – Jaroš (32. Langer), Vintr, Matocha (70. Hirsch), Lahodný, Malár, Ayissi Abega (85. Lukášek), Krejčí, Sečkář, Jeřábek (K), Novotný
Juran – Sedlmajer, Hirsch, Langer, Lukášek

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. Na viděnou.
Sezónu zakončí Frýdek-Místek příští týden v Hlučíne, kde si může zajistit postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Vyškov se rozloučí s letošním ročníkem MSFL před svými fanoušky, když přivítá Uherský Brod.
Frýdek-Místek splnil roli favorita a porazil na domácím hřišti Vyškov 2:0. Vzhledem k tomu, že Líšeň remizovala v souběžně hraném utkání s Uničovem 2:2, jsou Valcíři nově lídrem MSFL a mají tak před posledním zápasem vše ve svých rukou!
90+2'
90+2'
Domácí jej ale ubránili, sudí Macrineanu posléze naposledy fouká do píšťalky.
90+2'
Vyškov má jednu z posledních možnosti na ohrožení brány, když bude zahrávat další roh.
90+1'
Gomolův dloubáček se do brány nevešel, Šustr kontroloval balon pohledem.
90'
Útočné snažení Frýdku-Místku končí útočným faulem.
90'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Adam Varadi, přichází Adam Mrkvička.
89'
Šustr vyběhl proti rozběhnutému Hykelovi mimo vápno a odehrál balon na poslední chvíli do bezpečí.
88'
Ten však byl zahrán mizerně, neboť opustil hrací plochu. Rozehrávat tak bude Kofroň a spěchat rozhodně nebude.
87'
Obrana Frýdku hraje míč do zámezí, Vyškov bude kopat roh.
86'
Také další rychlý brejk Frýdku zastavují Vyškovští pouze za cenu faulu.
85'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Ghislain Tony Ayissi Abega, přichází Jakub Lukášek.
84'
Novotný nastavil tělo Hykelovi, který přes něj akrobatickou pózou přepadl. Domácí záložník zůstává ležet na trávníku a zřejmě bude potřebovat ošetření.
82'
Žlutá karta na obou stranách. Na té domácí se mezi hříšníky zapisuje Tomáš Hykel, na druhé pak Michael Sečkář.
80'
Sečkář hledal nadýchaným bochánkem na zadní tyči hlavu spoluhráče, Ayissi Abega ale na balon nedosáhl.
79'
Domácí balon vyhlavičkovali mimo vápno. K míči se následně dostal jeden z hostů, který jej napálil z první vysoko nad bránu.
79'
Rohový kop tentokrát na protější straně hrací plochy.
78'
Míč ještě ani nedolétl do vápna a rozhodčí Macrineanu pískal útočný faul. Rozehrávat tak může Šustr.
78'
Po zblokované střele budou Valcíři zahrávat roh.
77'
Dnešní utkání sleduje 957 diváků.
76'
Další akci Vyškova zastavuje praporek pomezního, který signalizoval ofsajd.
75'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Václav Vašíček, přichází Tomasz Gomola.
75'
Nepřesná hostující přihrávka končí v zámezí. Vše tak rezultuje pouze odkopem od Kofroňovy svatyně.
72'
Frýdek nechává v posledních minutách hrát více Vyškov a sám se spíše soustředí na nebezpečné brejky.
70'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Martin Hirsch.
70'
Ayissi Abega si ve vápně nezpracoval míč a posléze padl k zemi, sudího píšťalka zůstává němá.
69'
Ba co víc! Hykel se po něm dostal do samostatného úniku, přízemní ránu ale poslal trestuhodně vedle levé tyče!
69'
Přímý kop Vintra odvrací domácí do bezpečí.
67'
"Bij!" uslyšel z hlediště Duda, a tak se z nějakých osmnácti metrů opřel do míče. Střele dal však opačnou faleš, a tak skončil míč daleko vedle levé tyče.
67'
Na druhé straně odmítl pojistku Varadi, který zcela sám před brankářem udělal kličku, následně ale zamířil vedle pravé tyčky!
66'
Jeden z hostů se pokusil Kofroně překvapit dalekonosnou ranou, ta ale skončila nad břevnem.
63'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Matěj Hýbl, přichází Jan Hruška.
62'
Mozol měl na kopačce třetí gól domácích, šajtlí však jen o centimetry minul vzdálenější tyč!
61'
Drobné zmatky před domácí bránou hasí brankář Kofroň, jenž uklidňuje hru.
59'
Na hřišti se začíná jiskřit. Po faulu poblíž půlící čáry bude rozehrávat Frýdek-Místek.
56'
Kofroň musel nadvakrát pacifikovat ránu ze střední vzdálenosti.
55'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Míč si vzal na starost ADAM VARADI a poslal jej k opačné tyči, než ke které se vrhl brankář Šustr.
54'
Vyškov fauloval v pokutovém území, Frýdek-Místek bude kopat penaltu!
54'
Hýbl střílel obloučkem na vzdálenější tyč, Šustr byl ale u míče včas a jeho ránu vyrazil.
53'
Duda byl faulován jen několik centimetrů před velkým vápnem! Frýdek-Místek má k dispozici stanardku z hodně nebezpečné pozice.
52'
Před hranicí vápna se ke střele odhodlal Duda, jeho rána minula o kousek levou šibenici! Pěkný fotbalový moment.
50'
Domácí nákop směrem dopředu končí až v zámezí.
48'
Na pravé straně vápna obdržel přihrávku Ayissi Abega, jeho pokus byl ale zblokován.
47'
V obrovské šanci se zjevil Bialek, který střílel nikým nehlídaný na zadní tyči. Rána mu ale nesedla ideálně, a tak poslal balon těsně vedle brány!
46'
Domácí fotbalisté vybojovali hned zkraje druhé půle rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
Pouze třináct sekund nad rámec čisté hrací doby se hrálo v první půli, a tak odcházejí do kabin spokojeněji domácí fotbalisté, kteří díky gólu Mozola vedou nad Vyškovem 1:0.
45+1'
44'
Vyškov rozehrával standardní situaci. Balon přistál na hlavě Jeřábka, ten ale zamířil mimo tři tyče.
43'
Střela jednoho z hostujících hráčů proskákala vedle pravé tyče.
42'
Veškeré dění na trávníku se momentálně odehrává poblíž středového kruhu.
40'
Na dlouhý centrovaný míč si naskočil Literák, domácí kapitán ale zamířil hlavou kousek nad horní tyč!
40'
Po faulu na Vychodila budou domácí zahrávat standardní situaci.
39'
Na druhé straně se míč dokutálel do rukavic připraveného Kofroně. Ten posílá své spoluhráče dopředu.
38'
Po spoluhráčově přiťuknutí hlavou se ke střele z hranice vápna dostal Vašíček, balon ale neměl potřebnou razanci a navíc zamířil vedle levé tyče.
36'
Vašíček poslal k zemi Malára, žlutá karta pro domácího útočníka.
35'
Standardku rozehrál po zemi Mozol. Balon se po secvičeném signálu dostal k Varadimu, jehož přízemní pumelici z pravé strany šestnáctky skvěle vyrazil Šustr!
34'
Po nedovoleném zákroku na Vašíčka vyfasoval Novotný žlutou kartu.
33'
Domácí centr pouze proletěl šestnáctkou, následný vysoký míč končí v rukavicích Šustra.
32'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Karel Jaroš, přichází Tomáš Langer.
31'
Po něm vyrazil Frýdek do rychlého brejku, Vychodil ale v jeho závěru proti bránící přesile neuspěl.
30'
Přízemní centr Ayissiho Abegy srazili domácí na rohový kop.
28'
Z další akce už jdou ale Valcíři do vedení. Vašíček našel přihrávkou z levé strany u penaltového puntíku VÁCLAVA MOZOLA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
28'
Do přímého souboje se Šustrem se dostal Hykel, k zakončení mu scházel krok!
27'
Vychodil si zpracoval míč, obtočil se kolem protihráče a chystal se přihrávat z levé strany šestnáctky, také toto nebezpečí ale hosté včas zlikvidovali.
25'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Na hostující bránu se hnal rozběhnutý Hykel, Šustr byl ale u balonu o chvíli dříve.
25'
Vyškov se dožadoval rohového kopu, rozhodčí Macrineanu je ale jiného názoru a nařizuje odkop od domácí klece.
23'
K sólu se odhodlával Mozol, balon se mu ale poté zamotal mezi nohami.
23'
Hýbl přihrával před bránu z levé strany vápna, Vyškovští ale odkopli balon do bezpečí.
22'
Ten se domácím vůbec nepovedl. Balon vracel do ohně Hykel, posléze se ale rodí další útočný faul.
22'
Roh pro Frýdek-Místek.
21'
Vyškovský útok vedený po pravé straně hřiště zastavuje ofsajd.
20'
Tentokrát je pískán útočný faul na vyškovské straně, a tak přichází práce pro Kofroně, který uvede míč do hry odkopem.
20'
Přízemní přihrávku na zadní tyč odvracel jeden z hráčů Frýdku-Místku na rohový kop.
19'
Balon se po chvíli dostal zpět do moci domácích, Varadimu je ovšem pískán útočný faul.
18'
S tím už si Vyškov definitivně poradil a může vyrazit dopředu.
17'
Vintr uklidil po centru z levé strany míč na další roh.
16'
Skákající míč odvracel z vyškovského vápna na roh Ayissi Abega.
14'
Na levé straně se vřítil do vápna rozběhnutý Varadi, jehož přízemní střela minula zadní tyč! Jak se posléze ukázalo, případný gól by neplatil, neboť byl máván ofsajd.
13'
Jeden z domácích hráčů se odhodlal ke střele z větší vzdálenosti, rána mu ale vůbec nesedla.
13'
Centr domácích z pravé strany byl odvrácen na rohový kop.
12'
Dopředu se hnal s míčem Hykel, který ve vápně předal balon Vychodilovi. Tomu ale klička proti obránci nevyšla, a tak se nakonec ke střele nedostal.
11'
Vhazování pro Frýdek-Místek. Ten se tak bude moci osvobodit a dostat po čase míč ze své půlky hřiště.
10'
Vyškov vybojoval k radosti hloučku svých příznivců rohový kop. Na ten si naskakoval Jaroš, balon ale hlavou netrefil.
9'
Hosté přišli o balon a domácí vysílali dopředu Varadiho, u přihrávky pro frýdecko-místeckého kanonýra však byl o chvíli dříve vybíhající Šustr.
8'
Vyškov má k dispozici autové vhazování na vlastní polovině.
7'
Centr dolétl na zadní tyč k Jeřábkovi, hostující kapitán ale poslal míč z voleje vysoko nad bránu.
6'
Sečkář vybojoval na pravé straně hřiště standardku, bude to takový kratší roh pro Vyškov.
5'
Akci hráčů v bílých dresech hatí zdvižený praporek pomezního sudího.
4'
Domácí kopali roh z pravé strany hrací plochy. Po centru se do míče zavěsil akrobatickými nůžkami Duda, Šutr ale jeho pokus vyráží.
3'
Frýdek-Místek je aktivní při napadání hostující rozehrávky, Vyškovští často zapojují do hry zpětnými přihrávkami i brankáře Šustra.
2'
Domácí fotbalisté nastoupili k utkání v bílých dresech, hosté v černých.
1'

MFK Frýdek-Místek: Kofroň – Hloch, Literák (K), Bialek – Hykel, Mozol, Vychodil, Duda, Hýbl – Varadi, Vašíček
Náhradníci: Kalina – Hruška, Gomola, Mrkvička, Ságner, Behan

MFK Vyškov: Šustr – Jaroš, Vintr, Matocha, Lahodný, Malár, Ayissi Abega, Krejčí, Sečkář, Jeřábek (K), Novotný
Náhradníci: Juran – Sedlmajer, Hirsch, Langer, Lukášek

Rozhodčí: Macrineanu – Machač, Vejtasa.
Podzimní vzájemné střetnutí obou celků skončilo těsným triumfem Vyškova poměrem 2:1. Zužitkuje Frýdek-Místek výhodu domácího prostředí a oplatí svému protivníkovi v důležitém střetnutí porážku? To se dozvíte v našem textovém přenosu!
Nejlepším střelcem Frýdku-Místku je druhý nejproduktivnější kanonýr celé MSFL – devatenáctibrankový Adam Varadi. Na straně Vyškova pálí ostrými především Marek Vintr, který se v aktuálním třetiligovém ročníku prosadil šestnáctkrát.
Rovněž Vyškov zažívá povedenou sezónu, když dvě kola před koncem figuruje na šesté pozici. Jihomoravané mají v celkovém součtu dokonce o jednu porážku méně než jejich sobotní soupeř, připsali si však hned devět remíz, což je společně Velkým Meziříčím nejvíce v celé soutěži. V posledním kole Vyškov na domácím hřišti ztratil, když remizoval se třináctým Rýmařovem 1:1.
Do druhé nejvyšší soutěže postoupí v případě splnění licenčních podmínek pouze vítěz MSFL, a tak má Frýdek o motivaci postaráno. Valcíři mají stejně bodů jako vedoucí Líšeň. Může za to především skvostné jaro, během něhož Frýdek-Místek ani jednou neprohrál a pouze dvakrát remizoval. Naposledy přivezli fotbalisté tohoto celku tři body z Otrokovic, kde zvítězili 4:2.
Příjemné sobotní odpoledne. Fotbalisty Frýdku-Místku, kteří usilují o postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, čekají v rámci letošního ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy poslední dvě vystoupení. Valcíři, kteří jsou v tabulce jen o skóre na druhém místě, přivítají v rámci 28. kola soutěže šestý Vyškov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.