MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Petřkovice - 30. března 2019   10:15

Otrokovice
Otrokovice
52' Fiala  • 90+2' Jasenský
2:3
(0:2)
Petřkovice
Petřkovice
7' Lokša   • 20' Lokša   • 82' Ptáček
Otrokovice
Semanko – Malý, Fiala, Markovič, Jasenský (C), Hladík, Kiška (83. Bahounek), Vašulka, Koňařík (59. Telnar), Smékal R., Buchlovský (46. Mlýnek)
Varous – Bahounek, Kutáč, Telnar, Mlýnek
Alex Denev – Lukáš Machač, Peter Mrázek
Stadion Otrokovice
145 diváků
Petřkovice
Godula – Velner, Tomšů, Sporysz, Neumann (70. Ptáček), Baranek (C), Kania (87. Moučka), Lokša (81. Szotkowski), Plesník, Mládek, Honiš
Ognjanov – Tobiáš, Moučka, Ptáček, Smékal D., Szotkowski

90+2'
90+2'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Autorem branky z pokutového kopu je ADAM JASENSKÝ.
87'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Kania, přichází Moučka.
83'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Bahounek.
82'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAKUB PTÁČEK.
81'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Lokša, přichází Szotkowski.
70'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Neumann, přichází Ptáček.
61'
Žlutou kartu dostává Kiška (FC Viktoria Otrokovice).
59'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Koňařík, přichází Telnar.
52'
Autorem branky je MATĚJ FIALA.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Buchlovský, přichází Mlýnek.
46'
45'
20'
Autorem branky je RADOVAN LOKŠA.
7'
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Markovič, Jasenský (C), Hladík, Kiška, Vašulka, Koňařík, Smékal R., Buchlovský
Náhradníci: Varous – Bahounek, Kutáč, Telnar, Mlýnek

FC Odra Petřkovice: Godula – Velner, Tomšů, Sporysz, Neumann, Baranek (C), Kania, Lokša, Plesník, Mládek, Honiš
Náhradníci: Ognjanov – Tobiáš, Moučka, Ptáček, Smékal D., Szotkowski

Rozhodčí: Alex Denev – Lukáš Machač, Peter Mrázek.
Otrokovice se momentálně nacházejí na pátém místě s dvaceti sedmi body a skóre 39:29. V posledním zápase ovšem prohrály na půdě Hodonína 1:2. Nejlepším střelcem je s osmi góly Hladík.
Petřkovice jsou aktuálně na druhé příčce s třiceti dvěma body a skóre 31:18. V posledním utkání porazily na své půdě Uničov 1:0. Nejlepším střelcem je s osmi góly Szotkowski.
V 18. kole MSFL se proti sobě utkají týmy FC Viktoria Otrokovice a FC Odra Petřkovice. Naposled se spolu tato mužstva utkala v srpnu na půdě Petřkovic, které vyhrály 2:1. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.