MSFL - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : Uh. Brod - 4. května 2019   16:30

Val. Meziříčí
0:4
(0:1)
Uh. Brod
Uh. Brod
39' Malenovský   • 58' Blanař   • 61' Jaroněk   • 68' Hruboš
Pobořil – Kundrát, Kocián, Žilinský, Michálek, Furmánek, Pop (57. Daniš), Fojtík (64. Gonda), Bartozel, Vrána, Dekleva (C)
Michut – Matyáš, Gonda, Výmola, Daniš
Denev – Machač, Křepský
84 diváků
Uh. Brod
Dostál – Pochylý, David (C) (74. Dolina), Malenovský, Chwaszcz, Blanař (66. Mančík), Ťok, Hruboš, Vrága, Nevařil, Jaroněk (81. Josefík).
Horáček – Josefík, Kúdela, Dolina, Mančík

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou.
Dnešní utkání sledovalo 84 diváků.
Valašské Meziříčí schytalo další vysokou porážku a má stále pouze čtyři body. Po prvním poločase to ještě nevypadalo tak špatně, ovšem ve druhé půli doslova hořelo v defenzivě a Uherský Brod to dokázal potrestat. Hosté vítězí 4:0 a poskočili na osmé místo tabulky.
90'
90'
Daniš se snažil přejít přes protihráče, ale klička se mu nepovedla.
88'
Hrají se poslední minuty utkání, Uherský Brod kontroluje vysoké vedení a dojde si pro tři body. Domácí se snaží alespoň o čestný gól.
87'
A znovu se hosté snažili střelecky zakončit, opět jim scházela přesnost.
85'
Uherský Brod si připsal na konto další nepřesné zakončení, Pobořil tentokrát zasahovat nemusel.
83'
Akce šancí neskončila, je to jen roh pro hosty.
82'
Hosté rozehrají zajímavou standardku z pravé strany.
81'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Jaroněk, přichází Josefík.
79'
Uherský Brod se ubránil a získal autové vhazování.
78'
Domácí se snaží alespoň snížit a vybojovali možnost rohového kopu.
76'
Uherský Brod se dostal do dalšího zakončení, tentokrát mu chyběla přesnost.
74'
Ofsajd zastavil domácí akci.
74'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází David, přichází Dolina.
73'
Žlutou kartu dostává Furmánek (TJ Valašské Meziříčí).
72'
Valašské Meziříčí drží balon na kopačkách a v závěru se pokusí dosáhnout alespoň čestného úspěchu.
71'
Jaroněk se snažil projít po pravé straně, obhodil si Kundráta, avšak příliš si míč předkopl a utekl mu až do zámezí.
70'
Akce Uherského Brodu nyní končí jen odkopem od domácí branky.
69'
Rohový kop pro hosty.
68'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Tohle si za rámeček brankář Pobořil nedá. Zatímco v předchozích situacích ho ve štychu nechávala defenziva, tuhle střelu FILIPA HRUBOŠE měl pokrýt. Přízemní pokus, který neměl velkou razanci a byl vypálen zpoza šestnáctky, mu pod rukou propadl do sítě.
67'
Kundrátův centr přesto domácí protečovali na Daniše, který byl osamocený v pokutovém území, ale balon vůbec netrefil!
67'
Domácí mají k dispozici standardní situaci, rozehrávají však z veliké dálky.
66'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Blanař, přichází Mančík.
65'
Útočný faul Uherského Brodu.
65'
Po neúspěšném útoku hostů se snažil zahrozit domácí Vrána, z levé strany zvládl odcentrovat, ale byla z toho jen lahůdka pro gólmana Dostála.
64'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Gonda.
63'
Rohový kop pro hosty a k hlavičce se protlačil Chwaszcz, zamířil jen nad branku.
62'
Uherský Brod si dělá, co chce! Martin Blanař napřáhl z hranice vápna a rána pravačkou skončila přesně na břevně!
61'
Další branka hostů je na světě, domácí obrana byla znovu všude pozdě a inkasuje potřetí! LUKÁŠ JARONĚK dostal dobrý pas na levou stranu, akci vzal na sebe a z úhlu propálil Pobořila, který skutečně nemá žádnou podporu defenzivy ValMezu.
60'
Další tutovka Uherského Brodu! Chwaszcz se rozběhl na pravé straně a předložil míč před branku rozběhnutému spoluhráči, toho napoprvé vychytal Pobořil a z dorážky hostující fotbalista přestřelil.
58'
Hosté se přibližují ke třem bodům! Pěkná akce Brodu po levé straně, následoval pas do pokutového území, balon propadl na osamoceného MARTINA BLANAŘE, jenž zblízka propálil bezmocného Pobořila.
57'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Pop, přichází Daniš.
56'
Velká šance Uherského Brodu! Hosté šli do brejku, Pobořil vyběhl z branky a míč po zakončení doskákal jen těsně vedle levé tyčky.
52'
Z těžkého úhlu zakončoval Blanař! Na bližší tyči byl brankář Pobořil, který si připsal další úspěšný zákrok!
51'
Na druhé straně o sobě dali vědět i hosté. Uherský Brod srovnal ve statistice rohových kopů, osmý roh pro hosty!
49'
Jeden z fotbalistů domácího týmu zakončoval vedle branky. To byla už šestá nepřesná střela Valašského Meziříčí!
47'
Domácí celek začal aktivněji, s míčem se dostal k bezprostřední blízkosti vápna soupeře, osmý roh pro Valmez!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:31.
45+1'
45'
Víc už se v prvním poločase nejspíše nestane.
44'
Závěr prvního poločasu se blíží, u balónu jsou hostující fotbalisté, kteří kombinují ve středu hřiště.
42'
Obrovská šance pro hosty! Na nějakých čtrnácti metrech zůstal úplně volný hráč, který se snažil zakončit do protipohybu Pobořila. Minul branku!
41'
Uherský Brod se dostával do přečíslení, z pravé strany směřovala přihrávka na penaltu, kde byl připravený domácí fotbalista.
40'
Domácí fotbalisté se postarali o bleskovou odpověď po pravé straně. Nakonec vybojovali svůj už sedmý rohový kop!
39'
Hodně šťastná branka hosty! Nedůrazu v domácí defenzivě využil MARTIN MALENOVSKÝ, po jehož zásahu míč poskakoval do tyče. Od té se odrazil do sítě, hosté jdou do vedení!
36'
Další útočnou snahu hostujících hráčů zastavuje čárový rozhodčí, který signalizoval ofsajd.
35'
Domácí tým vybojoval další rohový kop. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka prvního poločasu.
33'
Pro balón si vyběhl brankář Pobořil, který ihned rozehrával svým spoluhráčům. Valmez však brzy o míč přišel.
31'
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Zatím sledujeme hodně opatrný zápas z obou stran, na větší šance čekáme.
30'
Bartozel si balón naváděl na střed, poté zakončoval levou nohou. Jeho pokus byl zblokovaný, domácí budou pokračovat v útočné snaze.
29'
Hosté šli do rychlého brejku, i oni vybojovali rohový kop, dnes už pátý. V této statistice máme momentálně srovnáno!
27'
Obrana Uherského Brodu se ubránila jen za cenu dalšího rohového kopu pro domácí tým.
26'
Domácí fotbalisté jsou v těchto chvílích aktivnějším týmem, vybojovali svůj už třetí rohový kop, rozehrávat budou z levé strany.
24'
Hlavní rozhodčí pískal nedovolený zákrok ve středu hřiště. Oba celky to mají v úvodu složité, vše jim komplikuje silný déšť.
23'
Hosté zahrozili po levé straně, poté přišel centr do velkého vápna. Jeden z domácích obránců míč odkopl na poslední chvíli do bezpečí!
22'
Omlouváme se za technické problémy. Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi, na první branku zatím stále čekáme.
1'

TJ Valašské Meziříčí: Pobořil – Kundrát, Kocián, Žilinský, Michálek, Furmánek, Pop, Fojtík, Bartozel, Vrána, Dekleva (K)
Náhradníci: Michut – Matyáš, Gonda, Výmola, Daniš

ČSK Uherský Brod: Dostál – Pochylý, David (D), Malenovský, Chwaszcz, Blanař, Ťok, Hruboš, Vrága, Nevařil, Jaroněk
Náhradníci: Horáček – Josefík, Kúdela, Dolina, Mančík

Rozhodčí: Denev – Machač, Křepský.
Utkání bude jako hlavní řídit pan Alex Denev. Na čarách mu budou pomáhat pánové Lukáš Macháč a Michal Křepský.
Jasným favoritem je Uherský Brod, ovšem nutno dodat, že právě tento tým je jedním ze čtyř celků, proti kterým dokázali Valaši v této sezoně uhrát bod. Jejich první vzájemný duel nám totiž branku nepřinesl!
Valašské Meziříčí je už dlouho smířené se sestupem do divize. Domácí fotbalisté mají čtyři body a krčí se na posledním místě tabulky. Poslední ligový bod získal Valmez v říjnu loňského roku. Uherský Brod je na tom o něco lépe, hosté mají třicet bodů a jsou na desáté příčce. Z posledních tří utkání získali dva body za remízy s Uničovem a Hlučínem.
Přeji hezké sobotní odpoledne. Moravskoslezská fotbalová liga má na programu třiadvacáté kolo, ve kterém Valašské Meziříčí přivítá Uherský Brod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.