Mandous – David, Neuer, Langer (72. Grečmal), Voleský (60. Baďura), Spáčil (C) (90. Nováček), Grygar, Chytil, Beňa, Galus (89. Daněk), Látal (70. Diblík)
Vrchovina
Maňák – Švanda (80. Chloupek), Vícha, Smetana, Batelka, Skalník (C), Matulka (70. Svoboda), Donkor (84. Duda), Zbytovský, Duba, Zambe (57. Skalník)
Bača, Wolker, Svoboda, Skalník, Chloupek, Duda, Šmída

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Sigma Olomouc nakonec potvrdila roli velkého favorita a Vrchovinu porazila. I když nutno dodat, že to bylo pouze 1:0, ale na to se historie neptá, Sigma bere tři body, naopak Vrchovina odjíždí s prázdnou. Za svůj výkon se ale hosté stydět nemusí.
90+1'
90+1'
Rozhodčí přidal pouze jednu minutku.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
87'
Nedočkáme. Domácí zadáci si poradili a Sigma tedy i nadále drží těsné vedení.
86'
Z rohu ale nic nebylo a dopředu pospíchali hosté, kteří také vybojovali rohový kop. Dočkáme se vyrovnání?
85'
Rohový kop pro Sigmu.
83'
Po delší době se jeden z hostujících borců dostal do zakončení, ale branku trefit nedokázal.
81'
Je před námi posledních zhruba deset minutek. Hosté už sází vše na jednu kartu, potřebují vstřelit branku.
79'
Hosté se nemohou dostat do zakončení a Mandous je téměř bez práce.
77'
Jeden z domácí se dostal do zakončení, ale Maňák si poradil a stav utkání se nemění.
75'
Domácí jsou nyní mnohem aktivnější a evidentně chtějí přidat druhou a nejspíše definitivní branku.
72'
Po bleskové akci zakončoval jeden z domácích hráčů, ale jeho rána nebyla přesná.
70'
Vrchovina má posledních dvacet minutek na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělala. Zatím to ale na body pro hosty opravdu nevypadá.
67'
Žlutou kartu dostává Duba (SFK Vrchovina).
65'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
63'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Na další šanci stále čekáme.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že domácí stále vedou pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Jenže domácí dnes skvěle brání a hosté se do zakončení dostávají opravdu jen sporadicky.
56'
Začátek druhého poločasu patřil Sigmě, ale nyní se hra vyrovnala a dopředu se stále více tlačí i hosté.
54'
Sigma zahrávala už svůj osmý rohový kop, ale zatím se rozehrávka této standardní situace domácím příliš nedaří.
53'
Rohový kop pro domácí hráče.
52'
Ani z dalšího snažení hostujícího celku nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Mandous.
50'
Ale hostující hráči to zvládli na jedničku a ubránili se. Nakonec se Vrchovina vydala dopředu, ale byl z toho ofsajd.
49'
48'
Domácí celek vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně a od úvodního hvizdu se tlačí dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:02 hodin.
První poločas je za námi. Domácí celek byl lepší, aktivnější a nakonec se jedné branky dočkal, takže vede nad Vrchovinou 1:0. Druhý poločas ale bude ještě zajímavý.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale jejich snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
41'
Sigma zahrávala už svůj šestý rohový kop, ale ani z této standardní situace druhou branku nepřidala.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek.
38'
Z následného rohu se nic neurodilo a vypadá to, že v prvním poločase se už další branky nedočkáme.
37'
Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale druhou brankou to neskončilo. Následuje další roh.
36'
Rohový kop pro domácí Sigmu.
34'
Po rychlé akci zakončoval jeden z domácích hráčů, ale jeho rána přesná nebyla a Maňák byl bez práce.
32'
Žlutou kartu dostává Neuer (SK Sigma Olomouc B).
30'
Je za námi úvodních třicet minutek. Béčko Sigmy i nadále vede 1:0 nad Vrchovinou, která ovšem nepředvádí vůbec špatný výkon.
27'
Snažení hostů k ničemu nevedlo. Domácí se i tentokrát dokázali ubránit.
26'
Je tu další rohový kop, tentokrát pro hostující Vrchovinu.
24'
Stále to je ze strany na stranu a hraje se ve svižném tempu. Lépe to zatím zvládá domácí Sigma, která vede 1:0.
22'
Nyní se ale už hosté dostali do zakončení, ale se střelou si poradil Mandous.
21'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a dopředu šli hosté, které ovšem zradila přihrávka.
20'
Domácí se usadili na polovině svého soupeře a nakonec vybojovali další rohový kop.
18'
Jeden z hostujících hráčů byl nyní ošetřován a chvíli se nehrálo.
16'
Ale ani domácí ze svého prvního rohu nic nevytěžili a stav utkání se tentokrát tedy nemění.
15'
Rohový kop pro béčko Sigmy.
14'
Sigma je zatím lepším týmem a vede zcela zaslouženě, tak uvidíme, jak na to zareagují hostující hráči.
12'
Hosté se hned vydali dopředu, snažili se něco vymyslet, ale nic z toho nebylo.
10'
Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
A domácí celek jde po další akci do vedení 1:0 a začíná tak potvrzovat roli favorita tohoto utkání. Prosadil se MICHAL GALUS.
8'
Dopředu nyní pospíchali domácí, ale nic z toho nebylo a od své branky bude rozehrávat Maňák.
6'
Oba celky se stále tlačí dopředu a diváci se zatím opravdu nenudí.
4'
Domácí ale získali míč a hned se vydali dopředu, ale z prvního střeleckého pokusu nic nebylo.
3'
Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo. U míče však zůstávají hráči Vrchoviny.
2'
Hosté začali aktivně a hned vybojovali rohový kop.
1'
Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

SK Sigma Olomouc B: Mandous – David, Neuer, Langer, Voleský, Spáčil (C), Grygar, Chytil, Beňa, Galus, Látal
Náhradníci: Diblík, Bednár, Baďura, Daněk, Nováček, Grečmal, Gröger

SFK Vrchovina: Maňák – Švanda, Vícha, Smetana, Batelka, Skalník (C), Matulka, Donkor, Zbytovský, Duba, Zambe
Náhradníci: Bača, Wolker, Svoboda, Skalník, Chloupek, Duda, Šmída

Rozhodčí: Petr – Líkař, Ogrodník.
Utkání mezi rezervou Sigmy a Vrchovinou začíná v 16:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít.
SK Sigma Olomouc B si v této sezoně zatím vede výborně. Domácí celek má po šesti zápasech 12 bodů a nachází se na třetí pozici, když na první Blansko ztrácí pouze dva body. Z posledních pěti kol Sigma prohrála pouze jednou. V tom posledním kole doma porazila 3:0 Petřkovice.

SFK Vrchovina je na tom podobně, jako domácí celek. Vrchovina zatím vybojovala 11 bodů a nachází se na páté pozici, takže na vedoucí celek ztrácí pouze tři body. Hosté z posledních tří kol vyhráli pouze jednou, v posledním kole vyhráli 2:0 ve Vyškově.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. MSFL má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi béčky Sigmy Olomouc a Vrchovinou. Favoritem je domácí celek, za který se nejspíš v sestavě objeví několik hráčů z áčka, jelikož zrovna probíhá reprezentační přestávka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.