MSFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : MFK Vyškov - 9. srpna 2019   17:00

Otrokovice
Semanko – Malý, Fiala, Vavřík, Horák, Jasenský (C), Bahounek (67. Dembélé), F. Novák (84. Minář), Koňařík, Mlýnek, Přikryl.
Unger – Khalil, Dembélé, Malát, Minář, Kolenič
Petr – Silný, Zaoral
Fotbalový stadion ve Zlínské ulici, Otrokovice
164 diváků
MFK Vyškov
Spurný – Hanuš, Oulehla, Smékal, Langer (82. Smrčka), Klesa (C), Lahodný, Jaroš (64. Matocha), Krejčí, Rus, Němeček (52. Sečkář).
Sova – Ndaye, Gaffar, Smrčka, Matocha, Zbořil, Sečkář

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 164 diváků.
Utkání je u konce a diváci se branky nedočkali. I po přestávce pokračoval spíše úporný boj o každý míč a každý metr trávníku a šanci bylo opravdu málo. Tu největší promarnil hostující Jaroš, když v 50. minutě trefil svou technickou střelou břevno. Zápas tak skončil výsledkem 0:0, Otrokovice mají po dvou kolech čtyři body, Vyškov vybojoval teprve svůj první.
90+4'
90+4'
Přímý kop sice přelétl postavenou zeď, míč pak ale skončil u dobře postaveného Semenka.
90+3'
Před rozehráním ještě jedna karta a to rovnou červená, prohlédl si ji domácí Matěj Fiala.
90+2'
Tak ještě jedna standardní situace pro hosty a bude to přímý kop blízko šestnáctky.
90+1'
Hosté se dlouhým pasem snaží o bleskové přenesení hry blíže branky Otrokovic.
90'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
90'
Kartami byli potrestáni domácí Jan Koňařík a hostující Ladislav Hanuš.
89'
Strkanice u pomezní čáry, rozhodčí bude celou situaci řešit kartami.
88'
Po krátkém ošetřování jednoho z domácích hráčů jde právě tým Otrokovic do útoku.
87'
Žlutou kartou byl potrestán hostující Jiří Oulehla.
87'
To samé ale platí i na druhé straně o domácím Vavříkovi, ten si to neúspěšně namířil mezi dva protihráče.
86'
Hostující Matocha se ve středu hřiště nevyhnul obránci, klička mu nevyšla a o míč přišel.
85'
Snaha Vyškova o rozhodnutí zápasu nevychází, rozehrává se od branky domácích. A Semanko zrovna nepospíchá.
84'
Vysoký míč z pravé strany branku Viktorie neohrozil, Semanko předvedl jistý zákrok.
84'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází F. Novák, přichází Minář.
83'
Nevyšel ani brejk v podání Otrokovic, Fiala se k míči nedostal, Spurný poté předvedl jistý odkop.
82'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Langer, přichází Smrčka.
81'
Mnoho nescházelo, aby se hosté dostali do rychlého kontru, vše skončilo nepřesným pasem mezi obránce.
80'
Domácí Koňařík teď u pomezní čáry přibrousil Ruse, zákrok se obešel bez karetního trestu.
78'
Trochu to vypadá, že hostům dochází síly, v posledních minutách se hra přestěhovala do blízkosti gólmana Spurného.
76'
Trochu pozdější pauza na občerstvení, trenéři využívají chvilku klidu na předání taktických pokynů.
75'
Na chvíli se v útoku zdrželi i hráči Otrokovic, po krátkém náporu pravou stranou se však hosté celkem v poklidu osvobodili.
73'
Pouze však na chvíli, neboť následoval přímý kop i z druhého křídla a tentokrát si po důrazném zakřičení stáhl míč Semanko.
72'
Přetažený centr se po krátkém boji stal kořistí domácích fotbalistů, ti se tak ubránili.
71'
Přímý kop pro Vyškov, do pokutového území přiletí centr z pravé strany.
69'
Vyškov je na útočné polovině, stále ale sledujeme stejný obrázek s nedůraznou koncovkou.
67'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Dembélé.
66'
Ráma mimo, konečně jsme se ale dočkali i fotbalovějšího momentu. Domácí jdou do protiakce.
64'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Jaroš, přichází Matocha.
63'
Je tu delší fáze hry daleko od obou branek, je to spíše úporný boj o každý metr trávníku.
61'
Odkopem od Semankovovy branky zahajují domácí další postupný útok.
60'
Přesto se střelou prezentoval domácí tým. Spurný však byl bez práce, opět zafungoval blok a míč byl sražen.
58'
Stále ale platí, že více ze hry mají hosté z Vyškova, jejich akce mají alespoň náznak nebezpečí.
56'
Po akčnějších minutách v úvodu druhé půle tu máme zase klid a hru ve středu hřiště.
54'
Neúspěšná kombinace Vyškova na levé straně, hosté však i nadále zůstávají v útoku.
52'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Sečkář.
51'
Další šance hostů, Semanko však teď sám zakročil proti střele po zemi z pravé strany.
50'
Až teď to stálo za to, zpoza pokutového území napřáhl Jaroš a jeho technický pokus trefil Semankovo břevno!
49'
Vyškov se hned v úvodu druhé půle natlačil na útočnou polovinu, stále je to ale bez přesnějšího zakončení.
47'
Jako první se do útoku vydali hosté, jejich akce ale skončila mimo branku a Semanko se už pomaličku chystá k dlouhému odkopu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:04.
Je za námi první poločas utkání, který bohužel nepřinesl příliš povedený fotbal. Spíše se bojovalo, a pokud se některý z týmů dostal na dostřel, byla koncovka chabá a nepřesná. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
45+1'
45'
Navíc se udělovala další žlutá karta pro Viktorii, prohlédl si ji Petr Vavřík.
45'
Před odchodem do kabin si hosté dají ještě jeden přímý kop a to z docela zajímavé pozice.
43'
Je to zatím utkání pouze s náznaky šancí, bez střel na branku. Takto skončila i snaha domácích po rohu.
42'
Hra se přesunula před Spurného, Otrokovice mají rohový kop.
40'
Domácí tým jde do další postupné akce, vše začíná od Semanka.
39'
Žlutou kartou byl potrestán domácí Filip Přikryl.
38'
Hostující střela byla zablokována, Semanko zasahovat nemusel.
36'
Z této standardky nic extra nevzniklo, domácí tým však zůstává u míče a vhazuje.
34'
Rohový kop pro Otrokovice.
32'
Kličkou doprava se chtěl uvolnit hostující Oulehla, byl však faulován. Vyškov pokračuje přímým kopem.
30'
Do dobré pozice se v pokutovém území domácích octil Klesa, zakončení však šlo mimo.
29'
Pozorný Semanko si zakřičel a poté si ze vzduchu stáhl do rukavic vysoký centr hostů z pravého křídla.
28'
Trochu přehnaný důraz domácích ve snaze o probití se do zakončení, rozhodčí Petr okamžitě pískal útočný faul.
26'
Tak už je zase vše připraveno ke hře, u míče budou hráči Viktorie Otrokovice.
24'
Je tu krátká pauza na občerstvení, v Otrokovicích dnes panuje opravdu velmi teplé počasí.
22'
Je to obranně dobře zvládnutá hra z obou stran, dopředu se teď vůbec nedostal hostující Němeček, musel volit rozehru do šířky.
21'
Otrokovice teď nikam nepospíchají, v poklidu kombinují na vlastní polovině, poblíž gólmana Semanka.
19'
Další standardka v podání hostů už byla o něco lepší, Semanko si se svými obránci musel dávat velký pozor na vysoký míč.
18'
Hráči Otrokovic teď přitvrdili, na své vlastní nohy to pocítil Jaroš. Na řadě je tak standardka z vlastní poloviny.
16'
Langerovi však centr vůbec nevyšel a jeho pas byl odvrácen hned prvním bránícím hráčem.
16'
Vyškov bude rozehrávat přímý kop, to vše po faulu na kapitána Michala Klesu.
14'
Míč je u Spurného, ten s rozehrávkou nikam nepospíchá, čeká na spoluhráče.
13'
Sledujeme teď trochu nervózní pasáž utkání, na obou stranách proběhlo několik tvrdších zákroků bez odpískání.
11'
Zajímavý okamžik v pokutovém území Otrokovic, kdy se do šance cpal Klesa, jenže byl těsně atakován a v šestnáctce upadl. O faul na penaltu se ale dle sudího nejednalo.
10'
Obrana Viktorie pracuje zatím na sto procent, nepouští soupeře na dostřel a velice tak usnadňuje práci gólmanu Semankovi.
9'
Zprava se o rozehru pokoušel hostující Lahodný, celá akce však skončila v zámezí a Otrokovice vhazují.
8'
Pokus hostů o rychlé přenesení hry skončilo bez úspěchu, dlouhý pas si zpracoval připravený Semanko.
7'
Teď si ale gólman Vyškova musel oddechnout, neboť po krátkém závaru v jeho šestnáctce přišla střela jen těsně vedle jeho pravé tyče.
5'
Platilo to i na druhé straně, neboť snaha o rychlý brejk Viktorie skončila nepřesnou přihrávkou a míčem u Spurného.
4'
Přetažený centr pouze neškodně prolétl pokutovým území Semanko zasahovat nemusel.
3'
Je tu první rohový kop utkání, vybojoval jej hostující Smékal.
2'
Oba gólmani si již osahali míč, nebylo to ale nic, co by znamenalo jejich bezprostřední ohrožení.
1'
O výkop se postarali hráči Vyškova.
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Vavřík, Horák, Jasenský (C), Bahounek, F. Novák, Koňařík, Mlýnek, Přikryl
Náhradníci: Unger – Khalil, Dembélé, Malát, Minář, Kolenič

MFK Vyškov: Spurný – Hanuš, Oulehla, Smékal, Klesa (C), Lahodný, Jaroš, Krejčí, Rus, Němeček
Náhradníci: Sova – Ndaye, Gaffar, Smrčka, Matocha, Zbořil, Sečkář

Rozhodčí: Petr – Silný, Zaoral.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

MFK Vyškov: Spurný – Hanuš, Oulehla, Smékal, Langer, Klesa (C), Lahodný, Jaroš, Krejčí, Rus, Němeček

Dnešním utkáním provede jako hlavní sudí Zdeněk Petr, kterému budou na čarách asistovat Zdeněk Silný a Vít Zaoral.
Do nového ročníku 2019-2020 vstoupily oba týmy na hřištích soupeřů a lépe si vedly Otrokovice, které vyloupily Hlučín (výhra 2:0). Naproti tomu vyškovští, kteří obsadili v minulém ročníku výtečné 6. místo, neuspěli na hřišti nováčka MSFL, v minulé sezóně účastníka Divize D! Vyškov prohrál 1:3, což se rozhodně nečekalo. Přidají v tomto utkání Otrokovice druhé vítězství?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 2. kola MSFL, v němž FC VIKTORIA OTROKOVICE přivítá na svém stadionu MFK VYŠKOV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.