MSFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rosice : Uničov - 7. září 2019   16:00

Rosice
Rosice
2' Kirschner  • 6' Drbal  • 60' Krayzel(vl.)
3:1
(2:0)
Uničov
Uničov
58' Bača
Rosice
Zádrapa – Zezula, Minárčik, Kršák, P. Novák (90+1. Koláčný), Černý, Pazourek (86. Vítámvás), Selinger, Drbal (C), Kirschner (77. Malata), Nedvěd (88. Daněk)
Juran – Koláčný, Moučka, Malata, Vítámvás, Daněk, Trtílek
Černojevič – Marek, Bebenek
Rosice
160 diváků
Uničov
Uvízl – Bala, J. Svoboda (46. Hapal), Ambrozek, Vichta (46. Strnad), Komenda (C), Seibert, Bača, Krayzel, Krč, Můčka
Kalina – Strnad, Vasiljev, Macháček, Hapal, Purzitidis

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí vítězstvím Rosic, které se po remíze v předchozím kole nadechly k výbornému výkonu a favorizovaný Uničov porazily 3:1. Pro Uničov je to první porážka v aktuálním ligovém ročníku.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Petr Malata (FC Slovan Rosice).
90+2'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pavel Novák, přichází Jiří Koláčný.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Rosičtí dohrávají zápas na polovině Uničova, čímž korunují dnešní dobrý výkon.
88'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Jan Nedvěd, přichází Libor Daněk.
88'
Rosicím se v závěru zápasu daří, domácí vybojovali další roh a znovu pošetří čas.
86'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází David Pazourek, přichází Jan Vítámvás.
85'
Ondřej Seibert (Uničov) se blýskl u půlící čáry pěknou kličkou, pak ale míč nakopl dopředu, do území nikoho... respektive do území soupeře.
84'
Rosičtí při rohovém kopu pošetřili čas, centr z levé strany odhlavičkovává obránce Uničova.
82'
Domácí vybojovali rohový kop, který budou zahrávat z levé strany.
80'
Posledních deset minut utkání, které se zatím vyvíjí naprosto skvěle pro domácí Rosice.
78'
K brankáři Uvízlovi (Uničov) míří míč, hosté rychle rozehrávají.
77'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Petr Kirschner, přichází Petr Malata.
76'
Žlutou kartu dostává Jakub Černý (FC Slovan Rosice).
75'
Rohový kop pro Rosice, domácí rozehrají z levé strany a samozřejmě nespěchají.
74'
Žlutou kartu dostává Jan Ambrozek (SK Uničov).
74'
Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele z levé strany, branku ale minul.
73'
Útočným faulem končí akce hostů, Jan Zádrapa (Rosice) vykopává.
72'
Dnešní utkání sleduje 160 diváků.
70'
Je před námi posledních dvacet minut utkání, v němž již domácí opět vedou o tři branky a Uničov je tak blízko první porážce v tomto ročníku.
69'
Roh pro Uničov, hosté rozehráli z pravé strany, ale vše končí odpískaným útočným faulem.
68'
Žlutou kartu dostává Lukáš Hapal (SK Uničov).
67'
Dva centry mířily do vápna Rosic, ale domácí se ubránili.
65'
Rosičtí se znovu dostávají do útoku, je z toho autové vhazování.
64'
Jenže míče se bleskově zmocnili hosté, kteří postupují na polovinu soupeře.
63'
Rosičtí na polovině soupeře, domácí mají k dispozici autové vhazování z levé strany.
60'
Rosice právě vstřelily branku!
Hosté se dlouho ze snížení neradovali, domácí se prosazují nenápadnou přízemní střelou z levé strany, jejíž autorem je David Pazourek. Nicméně vypadalo to, že si střelu srazil do vlastní branky bránící hráč Uničova... ano, je to tak, jde o vlastní gól MARCELA KRAYZELA.
59'
Kouč Rosic uklidňuje své mužstvo, domácí stále vedou, byť už jen o jednu branku.
58'
Uničov právě vstřelil branku!
Kontaktní gól Uničova! V prostoru před domácí brankou se dokázal svým důrazem prosadit DAVID BAČA.
57'
Následně akce Uničova končí ofsajdem, hra ve druhé půli je hodně kouskovaná, domácí brání dvoubrankový náskok a zatím úspěšně.
56'
A již tradičně končí akce domácích útočným faulem, takže hrát mohou hosté.
55'
Petr Malata (Rosice) vybojoval roh pro svůj tým.
54'
Znovu se hosté ženou do útoku, jenže chtělo to přesnější centr na levou stranu.
52'
Centr z pravé strany se dostal do vápna Rosic, tam ale úřadovali domácí obránci.
51'
Rosičtí vybojovali roh, který rozehrají z pravé strany.
50'
Prvních pět minut druhé půle patřilo hostům.
49'
Po akci Uničova míří míč na polovině Rosic do autu.
47'
Odkop od branky Rosic, míč ale končí v autu.
46'
46'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jakub Vichta, přichází Patrik Strnad.
46'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jakub Svoboda, přichází Lukáš Hapal.
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
V prvním poločase utkání 6. kola MSFL se blýskli dvěma rychlými góly domácí a tím jako by vzali vítr z plachet favorizovanému Uničovu. Hosté se sice tlačili do koncovky, ale vyloženou šanci si vytvořit nedokázali.
45'
45'
Hosté dokázali rohový kop ubránit.
44'
Rosičtí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
43'
Uničov tak může znovu útočit, hosté se drží u půlící čáry.
42'
Centr z levé strany zamířil do vápna, kde ale úřadují domácí. Ti zkusili rychlý brejk, jeden z útočících hráčů upadl ve vápně, ale nepíská se penalta.
41'
Uničovští se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, je z toho roh z levé strany.
40'
Vydařený centr domácích do vápna Uničova, ale je pískán ofsajd.
39'
Míč propadl, po centru z pravé strany, na vzdálenější tyči, kde ho ale obránce Rosic odkopl.
38'
Jan Ambrozek (Uničov) vybojoval roh pro svůj tým, hosté rozehrají z pravé strany.
38'
Tadeáš Zezula (Rosice) to zkusil z dálky, ale branku netrefil.
37'
Tomáš Uvízl (Uničov) sbírá centr soupeře a rozehrává na levou stranu.
35'
Další faul domácích, tentokrát u půlící čáry.
34'
Jakub Černý (Rosice) potáhl míč po levém křídle, poté přesunul hru na pravou stranu, jenže jeho spoluhráč přišel o míč.
32'
Další útočný faul domácích, nicméně tolik je to mrzet nemusí, Rosice vedou o dva góly.
31'
Jenže rohové kopy zatím dnes nejsou doménou Uničova, hosté ani neohrozí branku z této sitauce.
30'
Rohový kop pro Uničov, hosté rozehrají z pravé strany.
29'
Byl to velice dlouhý pas do vápna Uničova, kde ale míč nikdo nezasáhl.
28'
David Pazourek (Rosice) faulován u půlící čáry, míč pro domácí.
26'
Uničovští získávají míč na polovině soupeře, po faulu jednoho z domácích borců.
24'
Také po rohovém kopu Rosic musel gólman Uničova zasahovat a likvidovat hlavičkový pokus domácích.
23'
Místo toho zaútočili domácí a byla to povedená střela Petra Kirschnera, s níž měl Tomáš Uvízl starosti.
22'
Jan Ambrozek (Uničov) vrací míč na svou polovinu a hosté tak trochu abdikují na útočení.
21'
Útočným faulem končí akce domácích, hrají hosté.
19'
Hosté již rozehráli roh z pravé strany, centr míří do vápna Rosic, kde míč stahuje gólman Jan Zádrapa.
18'
A je z toho roh, Uničov rozehraje z pravé strany.
17'
Ondřej Seibert (Uničov) přenáší hru na pravou stranu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
16'
Petr Kirschner (Rosice) si chystal pozici na střelu, ale obránci Uničova mu to neumožnili.
14'
Jan Zádrapa (Rosice) má míč a bude moci vykopávat od své branky.
13'
Po rohovém kopu Uničova žádné nebezpečí pro branku Rosic.
12'
Uničov vybojoval rohový kop, který host rozehrají z pravé strany.
11'
Pavel Novák (Rosice) to zkusil na branku, kterou ale přestřelil.
10'
Velmi zajímavá standardka se nyní nabízím domácím, ti rozehrají přímý kop z hranice šestnáctky Uničova.
9'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, hosté tak získávají míč.
7'
Jan Ambrozek (Uničov) rozehrál volný kop na polovině soupeře, ale bez valného úspěchu.
6'
Tak to je skvělý vstup domácích do zápasu! Po rohovém kopu se hlavou prosazuje PAVEL DRBAL a Rosice vedou 2:0!
5'
A pozor, další gólová šance domácích, pas z pravé strany míří do vápna, kde bránící Roman Bala zakročil a míč poslal na tyč!
4'
Jan Zádrapa (Rosice) uzmul míč před dotírajícím hráčem Uničova.
3'
Každopádně i Uničov měl dvě zajímavé šance při svých útočných akcích.
2'
Rosice jdou do prvního útoku a hned je z toho první gól, když se po akci z pravé strany prosadil PETR KIRSCHNER.
1'

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Minárčik, Kršák, P. Novák, Černý, Pazourek, Selinger, Drbal (C), Kirschner, Nedvěd
Náhradníci: Juran – Koláčný, Moučka, Malata, Vítámvás, Daněk, Trtílek

SK Uničov: Uvízl – Bala, J. Svoboda, Ambrozek, Vichta, Komenda (C), Seibert, Bača, Krayzel, Krč, Můčka
Náhradníci: Kalina – Strnad, Vasiljev, Macháček, Hapal, Purzitidis

Rozhodčí: Černojevič – Marek, Bebenek.
SK UNIČOV
Hosté přijeli do Rosic v pozici favoritů. V doposud odehraných šesti kolech (pět kol + vložené sedmnácté kolo) ani jednou neprohráli, jen ve dvou zápasech remizovali a vyhráli čtyřikrát. Naposledy, v již zmíněné předehrávce 17. kola, uhrál Uničov remízu 2:2 na hřišti rezervy Baníku Ostrava. V tabulce tak Uničovu patří skvělé druhé místo za vedoucím Blanskem, které je se stejnou bilancí (4-2-0) první pouze o lepší skóre.
FC SLOVAN ROSICE
Rosice se do třetí nejvyšší české soutěže vrátili po dlouhých šesti letech, kdy bojovaly pouze v divizi. Naposledy si MSFL zahrály v sezóně 2012/2013, v níž skončily poslední, s dvoubodovou ztrátou na záchranu. O postup se Rosice pokusily hned v následující sezóně, kdy ovšem s jednobodovou ztrátou skončily druhé za Vyškovem, který postupoval. V dalších dvou sezónách to na postup nebylo, až přišla sezóna 2016/2017, v níž skončily Rosice třetí, za dvojicí postupujících Hodonínem a Uherským Brodem. V následující sezóně postupoval jen vítěz a znovu to nebyly Rosice, které obsadily druhou příčku. Vyšlo to až v sezóně minulé, kdy Rosice skončily druhé a za Blanskem si zajistil postup.
Vítejte u online přenosu utkání 6. kola fotbalové MSFL, v němž SLOVAN ROSICE přivítá na svém stadionu SK UNIČOV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.