MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Znojmo - 5. října 2019   15:00

Uh. Brod
Uh. Brod
2' Josefík  • 51' Pospíšil  • 67' Mančík
3:3
(1:0)
Znojmo
Znojmo
72' Avdić   • 77' Sedláček (vl.)  • 90' Demjan
Uh. Brod
Dostál – Pospíšil, Malenovský (24. Sedláček), Chwaszcz, David, Mareš (53. Jaroněk), Mančík (88. Franc), Sklenář, Josefík, Vrága (C), Nevařil
Horáček – Kociňák, Jaroněk, Mléčka, Franc, Sedláček
Vojáček Milan – Černoevič Alexandr, Křepský Michal
Orelský st.
177 diváků
Znojmo
Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan (90. Kolařík), De Carvalho Serra, Pacula (55. Pohanka)
Koukal – Pohanka, Kolařík, Martinek, Kaššai

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek soboty.
Je konec! V nepříznivém počasí se Znojmu podařilo dorovnat utkání! Po prvním poločase vedl domácí celek 1:0, když již ve druhé minutě se prosadil Josefík! Do druhé půle lépe vstoupil opět celek Uherského Brodu a zvýšil již na 2:0! V 67. minutě přidal branku Marek Mančík a stav tak byl již 3:0! Znojmu se ale podařilo vrátit do zápasu a brankami Avdiće, vlastní brankou Sedláčka a v závěru Demjanovoustřelou tak hosté berou alespoň bod!
90'
90'
Střídání v týmu Znojma: odešel Demjan, přišel Kolařík.
90'
Znojmo právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! V poslední minutě základní hrací doby střílí branku RÓBERT DEMJAN! Ve zmatku před brankou Dostála dotrkl míč za jeho záda! 3:3!
89'
Centr St Hillaireho se nesl na hlásícího se Cheredeu, který netrefil ideálně míč. Avšak bude následovat roh! Na něj si naběhl i golman Jícha!
88'
Střídání na straně Uherského Brodu: odešel Mančík, přišel Franc.
88'
Ztrátu Znojma nedokázali domácí potrestat.
87'
Mančíkovu střelu vyrazil Jícha.
86'
Yanatův faul nabídl domácím standartní situaci.
85'
Vracet se teď hosté museli ve 3 lidech, aby zneškodnili akci Uherského Brodu!
84'
Domácí jsou zatlačeni na vlastní polovině. Znojmo se snaží přidat další branku.
82'
Znojmo domácí celek tlačí! Míč proskákal okolo brankové čáry!
81'
Dostál byl u míče později jak Demjan, ale dorážka Pohanky do prázdné brány se mu ve zbrklosti nepovedla!
80'
Jaroňkova střela neměla razanci a Jícha míč pouze sebral ze země.
78'
Přihrávka Pospíšila přeskočila nohu bránícího hráče, ale také nohu domácího útočníka. Nic z toho tak nebylo a míč proskákal až na druhou stranu hřiště.
77'
Kathon St Hillaire prošel po pravé straně až na kraj hřiště, odtud dal prudkou střelu před bránu, kterou si nešťastně do brány sťukl DAVID SEDLÁČEK – 3:2!
75'
Na centr si vysoko naskočil Chwaszcz, ale hlavičkoval vedle branky!
74'
Znojmo se snaží dostat do rychlých protiútoků. K míči měl daleko Kathon St Hillaire a pomohl si nedovoleně.
72'
Míč si postavil AVDIĆ a tvrdou střelou k levé tyči nedal Dostálovi šanci! 3:1!
72'
Penalta pro Znojmo! Stažen byl nedovoleně De Carvalho Serra.
71'
Terén je stále horší a horší. To je znát také na přihrávkách obou celků.
70'
Žlutou kartu vidí za ostrý faul Sedláček. (ČSK Uherský Brod)
69'
Domácí jsou po gólu opět aktivnější.
67'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Míč se znovu zastavil v kaluži. K míči se rozběhl MAREK MANČÍK a pod gólmana zvyšuje na 3:0!
66'
O akrobatický prvek se pokusil De Carvalho Serra. Jeho střela byla zblokována a míč se jen odrazil na polovinu hřiště.
65'
Přihrávka mezi stopery zůstala v kaluži. K míči se dostal první útočník Brodu, ale také jeho přihrávka zůstala ve vodě.
64'
Domácí se drží na polovině Znojma. Ti se snaží rychlými výpady získat míč a posunout se na polovinu druhou.
62'
Znojmo se drží na polovině soupeře. Vzadu zůstali jen 3 hráči a ztrátu tak musel znovu hasit Malár, který byl v souboji o míč úspěšnější.
61'
Žlutou kartu vidí Muamer Avdić (1. SC Znojmo FK)
60'
Centr Moravce patičkou trefil Sedláček, poté si vzal míč Dostál.
58'
Centr Sedláčka si do rukavic vzal Jícha.
57'
Nepřesná rozehra Znojma. Míč odskákal až do autu.
56'
Znojmo bude vhazovat na polovině soupeře.
55'
Ztrátu Znojma po krátké pauze rozhodčího musel hasit Malár.
55'
Střídání v týmu Znojma: odešel Patrik Pacula, přišel Radim Pohanka (1. SC Znojmo FK)
54'
Rozhodčí posílá hráče z hřiště pod střechu. Hustota deště stupňuje.
53'
Střídání v týmu Uherského Brodu: odešel Mareš, přišel Jaroněk.
53'
Žlutou kartu vidí Marek Mančík (ČSK Uherský Brod)
53'
Na dnešní utkání přišlo 177 diváků!
51'
Podobně jako při první brance se domácím podařilo dostat míč až za záda Filipa Jíchy. Prudká přihrávka z levé strany prošla až na KRYŠTOFA POSPÍŠILA, který pohotově doťukl míč do branky – 2:0!
50'
Pěknou střelu ze zhruba 25 metrů vyslal Josefík. Míč jen o malý kousek minul horní růžek!
49'
Domácí se drží u levého rohového praporku hostí.
48'
Nepřesná rozehra Milana Moravce. Do míst, kam poslal rychlou příhrávku neměl St Hillaire nárok se dostat.
47'
Opět se zde rozpršelo. U balonu jsou domácí a posílají nákop na svoje útočníky.
46'
Domácí vstupují do druhé půle aktivněji. Teď vybojovali roh.
46'
Druhá polovina zápasu začne zhruba v 16:01.
Do prvního poločasu lépe vstoupili domácí. Již ve druhé minutě zaznamenal branku Robin Josefík, ke kterému se dostal propadlý míč – 1:0! Znojemským se příliš nedařilo kombinačně dostat do vápna domácích. I přesto ale měli hosté mírnou převahu. Srovnat se jim do poloviny ale nepodařilo a hráči tak odcházejí do kabin za stavu 1:0.
45+2'
45+2'
Střely se nakonec ujmul Yanata, ale jeho střela šla mimo tři tyče.
45+1'
Šlapák na Cheredeu. Hosté budou mít k dispozici standartní situaci ze zhruba 25 metrů!
45'
V prvním poločase se nastaví 2 minuty.
43'
Demjan si pomohl do souboje rukou a rozhodčí tak zapískal faul.
41'
Chvíli se muselo čekat, protože nebyl k dispozici míč. Hra už ale opět pokračuje.
40'
Kapitán Znojma prošel přes čtyři hráče, ale na hranici ho zdvojili a o míč přišel. Z následujícího protiútoku získali domácí "pouze" roh.
39'
Před Róbertem Demjanem k míči dobíhal rychle brankář domácích a ukopl míč do autu.
37'
Cheredea centroval na jednoho z nejmenším hráčů na hřišti, který se pochopitelně nedostal na úroveň Dostálových rukavic.
36'
Uherský Brod, ale také Znojmo často ztrácí. Důvodem bývá ve většině případů špatný terén.
34'
Milan Moravec s míčem zašel až k rohovému praporku, kde o něj přišel.
31'
Z rohu šel míč na přední tyč, kam si naběhl Róbert Demjan a hlavou mířil mezi tři tyče. Hlavičku gólman sice musel vyrážet, ale následná dorážka, která šla mimo tři tyče už Dostálovi nedělala starosti!
31'
Přihrávku St Hillaireho do bezpečí odkopával jeden z obránců domácího celku.
30'
Nedovoleně si pomohl Pacula. Uherský Brod bude rozehrávat u poloviny.
28'
Pas na Mančíka byl příliš dlouhý ale míče se naposled dotkl jeden z obránců hostí. Domácí zůstanou u míče.
26'
Žlutou kartu vidí Tomáš Mareš za zbrzdění akce Znojma. (ČSK Uherský Brod)
24'
Střídání v týmu Uherského Brodu: odešel Malenovský, nahradil ho Sedláček.
23'
Balón se pouze dvakrát odrazil a vzal si jej Jícha.
23'
Pacula nedovoleně zastavil rozběhnutého Mančíka. Domácí budou mít příležitost ohrozit branku Jíchy.
21'
Míč si sebral do rukavic gólman Dostál.
21'
Pozemní přihrávku Yanaty přečetl jeden z bránících hráčů a odvrátil na roh.
20'
A hosté pokračují v kombinaci na polovině soupeře.
19'
Cheredea dobře prodloužil aut Garčice na St Hillaireho, ten však už nedokázal odcentrovat. Vzápětí poslal centr do vápna další. Ten proskákal až na druhou stranu hřiště.
16'
Skákající míč mezi dva obránce, který dával Avdić na St Hillaireho sice prošel, avšak zakončit už nestihl, jelikož byl zavčas z branky Dostál.
14'
Michal Garčic si dobře potáhl míč po pravé straně a vybojoval pro svoje barvy faul.
13'
Lucas De Carvalho Serra dával ve vápně pod sebe na volného Cheredeu. Tomu ale střela nesedla a ani nešla mezi tři tyče.
12'
Domácí se ubránili a odkopávají až na polovinu soupeře.
12'
Dostál míč zachytil už v autě za brankovou čarou. Znojmo bude kopat roh.
11'
Znojemští se zkouší na polovinu soupeře dostat dlouhými nákopy, ale domácí zatím jejich myšlenky pokaždé dobře přečtou.
9'
Nepříjemná srážka Cheredey a Malenovského. Oba se už ale oklepali a hra pokračuje.
8'
Přihrávka za obranu na Pospíšila šla do ofsajdu. Stejně tak i na druhé straně, když se v nedovoleném prostoru nacházel De Carvalho Serra.
7'
František Malár si všiml rozběhnutého St Hillaireho, ten si míč zpracoval, ale centr šel jen do náruče Dostála.
6'
Ani dlouhý pas na De Carvalho Serru nebyl přesný a pro míč si doběhl gólman Dostál.
5'
Nákop na Demjana si pohlídal Dostál. Domácí opět u míče.
3'
Po rychlé brance je opět na míči domácí celek.
2'
Po ztrátě Znojma se do protiútoku dostali domácí a po propadlém centru se k míči dostal ROBIN JOSEFÍK, který míč uklidil doprostřed branky – 1:0!
2'
Uherský Brod se ujmul rozehry, ale míč brzo ztratil. Kombinuje tak Znojmo.
1'
Hosté ze Znojma nastoupí v černožlutém setu. Domácí v klubových barvách – červené a bílé kombinaci.
Oba celky už přicházejí na hrací plochu.
Za chladného a opravdu deštivého počasí se hráči rozcvičují.

ČSK Uherský Brod: Dostál – Pospíšil, Malenovský, Chwaszcz, David, Mareš, Mančík, Sklenář, Josefík, Vrága (C), Nevařil
Náhradníci: Horáček – Kociňák, Jaroněk, Mléčka, Franc, Sedláček

1. SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho Serra, Pacula
Náhradníci: Koukal – Pohanka, Kolařík, Martinek, Kaššai

Rozhodčí: Vojáček Milan – Černoevič Alexandr, Křepský Michal.
ČSK Uherský Brod

Uherský Brod si v posledním zápase dokázal poradit v rámci devátého kola MSFL s rezervou Slovácka. Porazil ji 2:1, když musel zápas otáčet ve druhé polovině zápasu. (Podobně takto s rezervou hrálo také Znojmo v kole osmém. Jihomoravští fotbalisté to měli ale o to těžší, že museli otáčet z 0:2 na 3:2.) Výhra kouče Miroslava Ondrůška samozřejmě těší. „Druhý poločas jsme už hráli lépe. Konečně jsme dali balon na zem a do stran. Po centrech jsme dali oba góly,“ líčí Ondrůšek pro web Uherského Brodu. Uherský Brod z posledních pěti zápasů dva vyhrál, ve třech z boje odcházel s prázdnou. Aktuálním nejlepším střelcem týmu je Chwaszcz Šimon, který vstřelil 3 branky. Uherský Brod má před desátým kolem 12 bodů, díky kterým jsou na 13. pozici.

1. SC Znojmo FK

Znojmo v minulém kole dokázalo porazit na domácí půdě Otrokovice. Zvítězilo rozdílem dvou branek, když se dvakrát trefil Demjan, jednou Pohanka. A právě oba tito hráči jsou zároveň nejlepšími střelci týmu. Za tuto sezónu nastříleli 3 branky. Znojemská forma ale stojí určitě za zmínku. Z posledních pěti zápasů totiž čtyřikrát zvítězilo a posunulo se ze sestupových míst na klidný střed tabulky. K zápasu s Otrokovicemi se trenér Znojma vyjádřil následovně: „Jsem nesmírně šťastný, že jsme to zvládli! Dostali jsme se úplně někam jinam, než kde jsme byli na začátku sezóny. Výsledek 3:1 je pro hosty milosrdný.“ Uvedl kouč Milan Volf pro znojemské stránky. Jihomoravský klub se aktuálně drží na desátém místě se ziskem 14 bodů.
Poslední vzájemné utkání

13. 7. 2018; Znojmo – Uherský Brod 4:0 (přátelské utkání)
Tuto sobotu se utká v rámci 10. kola od 15:00 s domácím celkem Uherského Brodu exligové 1. SC Znojmo FK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.