MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : D. Benešov - 16. srpna 2019   17:40

Vrchovina
Vrchovina
13' Batelka  • 52' Duba  • 59' Duba
3:1
(1:1)
D. Benešov
D. Benešov
30' Býma
Vrchovina
Šmída – Švanda (70. Chloupek), Vícha (39. Vašíček), Smetana, Michal (C) (81. Donkor), Svoboda (90+1. Bača), Batelka, M. Skalník (60. Zbytovský), K. Skalník, Wolker, Duba.
Maňák – Bača, Zbytovský, Vašíček, Chloupek, Donkor, Zambe.
Kneisl – Volek, Rosický
Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě
415 diváků
D. Benešov
Lasák – Býma, Romaněnko, Behan (69. Rychnovský), Moravec (C), Blahuta, Pecuch (85. Trajkovski), Gebauer (65. Gomola), Labuda, Haas, Karčmář.
Chvěja – Rychnovský, Trajkovski, Skroch, Foitzik, Gomola.

V souboji loňských nováčků MSFL byla úspěšnější Vrchovina poměrem 3:1. Domácím vyšla výrazně lépe druhá půle, ve které měli více vyložených šancí. Dvakrát se prosadil Tomáš Duba a rozhodl o tom, že tři body zůstanou na půdě Vrchoviny. Domácí celek čeká přesně za týden střetnutí na hřišti Velkého Meziříčí. Dolní Benešov se představí v sobotu doma proti Blansku.
Dnešní utkání sledovalo 415 diváků.
90+2'
90+2'
Nepřesnou nahrávku na levou stranu pouští Šmída za svou bránu.
90+1'
Centr zprava posílá Šmídy z osy hřiště pryč z vápna.
90'
Domácí Bača nešel nejkratší možnou cestou ze hřiště a od sudího Kneisla viděl žlutou kartu.
89'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Bača.
89'
Domácí drží balón na svých kopačkách a jsou blízko ke třem bodům.
89'
Lasák stáhl balón na středu do rukavic. Jeho rozehrávku však poslali soupeři na kopačku Šmídy.
88'
Po krátké rozehře to zkusili domácí centrem z levé strany na přední tyč a budou kopat rohový kop.
88'
Za zatažení protihráče na levé straně je hostující Romaněnko potrestaný žlutou kartou.
87'
Svobodovi se u levé lajny vrhl pod nohy obránce a vhazuje tak Kamil Skalník.
86'
Žlutou kartu dostává Moravec (FC Dolní Benešov).
86'
Šmída vyboxoval balón u zadní tyče pravou rukou a rozhodčí poté povoluje domácímu gólmanovi výkop od branky Vrchoviny.
85'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Pecuch, přichází Trajkovski.
85'
Rychnovský odhlavičkoval míč na pravou stranu, kde byl Romaněnko. Posléze vybojovali hosté standardní situaci pro Haase.
84'
Nahrávka na pravou stranu se nedostala k nabíhajícímu Karčmářovi.
83'
Donkor nedosáhl na balón. Ale domácí zhustili prostor z pravé strany, navíc byl mávaný ofsajd.
82'
Domácí kontrolují dění na hrací ploše a zdá se, že tenhle zápas vyhrají.
81'
Michal předal pásku Kamilu Skalníkovi a ten si vezme na starost autové vhazování z levé strany na polovině hostů.
81'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal, přichází Donkor.
80'
Při nahrávce zleva na střed vyběhl Šmída a dobře četl hru. Poté odkopl balón do autu. O ofsajd se podle mínění pomezního rozhodčího nejednalo.
79'
Do přihrávky křížem na pravou stranu do běhu se vložil hostující fotbalista v červeném.
78'
Další tutovka domácích. Tlak v šestnáctce vyústil ve střelu z pravé strany vedle vzdálenější tyče hostující branky.
77'
Vyložená domácí šance nekončí čtvrtou branku Vrchoviny. Dva hráči si naskočili na pravé straně a zakončení hlavou skončilo o centimetry vedle zadní tyče.
77'
Svoboda si na levé straně obhodil Romaněnka a postaral se tak o rohový kop po pravé ruce Lasáka.
76'
Dolní Benešov nemůže svého soupeře dostat pod výraznější tlak a zatím to vypadá, že Vrchovina zapíše plný bodový zisk.
74'
Wolker odvedl na půli výbornou práci. Domácí dotáhli posléze sůvj útok až do levé poloviny vápna, nicméně nezískali ani rohový kop.
74'
Šmída vyhodil míč na levou stranu, ale následně nahrávku do křídla překazil domácím vystupující Romaněnko.
73'
Hosté nepustili křižnou střelu z pravé části vápna k brankáři Lasákovi. Ve vápně poté leží někdo z fotbalistů Dolního Benešova, ale hraje se dál.
72'
Chystá se domácí přímý kop z pravé strany.
70'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Švanda, přichází Chloupek.
69'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Behan, přichází Rychnovský.
69'
Po souboji v levé polovině domácí šestnáctky zapískal sudí Kneisl proti hostujícím fotbalistům.
68'
Hostující centr z levé strany srazili domácí na přední tyči nohou na rohový kop a vše se stěhuje před Šmídu.
67'
Centr z levé strany končí v rukavicích Lasáka u bližší tyče.
67'
Křižnou nahrávku na levou stranu zachytila hostující obrana a domácí fotbalisté tak presují.
65'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Gebauer, přichází Gomola.
65'
Domácí prodloužili míč hlavou ve středovém kruhu. Po narážečce na levé straně mířil centr na delší tyč, kde hostující obrana zablokovala zakončení z bezprostřední blízkosti.
63'
Po faulu na pravé straně se toho více nestane při domácím útoku a snahu o svou čtvrtou branku.
62'
Šmída vyrazil centr. První dorážkou trefil útočící hráč spoluhráče. Další dorážka zprava šla křížem nad prázdnou branku domácích.
61'
Hosté uháněli po levé straně až do doby než rozhodčí Kneisl odpískal faul a tím pádem zkrácený roh proti brance Šmídy.
60'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází M. Skalník, přichází Zbytovský.
59'
Vrchovina právě vstřelila branku!
TOMÁŠ DUBA se uvolnil v levé polovině šestnáctky a zakončoval pravačkou přes obránce po zemi na přední tyč do protipohybu brankáře Lasáka.
58'
Šmída hrál nohama na levou stranu, kde si domácí ukopli balón, ale včas svou chybu napravili.
57'
Kamil Skalník měl dost času na autové vhazování z levé strany a poslal jej na kopačku spoluhráče, v následném střetu na hranici šestnáctky byli lepší hostující fotbalisté.
56'
Domácí roztáhli hru nepovedeně křížem na levou stranu a po dopadnutí míče za branku hostů si hrací předmět bere Lasák.
56'
Domácí kopali přímý kop z pravé strany, Lasák si však našel balón u přední tyče a poté rozehrává s hostujícími fotbalisty.
55'
Lasák se rozhodl pro rozehru na levou stranu, ale jeho spoluhráč ihned chybovali a útočí tak domácí celek.
54'
V pokračující hře zakončili hosté ze středu po zemi k levé tyči, nicméně k dosažení branky došlo až po odmávání ofsajdu.
53'
Zakončení z levé poloviny vápna nemělo razanci a Lasák chytil balón do koše.
53'
Domácí zapsali ztrátu na pravé straně a kombinuje tak soupeř s Lasákem u svého vápna.
52'
Přihrávku z levé části vápna přes bránícího Romaněnka sklepl TOMÁŠ DUBA u bližší tyče do sítě a Vrchovina podruhé v zápase vede.
50'
Smetana se postavil do cesty Blahutovi a poté hrál pod sebe s brankářem Šmídou, následně domácí volí pravou stranu při svém útoku.
49'
Lasák rozehrál z první zprava na střed, kde byli lepší domácí fotbalisté, navíc hosté posléze faulovali na polovině Vrchoviny.
48'
Šmída podržel svůj celek, když si rukama poradil s velice dobrou šancí soupeře z pravé strany vápna.
47'
Napoprvé odvrátili domácí standardní situaci Haase. Napodruhé šel míč po levé straně za branku Šmídy, přičemž hosté vybíhali z ofsajdového postavení.
46'
Domácí Smetana podrazil soupeře, který běžel po pravé straně a ani neprotestoval proti udělení žluté karty.
46'
Za slunečného počasí ukončil hlavní sudí Kneisl úvodní poločas prvního duelu tohoto kola MSFL. Viděli jsme dvě branky, stav je nerozhodný. Oba góly padly po rozehrání standardní situace. Jedná se o zápas, který je naprosto vyrovnaný a žádné z mužstev nemá výraznější převahu. Remíza je zasloužená a odpovídá dění na hrací ploše.
45+2'
45+1'
Emoce na hřišti po hostujícím faulu na hranici domácí šestnáctky a sudí Kneisl musel vše uklidňovat. Hlavní arbitr nevytáhne žádnou kartu.
45'
Centr z levé strany nepustil Lasák k útočícímu soupeři.
45'
Domácí zakončení ze střední vzdálenosti míří zcela vedle hostující branky a rozehrávka tak bude záležitostí pro Lasáka.
44'
Při centru z levé strany nedosáhl útočící hráč Vrchoviny na balón na zadní tyč, jinak by byl ve vyložené šanci.
44'
Rozhodčí odpískal faul Býmy z levé strany na útočícího Vašíčka na polovině hostujícího celku.
43'
Lasák vyběhl u přední tyče a tu si poté pokryl zákrokem rukama proti zakončení hlavou.
43'
Tentokráte roh z druhé strany ve prospěch Vrchoviny.
42'
Nikdo z domácích fotbalistů nezakončil směrem na Lasáka, ale Vrchovina ještě hraje po levé straně.
42'
Roh z pravé strany proti hostující brance.
41'
Po zákroku bránícího hráče před domácím vápnem hra pokračovala. A místo trestného kopu disponují hosté pouze autovým vhazováním z levé strany.
40'
Sudí Kneisl ukazuje, že hosté můžou útočit z levé strany a na míči je tak Moravec.
39'
Vynucené střídání domácích, zraněného Víchu nahrazuje Vašíček.
38'
Vícha leží před svým vápnem a vypadá to, že ošetření bude nutností.
38'
Pozornosti sudího Kneisla neunikl nedovolený zákrok domácích na hostující polovině. Dolní Benešov s rozehrávkou nikam nepospíchá.
37'
Karčmář to zkusil opět na zadní tyč, ale se zakončením hlavou neměl potíže připravený Šmída.
35'
Zákrokem nohou ubránili domácí svoje vápno. Sudí Kneisl vzápětí nechal výhodu, kterou přerušil.
34'
Útok po pravé straně skončil sklepnutím balónu a ranou z první k levé tyči, kam se přemístil Lasák a zakročil rukama.
33'
Zajímavé zakončení z levé strany vápna minulo přední tyč domácí branky a rozhodčí nařizuje výkop gólmana Šmídy.
33'
Sražený balón schoval Lasák ve velkém vápně do rukavic, posléze zvolil levou stranu, kde svedl souboj s bekem domácí Kamil Skalník.
32'
Domácí reagovali útokem po levé straně, při kterém se zatím nedostali k centru a ani k ohrožení brankáře Lasáka.
30'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Domácí neubránili přímý kop z levé strany a JAKUB BÝMA zakončil po křižném centru do dolní části branky.
30'
Býma reklamoval nedovolený zákrok soupeře a dočkal se hvizdu sudího Kneisla. U míče stojí na levé straně dva hostující fotbalisté.
29'
Po autu Kamila Skalníka zaútočil Wolker po pravé straně, ale nahrával nepřesně na střed.
28'
Moravec nakopl míč na levou stranu na hlavu protihráče a hosté si poté pomohli v rozporu s fotbalovými zákony.
27'
Centr z levé strany proletěl vápnem a Lasák poté pouze rukama pouštěl balón vedle zadní tyčky.
27'
Někteří další fotbalisté využili této přestávky k doplnění energie.
26'
Jeden z hostujících fotbalistů zůstal ležet na vlastní polovině a sudí Kneisl tak přerušil dění na hrací ploše.
25'
Po průniku do levé poloviny vápna stihli domácí zasáhnout a následné zakončení letělo mimo branku Šmídy.
24'
Vidíme sérii nepřesností na obou stranách, nyní je balón v hostujícím vápně na noze brankáře Lasáka.
23'
Nahrávka Batelky po pravé straně končí v prostoru mimo hrací plochu na kopačce spoluhráče.
22'
Rozehrávka Lasáka na levou stranu putovala do zámezí a autové vhazování z poloviny hrací plochy vzal Kamil Skalník.
21'
Haas vhazoval z levé strany, ale na bližší tyči byli úspěšnější domácí fotbalisté.
20'
Za faul hostů u středového kruhu nebude rozhodčí Kneisl udělovat žlutou kartu. Domácí se poté po pravé straně s Kamilem Skalníkem přesouvají do šestnáctky Dolního Benešova.
19'
Domácí se po prohraném souboji na přední tyči vraceli do obrany a první fázi útoku protivníka přerušili nedovoleným zákrokem na jeho polovině.
19'
Domácí vyvinuli tlak v levé části šestnáctky a vybojovali na své konto rohový kop.
18'
Hostující útok měl krátkého trvání, Šmída vůbec nezasahoval a chystá se vykopávat od své branky.
17'
Balón propadl k delší tyči, kde pomezní rozhodčí postřehl ofsajd a rozehrává tak brankář Lasák.
16'
Domácí napravili svou ztrátu ve středovém kruhu a poté získali přímý kop z levé strany.
15'
Po odrazu balónu měli hosté vyloženou šanci z pravé strany šestnáctky. Napoprvé zasáhl vybíhající Šmída, napodruhé mu pomohl spoluhráč ve vápně.
14'
Centr z pravé strany jednoduše odvrátila obrana Vrchoviny a snaží se dostat na polovinu svého soupeře.
13'
Domácí měli k dispozici volný přímý kop z pravé strany, který zahráli levačkou přes čtyři hráče ve zdi a JIŘÍ BATELKA hlavou z druhé vlny ve vápně překonal Lasáka.
11'
Žlutou kartu dostává Lasák (FC Dolní Benešov).
11'
Wolker podržel míč na půli. Následně Haas se provinil proti pravidlům z pozice levého obránce.
10'
Karčmář umístil trestný kop z levé strany pravačkou na zadní tyč, kde domácí obrana stihla situaci vyřešit bez pomoci Šmídy.
10'
Michal Skalník chtěl autové vhazování z pravé strany, rozhodčí Kneisl měl však opačný názor a přisoudil balón hostujícímu celku.
9'
Lasák si zahrál nohama, po střetu na polovině hřiště pokračovali hosté v útoku, který táhl Býma po levé straně, nicméně Dolnímu Benešovu byl odmávaný ofsajd.
8'
Švanda neuspěl po pravé straně, ale presinkem po ztrátě balónu si vynutil autové vhazování poblíž hostující šestnáctky.
7'
Hosté vystoupili proti nahrávce osou hrací plochy, ale balón se poté odrazil domácího vápna na kopačky Šmídy.
6'
Po centru Haase z levé strany na vzdálenější tyč chytil Šmída zakončení hlavou snadno do rukavic.
5'
Lasák odkopl míč na pravou stranu, následně se hosté neprosadili středem.
4'
Ztráta domácích na levé straně vinou až příliš rychlé přihrávky znamená, že vykopávat může Lasák.
3'
Hosté kopali první roh zápasu z levé strany, Moravec si seběhl na krátkou rozehru a centroval na zadní tyč, kde byl pouze brankář Šmída.
2'
Švanda pokazil na pravé straně nahrávku k lajně na Kamila Skalníka a hostující mužstvo tak zahajuje protiútok autovým vhazováním Haase.
2'
Švanda a Michal Skalník si narazili na pravé straně, hosté poté na přední tyči uklidili balón na roh.
1'
Hostující celek rozehrál tento zápas, v prvním poločase útočí z pravé strany.
1'
Vrchovina nastoupí ve svítivých dresech, Dolní Benešov v červeném.

SFK Vrchovina: Šmída – Švanda, Vícha, Smetana, Michal (C), Svoboda, Batelka, M. Skalník, K. Skalník, Wolker, Duba.
Náhradníci: Maňák – Bača, Zbytovský, Vašíček, Chloupek, Donkor, Zambe.

FC Dolní Benešov: Lasák – Býma, Romaněnko, Behan, Moravec (C), Blahuta, Pecuch, Gebauer, Labuda, Haas, Karčmář.
Náhradníci: Chvěja – Rychnovský, Trajkovski, Skroch, Foitzik, Gomola.

Rozhodčí: Kneisl – Volek, Rosický.
Delegace
Zápas odpíská jakožto hlavní rozhodčí Zdeněk Kneisl za pomoci svých asistentů Stanislava Volka a Jakuba Rosického. Na jejich výkon bude dohlížet delegát Zdeněk Hulcký.
Vzájemné zápasy
Oba celky se pochopitelně utkaly dvakrát v loňské sezoně. Ale diváci se branky ani jednou nedočkali.
FC Dolní Benešov
Dolní Benešov obsadil ve své nováčkovské sezoně jedenáctou pozici z šestnácti účastníků MSFL a skončil tak o dva body před svým dnešním soupeřem, který obsadil dvanácté místo. Vstup do tohoto ročníku třetí nejvyšší soutěže se hostujícímu mužstvu vůbec nepovedl. Nejprve prohrál poměrem 1:4 na stadionu Uherského Brodu, poté před svými fanoušky nestačil před týdnem na Uničov 1:2. Blahuta sice v úvodním poločase za dvě minuty odpověděl na přesnou trefu kapitána soupeře Komendy, ale ten ve druhém dějství vsítil vítěznou branku.

Zatímco Vrchovina je se čtyřmi body v tabulce na sedmém místě, tak Dolní Benešov se momentálně nachází na místě šestnáctém a horší jsou pouze Znojmo a Valašské Meziříčí.
SFK Vrchovina
Novoměstská Vrchovina se na jaře s vypětím všech sil zachránila. Před posledním kolem byla ve složité pozici, ale vyhrála poměrem 4:2 v Kroměříži. Ten ještě tou dobou na dálku bojoval s Líšní o celkové prvenství ve třetí nejvyšší soutěži. Líšeň porazila Hodonín 2:1. Na základě lepších vzájemných zápasů s Hodonínem se následně Vrchovina udržela a nespadla do divize.

Po sezoně tým opustil brankář Marek Kolář a Matěj Vopršal. Ten do Vrchoviny zamířil loni v zimě. Mužstvo kouče Richarda Zemana naopak posílili Aaron Donkor z Ghany a Zambe Moto Road z Gabonu.

Ještě zmińme výsledky Vrchoviny na startu nového a rozšířeného ročníku MSFL. V prvním kole Vrchovina remizovala v domácím prostředí s rezervou ligového Baníku Ostrava 1:1. Poté vyhrála na hřišti zlínského béčka trefou Víchy ze 13. minuty.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu třetího kola MSFL, ve kterém poměří síly nováčci uplynulé sezony SFK Vrchovina a FC Dolní Benešov. Začínáme v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.