MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Otrokovice - 27. září 2019   18:00

Znojmo
Znojmo
43' Demjan  • 77' Demjan  • 81' Pohanka
3:1
(1:0)
Otrokovice
Otrokovice
90+4' Jasenský
Znojmo
Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan (78. Kaššai), De Carvalho Serra (86. Martinek), Pacula (75. Pohanka)
Koukal – Okleštěk, Pohanka, Martinek, Kaššai, Kolařík
Ogrodník Vlastimil – Líkař Petr, Antoníček Petr
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
412 diváků
Otrokovice
Semanko – Fiala, Mozol(70. Dnistrianskyi), Vavřík, Přikryl, Minx (86. Novák), Jasenský (C), Vybíral (78. Bahounek), Vašulka (65. Hubrt), Dekleva, Mlýnek (82. Minář)
Hrnčiřík – Bahounek, Novák, Hubr, Minář, Dnistrianskyi

Já se s vámi loučím. Přeji pěkný zbytek pátečního večera.
Je konec utkání! Již po prvním poločase se skóre zápasu naklánělo na stranu Znojma, když jedinou branku zaznamenal v závěru první půle Róbert Demjan. Do druhé půle Znojmo nastoupilo ještě více aktivněji. I přes několik tutovek, které neproměnilo nakonec dokázali svěřenci Milana Volfa vsítit branku. Tu zaznamenal opět Róbert Demjan. V 81. minutě skóre navýšil mladý Radim Pohanka a tabule tak ukazovala skóre 3:0! V samotném závěru se podařilo výsledek ještě změnit kapitánu Adamu Jasenskému, který tak završil na konečný stav 3:1. Znojmo bere další 3 body, naopak Otrokovice odjíždí s prázdnou.
90+4'
90+4'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Z pokutového kopu snižuje kapitán ADAM JASENSKÝ! 3:1!
90+3'
Penalta pro hosty! Stažen byl ve vápně jeden z hostů.
90+2'
Ke střele se snažila dostat také hostující ofenzíva, ale stopeři Znojma míč odkopnuli do bezpečí.
90+1'
Další střela znojemských, ale mimo tři tyče.
90'
Nastavovat se budou 4 minuty!
90'
Znojmo drží míč na vlastní polovině.
90'
Dnešní utkání sleduje 412 diváků!
89'
Znojemská ofenzíva napadá a znepříjemňuje rozehru hostů.
87'
Milan Moravec vyslal za obranu čerstvého Martinka, který míč zahrál do autu a hra tak bude u rohového praporku a nebude pokračovat odkopem od brány.
86'
Střídání v týmu Znojma: Odešel Lucas De Carvalho Serra, nahradil ho Martinek.
86'
Střídání v týmu Otrokovic: Odešel Jan Minx, nahradil ho Filip Novák.
84'
Otrokovice jsou pod velkým tlakem! Další střela De Carvalho Serry šla kousek od levé tyče.
83'
Robert Kaššai utíkal sám na gólmana, ale místo střely z bezprostřední blízkosti se rozhodl pro přihrávku, kterou nikoho nenašel!
82'
Střídání v týmu Otrokovic: Odešel Mlýnek, nahradil ho Minář.
81'
Znojmo právě vstřelilo branku!
A je navýšeno! Kathon St Hillaire přihrál na volného RADIMA POHANKU, který prudkou střelou k levé tyči nedal gólmanovi šanci! 3:0!
80'
Domácí pokračují v tlaku. Teď budou vhazovat od rohového praporku soupeře.
78'
Střídání v týmu Znojma: Odešel autor obou branek Demjan, nahradil ho Kaššai.
78'
Střídání v týmu Otrokovic: Odešel Vybíral, nahradil ho Bahounek.
77'
Znojemské neštěstí prolomeno! Centr Moravce si našel RÓBERT DEMJAN a zvyšuje na 2:0!
77'
Otrokovice získali míč a posouvají se pomalu dopředu na polovinu soupeře.
76'
Žlutou kartu vidí Dnistrianskyi. (FC Viktoria Otrokovice)
75'
Moravcova střela z 30 metrů nad!
75'
Střídání v týmu Znojma: Odešel Patrik Pacula, nahradí ho Radim Pohanka.
74'
Žlutou kartu vidí František Malár. (1. SC Znojmo FK)
73'
Centr Cheredey propadl před gólmana, nikdo ale míč do sítě nedotlačil! V zápětí přišla střela také z druhé strany, ale tentokrát míč prošel podél brankové čáry. Znojmo tak neproměňuje několikátou tutovku!
72'
Žlutou kartu vidí Petr Vavřík. (1. SC Znojmo FK)
70'
Střídání v týmu Otrokovic: Odešel Mozol, přišel Dnistrianskyi.
69'
Nastřelili ale pouze zeď. Jícha zůstal v klidu.
69'
Také hosté budou mít příležitost ohrozit branku ze standartní situace.
69'
Centr Oleksiy Cheredey propadl až na zadní tyč, kde přímo z brankové čáry museli vykopávat obránci Otrokovic!
68'
Faul na Lucase De Carvalho Serru. Znojmo rozehraje standartku z levé strany.
67'
Hra ale už pokračuje. Následovat bude odkop.
67'
Patrik Pacula zůstal ležet na trávníku. Nejspíš dostal křeč do levé nohy.
66'
Otrokovice jsou na míči a snaží se prokombinovat přes obranu domácích.
65'
Střídání v týmu Otrokovic: Odešel Vašulka, nahradil ho Hubr.
64'
K hlavičce se dostal před Jíchu Vašulka. Gólmana sice přehlavičkoval, ale doťuknout míč za čáru nedokázal. Jícha si míč sebral.
63'
Za nesportovní chování vidí žlutou kartu Lucas De Carvalho Serra (1. SC Znojmo FK)
62'
A znovu! Milan Moravec dal na volného Cheredeu, který asi z 10 metrů přestřelil! Znojmo spálilo i další tutovku!
61'
Opět dokázal St Hillaire uniknout po pravém křídle, ale opět se mu nepodařilo zakončit.
60'
Tak to je neuvěřitelné! Z bezprostřední blízkosti napálil Róbert Demjan pouze levou tyč! Toto bude určitě mrzet!
59'
Kathon St Hillaire zkusil na dvakrát vystřelit. Obě střely ale letěly do obránců.
58'
Roh rozehrálo Znojmo na krátko. Milan Moravec se opřel do střely, která se nesla k pravé tyči, ale šla kousek vedle.
57'
Další únik De Carvalho Serry musela zastavit obrana hostí. Další roh pro domácí.
56'
Róbert Demjan se dostal k míči. Nejspíš ani on nečekal, že centr projde přímo na jeho nohu. Střela tak neměla razanci ani správný směr a míč si vzal gólman Otrokovic.
55'
Lucas De Carvalho Serra svou aktivitou získal roh.
54'
Centr padal na malé brankoviště, kde byl připraven Semanko.
54'
Vzápětí se faulu dopustili hráči Otrokovic znovu, tentokrát ale na vlastní polovině.
53'
Mozol se snažil získat míč skluzem. Zasáhl u toho ale i Avdićovu nohu. A tak se musí otočit a míč nechat ležet.
52'
Přihrávka na Róberta Demjana šla do ofsajdové pozice.
50'
Milan Moravec se snažil vypíchnout míč z kopaček hostů. To se mu podařilo. Znojmo tak bude mít možnost zakládat další akci.
48'
Znojmo se drží na vlastní polovině. Míč ale ztratilo a hosté dostali příležitost ohrozit bránu Jíchy. Gólman si vše ale pohlídal a okamžitě vyslal svého hráče na polovinu soupeře. Kathon St Hillaire šel z pravé strany na bránu, ale ani jeho střela neskončila v síti.
47'
Dekleva se dopustil faulu na polovině. Znojmo si tak postaví míč a rozehraje.
46'
Lucas De Carvalho Serra se snažil dostat k míči. Přestože se domácí fanoušci dožadovali faulu, sudí nechal hru pokračovat.
46'
Druhá půle začne zhruba v 19:05.
První poločas byl ze začátku opatrný. Oba celky se držely na vlastní polovině a do útoku přecházely pomalu, tak aby neudělaly chybu. První větší šance přišla v polovině poločasu, kdy se k hlavičce dostal jeden z útočníků Otrokovic, ale střelu k pravé tyči pokryl Jícha. Radovat se mohli v závěru první poloviny domácí, když se Lucas De Carvalho Serra pěkně dostal do vápna hostů, kde našel volného Róberta Demjana, ten pohotově zakončil do brány a poslal svůj celek do vedení! V první půli se toho víc nestihlo a stav tak zatím příznivější pro domácí.
45'
45+1'
Závěr poločasu se odehraje na polovině Otrokovic. Centr do vápna teď poslal Garčic, ale nikoho nenašel.
45'
V první půli bude nastavena 1 minuta.
45'
Otrokovice se snaží v závěru poločasu o rychlou odpověď, ale nepřesná přihrávka končí za čarou u rohového praporku.
43'
Lucas De Carvalho Serra si šikovně obešel hráče po levé straně a utíkal až do vápna. Tam přihrál pod sebe na volného RÓBERTA DEMJANA, který pohotově zakončil do brány! 1:0!
42'
Garčicův centr hledal ve vápně Františka Malára. Ačkoli si na míč vysoko vyskočil, poslal ho mimo tři tyče a pro gólmana tak nebyla žádná práce.
40'
Moravec krásně poslal nabíhajícího si St Hillaireho, který si pohlídal ofsajd a ve vápně nahrál na volého Cheredeu, který ve stoprocentní šanci nastřelil pouze gólmana! Stav tak stále 0:0!
39'
Otrokovicím se podařilo rozpohybovat znojemskou obranu a pokusili se také o centr do vápna. Ten ale odvrátil Avdić.
37'
Dlouhá přihrávka na Yanatu skončila za čárou. K míči se dostanou Otrokovice.
36'
Jíchův rychlý výkop posunul hru na polovinu soupeře. Domácí to sice na dvakrát zkusili, ale gólově to neskončilo.
36'
Michal Garčic nevěděl, jestli má někoho na zádech a tak raději odvrátil míč na roh.
34'
Znojmo se drží na polovině soupeře. Teď prudká přihrávka St Hillaireho nikoho nenašla a míč si sebral jako první hostující gólman Semanko.
32'
Faul Patrika Paculy na Vašulky byl správně posouzen jako nedovolený. Otrokovice jsou na míči.
31'
Znojmo se mohlo již po několikáté pustit do rychlého protiútoku. Pokaždé ale chybí přesnost ve finální přihrávce.
30'
Domácí opět kombinují od zadních řad.
27'
Michal Garčic získal míč a posunul ho na Kathon St Hillaireho, který si šikovně ve vápně míč ťukl s Róbertem Demjanem. Zpětná přihrávka na Hillaireho sice prošla, ale jelikož by měl St Hillaire míč na paty, pustil ho do míst, kde se ale nikdo ze spoluhráčů nenacházel.
27'
Žlutou kartu vidí Filip Přikryl (FC Viktoria Otrokovice)
25'
Další dlouhý aut od Deklevy a opět do náruče Jíchy.
23'
Příliš dlouhá přihrávka Paculy na Garčice. Následovat bude odkop od brány Otrokovic.
22'
Centr našel volného Fialu, který hlavou mířil k pravé tyči. První větší šanci Otrokovic tak musel likvidovat Jícha!
22'
Artur Yanata byl také napomenut rozhodčím za faul, kterého se dopustil na vlastní polovině.
20'
Pokusily se míč cpát na přední tyč. Brankou akce ale neskončila. Naopak. Skončilo mimo tři tyče a tak bude následovat odkop od Jíchovy branky.
20'
Teď ale mají Otrokovice k dispozici roh.
19'
Otrokovicím se nedaří poslední minuty ani dostat na polovinu soupeře. Znojemská obrana dobře proti míči vystupuje.
17'
Vybíral byl nedovoleně zastaven Milanem Moravcem, který od rozhodčího je za zákrok napomenut.
15'
Faul Patrika Paculy zastavil útok Otrokovic ještě na otrokovické polovině.
14'
Kathon St Hillaire si s Róbertem Demjanem vyměnili šikovně míč, ale vzápětí ho ztratili.
12'
De Carvalho Serra si snažil obhodit obranu Otrokovic, ale to mu nevyšlo a hosté mu míč z kopaček odkopli.
11'
Přikrylův centr za obranu si našel jako první Jícha.
10'
Paculova přihrávka na St Hillaireho nebyla ideální a míč mu přeskočil přes nohu.
8'
Znojemští se drží na své polovině a vymýšlí kombinaci, jak se dostat do větší šance.
6'
Mlýnek se snažil kličkou uniknout znojemské obraně, ale František Malár mu míč vypíchl na roh.
5'
Znojmo se po rychlém zisku míče dostalo až do šestnáctky soupeře. Finální přihrávka Garčice ale nikoho nenašla. Aut pro Otrokovice z levé strany.
3'
Dlouhý aut Deklevy si do rukavic bez problému vzal Jícha.
3'
Nedovoleného zákroku se na polovině Otrokovic dopustil také Demjan. U míče tak opět hosté.
2'
Kathon St Hillaire získal míč a vybojoval faul. Znojmo bude mít k dispozici rozehru z vlastní poloviny.
1'
Úvodní výkop bude patřit Otrokovicím.
Hlavní sudí Ogrodník společně se svými asistenty už přivádí oba celky na travnatou plochu.
Domácí nastoupí v bílých dresech. Hosté obléknou dresy červené barvy.
Oba celky se rozcvičují. Z Otrokovic přijela malá skupinka fanoušků, která svůj tým bude dnes podporovat.

1. SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan, De Carvalho Serra, Pacula
Náhradníci: Koukal – Okleštěk, Pohanka, Martinek, Kaššai

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Fiala, Mozol, Vavřík, Přikryl, Minx, Jasenský (C), Vybíral, Vašulka, Dekleva, Mlýnek
Náhradníci: Hrnčiřík – Bahounek, Novák, Hubr, Minář, Dnistrianskyi

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Líkař Petr, Antoníček Petr.
1. SC Znojmo FK

Znojmo se po 8 kolech drží na 12. místě se ziskem 11 bodů. V posledním zápase odehráli znojemští hráči zápas v Kunovicích, kde se střetli s rezervou Slovácka. Po prvním poločase sice svěřenci Milana Volfa prohrávali již 2:0, ale v druhé půli utkání otočili a zvítězili tak na půdě soupeře 2:3. Z toho 2 góly zaznamenal debutant Radim Pohanka, který se tak zároveň stal nejlepším střelcem týmu.

FC Viktoria Otrokovice

Otrokovice v minulém kole doma hostily poslední Dolní Benešov. Svou roli favorita potvrdily i vysokou výhrou 6:1. Z toho dvě branky vsítila posila z Blanska – Jan Minx. Otrokovice budou určitě pro Znojmo nepříjemným soupeřem. To také potvrdil kouč Znojma Milan Volf: „Pro mě je to soupeř hodně známý. Bude rychlý a důrazný. Jejich hra bude založená na rychlosti a důrazu. Bude to nesmírně těžké utkání.“ Otrokovice se nachází na 10. místě se ziskem 13 bodů.
Tento pátek odstartuje zápas Znojma s Otrokovicemi 9. kolo MSFL. Zápas začne v 18 hodin.