MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Jihlava U21 - 21. srpna 2020   16:30

Hlučín
Hlučín
15' Mac
1:0
(1:0)
Jihlava U21
Jihlava U21
Hlučín
Kolenko – Rubý (71. Buchvaldek), L. Kundrátek, R. Dostál (82. Dydowicz), P. Kundrátek, T. Dostál (51. Opatřil), Hudeczek, Mac, Vengřinek (90. Massaniec), Wolf, Kraut (C) (51. Padych).
Vyklický – Heller.
Černoevič – Richtár, Bebenek
Hlučín
141 diváků
Jihlava U21
Jágrik – Růžička (84. Čermák), Pojezný, Vraspír, Kolčava (C) (86. Pavlas), Havlín (82. Novák), Svoboda, Chok (74. Lát), Křišťál, Blokeš (57. Vošmera), Matulka.
Doležal, Vácha.

Rezerva Jihlavy hraje příští neděli doma s Vrchovinou, Hlučín se představí ve stejný den v Kroměříži.

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
Dnešní utkání sledovalo 141 diváků.
Poměrně nudné utkání končí ziskem tří bodů pro Hlučín. Ten tak i ve druhém domácím zápase v letošní sezoně zvítězil 1:0, když skóroval Mac v 15. minutě po standardní situaci. Hlučín i ve třetím duelu v tomto ročníku MSFL neinkasoval...

To jihlavské béčko si na první body po návratu do třetí nejvyšší české soutěže musí počkat. Znovu prohrálo o gól.
90+2'
90+1'
Hlučín drží míč na levé straně a Jihlavě se čas hodně rychle krátí.
90+1'
Patrik Kundrátek vhodil aut z levé strany, ale obrana Jihlava srazila následný centr.
90'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Vengřinek, přichází Massaniec.
89'
Útočný faul Jihlavy v pravé části hrací plochy...
89'
Jeden z hostů zůstal ležet na zemi, ale Jihlava nemá čas a pokračuje v útoku, u míče je Tomáš Svoboda na pravé straně.
88'
Zakončení hlavou o trávník schoval Ondřej Kolenko do rukavic.
87'
Patrik Kundrátek protestuje po odpískání faulu na levé straně.
87'
Závar v malém vápně branku přinesl, hostující celek odolal.
86'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Kolčava, přichází Pavlas.
85'
Adam Jágrik vyskočil proti zakončení z pravé části šestnáctky a poslal balón rukama nad branku.
85'
Centr z pravé strany chytá Adam Jágrik u přední tyče!
84'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Růžička, přichází Čermák.
83'
Patrik Kundrátek podržel míč při rozehrávce. Hlučín to poté zkusil pravou stranou, ale k ničemu zásadnímu se nedostal.
82'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Havlín, přichází Novák.
82'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází R. Dostál, přichází Dydowicz.
81'
Útočný faul zasažením do nohy soupeře na levé straně, hrát bude Hlučín.
80'
Jihlava se nedostala k zakončení po standardní situaci z levé strany. Vojtěch Křišťál tak presuje proti Patriku Kundrátkovi.
79'
Vít Vraspír sklepl míč na pravé straně pod sebe na Radka Matulku, ten našel pouze kopačku bránícího fotbalisty.
78'
Hlučín si poradil s centrem z levé strany.
77'
Patrik Kundrátek naběhl na levou stranu do druhé vlny, ale ve velkém vápně mu utekl míč za branku Jihlavy.
76'
Lukáš Kundrátek se rozeběhl po ose hřiště proti obraně a následný centr směřoval na hlavu spoluhráče, ten zakončoval hlavou ze záklonu mimo branku.
75'
Souhra Tomáše Vengřinka a Patrika Kundrátka skončila pasem na střed vápna, kde se Adam Jágrik vrhl proti soupeři a zachránil Jihlavu!
74'
Diváci se dožadují žluté karty pro hráče Jihlavy za faul na pravé straně.
74'
Hlučín se ubránil na přední tyči a rozehrávat bude brankář Ondřej Kolenko.
74'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Chok, přichází Lát.
73'
Václav Havlín poslal centr z pravé strany na zadní tyč a hlavu obránce, roh pro Jihlavu.
71'
Ránu ze střední vzdálenosti doprostřed branky vyrazil Adam Jágrik na levou stranu a s dorážkou pod víko už nemohl dělat vůbec nic! Nicméně rozhodčí gól neuznal pro ofsajd.
71'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Rubý, přichází Buchvaldek.
70'
Znovu se bude hrát.
69'
Čeká nás druhá občerstvovačka.
68'
Šancí jako šafránů. Bohužel nejenom ve druhém poločase, ale v celém zápase...
67'
Přetažený balón pustil Ondřej Kolenko vedle své zadní tyče a ujme se rozehrávky.
66'
Další domácí faul znamená volný přímý kop pro Václava Havlína z levé strany.
65'
Hostující hráči předvedli výborný presink, ale Hlučín včas zareagoval po ztrátě míče a nohama si tak zahrál Ondřej Kolenko.
64'
Tentokráte fauluje Hlučín a Jihlava rozehrává z levé strany, na přímé ohrožení branky Ondřeje Kolenka to ještě není.
63'
Hlavní arbitr viděl u bližší tyče útočný faul Hlučína.
63'
Alexandr Černoevič ukazuje, že Hlučín bude zahrávat rohový kop po levé ruce Adama Jágrika.
63'
Lukáš Kundrátek centroval na volej spoluhráči, ale ten nezakončil.
62'
Což se může změnit, protože Tomáš Svoboda fauloval a u míče stojí na levé straně trojice domácích fotbalistů.
61'
Ve druhém poločase se hraje bez střel na branku...
60'
Diváci úspěšně reklamovali ruku Václava Havlína na pravé straně.
59'
Ladislav Kolčava vypíchl míč ve skluzu z pravé strany Patriku Kundrátkovi, domácí mužstvo zůstane na balonu.
58'
Adam Jágrik rozehrál na pravou stranu do zámezí a vhazovat tak bude Patrik Kundrátek.
57'
Václav Havlín se nedostal k míči přes obránce na pravé straně.
57'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Blokeš, přichází Vošmera.
55'
Adam Jágrik netrefil míč čistě při rozehrávce, jenže obrana Jihlavy dokázala odvrátit centr z levé strany na vzdálenější tyč.
54'
Lukáš Kundrátek centroval pravačkou přes čtyři hráče soupeře ve zdi na zadní tyč, tam následoval tlak domácích fotbalistů až balón přeletěl hostující branku.
53'
Alexandr Černoevič píská faul stopera na Jakuba Padycha, standardní situace pro Hlučín z levé strany.
52'
Radek Matulka nabral rychlost na pravé straně, obešel Tomáše Vengřinka, ale jeho centr šel k první tyči do rukavic Ondřeje Kolenka.
51'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází T. Dostál, přichází Opatřil.
51'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Padych.
50'
Ondřej Kolenko vyboxoval rohový kop z levé strany v prostoru u bližší tyče.
49'
Vojtěch Křišťál si předkopl míč na pravé straně, přihrál do běhu, nicméně Tomáš Svoboda byl ve vápně zablokovaný.
48'
Dominik Kraut si pokryl míč tělem, Hlučín roztáhl hru na pravou stranu a postupuje před šestnáctku Jihlavy.
47'
Patrik Kundrátek podpořil útok na levé straně, následně přetlačil Tomáš Vengřinek protihráče.
46'
Václav Havlín odcentroval z pravé strany na přední tyč a jeho spoluhráč umístil svůj pokus hlavou vedle brány.
46'
První poločas moc krásy nenabídl. Jediným střelcem byl Jakub Mac, když se prosadil po standardní situaci Hlučína a ten tak má po pětačtyřicet minutách k výhře blíž. Hlučín byl 30 minut aktivnější. Jihlava se směrem dopředu dlouho hledala. V posledních patnácti minutách už zatopila domácím fotbalistům, ale v největší šanci vyhrál brankář Kolenko souboj tváří v tvář.
45+1'
45'
Hlučín nyní nepůjčuje Jihlavě balón.
44'
Hlučín kombinoval na polovině hřiště, následně útočil po levé straně, ale skóre se nezměnilo.
43'
Jihlava bude vhazovat z pravé strany u vápna soupeře, gól do šatny by se jí hodil.
42'
Zřejmě Ondřej Blokeš si pohlídal ofsajdovou past na levé straně a rozeběhl se, jenže jeho nahrávka na zadní tyč do druhé vlny postrádala přesnost.
41'
Vít Vraspír nakopl míč na levou stranu, kde si Chok hodil míč ve velkém vápně na pravou nohu a vypálil na přední tyč, tam zasáhl rukama přesouvající se Ondřej Kolenko.
40'
Roh Jihlavy z pravé strany.
39'
Tomáš Wolf měl na pravé straně dál k balónu než obránce a Vojtěch Křišťál rozjel protiútok hostů.
38'
Nyní vidíme docela dost nepřesností na obou stranách.
37'
Diváci chtěli, aby se pískalo postrčení Karla Pojezného na levé straně, jeho centr z křídla vzápětí propadl šestnáctkou.
36'
Radim Dostál pokazil nahrávku patou z pravé strany, ale obrana Hlučína následně dostoupila Kryštofa Blokeše.
35'
Hostující celek presoval bez úspěchu. Domácí mužstvo si nadále přihrává na své obranné polovině.
34'
Vojtěch Křišťál vzal aut z levé strany, poté i odcentroval, ale všechno se obešlo bez zákroku Ondřeje Kolenka.
33'
Volejem z pravé strany minul jeden z hostů domácí branku, a to dost výrazně!
32'
Chok neprošel přes obránce na levé straně, ale uvidíme autové vhazování Vysočiny.
31'
Zřejmě Ladislav Kolčava seběhl do levé poloviny vápna, kde byl najednou sám před Kolenkem, ale ten podržel Hlučín!
31'
Kristian Hudeczek rozehrával se spoluhráčem. Následně poslal delší míč na pravou stranu, s tím ale neměla obrana soupeře potíže.
30'
Hlučín zaútočil levou stranou, ale Jihlava se včas vrátila do obrany.
29'
Radim Dostál získal míč pro Hlučín na pravé straně. Po přenesení hry na opačnou stranu hrací plochy byl domácímu celku odmávaný ofsajd.
28'
Vojtěch Křišťál překazil ve skluzu na levé straně útočné plány Patrika Rubého.
27'
Patrik Rubý si zpracoval balón na pravé straně, ale poté se neprosadil jeden na jednoho a míč si tak bere Adam Jágrik.
26'
Nedovolený zákrok Choka (FC Vysočina Jihlava B) z levé strany trestá Alexandr Černoevič první žlutou kartou v utkání.
25'
Chok seběhl až ke středovému kruhu a pomohl spoluhráčům. Následný nákop po levé straně pouštěl Tomáš Wolf za branku Hlučína.
24'
Hlavní arbitr zapískal a můžeme pokračovat v utkání, Jihlava má k dispozici autové vhazování z pravé strany.
23'
Alexandr Černoevič poskytl hráčům pauzu na občerstvení.
22'
Jihlava toho zatím moc nepředvedla směrem dopředu, Hlučín je aktivnějším mužstvem.
21'
Chok převzal míč na levé straně, ale pokazil přihrávku, tím pádem může Hlučín vhazovat.
20'
Tomáš Wolf získal míč při napadaní rozehrávky Jihlavy, následně se zapojil do hry Tomáš Vengřinek až střela z pravé strany vápna minula tři tyče branky Adama Jágrika.
19'
Několik odrazů na polovině hřiště, posléze si Hlučín pomohl středem pod sebe na nohu Ondřeje Kolenka.
18'
Zatím rozhodně nesledujeme festival vyložených příležitostí.
17'
Tomáš Wolf si vyměnil míč se spoluhráčem na pravé straně a následoval centr na kratší tyč, se kterým si obrana béčka Jihlavy věděla rady.
16'
Jihlava neuspěla kontrem po levé straně a vykopávat tak bude Ondřej Kolenko. Domácí brankář nikam nepospíchá.
15'
Hlučín právě vstřelil branku!
JAKUB MAC se prosazuje po rozehrané standardní situaci z levé strany a Hlučín vede 1:0.
14'
Alexandr Černoevič nařizuje volný přímý kop pro domácí mužstvo z levé strany.
14'
Hlučín bez problémů odkopl balón pryč z šestnáctky a zakládá tak svůj protiútok.
13'
Ondřej Kolenko má za sebou první zákrok v zápase, když vyrazil zakončení z pravé strany k bližší tyči. Jihlava ještě bude kopat rohový kop.
13'
Tomáš Wolf se na pravé straně prohnal kolem Vojtěcha Křišťála, ale centrem na přední tyč našel pouze kopačku obránce.
12'
Hlučín se snažil presovat proti rozehrávce, ale Adam Jágrik rozehrál na hlavu Choka, následně pokračoval na levé straně Radek Matulka, ten byl zdvojený a hlavně fauloval Tomáše Vengřinka.
11'
Jihlava vyhnala soupeře až k Ondřeji Kolenkovi, následně další centr z pravé strany stáhl do rukavic Adam Jágrik ve velkém vápně.
10'
Centr rozběhnutého Tomáše Wolfa z pravé strany poslala hostující defenziva na rohový kop.
9'
Vojtěch Křišťál chyboval na středu hřiště, ale domácí nahrávali nepřesně křížem na levou stranu, kde čekal pouze Adam Jágrik.
8'
Ladislav Kolčava byl faulován útočícím hráčem na ose hřiště a tím tak snažení Hlučína končí.
8'
Jihlava se ubránila bez pomoci Adama Jágrika, ale Hlučín ještě pokračuje poblíž šestnáctky hostujícího týmu.
7'
Tomáš Wolf vhazoval z pravé strany a vzápětí získal Hlučín první rohový kop v zápase.
6'
Tomáš Wolf si narazil, Chok jej stíhal na pravé straně až ránu z první schytal někdo z domácích hráčů přímo do obličeje. Tohle muselo hodně bolet, ale naštěstí je všechno v pořádku.
5'
Odpískaný útočný faul Hlučína u pravé lajny, ačkoliv se to některým divákům moc nelíbilo. U míče tak stojí brankář Adam Jágrik.
4'
Domácí mužstvo ztratilo balón na pravé straně a vhazovat tak bude Vojtěch Křišťál z hostující obranné poloviny.
3'
Karel Pojezný nakopl míč křížem na levou stranu, ten ale zachytili domácí fotbalisté. Nicméně centr na zadní tyč nezpracoval nabíhající Radim Dostál.
2'
Vojtěch Křišťál obešel při rozehrávce na levé straně presujícího Radima Dostála, ten fauloval rukou, což neuniklo pozornosti Alexandra Černoeviče.
1'
První útok Hlučína skončil ofsajdem v pravé polovině vápna a Adam Jágrik tak rozehrál nakrátko.
1'
Hlučín oblékl zelené dresy a bílé trenýrky, Jihlava nastoupila v modrožlutém.
1'

FC Hlučín: Kolenko – Rubý, L. Kundrátek, R. Dostál, P. Kundrátek, T. Dostál, Hudeczek, Mac, Vengřinek, Wolf, Kraut (C).
Náhradníci: Vyklický – Massaniec, Padych, Opatřil, Heller, Buchwaldek, Dydowicz.

FC Vysočina Jihlava B: Jágrik – Růžička, Pojezný, Vraspír, Kolčava (C), Havlín, Svoboda, Chok, Křišťál, Blokeš, Matulka.
Náhradníci: Doležal, Pavlas, Novák, Čermák, Lát, Vácha, Vošmera.

Rozhodčí: Černoevič – Richtár, Bebenek.
Vítkovice letos sestoupily z F:NL, ale nepřihlásily MSFL, nýbrž divizi. Rezerva Jihlavy tak byla zařazena do třetí nejvyšší soutěže. Do té se vrátila po osmi letech. Účast v MSFL si vybojovala parádním podzimem v divizi D, kterou vyhrála. Ze třinácti zápasů totiž ztratila body pouze za jednu remízu, ve zbylých dvanácti duelech zvítězila a o čtyři body předstihla druhé béčko brněnské Zbrojovky.

Zatímco Hlučín už má za sebou dva zápasy v letošní sezoně, tak Jihlava odehrála pouze domácí duel s rezervou Zlína, který prohrála poměrem 2:3. Kolčava sice vyrovnal minutu před koncem normální hrací doby, ale poslední slovo měl Kolář v první nastavené minutě. Jinak duel úvodního kola mezi Rosicemi a Jihlavou byl odložený z důvodu výskytu koronavirua a uvalené karantény. Zápas byl přeložený na 26. srpna.

Hlučín je podle mínění sázkových kanceláří v pozici mírného favorita. V nedohrané loňské sezoně obsadil patnácté místo, když z osmnácti zápasů vytěžil na své konto osmnáct bodů a horší bylo již pouze béčko Slovácka, rezerva Zlína a poslední Dolní Benešov. Domácí mužstvo disponovalo s jedenácti vstřelenými góly vůbec nejhorší ofenzivou ve třetí nejvyšší české soutěži. Nejlepším střelcem Hlučína byl Ondřej Pyclík, autor čtyř branek.

Letošní sezonu začal Hlučín domácí výhrou 1:0 nad Dolním Benešovem, když o zisku tří bodů rozhodl Patrik Rubý v 26. minutě. To před týdnem v souboji Hlučína s béčkem Slovácka branka nepadla a body se tak dělily.
Delegace
Zápas odpíská Alexandr Černoevič, role jeho asistentů se zhostí Jaromír Richtár a Petr Bebenek. Jakožto delegát FAČR bude přítomný Jiří Šalata.

Černoevič má za sebou v roli hlavního rozhodčího v MSFL celkem 13 zápasů, ve kterých vytáhl 45 žlutých karet a jednou dokonce přímou červenou kartu. Jeho průměr udělených žlutých karet na utkání tak činí 3,46. V úvodních dvou kolech MSFL se objevil na zápasech Petřkovice – Otrokovice a Dolní Benešov – Vrchovina jako pomezní sudí. V roli hlavního rozhodčího jej dnes v této sezoně čeká premiéra.

Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu třetího kola MSFL, ve kterém se střetnou FC Hlučín a FC Vysočina Jihlava B. Začínáme v 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.