MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Vel. Meziříčí - 4. září 2020   17:00

Hlučín
Hlučín
65' Kraut
Crkal, Malata, Mužatko, Kruba

90+1'
90+1'
Hlučín u míče a vypadá to na třetí domácí výhru 1:0.
90'
Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.
90'
Hosté v závěrečném náporu.
89'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Padych, přichází Buchvaldek.
88'
Kolenko si došel pro míč a uklidňuje hru.
87'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Massaniec.
87'
Útočný faul zastavuje zdvižený praporek.
87'
Další standartní situace pro hosty.
85'
Domácí v obraně pozorní. Hostům se krátí čas.
84'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Šuta, přichází Mužatko.
83'
Rubý to vzal na sebe, mohl nahrávat do šance, nicméně vystřelil a trefil svého hráče, který stál v ofsajdu.
81'
Hosté v útoku, střela Šuty končí vysoko nad.
80'
Kraut to zkusil z dálky, střela o milimetry minula levou tyč!
79'
Rubý nepřesně na Dydowicze, hosté už hrají dost vysoko.
78'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Malata Marek.
77'
Kraut vyslal do vápna Wolfa, Kolář byl ale u míče včas.
76'
Hlučín kontroluje hru a jestli chtějí hosté pomýšlet na bod, musí hodně zabrat.
75'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kundrátek Lukáš, přichází Dydowicz.
73'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Malata, přichází Crkal.
72'
Hosté mají k dispozici standartní situaci.
71'
Jako přes kopírák na druhé straně nepřesně Wolf. Finální fáze je v dnešním utkání na domácí straně žalostná.
69'
Nepřesný centr Rubého a Velké Meziříčí se dostane k míči.
68'
Hlučín postupnou kombinací kontroluje vedení.
67'
Hosté se snažili o odpověď, Hlučín si ale situaci ve vápně pohlídal.
65'
Hlučín právě vstřelil branku!
A domácí se dočkávají vedoucí branky! Po velkém zámku se dostal Opatřil do kombinace s Wolfem, následně dostal DOMINIK KRAUT míč jako na zlatém podnose a prosazuje se přesně k tyči! – 1:0.
64'
Hlučín je aktivní, chybí tomu jen to hlavní, gól.
63'
Demeter byl v dobré pozici, jeho finální přihrávka ale nebyla přesná.
62'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dostál Tomáš, přichází Rubý.
62'
Rychlý protiútok hostů končí nepřesným zakončením.
61'
Dostál opět z rohového praporku přímo do zámezí a Kolář bude rozehrávat.
60'
Hlučín u míče, hosté spoléhají pouze na brejky. Nyní další roh pro domácí.
58'
Mac se k hlavičce nedostal, následná střela byla sražená mimo vápno.
57'
Rohový kop pro domácí.
56'
Šuta zakončil vysoko nad, nicméně hra přerušena pro ofsajdové postavení.
55'
Hosté poprvé na útočné polovině, Demeter rozehrává.
53'
Hlavička Vengřinka míří nad bránu Koláře.
52'
Rohový kop pro domácí, kteří se ženou za vedoucí brankou.
51'
Opatřil přinesl do druhého poločasu větší aktivitu, nyní domácí zastavuje ruka útočícího Kundrátka.
50'
Dostál mířil vysoko nad.
49'
Demeter fauloval a domácí mají šanci vstřelit branku po standartní situaci.
49'
Dostál ani Wolf nenacentrovali přesně, hosté zatím pozorní.
48'
Hosté se řítili do rychlého brejku, Kolenko včasným vyběhnutím zažehnal nebezpečí.
47'
Domácí mají v úvodu druhého poločasu standartní situaci.
46'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dostál Radim, přichází Opatřil
46'
Oba týmy se vrací na hrací plochu.
Skončil první poločas MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín hraje zatím bez branek s FC Velké Meziříčí. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a hned dvakrát zachránila hosty branková konstrukce. Po zbytek poločasu měli o něco víc ze hry domácí, nicméně hostující hradba zatím odolává.
45+2'
45+1'
Hosté se ubránili.
45+1'
Rohový kop pro Hlučín v samém závěru.
45'
44'
Padych vyslal Radima Dostála do šestnáctky, Kolář byl u míče o něco dřív.
43'
Přetažený centr ukončuje obléhání branky Velkého Meziříčí. Kolář bude rozehrávat od své branky.
42'
Wolf hledal ve vápně Padycha, ten byl ale ozbrojen. Hlučín nyní zamkl svého soupeře.
41'
Hlučín obléhá šestnáctku, hosté ale brání velké vápno a není skulinka na finální přihrávku.
40'
Na druhé straně střela Padycha sražena do zámezí. Rohový kop pro Hlučín.
39'
Rychlá rozehrávka, Malata ale nedokázal vyzrát na Kolenka.
38'
Po delší době náznak šance, hosté mají k dispozici standartní situaci.
37'
Hra se nám vyrovnává, domácí nedostávají tolik prostoru jako v začátku utkání.
35'
Nyní se hra kouskuje, hosté hrají do defenzívy hodně dobře a soupeře k ničemu nepouští.
33'
Mezlík nyní ukázal přehled a zažehnal nebezpečí, které hrozilo. Kolář u míče a hosté na chvíli vydechnou.
32'
Hosté si nyní pomáhali dlouhým autovým vhazováním až do vápna soupeře, domácí obránci ale v soubojích úspěšnější.
31'
Plichta unikl až do vápna z pravé strany a následně šel k zemi, píšťalka zůstala němá. Na druhé straně ale hostům pomohl a píská útočný faul Hlučína.
30'
Centr na Krauta byl příliš dlouhý. Kolář uvede míč do hry odkopem od své branky.
29'
Standartní situace pro domácí zhruba z 30 metrů. Míč si staví Tomáš Dostál.
27'
Pro centr do vápna si došel Kolenko a rychle posílá své svěřence do útoku.
26'
Teď ale velká nepřesnost a hosté mají autové vhazování na útočné polovině úplně zadarmo.
25'
Domácí jsou aktivnější a diktují tempo hry, hosté poctivě brání.
23'
Padych šel do samostatného úniku, zastavil ho zdvižený praporek, který signalizuje ofsajd.
22'
Nepřesnost na domácí straně a hosté se mohli dostat do útoku, nicméně Hudeczek ubránil kontr.
21'
Centr Tomáše Dostála proletěl vápnem. Domácí ale i tak aktivnější a jsou na míči.
20'
Tečovaná střela Radima Dostála končí v zámezí. Další rohový kop pro domácí.
19'
Domácí se ubránili bez problémů a mohou do útoku.
18'
Na druhé straně mají hosté k dispozici standartní situaci.
17'
Patrik Kundrátek to zkusil z velké dálky, jeho střela ale neměla dostatečnou razanci.
15'
Centrovaný míč do vápna si pohlídal Kolář a uklidňuje hru.
14'
Kraut trefil tyč hostující branky! Kolář má dnes dobře postavené tyče.
13'
Dostál poslal míč přímo do zámezí, žádný vzruch se tak v šestnáctce nekonal.
12'
Rohový kop opět pro domácí tým.
10'
Nyní už ale Kolenko musel být v pozoru, když boxoval nebezpečný centr do jeho vápna.
9'
A málem bylo u hostů veseleji, na přetažený centr si naběhl Partl, který ale v dobré pozici netrefil míč ideálně a nedonutil Kolenka k zákroku.
8'
Hosté se ubránili a budou u míče.
7'
Mac hlavičkou do obránce, celá situace se bude opakovat.
6'
Domácí mají k dispozici rohový kop.
5'
Hosté hrají hodně z defenzívy a nechávají Hlučín hrát.
4'
Mac si naběhl na centrovaný míč a hlavou trefil břevno hostující branky!
3'
Nyní jsou domácí nastěhováni na útočné polovině. Standartní situace z pravé strany.
2'
První útočné snažení hostů zastavuje zdvižený praporek, který signalizuje ofsajd.
1'
-3'
Oba týmy přicházejí za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Kolenko – Kundrátek L. Padych, Dostál R., Kundrátek P., Dostál T., Hudeczek, Mac, Vengřinek, Wolf, Kraut
Náhradníci: Massaniec, Rubý, Opatřil, Heller, Buchvaldek, Vyklický, Dydowicz

FC Velké Meziříčí: Kolář – Kriegsmann, Šuta, Mezlík, Plichta, Malata, Demeter, Partl, Komínek, Mucha, Pavlík
Náhradníci: Crkal, Malata, Mužatko, Kruba

Rozhodčí: Macrineanu Jiří – Žurovec David, Kostelník Tomáš.
Vzájemný zápas v sezóně 2019/2020

V minulé sezóně se odehrál vzájemný zápas na půdě v Hlučíně, kde domácí tým podlehl Velkému Meziříčí 2:3.

FC Hlučín 2:3 (1:1) FC Velké Meziříčí
Branky: 31. Pyclík (pen.), 58. Wolf – 1. a 94. Simr, 82. Dolejš
FC Hlučín
Domácí tým zatím může být spokojen, nachází se na 3. místě tabulky, na kterém má při bilanci 3-1-0 a skóre 7:1 celkem 10 bodů. Hlučín odehrál dvě domácí utkání, ve kterých vyhrál shodně 1:0. Nejprve si poradil s Dolním Benešovem, a o čtrnáct dní později si vyšlápl na rezervu Jihlavy. Venkovní zápasy odstartovali hráči Hlučína na Slovácku, kde s tamním “béčkem” uhráli remízu 0:0. V posledním kole zajížděl Hlučín do Kroměříže, kde zvítězil vysoko 5:1. Nejlepším střelcem je Dominik Kraut, který se vrátil po zranění. Na kontě má dvě branky.
FC Velké Meziříčí
Hosté se momentálně nachází na 6. místě tabulky, na kterém mají při bilanci 2-1-1 a skóre 6:3 celkem 7 bodů. Velké Meziříčí nejprve zvítězilo v Uničově 3:1, následně uhráli remízu na domácí půde s Uherským Brodem (1:1). Poté přišla porážka v Rosicích nejtěsnějším možným rozdílem (0:1). V posledním kole si tým zpravil chuť doma s rezervou Zlína, kterou porazil 2:0. Nejlepším střelcem je zatím Robin Demeter, který se trefil třikrát.
Jak už je v Hlučíně v této sezóně zvykem, páteční odpoledne patří fotbalu. Domácí tým FC Hlučín přivítá FC Velké Meziříčí. My vám tento zápas v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.