MSFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Frýdek-Místek - 14. srpna 2020   17:00

Otrokovice
Otrokovice
0:3
(0:2)
Frýdek-Místek
3' Žondra   • 14' Varadi   • 53' Dziuba
Otrokovice
Semanko – Malý, Markovič, Koňařík (46. Vychodil), Minář (76. Červenka), Jasenský (C), Schlehr (64. Bahounek), Kiška, Š. Přikryl (64. Fiala), Dekleva, F. Přikryl (81. Vašulka)
Gröger – Fiala, Vychodil, Bahounek, Vašulka, Červenka
Rosický – Pfeifer, Volek
Otrokovice - tráva
240 diváků
Bárta – Literák (C), Hykel (84. Šeba), Straňák, Žondra (21. Teplý), Dziuba, Russmann, Dudek, Varadi (77. Hajnoš), Bzirský (66. Hladík), Skwarczek (88. Kaňák)
Zouhar – Kebísek, Hajnoš, Teplý, Kaňák, Šeba, Hladík

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit opět na shledanou.
Je dobojováno. Hosté ve druhém poločase přidali ještě jednu přesnou trefu a ze hřiště Otrokovic tak vezou všechny tři body. Otrokovičtí naopak na svém hřišti zůstanou bez zisku jediného bodu.
90'
89'
Sebastian Šeba přenechal míč spoluhráči, nakonec ale vše skončilo za postranní čárou. Autové vhazování tak zahrají hráči Otrokovic.
88'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Michal Skwarczek, přichází Vojtěch Kaňák.
88'
Žlutou kartu dostává Michal Skwarczek (MFK Frýdek-Místek).
87'
Volný přímý kop rozehráli hosté, ale po něm se k ohrožení domácí branky nedostali. Mrzet je to nemusí, v závěru zápasu mají stále slibný náskok.
85'
Domácí se chvíli zdrželi před brankou Bárty, ale ten nemusel zasahovat, po střele Červenky zasáhla obrana Frýdku.
84'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Tomáš Hykel, přichází Sebastian Šeba.
82'
Střela domácích mířila mezi tři hostující tyče, avšak tam byl znovu připraven Michal Bárta, jenž dostává míč do své moci a bude ho odkopávat pryč.
81'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Filip Přikryl, přichází Martin Vašulka.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu, hosté stále hájí slibný tříbrankový náskok, domácím se naopak nedaří zacílit alespoň čestného úspěchu.
79'
Autové vhazování pro Otrokovice a ty tak zůstanou ještě na polovině svého soupeře.
78'
Domácí se opět natlačili před branku hostů, jejich následný pokus ale proskákal jen k brankáři Bártovi a ten míč odkopává od své branky.
77'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Adam Varadi, přichází Vojtěch Hajnoš.
76'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Michal Minář, přichází Jakub Červenka.
73'
Jeden z hostů se ocitl na hrací ploše a bude muset být ošetřen.
72'
Na pozoru se musel mít brankář hostů Michal Bárta, který čelil nebezpečné střele, tu ale obrana Frýdku srazila za postranní čáru. Autové vhazování pro Otrokovice.
70'
Domácím začíná velmi rychle ubíhat čas, na to, aby s utkáním ještě něco udělali, mají něco málo přes dvacet minut.
68'
Další pokus domácích, ale hosté se před brankou soupeře zorientovali a zakopli míč do bezpečí. Nicméně domácí celek zahraje rohový kop.
66'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Martin Bzirský, přichází Michal Hladík.
65'
Domácí stále nemohou najít recept na velmi dobře hrající Frýdek
64'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Štěpán Přikryl, přichází Matěj Fiala.
64'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Martin Schlehr, přichází Adam Bahounek.
63'
Po něm zakombinovali před Jurajem Semankem, ale jejich pokus mezi tři tyče nezamířil.
62'
V souboji o balon ho domácí hráči dostali za postranní čáru a znovu pak hosté zahrají další autové vhazování.
60'
Michal Minář centroval balon před hostující branku, ale beci Frýdku ho odvrátili mimo tři tyče. Následuje tak jen odkop od branky Michala Bárty.
59'
Tomáš Hykel nabral rychlost a dostal se do pokutového území, ale přihrávka na něho nebyla přesná. Rázem tak bylo po hostující akci.
58'
Následoval volný přímý kop, jenž zahrál Fýdek-Místek, ale obrana Otrokovic dostala centr do bezpečí a následně pak domácí šli zase dopředu.
56'
Autové vhazování pro hosty.
54'
Otrokovičtí se okamžitě po zisku míče dostali do akce a jejich útočná snaha skončila zablokováním míče ze strany hostů.
53'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
A nyní se to už povedlo a akce hostů končí třetí brankou v síti domácích. Juraj Semanko tak musí dnes už potřetí lovit míč ze své sítě, když přesně zakončil DENIS DZIUBA – 0:3.
53'
Dlouho se hráči Frýdku drželi na polovině soupeře, až se dostali k další střele, ale ta byla nepřesná.
51'
Rohový kop pro Frýdek dopadl ztrátou balonu a znovu se do akce vydávají hráči Otrokovic.
50'
Na druhé straně si domácí počínali stejně, také po akci měli autové vhazování, ale branku soupeře neohrozili.
49'
Faul domácích a hosté mají k dispozici volný přímý kop.
47'
Hosté se hned v úvodu druhého poločasu dostali před branku Otrokovic, jejich akce ale končí zakopnutím míče do zámezí. Frýdek zahraje autové vhazování.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jan Koňařík, přichází Lukáš Vychodil.
46'
První poločas je minulostí. Ten se rozhodně lépe povedl hostům, kteří mají v zádech dvoubrankový náskok. Domácí se marně snažili o kontaktní branku, aby se vrátili zpět do hry. Uvidíme, zda se jim to podaří ve druhé části hry, nebo zda naopak hosté nepůjdou do vyššího náskoku. Druhá půle začne v 18:03.
45+2'
45+1'
Otrokovičtí zahrozili před Bártou, ten si ale znovu poradil a posílá míč zpět na kopačky svých spoluhráčů.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločasu se budou nastavovat dvě minuty navíc.
44'
Blíží se závěr prvního poločasu, uvidíme, jakou dobu ještě hlavní sudí nastaví.
43'
Další nepřesnost v akci Otrokovic a Michal Bárta má opět míč pod kontrolou a odkopne ho hodně daleko.
42'
Nic z toho nebylo a brankář hostů tak bude mít k dispozici odkop od své branky.
41'
Nyní se Otrokovice dostaly ke střele před Bártou, ale ten dalším zákrokem podržel Frýdek. Domácí ale ještě zahrají rohový kop.
40'
Po nepřesné akci hostů následoval odkop od Semankovy branky, domácí se dostali před velké vápno, avšak žádnému střeleckému pokusu soupeře nevystavili.
38'
Opět agilní hostující celek obléhal branku soupeře, tentokráte se ale nikdo z hráčů Frýdku nedostal k zakončení před brankářem Jurajem Semankem.
36'
Další rohový kop pro hosty, po něm následovalo ještě autové vhazování, ale to bylo ze strany Frýdku vše. Domácí okamžitě na to otáčejí hru na opačnou stranu.
34'
Michal Bárta má míč ve své moci a hned ho odkopává až za půlící čáru. Posílá tak své spoluhráče do další útočné akce.
33'
Z pravé strany zahrávali domácí volný kop, obrana hostů ho dostala za zadní čáru a Otrokovice ještě odehrají rohový kop.
33'
Hosté se akci Otrokovic ubránili jen za cenu kopnutí balonu za postranní čáru a je tu další autové vhazování pro domácí tým.
31'
Další rohový kop zahráli hosté, ale znovu Semankovu branku neohrozili.
30'
Po třiceti minutách hry vedou hosté stále rozdílem dvou branek, Michal Bárta drží čisté konto.
28'
Hned na to měli stejnou možnost domácí, ale i ti si se standardní situací v podobě volného kopu nepočínali příliš dobře.
27'
Po dalším domácím faulu následoval volný přímý kop, bylo to ale z velké dálky a hosté se tak k nějaké nebezpečné střele před Semankem nedostali.
25'
Nepřesný centr Frýdku končí v zámezí a autové vhazování provede domácí celek. Má tak možnost dostat se na druhou stranu.
24'
Filip Přikryl je prvním domácím hráčem, jenž inkasuje žlutou kartu, když se provinil nevybíravým zákrokem na hostujícím hráči.
23'
Na dlouhý centr směrem na hostující branku si znovu naskočil Michal Bárta, který dostal míč do rukavic a pak ho odkopl daleko od svého zařízení.
23'
Další rohový kop měli hosté k dispozici, do vápna si naběhl Jakub Dudek, ale nakonec centr odvrátila obrana Otrokovic do bezpečí.
21'
Autor prvního hostujícího gólu se před chvílí zranil a odkulhal na střídačku. Musel být proto vystřídán a zápas pro něho skončil. Brankář Michal Bárta je mezitím už připraven mezi třemi tyčemi a pokračuje.
21'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Libor Žondra, přichází Jakub Teplý.
19'
Michal Bárta si v pokutovém území vyskočil a zastavil akci soupeře. Ale zřejmě si přivodil nějaké zranění a ocitl se na hrací ploše.
17'
Adam Jasenský si nabíhal středem hřiště k velkému vápnu, ale nakonec se nedočkal přihrávky a rázem tak končí další slibný náznak akce Otrokovic.
16'
Frýdek je nadále aktivní a vytváří si další akce, domácí hráči zatím nemají recept, jak se dostat ke kontaktnímu gólu.
15'
Hra pokračuje dále, hosté nic před brankou Semanka nevymysleli a rychle otočili hru na opačnou stranu.
14'
A je to 0:2. ADAM VARADI si postavil míč na značku pokutového kopu, který nařídil hlavní sudí a posléze neomylně skóruje k pravé tyči z pohledu domácího brankáře do jeho protipohybu.
13'
Jan Koňařík tvrdě srazil k zemi soupeře a hlavní sudí okamžitě uděluje žlutou kartu. Následuje také ošetření hostujícího hráče.
11'
Volný přímý kop zahrávali hosté, ale z této standardní situace neohrozili Semankovu branku. Následoval odkop od ní a naopak na druhé straně si nebezpečně počínal Schlehr, ale Bárta byl na místě.
8'
Hosté zahráli rohový kop, ale ten byl příliš přetažený a do zakončení před Semankem se nedostali.
6'
Z voleje to zkusil pravačkou Filip Přikryl, ale jeho pokus obrana hostů srazila mimo ohrožení Bártovy branky. Následuje tak pouze odkop od ní.
5'
Hráči Otrokovic se pokusili o akci, ve které sice vystřelili na soupeřovu branku, ale bylo to hodně nepřesné.
3'
Hosté se už ve třetí minutě hry ujímají vedení. Do blízkosti domácí branky si naběhl LIBOR ŽONDRA a poté překonal Juraje Semanka – 0:1.
2'
Po nepřesné střele Deklevy získal balon hostující brankář a dlouhým odkopem ho poslal až za půlící čáru. Útočit jdou hráči Frýdku-Místku.
2'
Martin Brzirský se po levé straně dostával k centru do pokutového území, ten ale srazil jeden z domácích hráčů do bezpečí.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté a už jdou na polovinu svého soupeře.
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Markovič, Koňařík, Minář, Jasenský (C), Schlehr, Kiška, Š. Přikryl, Dekleva, F. Přikryl
Náhradníci: Gröger – Fiala, Vychodil, Bahounek, Vašulka, Červenka

MFK Frýdek-Místek: Bárta – Literák (C), Hykel, Straňák, Žondra, Dziuba, Russmann, Dudek, Varadi, Bzirský, Skwarzek
Náhradníci: Zouhar – Kebísek, Hajnoš, Teplý, Kaňák, Šeba, Hladík

Rozhodčí: Rosický – Pfeifer, Volek.
Vzájemná utkání

Oba celky stihly odehrát jen jeden zápas v uplynulém ročníku, ve Frýdku-Místku se zrodila remíza 1:1.
MFK Frýdek-Místek

Hosté z týmu MFK Frýdek-Místek skončili v uplynulém ročníku MSFL, který byl, jak už bylo zmíněno, ukončen kvůli koronavirové pandemii, na třetím místě se ziskem čtyřiatřiceti bodů a dokonce mohl atakovat první postupové místo. Nestalo se tak a znovu budou bojovat ve třetí nejvyšší soutěži. I Frýdek-Místek začal velmi dobře, když na venkovním hřišti porazil 2:0 olomoucké "béčko" a je na čtvrté pozici díky horšímu skóre. Po prvním poločase měli Frýdeckomístečtí náskok o jeden gól, ve druhé půli pak zaznamenali ještě jeden a tři body jim neunikly. Brankář Bárta neinkasoval a připsal si také první nulu na svém statistickém kontě. Dnes tak půjde o zajímavý souboj, který si nenechte ujít.
FC Viktoria Otrokovice

Fotbalisté domácích Otrokovic v předčasně ukončené sezóně v březnu zakončili ligu na dvanáctém místě se ziskem dvaadvaceti bodů. Do nového ročníku MSFL vstoupili velmi dobře, když o minulém víkendu zvítězili v Petřkovicích 3:0. Po prvním poločase měli pouze jednobrankový náskok, nakonec pak přidali další dva přesné zásahy a pohodlně tak dokráčeli ke třem bodům, navíc pomohli i brankáři Semankovi, jenž v prvním duelu zaznamenal čisté konto. V dnešním duelu a v domácím prostředí budou chtít Otrokovičtí na tříbodový zisk navázat. Po prvním kole okupují první příčku tabulky v MSFL.
Hezké páteční odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Druhým kolem pokračuje Moravskoslezká fotbalová liga a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy FC Viktoria Otrokovice a MFK Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.