MSFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Vrchovina - 23. září 2020   16:30

Vel. Meziříčí
3' Šuta  • 26' Plichta  • 41' Malata  • 65' Puža  • 88' Demeter
5:0
(3:0)
Vrchovina
Vrchovina
Kolář – Malata Mi. (68. Dolejš), Puža, Kriegsmann, Bouček (81. Mezlík), Šuta (81 Malata Ma.), Nedvěd, Plichta (76. Partl), Demeter, Komínek, Mucha (C) (28. Krejčí)
Kruba – Dolejš, Mezlík, Malata Mi., Malata Ma., Krejčí, Partl
Zaoral – Pfeifer, Havlín
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
Vrchovina
Šmída – Švanda J. (76. Švanda T.), Vícha (76. Červenka), Hekerle (69. Holman), Smetana, Michal (C) (46. Bača), Skalník (46. Duba), Chloupek, Vašíček, Tulajdan, Šteffl
Skryja – Bača, Holman, Červenka, Švanda T., Duba

90'
88'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ROBIN DEMETER.
Omlouváme se za technické komplikace, ale nedostáváme přenos z místa děje. Budeme informovat o změnách stavu.
69'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hekerle, přichází Holman.
68'
Žlutou kartu dostává Kriegsmann (FC Velké Meziříčí).
Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).
67'
Nyní to po souboji uprostřed hrací plochy vřelo mezi hráči a sudí rozdává žluté karty.
65'
Tak nyní je to už 4:0 pro domácí celek, který tak deklasuje soupeře. Po standardní situaci se dokázal ve vápně uvolnil MARTIN PUŽA a zavěsil tak balón za záda gólmana.
64'
Jaroslav Krejčí nyní uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
63'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Malata, přichází Dolejš.
60'
Hodina hry je u svého konce a Velké Meziříčí si v pohodě hlídá náskok 3:0 nad Vrchovinou.
58'
Domácí celek tentokrát získal autové vhazování soupeřově polovině, ale o míč posléze přišel.
54'
Vrchovina nyní získal autové vhazování na levé straně na polovině soupeře a může se tak pokusit něco vymyslet.
53'
Další nepřesný útok domácích končí pouze vedle brány Šmídy.
51'
Opět se Vrchovina snaží něco vymyslet, ale ani tentokrát to nebylo nic vážnějšího.
50'
Posléze byl k vidění protiútok Vrchoviny, ovšem následná střela skončila vedle brány.
48'
Nakonec ale standardní situace domácího mužstva nic velkého nepřinesla.
47'
Nyní domácí celek získal rohový kop z levé strany a může tak zvýšit své vedení na demolici.
46'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník, přichází Duba.
46'
45'
44'
Po skvělém centru Demetera z pravé strany se domácí hráč dostal ke hlavičce, ale ta nakonec gólem neskončila!
43'
Tentokrát se už domácí hráč ocitl v ofsajdové pasti soupeře.
41'
A opět se zatřepal míč v síti hostující svatyně! Domácí celek tak dává už třetí branku a pomalu to vypadá na velký debakl. Autorem branky je MIREK MALATA.
41'
Ovšem následně Velké Meziříčí při přechodu dopředu opět přišlo o míč a následuje autové vhazování pro Vrchovinu.
40'
Domácí brankář Marek Kolář nyní předvedl velice dobrý zásah, když vyběhl proti útočníkovi soupeře a nenechal jej vystřelit, nýbrž jej obral o míč!
39'
Momentálně toho není moc k vidění a bojuje se především ve středu hrací plochy.
37'
Plichta se dostal ke střela, ovšem ta byla zblokována a posléze skončila v moci gólmana.
35'
Míč po útoku hostů končí pouze v zámezí za bránou Koláře.
34'
Velké Meziříčí tak mělo k dispozici volný kop, ovšem s tím si obrana soupeře poradila a odehrála míč do zámezí. K vidění tak bude také rohový kop.
33'
Lukáš Hekerle jasným faulem poslal k zemi soupeře a uviděl tak od sudího žlutou kartu.
30'
Máme za sebou půl hodiny tohoto utkání a Velké Meziříčí vede nad Vrchovinou poměrem 2:0.
28'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mucha, přichází Krejčí.
26'
A je to 2:0 pro domácí celek! ANTONÍN PLICHTA se dostal uvnitř vápna k míči a nekompromisní ránou překonal gólmana Šmídu.
23'
Posléze se Velké Meziříčí snažilo něco vymyslet z levého křídla, ale ani tentokrát z toho nakonec nic nebylo.
22'
Znovu se hosté dostali dopředu, ale obrana Velmezu byla znovu připravena a bez problému si poradila.
20'
Po rohu se míč odrazil mimo vápno, odkud přišla rána, ale ta letěla jen nad bránu.
19'
Hostující celek tentokrát získal volný kop z levé strany, který ovšem pokryl brankář Kolář a následuje rohový kop.
16'
Vrchovina se těžce brání a pokud bude dál pokračovat v takové hře, tak dostane druhý zásah.
14'
Následná standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného, ovšem Velké Meziříčí pokračuje v tlaku.
13'
Posléze se ovšem dopředu dostalo právě Meziříčí a následuje rohový kop z pravé strany.
12'
Nyní se hráč domácího celku dopustil faulu na své polovině a Vrchovina tak získala volný kop.
11'
Lukáš Smetana vyslal z levé strany nepříjemný centr do vápna, ale ten nakonec doskákal až k brankáři.
10'
Následný útok Velkého Meziříčí nic moc nepřinesl, protože pomezní rozhodčí zvedl praporek na signalizaci ofsajdu.
9'
Následně ovšem musel být v pozoru také domácí gólman, protože se do zakončení dostala Vrchovina, ovšem gól z toho nakonec nebyl.
8'
Domácí celek je od začátku zápasu v tlaku a nyní se dostal ke střele na bránu, kterou musel pokrýt gólman Šmída.
6'
Po chvíli měli domácí k dispozici další rohový kop, ale po něm byl k vidění rychlý protiútok soupeře, který ale obrana Velmezu zachytila.
5'
Posléze získalo Velké Meziříčí rohový kop z pravé strany, ovšem následná hlavička letěla jen nad bránu Šmída.
3'
Velmi dobře vstoupilo do toho utkání domácí mužstvo, které jde už po třech minutách do vedení! Autorem branky je RADIM ŠUTA.
1'

FC Velké Meziříčí: Kolář – Pavlík, Puža, Kriegsmann, Bouček, Šuta, Nedvěd, Plichta, Demeter, Komínek, Mucha (C)
Náhradníci: Kruba – Dolejš, Mezlík, Malata Mi., Malata Ma., Krejčí, Partl

SFK Vrchovina: Šmída – Švanda J., Vícha, Hekerle, Smetana, Michal (C), Skalník, Chloupek, Vašíček, Tulajdan, Šteffl
Náhradníci: Skryja – Bača, Holman, Feik, Švanda T., Duba

Rozhodčí: Zaoral – Pfeifer, Havlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.