MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : Olomouc B - 19. září 2020   15:30

Vrchovina
Vrchovina
2' Šteffl  • 10' Tulajdan  • 40' Tulajdan
3:3
(3:0)
Olomouc B
Olomouc B
52' Bednár   • 73' Fiala   • 80' Šíp
Vrchovina
Šmída – Švanda J., Vícha, Hekerle, Smetana (45+1 Feik), Michal (C), Chloupek (76. Skalník), Vašíček (88. Veselý), Tulajdan, Šteffl, Duda
Skryja – Bača, Švanda T., Skalník, Veselý, Feik
Tomanec Josef – Ogrodník Vlastimil, Kostelník Tomáš
Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě
310 diváků
Olomouc B
Stoppen – Kotouč (C), Neuer, Hapal (46. Tandir), Hausknecht, Bednár (81. David), Fiala, Vepřek, Sladký, Grečmal, Šíp (88. Dilbík)
Obzina – Galus, Tandir, David, Diblík

Děkuji za vaši pozornost u textového přenosu a pěkný zbytek víkendu.
Je tu konec zápasu. První poločas Vrchovina válcovala soupeře a do kabin se odcházelo za stavu 3:0 pro domácí. Utkání vypadalo, že skončí výhrou Vrchoviny, ale hosté se do druhého poločasu pustili lépe jak domácí a po zaslouženém tlaku dokázali utkání dorovnat na 3:3. Vrchovina měla ještě v závěru možnost přidat čtvrtou branku, jenže to se nestalo a zápas tak končí remízou tři ku třem.
90+3'
90+2'
Vrchovina zahrála přímý kop, který byl přetažený, ale pokračovalo se alespoň rohem po teči obránce Olomouce. Z něj domácí zakončit taky nezvádli.
90'
Švanda byl faulován na polovině Olomouce. Mezitím se na světelné tabuli rozsvítila trojka, takže se budou nastavovat tři minuty.
88'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Veselý.
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Šíp, přichází Diblík.
87'
Domácí SFK vybojovala roh.
86'
Nepřesný centr z levé strany končí v zámezí za vrchovinskou brankou. Bude se odkopávat.
83'
Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu, jenže na Feikovu přihrávku spoluhráč se nedostal ideálně a nedokázal vystřelit mezi tři tyče.
81'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Bednár, přichází David.
80'
Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
A je srovnáno! JÁCHYM ŠÍP prošel individuálně po pravé straně až k brance Vrchoviny a střelou k bližší tyči srovnává stav utkání na 3:3!
79'
Duda byl Fialou nedovoleně stažen k zemi, s čímž Fiala nesouhlasí.
77'
Žlutou kartu dostává Fiala (SK Sigma Olomouc B).
76'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Skalník.
75'
Michal zkusil přímou střelu, ale zdí byl sražen na roh.
75'
Z trestuhodné pozice by ale mohli domácí rychle odpovědět. Bude se kopat přímý kop.
73'
Na Tandirův přízemní centr si nejlépe naběhl JAN FIALA, a překonal golmana Šmídu.
73'
Olomouc B bude mít po inkasovaném faulu možnost standartní situace.
72'
Šmídovi se nepovedl odkop od branky. Odkopl míč jen do autu na svou polovinu.
71'
Žlutou kartu dostává Vepřek (SK Sigma Olomouc B).
69'
Hausknecht centroval na zadní tyč, kde byl Šíp s dalším spoluhráčem. Ani jeden se ale k centru nedostali. Míč jen proskákal dozadu.
67'
Sladký byl obrán čistě o míč Michalem. Domácí budou vhazovat aut.
63'
Červení mají převahu a svého soupeře tlačí. Vysvobození pro Vrchovinu byl mávaný ofsajd čárovým.
63'
Vícha skluzem poslal k zemi Tandira. Olomouc bude zahrávat přímý kop.
61'
Hosté z Olomouce jsou poslední minuty aktivnější. Centry létají do vápna z obou stran, ale k zakončení vždy kousek chybí. Na druhé straně teď mohl ztrátu Olomouce potrestat Švanda, jehož pokus byl ale obranou hostů zblokován.
60'
Neuer špatně posunul míč, jelikož jeho pomalou přihrávku sebral Chloupek. Svou chybu ale vzápětí napravil a Chloupka o míč obral.
59'
Fiala nacentroval do vápna na Šípa, který vystřelil a trefil horní tyčku branky!
57'
Sladký poslal dva centry do vápna, ale ani jednou se jeho spoluhráči nedostali k zakončení. Na druhé straně se teď bude kopat roh.
55'
Šíp se dožadoval faulu po úniku po lajně, ale bude se jen odkopávat.
54'
Vypadalo to na nadějnou akci domácích. Jenže tu jim zastavuje praporek asistenta rozhodčího, který signalizuje ofsajd.
52'
ADAM BEDNÁR dává naději svému celku. Svou střelou překonává Šmídu a snižuje na 3:1!
51'
Tulajdan společně se svými dvěma spoluhráči šli na branku Olomouce B. Jiří Tulajdan přihrál na levou stranu, kde byl nachystaný jeho spoluhráč. Ten pak míč posunul před branku, kde byl Chloupek a minul branku!
Dnešní zápas sleduje 310 diváků.
50'
Feik dal po lajně moc dlouhou přihrávku na Švandu, a ten byl ubráněn Sladkým. Bude se odkopávat od branky.
49'
Olomoučtí nedokázali založit akci a o míč přišli. U míče jsou tak domácí.
47'
Feik byl nedovoleně zastaven. Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.
47'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Hapal, přichází Tandir.
46'
Hráči se vrací na plac. Brzy začne druhá půlka.
Druhá půlka začne asi v 16:32.
První půlka je u konce. Domácí celek zatím jasně vede 3:0, když se už v 2. minutě zápasu trefil Chloupek. Netrvalo dlouho a druhou branku mohli domácí slavit v 10. minutě, kdy se trefil Tulajdan. Sigma si také nějaké příležitosti vypracovala, ale žádná neskončila za zády Šmídy. Naopak třetí branku přidali domácí, když se 5 minut před koncem první půlky trefil podruhé v zápase Tulajdan.
45+1'
45+1'
Olomouc zahrála standartní situaci, kterou musel hasit domácí golman.
45+1'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Smetana, přichází Feik.
45+1'
Sudí zastavuje hru, jelikož zůstal po souboji na trávníku ležet jeden z domácích fotbalistů.
45'
V prvním poločasu se bude nastavovat jedna minuta.
43'
Hosté měli možnost snížit, jenže v poslední chvíli nechal olomoucký útočník míč za sebou, a ten pak odkopl obránce Vrchoviny.
40'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Pěkná kombinace domácích končí v síti. Jeden z vrchovinských hráčů byl faulovaný, ale sudí ponechal výhodu. Modří se dostali na pravou stranu hřiště, odkud šel centr po zemi na přední tyč, kam si zaběhl JIŘÍ TULAJDAN a trefil se podruhé v zápase! 3:0!
38'
Po faulu rychle rozehrál jeden z olomouckých hráčů na Vepřka. Ten si přehodil Vašíčka a dostal se i ke střele, kterou golman vyrazil na roh!
36'
Šíp upadl ve vápně, což rozhodčí Tomanec neposoudil jako faul a fanouškům Vrchoviny teď vadí, že toto sudí neocenil žlutou kartou za simulaci.
35'
Fiala chtěl přihrát na Grečmalu, ale míč ve vzduchu nedokázal usměrnit ke kopačkám spoluhráče, ale pouze do autu.
35'
Střela trefila zeď, od které se míč odrazil za branku. Bude se kopat roh.
34'
Michal posunul míč na Švandu, jenž byl nedovoleně podržen před hranicí šestnáctky a vybojoval standartní situaci pro svůj tým.
31'
Kapitán Vrchoviny si vysloužil potlesk místního obecenstva za bojovnost a vybojovaný aut u rohového praporku soupeře.
29'
Chloupek zakopl míč do zámezí, protože ve vápně zůstal po rohovém kopu ležet jeden z jeho spoluhráčů.
28'
Bednár zastaven rozhodčím. Přihrávku si přebral v ofsajdovém postavení.
26'
Žlutou kartu dostává Chloupek (SFK Vrchovina).
25'
Špatná přihrávka olomouckého našla jen Michala. Ten okamžitě hru posunul a přihrál na rozběhlého Chloupka, jenž utíkal po lajně a dostal se k centru, který se mu ale nepovedl a skončil v zámezí.
23'
Žlutou kartu dostává Duda (SFK Vrchovina).
23'
Tulajdan se dostal ke střele, chtěl rychle zakončit, jenže jeho pokus neměl gólové parametry, takže Stoppen neměl moc práce a míč chytá do rukavic.
22'
Vepřek zajel do Vašíčka a sudí to správně píská jako nedovolený zákrok.
20'
Vašíček bude vhazovat z poloviny hřiště po nepřesném odkopu Stoppena.
19'
Hosté z Olomouce dostali domácí pod tlak. Ti jsou natlačeni na vlastní půlce, aby útoky odrazili.
18'
Šíp odcentroval do vápna, kde čekal na přihrávku Grečmal. Jeho hlava a ani následná dorážka jednoho ze spoluhráčů v síti nekončí.
17'
Hapal rozehrál standartku po faulu na Vepřka. Centr vyrazil Šmída, následná dorážka obránce Sladkého už žádnou hrozbu pro domácí nepřineslo.
14'
Nepovedený pas na Šípa končí v zámezí.
13'
Kotouč ukopl míč jednomu ze záložníku Vrchoviny do autu. Domácí budou pokračovat vhazováním na polovině soupeře.
10'
A je to už 2:0! Nepřesnost Olomouce potrestal JIŘÍ TULAJDAN, jenž vystřelil k pravé tyčce branky hostů.
9'
Centr stopera Olomouce hledal Hapala. Toho ale uhlídal obránce Vrchoviny a společně s brankářem akci zastavili.
7'
Centr z pravé strany si místo Hausknechta našel jeden z obránců Vrchoviny a odvrací ho mimo vápno.
6'
Vrchovina má míč pod kontrolou a v klidu kombinuje na polovině hřiště.
4'
Michal neobešel přes Šípa, ten si tak míč přilepil ke kopačkám a doběhl až do vápna soupeře, kde odcentroval. Spoluhráč ve vápně si ale pomohl nedovoleně a je pískán útočný faul.
2'
Chloupek rozehrál na zadní tyč, kde si míč našel DAVID ŠTEFFL a hlavičkou překonává gólmana Stoppena!
2'
Domácí budou zahrávat první rohový kop utkání po nepřesné malé domů.
1'
Michal po nákopu brankáře prodlužoval na Tulajdana, ale ten se na míč před brankářem Olomouce nedostal.
1'
Domácí zahájí výkopem toto utkání.
Vrchovina bude oblékat modré dresy, hosté z Olomouce mají dnes červenou barvu dresů i trenýrek.

SFK Vrchovina: Šmída – Švanda J., Vícha, Hekerle, Smetana, Michal (C), Chloupek, Vašíček, Tulajdan, Šteffl, Duda
Náhradníci: Skryja – Bača, Švanda T., Skalník, Veselý, Feik

SK Sigma Olomouc B: Stoppen – Kotouč (C), Neuer, Hapal, Hausknecht, Bednár, Fiala, Vepřek, Sladký, Grečmal, Šíp
Náhradníci: Obzina – Galus, Tandir, David, Diblík

Rozhodčí: Tomanec Josef – Ogrodník Vlastimil, Kostelník Tomáš.
SK Sigma Olomouc B

Béčko Sigmy Olomouc si po 7 odehraných kolech vede poměrně dobře. Je na 10. místě se ziskem 9 bodů. Svoje poslední utkání odehrálo s Hlučínem doma, když vyhrálo 2:1. V zápase se na obou stranách také červenalo, což bude znamenat stopku pro jednoho z olomouckých hráčů. Je ním záložník Kryštof Daněk, který si tak v zápase proti Novému Městu na Moravě nezahraje.

Poslední společné utkání Sigmy B a Vrchoviny bylo 7.9.2019, tedy skoro přesně před rokem, kdy vítězně ze hřiště odcházela právě rezerva Sigmy Olomouc. Svého soupeře tehdy porazila 1:0.
SFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Vrchovinští v posledním hracím kole MSFL svůj zápas neodehráli. Utkání se přeložilo na 23.9.2020. Poslední odehraný zápas je tak zápas v rámci MOL Cupu, kde se Vrchovina střetla ve druhém kole s druholigovou Jihlavou. Jihlava roli favorita potvrdila a z Nového Města na Moravě odjížděla vítězně.

Svěřenci trenéra Zemana odehráli poslední mistrovské utkání v Hlučíně, kde Švanda srovnával na 1:1 v 78. minutě a body se tak dělily. Vrchovina se tak nachází na 12. pozici s 8 body, ale má zápas k dobru s Velkým Meziříčím.
Pěkný den. V sobotu se sehraje utkání mezi Novým Městem na Moravě a rezervou Sigmy Olomouc. Utkání začíná o půl čtvrté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.