MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín B : MFK Vyškov - 9. září 2020   17:00

Zlín B
Zlín B
36' Slaměna  • 40' Hrdlička
2:2
(2:1)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
6' Nieslanik   • 88' Simr
Zlín B
Šiška – Němeček (76. Pafka), Ngimbi, Slovák, Slaměna (90+3. Staněk), V. Mlýnek (58. Uhřík), M. Mlýnek (88. Maršálek), Hrdlička (84. Strachoň), Zahradník, Chwaszcz, Venený (C).
Lebánek – Staněk, Pafka, Strachoň, Uhřík, Maršálek.
Tomanec – Křepský, Drozdy
Zlín-Vršava
MFK Vyškov
Sova – Sedlo, Pernatskij, Hanuš, Vintr, Langer, Jaroš (70. Dittmer), Moučka (46. Simr), Klesa (C), Nieslanik (78. John), Jambor.
Nešetřil – Simr, John, Dittmer.

To už je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji poklidný zbytek dne.
Dramatický závěr zápasu nakonec Zlín přežil s jedním inkasovaným gólem, takže se může radovat ze zaslouženého bodu, který je snad víc než zasloužený. Utkání sice začal lépe Vyškov, ale ještě v prvním poločase dokázal Fastav skórovat rovnou dvakrát, čímž zcela převrátil průběh utkání. Těsné vedení poté dlouho držel, ale nakonec ho ubránil nedokázal, dvě minuty před koncem základní hrací doby hosté přece jen vyrovnali. Oba celky se tak musí smířit s jednobodovým ziskem.
90+6'
90+5'
Vyškov odmítá konec utkání a stále se ještě tlačí za gólem. Ani další rohový kop však Šišku nepokořil, protože přišla jen moc vysoká střela.
90+4'
Jeden z hostů při útočení byl až moc důrazný, takže fauloval, čímž asi definitivně ukončuje útočné snahy svého týmu v tomto zápase.
90+3'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Slaměna, přichází Staněk.
90+1'
Hosté se ještě v nastavení pokoušejí o zkompletování obratu, jelikož získávají roh. Centr na bližší tyč ale nic nebezpečného nenabídl.
90'
Domácí nejsou spokojení se ztrátou vedení a chtějí ho hned nazpět, ale Strachoň nemohl proti třem protihráčům uspět.
88'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Vyškov se nakonec dočkává vyrovnání a nejspíš bude brát aspoň bod! Únik přes pravou stranu se povedl až Vintrovi, který následně poslal míč před bránu, kde ho PAVEL SIMR dokázal doklepnout do brány.
88'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Martin Mlýnek, přichází Maršálek.
88'
Roh byl rozehrán nakrátko a až vzápětí následoval vzdušný pas, ale ten mířil jenom na hráče v ofsajdu, což postranní rozhodčí nenechává bez povšimnutí.
87'
Žlutou kartu dostává Michal Klesa (MFK Vyškov).
87'
Kleas se uvolnil na levé straně, ale rychle se k němu stáhli dva protihráči, kteří srazili jeho centr na rohový kop.
86'
Míč se pořád pohybuje hlavně na středu hřiště, kde domácí fotbalisté skvěle zahušťují prostor. Vyškovu tak už opravdu začíná docházet čas.
84'
Všichni hráči se zase staví na levou stranu z pohledu domácího gólmana, kam vždy právě on posílá veškeré odkopy. Čímž získává další sekundy.
84'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Hrdlička, přichází Strachoň.
83'
Centr Klesy se málem zatočil až do brány, ale Šiška vytáhl z rukávu další důležitý zákrok, díky kterému pořád platí zlínské vedení!
82'
Fastav se zase bez problémů ubránil a získal odkop pro svého brankáře, čímž se tedy zbavuje necelých dvou minut,
80'
Vstupujeme do posledních deseti minut, která nám určitě nabídne nejzajímavější podívanou. Vyškov se totiž bude tlačit za vyrovnáním.
79'
Vyškov se po rozpačité obraně potřebuje trochu uklidnit, což nyní činí na půlící čáře. Samozřejmě ho to stojí trochu času.
78'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Nieslanik, přichází John.
78'
Vintr měl prostor k rozběhnutí po levé straně, který okamžitě využil, ale v prvním souboji už neuspěl. Rychle tak musí sprintovat zpět dozadu.
76'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Němeček, přichází Pafka.
76'
Domácí hráč opět nevhazuje zrovna nejrychleji a ani nejpřesněji. Míč je totiž vzápětí v moci vyškovských fotbalistů.
75'
Mohlo být hotovo, jelikož Chwaszcz dostal luxusní nákop, po kterém se opravdu rychle rozběhl a dostal se až před Sovu, ale míč napálil přímo do něj!
74'
Vyškov už toho času má čím dál méně a ke vstřelení gólu se nějak výrazně nepřiblížil. Zlín pořád bez problémů drží balón daleko od své šestnáctky.
72'
Ve hře se může po krátké pauze pokračovat. Zlín sportovně vrací soupeři míč, který tak bude začínat další útok ze své poloviny.
71'
Jeden ze zlínských hráčů nejspíš dostal křeč, takže se kvůli němu přerušuje hra. Potřebuje chvíli na rozdýchání.
70'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Jaroš, přichází Dittmer.
70'
Martin Mlýnek prohrál hlavičkový souboj po odkopu svého brankáře, díky čemuž hosté zase útočí, ale ani tentokrát nepřichází zakončení.
68'
Slaměna se zkoušel uvolnit pomocí kliček, ale nedostal na to žádný prostor, takže balón následně raději poslal dozadu.
66'
Vyškov se ještě chvíli musel soustředit na defenzivu, ale i tentokrát to zvládl a může spěchat do útoku. Další centr však letí přímo do zlínského brankáře.
65'
I gólman na druhé straně si bude muset organizovat obranu při rohovém kopu soupeře. To zvládá bravurně, protože nepřichází ani zakončení.
63'
Žlutou kartu dostává Oleksandr Pernatskij (MFK Vyškov).
63'
Šiška bude muset zase zpozornět, jelikož soupeř rozehrává rohový kop. Ten ale bez problémů odvrací jeden z jeho spoluhráčů.
62'
Hosté se tentokrát zkouší dostat k zakončení přes pravou stranu, kde opět vhazují. Přes zahuštěný prostor to ale mají dost složité.
60'
Vyškov už má jen třicet minut na vyrovnání, což je stále docela dost, ale už by měl pomalu začít spěchat. Půlhodina totiž určitě uteče jako voda.
59'
Vintr dostal přihrávku moc před sebe, kvůli čemuž dokázal míč centrovat jen za brankovou čáru, což znamená další odkop pro domácího brankáře.
58'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Vít Mlýnek, přichází Uhřík.
58'
Jeho odkop není moc přesný, z čehož samozřejmě těží soupeř, který se okamžitě tlačil zpět dopředu, ale při souboji byl neúspěšný.
57'
Langer z těžké pozice hlavičkuje jen hodně nepřesně, což znamená odkop pro Šišku, který si s ním dává na čas.
56'
Žlutou kartu dostává Vít Mlýnek (FC Fastav Zlín B).
56'
Zlín se snad poprvé ve druhé půli dostává do útoku. Tam se snaží spíše získat co nejvíce času, což se mu po zisku autu daří.
55'
Vyškov má výhodu standardní situace, který rozehrává nakrátko a pak přichází nákop směrem na bránu. Ten ale končí jenom vedle ní.
53'
Červenou kartu dostává Martin Matondo Ngimbi (FC Fastav Zlín B).
52'
Zahradníkovi dost lacině přeskočila přihrávka připravenou kopačku, kvůli čemuž skončil míč v autu. Ten rychle rozehrává Sedlo.
51'
Šiška výborně zareagoval proti soupeřícímu centru, který dokázal vyrazit mimo vápno, ale jen k soupeřícím hráčům, takže musí pořád zůstávat v pozoru.
50'
Vyškovské přenesení hry končí jen daleko za postranní čárou. Fastav však zase vůbec nezvládá rozehrávku, ale svou chybu rychle napravuje.
49'
Hosté nyní při útočení faulovali, takže přišli o další šanci. Tu ale stejně mají vzápětí, protože Zlín nerozehrál moc úspěšně.
48'
Simr zkusil z otočky najít nějakého z nabíhajících spoluhráčů, ale to se mu nepovedlo. Domácí defenziva úspěšně zaúřadovala.
47'
Žlutou kartu dostává Martin Matondo Ngimbi (FC Fastav Zlín B).
46'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Moučka, přichází Simr.
46'
První poločas nakonec končí výhrou Zlína, který sice začal mnohem hůř, protože už po šesti minutách prohrával, ale v závěru se dokázal zvednout a dvěma góly otočil průběh utkání. Za sebou ale máme stále teprve polovinu duelu, takže se toho může ještě hodně stát.
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
45+1'
45'
Šiška ještě musí trochu zpozornět, jelikož protihráči vhazují poblíž pokutového území, ale všechnu práci za něj tentokrát odvedli jeho obránci.
44'
Vyškov v závěru poločasu dostává od soupeře doslova na frak. Už aby byla přestávka a mohl se trochu uklidnit.
43'
Ševci tentokrát centrovali z pravé strany a zase přišla hlavička, ale ta tentokrát měla slabou razanci, takže brankáře nemohla ohrozit.
42'
Martín Mlýnek si pěkně na středu hřiště udržel odstup od protihráčů, ale následně jen nepřesně přenášel hru na pravou stranu.
41'
Domácí jsou na koni a stále nemají dost. Jejich útočné snažení přes levou stranu ale hosté tentokrát úspěšně zastavili.
40'
Tým Zlín B právě vstřelil branku!
Zlínští během pěti minut kompletují obrat! Tentokrát se povedl centr z levé strany, po kterém přišla přesná gólová hlavička, o kterou se zasloužil LUKÁŠ HRDLIČKA.
39'
Fastav už chce poločas dohrát v co největším klidu, což ale není moc snadné, protože protihráči docela aktivně napadají.
37'
Vyškov není s inkasovanou brankou samozřejmě vůbec spokojený. Vedení si tak chce získat rychle zpět, což se mu i povedlo, ale skóroval jenom z ofsajdu.
36'
Domácí vyrovnávají stav zápasu ještě před přestávkou! Po pěkné kombinaci se v pokutovém území zjevil PATRIK SLAMĚNA, který ve skluzu zakončil přesně k bližší tyči, Sova mohl sotva reagoval.
34'
Šiška velmi aktivně pomáhá svým spoluhráčům s rozehrávkou, přičemž Ngimbiho zahnal do velice ošemetné situace, ale ten si s ní dokázal poradit díky své rychlosti.
33'
Fastav dopředu stále moc nespěchá. Času má přece jen docela dost, ale přes soupeře stále nemůže najít efektivní cestu k zakončení.
32'
Naopak brankář Sova musel po rohovém kopu řešit mnohem složitější situaci, odražený míč musel boxovat mimo nebezpečnou zónu.
31'
Šiška jistě kryje nepovedený centr od rohového praporku. Jeho následný nákop raději odvrací jeden ze soupeřů do autu.
29'
Slovákovi se pas po levé lajně moc nepovedl. Následně se jeden z jeho spoluhráčů dopustil faulu, takže je to vlastně v konečném součtu jedno.
28'
Snad poprvé v zápase hosté mohou klidně kombinovat na své polovině, i když musí být trošku opatrní, jelikož soupeř lehce napadá.
27'
Domácí vybojovali nebezpečný přímý kop, ze kterého se ale Slaměna prezentuje jen přetaženým centrem, který po nepovedené střele končí mimo hřiště.
26'
Šiška raději schoval odražený míč do svých rukavic. Následně rozehrává hodem na nejbližšího spoluhráče.
25'
Vyškov v rámci souboje odkopl míč daleko dopředu, kde ho už nemohl vybojovat. I přesto se hned uchyluje k aktivnímu napadání.
23'
Na programu je krátká občerstvovací pauza, aby se všichni hráči na hrací ploše mohli napít.
22'
První roh v zápase si konečně kopli také domácí fotbalisté. Centr přitom vypadal docela nebezpečně, ale míč nakonec skončil jen za pokutovým územím.
21'
Střelecký pokus jednoho z vyškovských hráčů končí až za ochrannou sítí, takže branku soupeře opravdu nemohl ohrozit.
20'
Po prvních dvaceti minutách tedy drží těsné vedení, který si ním ale nemůže být vůbec jistý. Zlín už totiž začíná kontrolovat hru a tlačí se za vyrovnáním.
19'
Fastav začíná pomalu dominovat hře. Nákop se ale teď moc nepovedl, hosté tak okamžitě startují protiútok.
18'
Při útočení se dopustili faulu také domácí hráči. Ti z toho ale nakonec paradoxně těží, jelikož Vyškov pokazil rozehrávku, ale zakončení mezi tři tyče už nedovolil.
16'
Z dalšího souboje vyšli lépe domácí hráči, kteří následně uklidňují hru na své polovině a hledají nějakou skulinu skrz soupeřící obranu.
15'
Jaroš vrátil aut na Sedla, který následně nakopl míč dopředu, ale našel jen jednoho ze soupeřících hráčů.
14'
Zlín má nejspíš větší držení míče, ale zatím mu to k ničemu není. Pořád hraje pod velkým tlakem a nedokáže si vytvořit nějaké šance.
13'
Martin Mlýnek se výborně uvolnil přes Sedla, načež mohl míč dostat až do pokutového území, ale tam přes zahuštěný prostor nedokázal zakončit.
11'
Aut nyní pro změnu vhazuje Sedlo, ale jeho spoluhráč následně nepochodil moc dobře, protože míč srazil jen mimo hřiště.
10'
Hosté se dopustili dalšího faulu. V zápase jsou tedy mnohem aktivnější, ale tyto zbytečné provinění proti pravidlům je obírají o šance na skórování.
8'
Jaroš rozehrává aut na pravé straně, po kterém se jeden z jeho spoluhráčů zkusil dostat do vápna, ale v zápalu boje se dopustil jenom faulu.
6'
Hosté se rychle dostávají do vedení! První úspěšným střelcem zápasu je DENIS NIESLANIK, který soupeřícímu brankáři nedal šanci k zákroku.
5'
Moučka docela nebezpečně hlavičkoval, ale jeho pokus se těsně nevyšel mezi tři tyče. Rozehrává tak zlínský gólman.
4'
Vyškov se staví míč k prvnímu rohového kopu zápasu. Centr letěl na hranici pokutového území, odkud následoval pokus o střelu, ale ten je sražen na další roh.
3'
Domácí to zkusili přes pravou stranu, kde se dokonce dostali i šestnáctce, ale tam přišla jen špatná přihrávka, která skončila za brankovou čárou.
2'
Ševci pořád drží míč na vlastní polovině, odkud se velmi těžko dostávají. Nyní to zkusil Ngimbi, ale jeho pas skončil jen v autu.
1'
Úvodní výkop zajistili domácí fotbalisté, kteří následně dostali míč k Šiškovi, který ho nakopl dopředu.
1'

FC Fastav Zlín B: Šiška – Němeček, Ngimbi, Slovák, Slaměna, V. Mlýnek, M. Mlýnek, Hrdlička, Zahradník, Chwaszcz, Venený (C).
Náhradníci: Lebánek – Staněk, Pafka, Strachoň, Uhřík, Maršálek.

MFK Vyškov: Sova – Sedlo, Pernatskij, Hanuš, Vintr, Langer, Jaroš, Moučka, Klesa (C), Nieslanik, Jambor.
Náhradníci: Nešetřil – Simr, John, Dittmer.

Rozhodčí: Tomanec – Křepský, Drozdy.
Dobrý den při sledování českého fotbalu! Dnes se odehraje první kompletně vložené kolo, konkrétně pak 16. V rámci toho kola spolu změří síly Zlín B a Vyškov. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.