MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Kroměříž - 9. října 2020   15:00

1:3
(0:2)
Kroměříž
Kroměříž
27' Cupák   • 44' Mustafić   • 88' Votava
Znojmo
Záleský – Garčic, Malár, Krakovčík, Zedníček (89. Vocílka), Moravec (C), Stefano (87. Prokeš), Fládr (64. Pohanka), Štrombach (77. Bašič), Okleštěk, Kirschner
Polepil – Blažík, Vocílka, Prokeš, Pacula, Pohanka, Bašič
Volek Stanislav – Kulička Radek, Páral Roman
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Kroměříž
Dostál – Červenka (81. Dočkal), Houser, Cupák, Mlčoch, Matoušek (C), Mustafić, Sedlák (89. Švajda), Sklenář (75. Masař), Plecitý (58. Votava), Vyhlíd
Kofroň – Švajda, Votava, Dočkal, Vasiljev, Masař

Děkuji za pozornost a pěkný nadcházející víkend.
Je konec zápasu. Znojmo dnes body nezískalo a zůstane na spodku tabulky. Hosté z Kroměříže vstřelili tři branky, které jim přinesly 3 body. Znojmo po poločase prohrávalo o dvě branky a bylo mírně slabší jak Kroměříž. Ve druhé půli byla hra více vyrovnaná, ale moc šancí k vidění nebylo. V závěru dokázali domácí snížit, ale vzápětí dostali třetí branku, kterou hosté potvrdili své vítězství.
90+2'
90+2'
Votava měl možnost navýšit vedení, ale rozhodl se ještě přihrávat, což mu bylo zamezeno obráncem Znojma.
90+2'
Jednu takovou akci Znojma zastavuje ofsajd.
90+2'
Znojmo se snaží ještě skóre upravit brankou, ale hosté jim ji zadarmo rozhodně nedají.
90+1'
Budou se nastavovat 2 minuty.
89'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Švajda.
89'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Zedníček, přichází Vocílka.
88'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Hosté rychle odpovídají! Přihrávka šla do prostoru mezi Záleského a MATĚJE VOTAVU, kam hráč Kroměříže doběhl dřív a ve skluzu zvládl míč procpat až do branky Znojma!
88'
Žlutou kartu dostává Krakovčík (1. SC Znojmo FK).
87'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Stefano, přichází Prokeš.
87'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Po incidentu mezi Stefanem a Vasiljevem se míč rozehrál na FRANTIŠKA MALÁRA, který tvrdou střelou s pomocí břevna snižuje na 1:2!
86'
V tvrdém souboji se srazil Stefano a čerstvý Vasiljev. Hostující hráč je za lajnou ošetřován, domácí hráč nakonec bez ošetření vstává.
85'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Mustafić, přichází Vasiljev.
84'
Moravec a Okleštěk si nerozuměli a míč končí v zámezí.
83'
Akce hostů je zastavena po zapískaném ofsajdu. Na druhé straně o chvíli později Pohanka hlavičkoval do prostoru, kde nikdo nebyl a vrátil tak Kroměříži míč.
81'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Červenka, přichází Dočkal.
79'
Sedlák posunul míč na Cupáka. Ten si obhodil krajního beka a byl u toho faulován. Rozhodčí mu dal výhodu, kterou ale Michal Cupák nějak nevyužil a nepovedeným centrem se míče zbavil.
78'
Znojemští se drželi na polovině soupeře, ale po nepřesném centru dostávají pod kontrolu míč hosté.
77'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Štrombach, přichází Bašič.
76'
Žlutou kartu dostává Červenka (SK HS Kroměříž).
75'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Masař.
73'
Červenka mohl navýšit vedení na 0:3! Dostal dobrou přihrávku do vápna na levou stranu, odkud prudkou střelou zblízka trefil ale pouze Záleského!
73'
Krakovčík podsekl nohy Cupákovi na středu hřiště a hosté budou moci rozehrát.
70'
Sedlák pěkně prošel okolo Zedníčka a chtěl prudkou přihrávkou po zemi přihrát na číhajícího Mustafiće na zadní tyčce. Než se k němu míč dostal, znojemská obrana míč odkopla do bezpečí.
68'
Znojmo ztratilo míč na polovině Kroměříže, ale vzápětí ho získává zpět. Bude se vhazovat aut na levé straně z pohledu Znojma.
65'
Stefanova střela padala do pravého rohu Dostálovy branky. Ten jen konečky prstů vytáhl míč na spojnici. Odražený míč chtěl do branky uklidil hlavou Pohanka, ale toho zastavuje praporek čárového signalizující ofsajd.
64'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Fládr, přichází Pohanka.
63'
Malár před Mustafićem dal dobře hlavou míč do rukavic svému golamovi, ten mohl v klidu rozehrát.
61'
Žlutou kartu dostává Malár (1. SC Znojmo FK).
59'
Votava hned zakládal nadějnou akci Kroměříže. Naťukl míč Mustafićovi a ten vystřelil. Zblokovaná střela se dostala k zadní tyči, kde se ale míče dotkl jeden z hostů, co stál v ofsajdu.
58'
Hosté budou kopat roh.
58'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Votava.
57'
Patrik Červenka prošel kolem Garčice a pak získal ještě aut, když nakopl míč do Stefana, než přešel do autu.
54'
Do míče se opřel Štrombach a nechybělo moc a míč by zapadl do horního růžku branky.
54'
Znojmo bude kopat nadějný přímák.
53'
Zedníček zůstal ležet na trávníku, ale jelikož byli jeho spoluhráči v nadějné akci, míč nezakopli. Ten se mezitím postavil na nohy a může se pokračovat bez přerušení.
52'
Fládrův centr byl kopnut s velkou razancí a končí až daleko za brankou.
50'
Znojmo se po ztrátě snažilo získat míč zpět do své moci, ale Garčic si pomohl nedovoleně.
48'
Kirschner centroval do vápna těsně před tím, než by vyšel s míčem ze hřiště. Centr byl ještě tečován obráncem a Dostál si pro padavý míč v klidu vyskočil a sebral ho do rukavic.
46'
Druhá půlka začne cca v 16:02.
Ve Znojmě je první poločas minulostí. Hra byla do první branky poměrně vyrovnaná, ale ve 27. minutě udeřil Cupák ze středu velkého vápna a vstřelil první branku. Znojmo se z branky dlouho oklepávalo a bylo poznat, že jsou mírně aktivnější hosté. V závěru poločasu pak Mustafić přidal druhou branku.
45'
44'
Hosté jdou do vedení o dvě branky! BENJAMIN MUSTAFIĆ dostal přihrávku na kopačky. Udělal několik rychlých kroků a z pravého boku tvrdou střelou na zadní tyč dává na 0:2!
42'
Žlutou kartu dostává Fládr (1. SC Znojmo FK).
40'
Znojmo získalo balon a pěknou kombinací se zbavili několika hráčů Kroměříže. Přihrávka Kirschnera, která měla jít na Garčice a útočníkovi Znojma nevyšla a končí v autu.
38'
Moravec zakopl míč do autu. Jeho spoluhráč František Malár zůstal ležet na trávníku.
35'
Okleštěk znovu dobře roztáhl hru do kraje. Moravec s Kirschnerem došli až do vápna hostů, kam ale nestihla dojít žádná znojemská podpora a zůstali tak sami proti několika bránícím z Kroměříže.
34'
Mlčoch vystihl centr Krakovčíka a rybičkou ho odklízí do zámezí.
32'
Kirschner z protiútoku sice nenechal dvojici stoperů Kroměříže hrát, ale sám se do útoku nedostal a bude se jen vhazovat aut.
31'
Mlčoch se snažil si obhodit Zedníčka. Ten se ale nenechal a ukopl mu balon do autu.
29'
Faulu se dopustil i Stefano na středu hřiště. Je vidět, že jsou znojemští hráči brankou zaskočeni a dopouští se zbytečných chyb.
28'
Zedníček si pomohl v souboji faulem. Pokračovat ve hře budou červenobílý.
27'
Je tu první branka zápasu! MICHAL CUPÁK dostal z pravé strany přihrávku na střed velkého vápna, kde nebyl nikým bráněn a pohotově posílá svůj tým do vedení střelou k levé tyčce!
25'
Okleštěk dostal míč do středu. Měl kolem sebe prostor a tak kousek prošel sám. Pak si ale všimnul nabíhajícího si Kirschnera. Ten dostal od Tomáše Oklešťka pěkný pas za obranu a míč z hranice vápna napálil na branku. Dostál míč nadvakrát chytá.
22'
Červenka získal u lajny míč. Hlavou si ho trkl po čáře okolo Moravce, ale následný centr už do vápna nedošel. Byl zblokovaný znojemskými hráči.
20'
Štrombach si pěkně zpracoval přihrávku vzduchem a z první si ji poslal do vápna. Přes prvního obránce prošel, pak se k míči ale dostal dřív stoper Kroměříže a míč odkopl daleko pryč.
19'
Matoušek přihrál na Mustafiće před sebe, ten se pak opřel do míče a zakončil. Jeho dělovku zastavuje Záleský.
17'
Branka Housera z rohu neplatí. Stál totiž v ofsajdu.
16'
Červenka odcentroval do vápna, kde byl ale připraven obránce Zedníček a balon odvrátil do bezpečí. Netrvalo dlouho a už se chystal druhý centr, který byl ale tentokrát sražen na roh.
15'
Moravec získal aut u rohového praporku na polovině soupeře.
15'
Znojmo je důsledné v soubojích a to mu přináší více míč na kopačkách. Soupeř se tak často jen míče zbavuje, jen aby ho dostali co nedál od branky.
13'
Štrombach získal faul na polovině hřiště, když byl k zemi seslán jedním ze záložníků Kroměříže.
11'
Plecitý dostal míč za obranu. Do souboje šel Plecitý a Záleský. Gólman Znojma byl zasažen místo míče kopačkou Plecitého a je pískán útočný faul.
10'
Kombinace Oklešťka a Štrombacha končí u obránců Kroměříže. Za chvíli ale druhý jmenovaný vybojoval roh.
9'
Hosté zašli s míčem až do autu. Zedníček bere míč do ruk a vhazuje.
7'
Matoušek zkusil zakončit akrobaticky, ale jeho pokus lapil Záleský.
6'
Další roh pro hosty.
5'
Okleštěk nachystal míč na střed Fládrovi. Ten neměl jinou možnost než zkusit vystřelit, ale jeho pokus šel mimo tři tyče.
4'
Matoušek a Vyhlíd dobře zkřižovali Moravce a obrali ho o míč.
2'
Na roh skákal do souboje Záleský a Plecitý. Na pomoc šel domácímu golmanovi Zedníček, který také schytal ránu rukavicí od svého brankáře.
2'
Kroměříž začala kombinací a získala v úvodní minutě rohový kop.
1'
Hráči už nastupují na trávník. Domácí mají modré dresy, hosté klubové červenobílé.

1. SC Znojmo FK: Záleský – Garčic, Malár, Krakovčík, Zedníček, Moravec (C), Stefano, Fládr, Štrombach, Okleštěk, Kirschner
Náhradníci: Polepil – Blažík, Vocílka, Prokeš, Pacula, Pohanka, Bašič

SK HS Kroměříž: Dostál – Červenka, Houser, Cupák, Mlčoch, Matoušek (C), Mustafić, Sedlák, Sklenář, Plecitý, Vyhlíd
Náhradníci: Kofroň – Švajda, Votava, Dočkal, Vasiljev, Masař

Rozhodčí: Volek Stanislav – Kulička Radek, Páral Roman.
SK HS Kroměříž

Kroměříž je na tom oproti Znojmu lépe. Po deseti odehraných zápasech je na šesté pozici. Důležité tři body získala proti béčku Jihlavy, kterou porazila o jednu branku. Hráči Kroměříže se dostali do vedení již v první půlce brankou Votavy. Chvíli po zahájení druhé půlky se ale radovali mladíci z Jihlavy, kterým se podařilo utkání vyrovnat. Vedení na svou stranu si hosté z Kroměříže vzali zpět v 70. minutě, kdy se nemýlil Houser. Další branka v zápase nepadla, což Kroměřížským fotbalistům stačilo a připsali si důležité body do tabulky. Na své pozici jsou díky 17 získaným bodům. Nejlepším střelcem je v této sezóně Marián Kovář, jenž se radoval z branky už pětkrát.
1. SC Znojmo FK

Znojmo po deseti odehraných kolech se drží na 15. místě. Tedy místě, které je jako poslední nesestupové. Za těchto deset utkání získali pouhých 10 bodů. Nejlepším střelcem Znojma je zkušený Tomáš Okleštěk, jenž má na svém kontě již 5 připsaných branek. V posledním utkání se Znojmo vypravilo do Uherského Brodu. Začátek Znojmu vůbec nevyšel. Po deseti minutách prohrávalo již 3:0. Navíc všechny tři branky spadly do branky Záleského během pěti minut, z toho jednou z penalty. Pak už domácí Brod ale žádnou branku nevstřelil a Znojmo už jen dotahovalo. První branku Znojma si dali domácí do vlastní branky v závěru první půle. Druhý gól pak vstřelil Petr Kirschner v samém závěru druhé půlky. Znojmo v Brodu prohrálo 3:2 a neodvezlo si ani bod.
Vítám vás u tohoto textového přenosu zápasu mezi Znojmem a Kroměříží. Zápas začne v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.