MSFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rosice : Otrokovice - 6. listopadu 2021   14:00

Rosice
Rosice
29' Novák  • 44' Pazourek  • 66' Černý
3:2
(2:0)
Otrokovice
Otrokovice
53' Zapalač   • 90+3' Suchý
Rosice
Juran- Kršák, Král, Šíp, Kozel
Havlín- Drozdy, Tomanec.
Otrokovice
Semanko- Fiala, Vychodil, Suchý

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Rosice se díky výhře posunují z osmého místa na páté se ztrátou dvou bodů na aktuálně čtvrtý Hlučín. Otrokovice bohužel zůstávají stále na poslední příčce. S tímhle se pokusí něco udělat v domácím zápase proti třetí Ostravě B, který je čeká už příští týden v sobotu.
Zápas je u konce! První poločas patřil hlavně domácím, což si hosté kvůli nepříznivému vývoji 2-0 nemohli nechat líbit, a tak do druhé půle naskočili s o dost větší chutí hrát, čímž hned v úvodu druhého poločasu dokázali snížit skóre na 2-1 po střele Petra Zapalače. Od této doby byl zápas sice vyrovnaný, ale o několik minut později přišel faul na jednoho z domácích a penaltou posunul svůj tým blíže k zisku tří bodů kapitán Jakub Černý. Zbytek základní hrací doby byli domácí víc opatrnější směrem dozadu. Tohle dělalo velký problém hostům, kteří se stěží dostávali na útočnou půli, avšak ve chvíli, kdy hlavní sudí odpočítával poslední vteřiny, aby mohl odpískat konec utkání, tak střelou pod horní tyč aspoň snížil konečný stav utkání Michal Suchý na 3-2.
90+3'
90+3'
MICHAL SUCHÝ zužitkoval snahu svého týmu v závěru utkání a po několika nepovedených pokusech hráčů v červeném se právě on u zadní tyče ujmul balónu a zavěsil pod horní tyč.
90+2'
Novák přečetl a zabránil skluzem přihrávku hostů, která mířila za obranu.
90'
Centr na zadní tyč našel hráče v červeném, kterému se z velkého úhlu podařilo odhlavičkovat pouze do rukavic brankáře.
89'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Dobrovodský, přichází Kozel.
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Král.
87'
Žlutou kartu dostává Kršák (FC Slovan Rosice).
86'
Hostům se i napotřetí nepovedlo odkopnout balón do bezpečí a celá situace končí rohovým kopem pro domácí.
84'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Selinger, přichází Šíp.
83'
Selinger centrem našel svého spoluhráče, který se dostal k hlavičce, avšak razance byla příliš mála a brankář Konečný s přehledem míč uklidil do rukavic.
82'
Nákop hostů na hranici soupeřovy šestnáctky nakonec končí útočným faulem.
81'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Přikryl, přichází Suchý.
79'
Podklouznutí jednoho ze stoperů Otrokovic ve vlastní šestnáctce zajistilo obrovskou příležitost Tomáši Selingrovi, který z bezprostřední vzdálenosti pálil těsně mimo k pravé tyči.
76'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Praks, přichází Kršák.
74'
Hosté teď mají problém se dostat na soupeřovu půli a špatnou přihrávkou pouze míč odevzdali.
71'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Fiala.
66'
JAKUB ČERNÝ napoprvé nepřekonal brankáře Konečného, který sice skvěle vystihl stranu, ale na odražený míč byl kapitán domácích už připraven a s přehledem zavěsil.
65'
Vše začalo od odkopu domácího brankáře, který odkopem od brány umožnil svému týmu odcentrovat do soupeřovy šestnáctky, kde později došlo k faulu a žluto-černí budou zahrávat penaltu.
63'
Žlutou kartu dostává Přikryl (FC Viktoria Otrokovice).
62'
Dobrovodský se pokusil zatlačit na zpracujícího Pančocháře, který to neměl vůbec jednoduché. Nakonec vše ale zvládl a konstruktivně rozehrál.
59'
Zahraný rohový kop Rosic nikoho nenašel a jeden z hostů mohl s klidem míč odvrátit mimo pokutové území.
53'
Protiútok vzniklý po ztrátě Selingera na půli hřiště končí gólem, kterým se zasloužil PETR ZAPALAČ petelicí na přední tyč, na kterou se brankář Zádrapa mohl pouze poohlídnout.
48'
Odpískaný útočný faul hostů umožní Rosicím uklidnit celou hru.
48'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Vychodil.
46'
První poločas skončil. Úvod utkání patřil spíše Otrokovicím, z čehož hosté mohli těžit už v páté minutě penaltou, kterou ale neproměnili. Od této chvíle se domácí začali pomalu dostávat do zápasu a v 29. minutě otevřel skóre Pavel Novák. Ve zbytku poločase si i hosté dokázali vytvořit ještě nějakou tu šanci, avšak aktivnější Rosice navýšily v závěru první půle skóre zápasu střelou Davida Pazourka na 2-0. Zápas začne za pár okamžiků.
44'
DAVID PAZOUREK navyšuje skóre na 2-0, kdy při protiútoku stál úplně sám z levé strany pokutového území, díky čemuž měl čas zpracovat a umístit míč na zadní tyč.
39'
Celá situace skončila ofsajdem poté, co se Dobrovodský dostal parádní individuální akcí do soupeřovy šestnáctky, čímž umožnil jednomu ze spoluhráčů, aby vystřelil.
36'
Rosice to při rohu zkoušeli znovu, akorát z druhé strany, tentokrát se ale útočným faulem provinil jeden z domácích.
33'
Oulehla si nedokázal poradit s presinkem dvou protihráčů a nepřesným odkopem odevzdal míč soupeřovi.
29'
Rosice právě vstřelily branku!
Hráči domácích se při zahrávání útočného rohu nahrnuli do malého vápna a obrovského zmatku v šestnáctce využil PAVEL NOVÁK, který si našel letící míč a hlavičkou dokázal překonat Konečného.
26'
Krásným obhozením jednoho z obránců Rosic se uvolnil Přikryl, ten si však nedovoleně pomohl v následujícím souboji.
23'
Novák uklidnil nahrávkou dozadu v nelehké situaci hru poté, co byl ve středu hřiště obklopen třemi hráči v červeném.
22'
Rohový kop, který mířil na přední tyč dokázal na poslední chvíli odvrátit jeden z hostujících hráčů.
21'
Pančochář musel letící míč odhlavičkovat za postranní čáru, aby celou situaci uklidnil.
20'
Žlutou kartu dostává Markovič (FC Viktoria Otrokovice).
17'
Přetažený přímý volný kop našel na druhé straně hráče v žlutočerném dresu, ten už ale nedokázal dostat míč do soupeřovy šestnáctky.
12'
Jeden z hráčů Otrokovic umožnil svému spoluhráči Přikrylovi odcentrovat poté, co vyvezl míč skoro přes celé hřiště.
8'
Střela z hranice šestnáctky domácímu hráči vůbec nesedla a brankář Konečný bude odkopávat od své brány.
5'
Brankář Zádrapa se natáhl a chytil dobře kopnutou penaltu k levé dolní tyči, díky čemuž zůstává stav zápasu neměnný.
5'
Hosté budou zahrávat penaltu po faulu, který nastal v hlavičkovém souboji.
2'
Pokus o odcentrování jednoho z červených nevyšel a domácí mohou zahrávat autové vhazování.
1'
Utkání rozehrály dlouhým nákopem hostující Otrokovice, které dnes nastupují v červené soupravě.
1'
FC Slovan Rosice:

Domácí Rosice se pohybují ve středu tabulky, a to přesně na 8. místě s pohodovým náskokem čtyř bodů před Uherským Brodem. Když se ale podíváme na týmy umístěné nad Rosicemi, tak můžeme vidět, že svěřenci Petra Čejky ztrácí pouze jeden bod na páté Slovácko B a dva body na čtvrtý Hlučín, s čímž by Rosice mohly něco udělat v zítřejším utkání v roli favorita proti posledním Otrokovicím.
FC Viktoria Otrokovice

Špatný vstup do sezóny, ve kterém z osmi zápasů uhrály hostující Otrokovice pouze jeden bod se teď odráží na aktuálně poslední příčce s rozdílem dvou bodů za předposlední Vrchovinou. Tým, který zatím obdržel nejvíce červených karet musí do sobotního utkání vypilovat hlavně hru směrem dopředu, protože počet jedenácti vstřelených branek je nejhorší ze všech. Co se týče formy, tak ani jeden z kádrů nedokázal v posledních dvou kolech urvat aspoň jeden bod.

FC Slovan Rosice: Zádrapa- Zezula, Praks, Novák, Buchta, Koláčný, Pazourek, Černý (C), Selinger, Dobrovodský, Krejčí
Náhradníci: Juran- Kršák, Král, Šíp, Kozel

FC Viktoria Otrokovice: Konečný- Markovič, Zapalač, Pančochář, Jasenský (C), Bahounek, Kiška, Přikryl, Vašulka, Oulehla, Zedníček
Náhradníci: Semanko- Fiala, Vychodil, Suchý

Rozhodčí: Havlín- Drozdy, Tomanec.
Oba celky právě nastupují na hrací plochu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.