MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Vrchovina - 13. listopadu 2021   13:30

Uničov
Uničov
58' Diblík
1:2
(0:1)
Vrchovina
Vrchovina
21' Duba   • 61' Černý
Uničov
Kalina – P. Vybíral, Dttmer, Sedlařík, Trefil Michalik.
Dudek – Pospíšil, Mankovecký. DFA: Volf.
Vrchovina
Šmída – Bača, Chloupek, Boušek, Partl, Sytař, Trojánek.

90+3'
Konec zápasu. Je za námi poslední zápas podzimní části MSFL. Opět se na stadionech uvidíme opět v březnu.
90+3'
Asi poslední šance Uničova skončila útočným faulem.
90+2'
Dva hráči Vrchoviny se dostávali do zakončení, ani jeden neohrozil bránu.
90'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Chloupek.
90'
Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).
90'
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
85'
Střela Krče skončila daleko od brány.
82'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Duba Tomáš, přichází Bača.
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Partl, přichází Sytař.
75'
Žlutou kartu dostává Partl (SFK Vrchovina).
75'
Uničov získal přímý kop z 25 metrů. Zakončení šlo na bránu, ale Doležal s ním neměl problém.
73'
Střelu Krče Doležal vyrazil.
73'
Uničov závar ve vápně zakončil střelou vedle brány.
67'
Střela Vybírala šla mimo bránu.
64'
Dnešní utkání sleduje 172 diváků.
61'
Vrchovina právě vstřelila branku!

ZDENĚK ČERNÝ poslal centr, který si nešťastně ztečoval do brány Uvízl.
59'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vacek, přichází Partl.
58'
Uničov právě vstřelil branku!

Centr od MARTINA DIBLÍKA zapadl až do brány a je srovnáno.
53'
Gól Uničova neplatí pro ofsajd.
51'
Komenda trefil tyč.
48'
Centrovaný míč sebral ve vzduchu Doležal.
46'
45+1'
45+1'
Hosté ještě získali rohový kop.
45'
Žlutou kartu dostává Bača (SK Uničov).
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
40'
Krč si několik dotyky zpracoval míč ve vápně. Nakonec poslal střelu nad bránu.
37'
Tomáš Duba už se hnal na bránu, ale byl mu odmáván ofsajd.
35'
Ambrizek u lajny špatně zpracoval míč a vhazovat budou hosté.
32'
Střela domácích z dálky šla vedle brány.
31'
Centr Krče zblokoval obránce na roh.
30'
Žlutou kartu dostává Krč (SK Uničov).
21'

TOMÁŠ DUBA zakončil k levé tyči. Uvízl jen sledoval jak míč letí do sítě.
20'
Centr Můčky nenašel žádného domácího hráče. Uničov zůstal na míči a Komenda zakončil z malého vápna. Proti němu se blýskl skvělým zákrokem Doležal.
18'
Komenda překonal zeď, ale Doležal oblouček mířící pod břevno chytil.
17'
Uničov získal další přímý kop, tentokrát blíž bráně. Kopat bude z půlkruhu před vápnem.
16'
Kamasova střela z 20 metrů šla vedle pravé tyče brány Vrchoviny.
15'
Komendův přízemní centr na malé vápno obránci odvrátili.
13'
Ambrozek zvolil přímou střelu, která skončila metr nad bránou.
12'
Krč byl viditelně sražen k zemi a Uničov má přímý kop z 25 metrů.
8'
Zároveň se při zákroku zranil a na hřiště jde lékař hostujícího týmu.
8'
Doležal centrovaný míč vyboxoval.
8'
Domácí získali volný přímý kop.
6'
Straňák odzbrojil u postranní čáry hráče Vrchoviny.
4'
Domácí vytěžili z ponechané výhody rohový kop.
4'
Centr z pravé strany hosté v klidu odvrátili.
3'
Na dlouhý míč domácích včas vyběhl Doležal a sebral jej.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava. Dnes je přijela podpořit i skupina fanoušků, která je od začátku slyšet.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modré, Vrchovina v zelenočerné.

SK Uničov: Uvízl – Diblík, Bala, Straňák, Můčka – Ambrozek, Bača, M. Vybíral – Kamas, Komenda, Krč.
Náhradníci: Kalina – P. Vybíral, Dttmer, Sedlařík, Trefil Michalik.

SFK Vrchovina: Doležal – Černý, Vícha, Hekerle, Smetana, Michal, Holman, Vacek, Duba, Duda, Svoboda.
Náhradníci: Šmída – Bača, Chloupek, Boušek, Partl, Sytař, Trojánek.

Rozhodčí: Dudek – Pospíšil, Mankovecký. DFA: Volf..
Uničov má před sebou poslední podzimní 16.kolo MSFL ve kterém změří síly s Vrchovinou.
V minulé sezoně odehrála Vrchovina 11 zápasů s bilancí 3-3-5 a skóre 17:25. S 12 body skončila 13.
Aktuální sezona není o moc lepší. Z 16 zápasů vyhrála Vrchovina pouze 3, další 4 remizovala a 9x prohrála. S 13 body je na předposlední 17. příčce. V minulém kole porazila Velké Meziříčí 3:2 a vyhrála po 9 zápasech.
Uničov se drží v horní polovině tabulky. S 28 body je na 7. místě. V přechozím kole remizoval na hřišti Zlína B 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.