Bachůrek – Hrdlička, Jura, Kulíšek, Lehký (90+3. Bobčík), M. Mlýnek (50. Pobořil), V. Mlýnek, Nečas, Němeček, Pafka, Slovák
Dubravský – Kolář, Nápravník
Uničov
Uvízl – Ambrozek, Bala, Diblík (50. Michalík), Kamas, Komenda, Krč, Můčka, Straňák (46. Vybíral), Vybíral
Bača, Kalina, Michalík Sedlařík, Trefil, Vybíral

Je konec! Rezerva Zlína nakonec uhrála s Uničovem remízu 1:1. Domácí se patnáct minut před koncem utkání dostali do vedení zásluhou Lehkého. Za hosty srovnal dvě minuty před koncem Michalík.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Slovák (FC Fastav Zlín B).
88'
Uničov právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Hostující celek dokázal dvě minuty před koncem vyrovnat po standardní situaci. O vyrovnávací branku se postaral ŠIMON MICHALÍK!
87'
Můčka po levé straně prošel do blízkosti velkého vápna, kam chtěl procedit přihrávku vnějším nártem, jenže trefil soupeře.
86'
Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda dnešní duel dohraje.
84'
Mlýnek spěchal s míčem vpřed po levé straně. Na polovině hřiště si obhodil obránce, ale míč už neudržel.
83'
Zlín se usadil na polovině Uničova, kde domácí hráči kombinují kolem velkého vápna, ale zatím se nedostávají do zakončení.
81'
Můčka fauloval na polovině hrací plochy a poslal soupeře k zemi. Domácí Zlín nasbírá další cenné sekundy k dobru.
80'
Uničov se usadil na polovině soupeře, ale kombinace hostů se zatím odehrává daleko od velkého vápna.
79'
Žlutou kartu dostává Pobořil (FC Fastav Zlín B).
78'
Domácí Zlín je po vstřelení úvodní branky na koni a nadále se tlačí do útoku. Centr z levé strany hostující brankář na poslední chvíli zastavil.
76'
Tým Zlín B právě vstřelil branku! Domácí celek se patnáct minut před koncem dnešního souboje dostává do vedení! Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde se v chumlu prosadil FILIP LEHKÝ!
75'
Lehký z levé strany odcentroval do pokutového území, nicméně brankář Uvízl vyrazil ven z branky a míč vyboxoval.
74'
Další akci Uničova zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Rozehrávat bude domácí Zlín.
73'
Krč fauloval na polovině hřiště a daroval zlínské rezervě rozehrávku. Ani jeden z týmů se zatím nedostává do tlaku.
72'
Zlín zahrával rohový kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, ale hostující brankář balón stačil vyboxovat.
71'
Zlín zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale defenziva soupeře zakročila včas.
70'
Němeček svedl souboj na polovině soupeře, kde se dopustil nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude soupeř.
69'
Brankář Bachůrek vyrazil na hranici velkého vápna, kde pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho nákop ale doplachtil do autu.
68'
Lehký prošel na polovinu Uničova, jenže přenesení hry na pravou stranu skončila v zámezí. Vhazovat bude hostující celek.
67'
Němeček se po levé straně dostal do blízkosti šestnáctky, zpětnou přihrávkou našel Kulíška, který nezakončil.
66'
Domácí zahrávali rohový kop. Přízemní centr přiletěl k přední tyči, kde zasáhla defenziva Uničova.
63'
Hosté pro změnu zahrávali rohový kop. Centrovaný míč schoval do rukavic domácí brankář Bachůrek.
61'
Uničov zahrával přímý kop. Jeho exekuce se ujal Straňák, jehož krásnou dělovku domácí brankář Bachůrek vyrazil na rohový kop!
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Uničov je po změně stran o něco aktivnější.
59'
Uničov zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde nikdo v červeném nezakončil.
58'
Slovák prošel po levém křídle do pokutového území, ale přihrávkou do prostoru pod sebou nenašel spoluhráče.
57'
Uničov se usadil v blízkosti velkého vápna, nicméně nikdo v červeném dresu se zatím nedostal do zakončení.
56'
Ambrozek si potáhl míč na pravou stranu a pod tlakem napadajícího soupeře odkopl míč do autu. Vhazovat bude rezerva Zlína.
55'
Krč poslal přihrávku vnějším nártem za obranu domácího mužstva, jenže jeho pobídka byla moc prudká a skončila v autu.
54'
Jeden z domácích hráčů se při přechodu do útoku dopustil útočného faulu. Rozehrávat bude Uničov.
53'
Uničov se na pravé straně dostal do blízkosti velkého vápna, jenže nikdo v červeném se k míči nedostal.
52'
Hra je už delší dobu přerušena. Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření.
50'
Uničov se usadil na polovině Zlína, kde hosté kombinují s míčem.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Na hřišti bylo k vidění velké množství osobních soubojů, jenže jedinou velkou šanci měl Krč, který z hranice šestnáctky poslal míč nad břevno. Do kabin se proto odchází bez branek.
45'
45'
Domácí se v závěru prvního poločasu vydali do útoku, jenže centr levačkou skončil v rukavicích připraveného brankáře.
44'
Uničov se usadil na polovině domácího Fastavu, nicméně kombinace hostujícího celku skončila přihrávkou do zámezí.
42'
Zlín se opět usadil na polovině soupeře, jenže dloubáček za obranu Uničova byl příliš prudký a skončil v rukavicích brankáře.
41'
Krč se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka pravačkou skončila vedle vzdálenější tyčky.
40'
Pět minut před přestávkou se domácí dostali na pravou stranu hrací plochy, jenže centr skončil na hrudi prvního obránce.
39'
Pafka se otočil na pravé straně a poslal nákop za obranu Uničova. Jeho pobídka skončila za obranou Uničova, kde zasáhl brankář.
38'
Domácí brankář Bachůrek nakopl míč na levou stranu hrací plochy, jenže tam neměl nikoho ve žlutém. Obrana Uničova je zatím důrazná.
37'
Uničov zahrával rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde kralovali domácí zadáci.
36'
Němeček přenesl hru na levou stranu, kam spěchal Kulíšek. Jeho následný centr ale prolétl vápnem bez jakékoliv teče.
34'
Hostující kouč nabádá své svěřence k větší aktivitě, jenže defenziva Zlína nadále brání v pevném bloku a nenechává Uničovu moc prostoru.
33'
Zlín se dostal na polovinu Uničova, kde byl faulován jeden z hráčů ve žlutém dresu. Domácí s rozehrávkou rozhodně nespěchají.
31'
Uničov zaútočil rychlým výpadem po levé straně hřiště. K odcentrování se dostal Můčka, ale obránce jeho pobídku zablokoval.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme velmi bojovné utkání. Ani jeden z týmů se zatím nedostává do velkých šancí.
29'
Uničov se usadil v blízkosti velkého vápna soupeře, jenže centr z pravé strany si pohlídal domácí brankář Bachůrek.
28'
Rozhodčí viděl nedovolený zákrok Slováka na polovině Uničova a přerušil hru hlasitým hvizdem. Uničov může po delší době zaútočit.
27'
Zlín se opět usadil kolem velkého vápna Uničova, jenže série centrovaných míčů nevedla k nějakému zakončení.
26'
Fastav zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde kralovala defenziva hostů.
25'
Hosté se dostali do první obrovské šance! Na hranici velkého vápna měl kolem sebe moře prostoru Krč, který levačkou přestřelil!
24'
Krč poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Bala, který se zbavil domácího Jury, ale centrem do vápna nenašel spoluhráče.
23'
Můčka na levé straně získal volný míč a nakopl jej za obranu Fastavu. Jeho pobídku si brankář domácího celku pohlídal.
22'
Nečas se z pravé strany dostal k odcentrování, jenže jeho pobídku schoval do rukavic brankář Uvízl.
21'
Kamas se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže proti němu vystoupil domácí obránce, který pokus srazil do autu.
20'
Hosté zastavili další nákop směřující na jejich polovinu. K odraženému míči se však dostal jeden z domácích obránců.
19'
Obránce Kamas nakopl míč na levou stranu hrací plochy, ale k jeho pobídce se nikdo ve žlutém dresu nedostal včas.
18'
Uničov se dostal na polovinu Zlína, jenže kombinace hostujícího celku je zatím hodně kostrbatá.
17'
Uničov se usadil kolem pokutového území Zlína, jenže kombinace hostů je zatím plná nepřesných přihrávek. Defenziva domácích hraje výborně.
16'
Stopeři Uničova uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo ve žlutém dresu Zlína rozehrávku soupeře neatakuje.
15'
Brankář Bachůrek se musel zapojit do rozehrávky Zlína. Domácí gólman nakopl míč na pravou stranu, kde v souboji neuspěl Slovák.
14'
Hra je přerušena! Jeden z hostů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
13'
Domácí stopeři měli velký problém s centrem z levé strany. S míčem si totiž znovu pohrál silný vítr, který míč unesl na levou stranu.
12'
Rozhodčí zastavil hvizdem další rodící se akci hostujícího Uničova. Sudí totiž viděl nedovolený zákrok jednoho z hráčů v červeném dresu.
11'
Kamas prošel po pravé straně na hranici velkého vápna, jenže v souboji s obráncem se nedokázal včas uvolnit a upadl.
10'
Můčka dostal prostor na levé straně a potáhl míč do blízkosti velkého vápna. Jeho přízemní centr si obrana Fastavu hravě pohlídala.
9'
Fastav zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, nicméně defenziva Uničova uspěla.
8'
Pafka na polovině hřiště získal odražený míč a přenesl hru na levé křídlo. Postup Fastavu ale zhatil nedovolený zákrok.
7'
Domácí brankář Bachůrek vystartoval ven ze své branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho nákop na pravé křídlo byl moc dlouhý.
6'
Komenda chtěl ve skluzu udržet míč na trávníku na levé straně, ale nakonec už balón opustil hrací plochu celým objemem.
5'
Také hosté útočili po levém křídle, jenže přízemní centr z levé strany sklepl dobře postavený obránce do zámezí.
4'
Hraje se za velmi větrného počasí. Domácí celek se opět vydal vpřed, jenže míč zkrátka nabral vyšší rychlost a doplachtil až do autu.
3'
Domácí Nečas kouzlil s míčem na pravé straně hrací plochy, ale nedokázal si obhodit dobře postaveného obránce.
2'
Hostující celek zaútočil po pravé straně hrací plochy, jenže přízemní centr přiletěl jen do míst, kde kralovala obrana domácího Fastavu Zlín.
1'
Hostující Uničov obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale nákop skončil v zámezí.
1'

FC Fastav Zlín B: Bachůrek – Hrdlička, Jura, Kulíšek, Lehký, M. Mlýnek, V. Mlýnek, Nečas, Němeček, Pafka, Slovák
Náhradníci: Bobčík, Chrudina, Mach, Pobořil, Somberg, Strachoň, Uhřík

SK Uničov: Uvízl – Ambrozek, Bala, Diblík, Kamas, Komenda, Krč, Můčka, Straňák, Vybíral
Náhradníci: Bača, Kalina, Michalík Sedlařík, Trefil, Vybíral.
FC Fastav Zlín B

Domácí rezerva Fastavu Zlín je na tom mnohem hůře. Po patnácti kolech má Zlín na kontě jen třináct bodů a patří mu patnáctá pozice tabulky MSFL. Na sestupové vody má k dobru pětibodový náskok. Na poslední vítězství čekají domácí od začátku září. Naposledy navíc schytali debakl 0:7 na hřišti Velkého Meziříčí.
SK Uničov

Hostující Uničov odehrál v letošním ročníku MSFL zatím patnáct zápasů a vybojoval v nich dvacet sedm bodů. S tímto ziskem je aktuálně na osmé pozici, ale v případě vítězství se může posunout vpřed. Naposledy Uničov doma v parádním utkání přehrál 3:2 Blansko.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání MSFL mezi FC Fastav Zlín BSK Uničov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.