MSFL - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Blansko : Frýdek-Místek - 22. dubna 2023   16:00

Blansko
Blansko
0:1
(0:1)
Frýdek-Místek
23' Rubý
Blansko
Nešetřil – Feik, Holman, Dani Lual (46. Kapur), Abdellaoui, Tulajdan, Černý (46. Chyla), Pecuch, Rajčinec (46. Porč), Šedivý (46. Jaroš), Smrčka (C)
Kubica – Chyla, Porč, Kapur, Jaroš, Williams, Šíp
Cieslar – Bělák, Švehla
Stadion na Údolní
Gergela – Massaniec, Velner (C), Nevřela, Janjuš (87. Janjuš), Barkov (76. Martiník), Obuch, Střelec, Coufal (40. Blejchař), Hykel, Rubý
Prokel – Blejchař, Kostka, Konečný, Martiník

90+3'
Konec zápasu. Hosté ubojovali vítězství 1:0. Domácí měli ve druhém poločase několik nadějných příležitostí umocněných impulzem v podobě střídání 4 hráčů, ale gólmana Gregely nepřekonali. Hosté několikrát zahrozili z brejků, ani jim se však nepovedlo dostat míč podruhé za Nešetřila. Domácí tak ztrácí 3 body, které putují do Frýdku. Tímto se s Vámi loučím a u dalších přenosů naviděnou.
90+2'
Další výborná akce od Williamse, před bránou ale nezakončil ve skluzu Holman.
90+2'
Poslední chvíle dnešního utkání, u míče domácí, ale daleko od brány Gregely.
90+1'
Domácím není přáno. Po závaru napřáhl Jaroš, s jeho střelou měl Gregela problémy a míč pouze vyrazil před sebe, dorážka Pecucha však ve stoprocentní šanci míři nad bránu. Velká škoda pro Blansko.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec hrací doby.
90'
Hostující Konečný teď padá po souboji s Holmanem a opět tu slyšíme zvukové projevy hostí, v dnešním utkání častý jev.
89'
Snahu domácích teď bortí obranný val Frýdku.
87'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Janjuš, přichází Konečný.
85'
Hostující Velner se teď opět znovu velmi nevybíravě pustil do domácího Holmana a došlo k menší strkanici. Tohle mohla být klidně pro Velnera konečná.
85'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Holman).

Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Velner).
84'
Teď mohlo naopak být hotovo, ale Rubý teď selhal v zakončení a před bránou poslal míč mimo.
83'
Milimetry teď chyběly domácím k vyrovnání. Smrčka výstavním centrem našel Williamse, který se prodral přes Nevřelu až do vápna, kde poslal prudký centr na Kapura. Ten ale ve skluzu na míč nedosáhl. Míč by šel do zcela opuštěné svatyně.
81'
Hosté se dostávají často do brejků, neboť domácí hodně otevřeli hru a snaží se vrhnout všechny síly do útoku. Často ale propadají a při jednom takovém zaváhání teď Rubý vybojoval míč proti Chylovi. Na poslední chvíli ale blanenští zažehnali nebezpečí.
79'
Rubý po individuální akci předložil míč na Obucha, který to centrem zkoušel do vápna, míč se ale stočil nad bránu Nešetřila.
78'
Ofsajd teď zastavuje Rubého, který by šel sám na bránu.
76'
ze hřiště odchází Barkov, přichází Martiník.
75'
Po rohu spadl ve vápně Chyla a vypadá to, že byl nedovoleně bráněn. Rozhodčí ale k nepochopení domácí lavičky i fanoušků píská faul domácího obránce.
74'
Williams vybojoval pro domácí roh.
72'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Střelec).
71'
Závar domácích gólem neskončil, ač k tomu měli jmenovitě Kapur nebo Jaroš blízko. Při finální střele ale oba selhali. Domácím trošku zvlhnul střelecký prach.
69'
Holman na hranici vápna padá po souboji s frýdeckým obráncem. Rozhodčí nepíská.
67'
Porč našel ve vápně Jaroše, ani jeho hlavička ale v bráně neskončila.
66'
Lipina teď trefila tyč brány Nešetřila, když sevřela blanenské ve svém vápně. Skvěle se mezi obránci prosmýkl vitální Janjuš, který vystřelil. Nešetřil míč odrazil na tyč a následně do zámezí.
64'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Abdellaoui, přichází Williams.
63'
Barkov si kličkou udělal prostor a nebezpečně vypálil po zemi, Nešetřil reflexivně vykopl míč a poradil si i s následnou dorážkou.
60'
Rubý se po individuální akci zprava dostal před obránce Blanska až před Nešetřila, ten ale domácí podržel a odvrátil míč na roh. Ten moc rozruchu ve vápně ale nezpůsobil.
58'
Domácí se snaží dostat balón k bráně Gregely, jejich snaha ale není nebezpečná.
55'
Rubý to nadvakrát zkusil z úctihodné vzdálenosti, jeho odvahu však pokazila špatná rotace míče.
54'
Po faulu na Obucha Lipina zahrává nebezpečnou standardku.
53'
Střelec se dostal k míči po špatném zpracování domácích, ale jeho centr zkušeně Nešetřil sbírá.
51'
Domácí nastoupili do druhé půle aktivně a snaží se se stavem něco udělat. Hodně tomu asi pomohl impulz v podobě střídání 4 hráčů.
49'
Holman zatočil roh na Kapura, který byl ve vzduchu nejvýš a hlavičkou provětral náruč Gregela. Následně měli domácí další akci a i tentokrát u toho byl Kapur. Míč byl ale příliš prudký a nebylo v jeho silách míč usměrnit mezi tři tyče.
47'
Tulajdan centroval míč na Kapura, centr byl ale přetažený a skončil v zámezí.
46'
ze hřiště odchází Černý, přichází Chyla,
ze hřiště odchází Rajčinec, přichází Porč,
ze hřiště odchází Šedivý, přichází Jaroš,
ze hřiště odchází Dani Lual, přichází Kapur.
46'
45+3'
První půle nabídla jednu branku, o kterou se postaral ve 23. minutě hostující Rubý. Jinak je ale utkání hodně rozkouskované a plné nedovolených zákroků. Rozhodčí Cieslar nastavil hodně přísné měřítko. Tento styl sedí více Lipině, která držela opticky trochu více míč na kopačkách. Domácí měli několik slibných šancí, které ale neproměnili. Uvidíme, co nabídne 2. poločas tohoto souboje.
45+3'
Šedivý měl teď velkou šanci skórovat, ani jeho pokus ale nemířil mezi 3 tyče.
45+2'
Po standardce hlavičkoval nebezpečně Barkov, míč ale neměl razanci.
45+1'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Hykel).
44'
Lual u hostující střídačky atakoval Nevřelu.
43'
Hostující Velner teď dostává od rozhodčího varování. Teď se dost utrhl na domácího Šedivého a padlo i pár ostřejších slov.
42'
Roh Lipinu nikterak neohrozil.
42'
Narážečka Tulajdana se Smrčkou vyústilo v roh domácích.
40'
ze hřiště odchází Coufal, přichází Blejchař.
40'
Tulajdan našel ve vápně Luala, který ale fauluje, ačkoliv se to domácím nelíbí.
39'
Rubý ukořistil míč ve vápně Blanska, zastavuje ho ale praporek pomezního.
38'
Rozhodčí nastavil hodně přísný metr a hra se často kouskuje, mnohdy až zbytečně. Hosté budou rozehrávat.
37'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Nevřela).
35'
Smrčka napřáhl z dobrých 30 metrů. Ke smůle domácího kapitána se míč točil ven z brány a milimetry chyběly k výstavnímu "vinglu".
34'
Akci Janjuše dotáhl do konce Rubý, jeho další pokus mířil opět vedle.
32'
U míče byl Rajčinec dříve než hostující Coufal. Ten zkusil vystřelit, ale trefil u toho právě místeckého soupeře a rozhodčí píská faul.
32'
Lualův pas do vápna hosté odvrací na roh, který rozehraje Holman.
31'
Holman rozehrával standardku, tu ale skvěle přečetl Gregela a všas stihl míč ukořistit.
29'
Hra teď byla na chvíli přerušena díky nepříjemnému střetu hráčů z obou celků. Vypadá to, že jsou všichni v pořádku a domácí rozehrávají na polovině hřiště.
28'
Lipina nepolevuje v agresivní hře, tentokrát to ale přehnal Střelec. Hosty první branka nakopla a jsou teď lepší.
26'
Obuch zatočil míč na Střelce, který hlavičkou neohrozil Nešetřila. V další akci v zápětí opět střílel Rubý, tečovaná střela ale mířila mimo.
25'
Hosté budou zahrávat standardku.
23'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku! První gól utkání střílejí hosté. Zdánlivě ztracený míč vybojoval u pravého rohového praporku Janjuš, který v posledním momentu adresoval centr do vápna, kde míč posunul Barkov na Patrika RUBÉHO. Ten si míč posunul na silnější levou nohu a nekompromisně zavěsil do pravého rohu branky Nešetřila – 1:0.
Asistence – Timofej Barkov
22'
Neurovnaná hra od obou celků. Nikomu se teď nedaří podržet míč a něco vymyslet.
20'
Lipina teď zahrozila z několika šancí, žádná ale nebyla pro Nešetřila nebezpečná.
19'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Tulajdan).
18'
Šedivý adresoval přesný centr na Luala, který vyskočil ve vápně nejvýše, avšak přestřelil.
17'
Janjuš kvalitním centrem hledal Barkova, domácí odvrací na další roh, který ale nepřinesl.
16'
Blansko se po sérii hlaviček na půli hřiště dostávalo do přečíslení, zastavuje je však faul.
14'
V zápětí to hoří na druhé straně hřiště. Po chybě Rajčince střílel Barkov, k dobru blanenských mu střela nesedla a proskákala vedle tyče.
13'
Feik vybojoval míč u svého vápna a dobře vyvezl míč na Luala. Ten ustál další souboj a vyslal do úniku Pecucha. Ten adresoval příhrávku na vitálního Abdellaouiho, jeho zakončení však jen těsně minulo levou tyč Gregala.
11'
Smrčka chtěl dlouhým míčem vysunout Luala, tomu ale míč odskakuje.
10'
Rubý se dostal po rohovém kopu k odraženému míči, tváří v tvář Nešetřilovi ale neuspěl a hlavičku poslal přímo do náruče domácího gólmana.
9'
Nevřela posílal přízemní centr do ohně blanenských, obrana odvrací na roh.
7'
Pecuch teď agresivně napadal hostujícího gólmana Gregala, ten s obtížemi odkopl míč.
6'
Lipina, jak se hostům přezdívá, teď obléhala vápno domácích, bez úspěchu.
4'
Narážečka Abdellaouioho s Danim Lualem končí v zámezí, domácí mají ale příležitost prvního rohového kopu.
3'
Smrčka vysunul Abdelaouioho, ten to zkusil z voleje, ale míč v brance neskončil.
2'
Frýdek teď z první střely nepříjemně zahrozil, Nešetřil bych připraven.
1'
Blanenští drží míč na kopačkách a podnikají první útočnou akci.
1'
Hráči nastupují na hrací plochu a probíhá klasická zdravice.
Oba týmy finalizují svoji předzápasovou přípravu, utkání bude zahájeno za nějakých 10 minutek. V Blansku panuje příjemné, slunečné počasí.
Domácí nastupují do utkání po 14 dnech, neboť jejich utkání na půdě Hranic bylo kvůli nepřízni počasí odloženo. To hosté zajíždí na Údolní v jistě v lepším rozpoložení. Prohráli sice 3 utkání v řadě, naposledy si ale doma poradili s Uherským Brodem přesvědčivě 4:1.
Zdravím všechny fanoušky a fanynky dobrého fotbalu. Dnes nás čeká zápas 25. kola MSFL, ve kterém narazí domácí FK Blansko na tým FK Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.