Nešetřil – Chyla, Smrčka (C), Spáčil (83. Černý) – Holman (83. Feik) – Rajčinec (76. Němec), Jaroš (55. Porč), Šedivý, Tulajdan (55. Kapur) – Dani Lual, Williams
Zádrapa – Zezula, Kršák, Praks, Novák, Buchta, Koláčný (73. Selinger), Přerovský (65. Dobrovodský), Černý (C), Kotásek, Sedláček (90. Novotný)
Drobek – Selinger, Mutina, Dobrovodský, Král, Novotný

Já vám přeji pěkný zbytek večera, děkuji za pozornost a u dalších onlajnu naviděnou.
90+2'
Je dobojováno. Domácí nedokázali najít recept na pevnou obranu Rosic a prohrávají tak nejtěsnějším rozdílem – 0:1. I přes početní převahu díky červené kartě, která trvala více než 30 minut hry, se Blansku skórovat nepovedlo. Mělo sice několik šancí, ale obránci nebo gólman Rosic situace vyřešili. Blansko tak prohrává podruhé v řadě. Náladu si může spravit hned v sobotu, kdy se na tomto stadionu utká s celkem z Frýdlantu nad Ostravicí.
90+1'
Rosice vhazují u rohového praporku Blanska a drží míč.
90'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Sedláček, přichází Novotný.
90'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
90'
Smrčka nacentroval míč na Černého, který osamocený hlavičkoval velmi dobře, ale míč prostor brány nenašel. Velká škoda pro domácí.
89'
Roh domácích, kteří mobilizují svoje síly, stejně tak hosté.
88'
Kršák teď atakoval Feika, rozhodčí ale žlutou kartu neuděluje.
86'
Domácí mají posledních zhruba 7-8 minut, aby překonali obranný val Rosic. Ty zatím srdnatě brání a drží těsné vedení.
84'
Williams teď efektně nůžkami chtěl rozvlnit síť, jeho finesa mu ale nesedla. Rosice odkopávají od své brány.
83'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Holman, přichází Feik,
ze hřiště odchází Spáčil, přichází Černý.
82'
Domácí Němec pociťuje tvrdost MSFL. Nyní ho tvrdě atakovali dva hráči Rosic.
82'
Po sérii přihrávek kolem vápna Rosic se do toho opřel Kapur, střela byla ale dost nepřesná.
80'
Domácí Smrčka centroval do ohně, tam ale nikdo z blanenských nebyl a tak Zádrapa v poklidu rozehrává.
78'
Domácí Kapur se řídil za obranou sám na Zádrapu, situaci kazí pomezní, který mává ofsajd.
77'
Mladík Vladislav Němec se tak čtvrt hodiny před koncem dostává na hřiště! Zajímavý tah od domácího kouče Vorlického.
76'
ze hřiště odchází Rajčinec, přichází Němec.
76'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Rajčinec).
75'
Domácí reklamují pokutový kop po pádu Šedivého, následně střílel Williams do prázdné brány, trefil ale obránce na brankové čáře.
73'
ze hřiště odchází Koláčný, přichází Selinger.
71'
Roh se domácím opět nepovedlo přetavit v branku. Bansku chybí větší aktivita a důraz, leč snaha se jim upřít nedá.
69'
Dani Lual zleva teď z bezprostřední blízkosti napálil obránce Rosic, následná jedovka Porče byla zblokovaná na roh.
68'
Domácí tlačí, ale bez šance. Rosice zatím oslabení zvládají.
66'
Koláčný byl faulovaný u vápna Blanska. Rosice budou kopat přímý kop. Nic z něj ale nevytěžili, neboť Kršák překopl centrem celé vápno.
65'
ze hřiště odchází Přerovský, přichází Dobrovodský.
65'
Porč se nyní vystavil ofsadu a Rosice budou rozehrávat z vlastního vápna.
63'
Volej Smrčky mířil vedle levé tyče brány Zádrapy.
63'
Blansko teď mačká Rosice a vypracovalo si další roh.
62'
Po rohu se do další tutovky dostal Rajčinec a Kapur, ale ani tentokrát to neznamenalo srovnání stavu.
61'
Další roh domácích. Kapurovi poslal dobrý balón Chyla, ale obránce Praks míč odvrací na roh.
59'
Domácí se snaží využít převahu jednoho hráče. Teď k tomu měl hodně blízko Porč, tvrdá rána ale mířila doprostřed brány a Zádrapa měl snadnou práci.
57'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Porč).
56'
Po červené kartě zahrával Holman přímý kop z hranice vápna. Točitá střela se už už snášela do růžku Zádrapovy branky, ale nakonec míč bránu přeletěl.
55'
ze hřiště odchází Jaroš, přichází Porč,
ze hřiště odchází Tulajdan, přichází Kapur.
54'
Je tomu skutečně tak. Hostující Kotásek musí do sprch a Blansko tak čeká více než 30 minut přesilové hry.
54'
Červená karta pro tým FC Slovan Rosice (Kotásek).
54'
Domácí Lual byl teď jasně zezadu faulován skluzem, tady asi rozhodčí nebude váhat s udělením červené karty.
53'
Novák atakoval domácího Jaroše, rozhodčí píská faul Rosic.
52'
Domácí stále s míčem na kopačce, Rosice ale dobře vysunuly svůj pressing a moc toho domácím nedovolují.
50'
Rosický roh byl nebezpečnější, obrana Blanska ale ustála nájezd soupeře.
49'
Další roh domácích, tentokrát ale bez efektu.
47'
Po rohu se k hlavičce dostali domácí Dani Lual a Šedivý, Zádrapa měl ale snadnou práci a míč kryje.
47'
Domácí začali aktivně a od Holmana se míč dostal k Williamsovi, který skvěle prokličkoval do vápna, ale chyběla tomu střela. Další akce končí rohovým kopem domácích.
46'
45+1'
První poločas skončil. Opticky více ze hry zatím měli hosté, kteří se dostali do vedení ve 20. minutě po střele Koláčného. Blansko se do šancí prodíralo sporadicky, nejblíže ke gólu měli Williams nebo Šedivý, gólový prach domácích je ale zatím zvlhlý. Snad nám 2. půle přinese více branek.
45+1'
Spáčil dobře točil míč do vápna, ale opět nikoho nenašel. Domácím chybí lepší náběhy a pohyb ve vápně.
45+1'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Piták – domácí trenér brankářů).
45'
Rozhodčí bude nastavovat jednu minutu nad rámec první půle.
45'
Následně byl faulován Šedivý, přímý kop se ale domácím vůbec nepovedl.
44'
Rosice se teď dožadují pokutového kopu. Akci hostí skoro dotáhl Kotásek, kterého ale skvěle vychytal Nešetřil. Následně padl jeden z hostujících hráčů ve vápně, ale rozhodčí Mayer nechává ve hře pokračovat.
43'
Další šance Blanska, kde spadl ve vápně Dani Lual a míč se odrazil k Rajčincovi, míč se ale spíše odrazil od jeho nohy do zámezí.
42'
Williams teď skvěle zabojoval pro domácí. Už se zdálo, že vypíchne před gólmanem Zádrapou centrovaný míč, ke kterému hostující brankář vyběhl. Gólman rozehrál na Prakse, kterému ale Williams vypíchl míč, následně byl ale nešetrně faulován Novákem, který viděl žlutou kartu.
41'
Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Novák).
41'
Roh Přerovského odvrátil domácí kapitán Smrčka. Další snažení Rosic ale k ohrožení Nešetřila nevedla.
40'
Chyla teď zablokoval centr Rosic a hosté zahrávají rohový kop.
38'
Dani Lual se prodral za obranu, střela ale neohrozila Zádrapu v bráně Rosic.
37'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Williams).
36'
Sedláček na druhé straně zase individuálně zatáhl míč k vápnu, kde ho předložil Přerovskému. Tomu ale míč ve finální fázi utekl do zámezí.
35'
Blansko drží míč na svých kopačkách.
33'
Šedivý se dostal po samostatné akci až ke střele, ale Rosice opět zblokovaly pokus Blanska.
31'
Hra je neurovnaná a odehrává se převážně ve středu pole. Po dlouhé době se píská, kdy byl atakován Praks ve vlastním vápně. Rozehrávat budou hosté.
28'
Domácí se snaží. Holman vynikajícím pasem našel Williamse na pravé straně, který efektně ještě lepším zpracováním prodloužill akci na Šedivého. Míč se k Williamsovi nakonec dostal podruhé a tak to blanenský mladík zkusil levačkou na vzdálenější tyč. Střela to nebyla špatná, ale nemířila mezi tři tyče.
27'
Další akce Blanska, další stopka před ohrožením branky Zádrapy. Ofsajdový praporek.
25'
Domácí jsou teď hodně nespokojení, neboť jejich dobře rozvíjející se akce končí hvizdem arbitra, protože se k zemi skácel Kršák.
24'
Přečíslení domácích vedl Tulajdan a hledal nabíhajícího Williamse, ten byl ale dobře pokryt Praksem a není z toho nic než odkop hostí.
22'
Rosice se následně dostaly do další šance, přímý kop Přerovského ale nikoho nenašel, navíc stáli hosté v ofsajdu.
20'
Rosice právě vstřelily branku! Po podklouznutí Chyly na půli hřiště se Rosice dostaly do přečíslení. Černý míč poslal doleva na Jiřího KOLÁČNÉHO, který tvrdou přízemní ranou na vzdálenější tyč otevřel skóre dnešního utkání. Asistence: Jakub Černý
20'
S rohem naložil ale bídně, vůbec se mu nepovedl.
19'
Průnik Holmana odvrací Rosice na roh. Exekutorem bude zmíněný domácí záložník.
18'
Tulajdan teď v dobré pozici skoro získal míč a mohl skórovat, ale Zádrapa mu vzal jasnou příležitost z kopačky.
16'
Blansko teď drží míč, ale nemůže se dostat k ohrožení brány Zádrapy.
15'
Kotásek přetáhl centr na Přerovského, který to z první zkusil a trefil boční tyč brány Blanska!
13'
Buchta z úctyhodné vzdálenosti zkoušel přelobovat Nešetřila, který ale skvěle zasáhl a situaci nepodcenil. Z následného rohu hosté nic nevytěžili.
12'
Holman teď několikrát vybojoval míč a snažil se posunout akci na Williamse, obrana Rosic ale několikrát odolala. Domácí sice reklamovali ruku ve vápně, ale marně.
11'
Po rohu Rosic nevýše vyskočil Novák a nebezpečnou hlavičkou teď vystrašil Nešetřila, který ale míč lapil.
10'
Náznak akce hostí, kdy další centrovaný balón vyslal Novák. Nic z toho ale Rosice nevyprodukovaly.
8'
Sporná situace kolem vápna, kdy se po ataku domácích skácel k zemi Kršák, rozhodčí ale nechává hru plynout.
7'
Rosický Novák se snažil hlavičkou prodloužit autové vhazování, pro Nešetřila snadná práce.
5'
Exekuci si vzal na startost kapitán domácích Smrčka, jeho střelu ale stihla zblokovat zeď soupeře.
4'
Průnik Spáčila zastavuje nedovoleně Černý. Blansko má k dispozici první standardku ze zajímavé pozice.
2'
Smrčka adresoval dlouhý centr na nabíhajícího Rajčince, gólman Rosic Zádrapa byl pozorný.
1'
Úvodní výkop patřil Blansku, které podniká první útočnou akci.
1'
V sestavě domácích byl do dnešního utkání nominován také dorostenec Vladislav Němec s ročníkem narození 2007! Pro mladého blanenského hráče to tak může být premiéra za A-tým, a zároveň v MSFL.
Aktuálně oba týmy skončily svoji předzápasovou rozcvičku a odebraly se do útrob stadionu. Utkání startuje za necelých 10 minutek.
To Rosice mají v zádech sérii 4 utkání bez porážky, v posledních 2 utkání navíc neinkasovali (výhra 1:0 s Vrchovinou a remíze 0:0 s Hlučínem).
Blansko má za sebou sérii tří venkovních utkání v řadě, kdy se postupně střetli s Hranicemi (1:1) a rezervou Slovácka (1:0) a Baníku Ostrava (3:6).
Zdravím všechny fanoušky a fanynky dobrého třetiligového fotbalu. Dnes nás čeká předehrávané 34. kolo MSFL, ve kterém proti sobě nastoupí domácí FK Blansko proti Slovanu Rosice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.