Petráš (C) – Gluchach, Kyselka, Sukup, Burac (46. Pernica), Bobčík, Holek, Bohun, Langer, Raisigl (46. Jáger (74. Mazuch)), Dunda
Hranice
Tomečka – Vavřík (69. Berčík), Kundrát (C), Kuchař (83. Cagaš), Grygar, Beňa, Koláček (83. Marek), Rolinc, Markovič, Hapal (78. Dittmer), Vymětalík
Marek, Cagaš, Berčík, Dittmer, Spurný

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne.
Zápas nakonec končí zaslouženou remízou. První polovina patřila spíše domácím, kteří byli aktivnější a díky brance Bobčíka z páté minuty šli do kabin za vedoucího stavu. Do druhého poločasu pak ale lépe vstoupili hosté, kteří zvládli srovnat a z Hodonína si odvezou bod.
90+2'
90+2'
Běží nám již druhá nastavená minuta. Hraje se u středu hřiště.
90'
Tmavomodří vhazují na polovině soupeře.
89'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Holek).
89'
Hranice pokračují odkopem od vlastní branky.
86'
Hranice i Hodonín v závěru bojují a snaží se strhnout zápas ve svůj prospěch. Na obou stranách ale dobře funguje také obrana, která útoky úspěšně přerušuje.
83'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Koláček, přichází Marek,
ze hřiště odchází Kuchař, přichází Cagaš.
83'
Tvrdou ránu z pravé strany musel Tomečka vyrážet na roh. Teď se Hodonín ozval.
82'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Grygar).
82'
Sudí musí uklidnit hráče, kteří se nejsou schopni shodnout, kdo fauloval.
78'
ze hřiště odchází Hapal, přichází Dittmer.
78'
Hranice tlačí dál. Ve všech hráčích, kromě brankáře, jsou natlačeny na soupeřově straně.
76'
Po faulu na jednoho z hostujících hráčů se Hranice mohou pokusit vstřelit druhou branku. Rozehrávat budou ze středu poloviny Hodonína.
76'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Dunda).
74'
Střídání v týmu FK Hodonín:
ze hřiště odchází Jáger, přichází Mazuch.
73'
Po kratší útočné odmlce se Hodonín ozval, když nebezpečně centroval před branku. Nikdo z domácích si však míč nenanšel a do branky nepřesměroval.
72'
Brankář Petráš rozehraje z místa přestupku nedaleko vlastního velkého vápna.
71'
Hranicím ale bod ze zápasu nestačí. V útoku pokračují, Hodonín se musí rychle probrat a navázat na první poločas, ve kterém byl aktivnější.
69'
ze hřiště odchází Vavřík, přichází Berčík.
68'
Hranice právě vstřelily branku!
A je srovnáno! Nejprve přišla tvrdá střela, která prošla pod brankářem, na dorážku už ale brankář nestačil. Autorem branky je LUKÁŠ HAPAL.
65'
Hranice se snaží dál dobývat branku Hodonína. Ten se v druhém poločase zatím jen brání a do útoku se skoro nedostává.
63'
Na hřišti zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Sudí jde zkontrolovat jeho zdravotní stav.
62'
Daniel Grygar se po narážečce a promáchnutí obránce dostal do zakončení, ovšem svou ranou branku úplně přestřelil.
61'
Tmavomodří získali rohový kop z levé strany.
60'
Nepovedené zakončení hlavou si brankář Hodonína sebral do rukavic.
57'
Hranickou akci ukončil ofsajd. Pokračuje tak domácí brankář.
55'
Centr Langera nikoho ze spoluhráčů nenašel.
54'
Tak jako byl aktivní Hodonín v první půli, zatím je v té druhé spíše zatažený a dopředu se moc nepouští.
52'
Hranice se snaží být aktivní a tlačit se do gólu. Obrana Hodonína je však zatím pevná a protihráče přes sebe nepouští.
50'
Faul na domácího hráče ve středovém kruhu. Pernica ale bude v pořádku, už poklusem běží na útočnou stranu.
47'
Dunda stihl ještě zastavit míč, po těžké přihrávce od brankáře, dřív, než zašel do autu.
46'
ze hřiště odchází Burac, přichází Pernica,
ze hřiště odchází Raisigl, přichází Jáger.
46'
První poločas je u konce. Domácí se dostali do vedení už v páté minutě, když se trefil Bobčík. I zbytek prvního poločasu patřil spíše červeným, kteří svého soupeře tlačili. Hranice měly také nějaké šance, žádnou z nich ale v branku neproměnily. Uvidíme, co nám nabídne druhá polovina zápasu. Ta začne asi za 15 minut.
45+1'
45+1'
Hranice mohou nyní děkovat brankáři Tomečkovi, který včas vyběhl a skočil pod nohy protihráči. Pokračovat se bude tak "jen" rohem, nikoliv rozehrávkou ze středového kruhu.
44'
40'
Erik Burac chtěl vyslat spoluhráče do šance, ale nakopnul balon moc velkou silou, tudíž ho jeho spoluhráč nedostihl.
39'
Útočník v červeném se dožadoval odpískání faulu, rozhodčí mu však jasně ukázal, že to faul nebyl a pískat nic nebude.
38'
Hodonín pokračuje od vlastní banky.
36'
O míč se bojuje nyní na polovině Hodonína.
35'
Po delší době mohou své ofenzivní dovednosti ukázat také Hranice.
32'
Hodonín bude kopat z pravé strany další rohový kop v zápase.
31'
Tomáš Langer se rozhodl pro přímé zakončení, to mířilo do pravého horního rohu, nakonec ale balon letěl ještě o něco výš, než by domácí chtěli.
29'
Kundrát kousek od vlastního velkého vápna fauloval. Sudí už sprejem na trávník maluje, odkud se bude rozehrávat.
28'
Petráš posílá své spoluhráče dál od vlastní branky. Dopředu pošle dlouhý balon.
27'
Žlutá karta pro tým FK Hodonín (Bobčík).
26'
Tomáš Langer chtěl poslat od postranní čáry pěkný centr před branku, ale míči dal moc velkou razanci, takže ten dopadl až za hranicí hřiště.
24'
Hranice mají na stadionu v Hodoníně několik fanoušků, kteří jsou dobře slyšet, jak povzbuzují.
21'
Domácí hráči jsou znovu u balonu a dostávají se dopředu.
19'
Hodonín tlačí svého soupeře před pokutovým územím. Hranice se jen brání a snaží kombinaci přerušit.
19'
Hodonínský útok byl čistě zastaven u postranní čáry. Míč se vrátil zpět k obráncům v červeném.
17'
Burac už podle rozhodčích nestihl zastavit míč v prostoru hrací plochy, takže se bude pouze odkopávat.
15'
Raisigl mířil do horního rožku branky, ale jeho střelu vytěsnil nohou jeden z obránců na roh.
14'
Vymětalíkovi se nepovedl odkop z vlastní poloviny směrem dopředu. Uprostřed hřiště si balon zastavil hodonínský hráč, který tak mohl ihned rozdat na spoluhráče.
13'
Rozhodčí musel odpískat faul na středové čáře. Pokračují tmavomodří.
12'
Hodonín pokračuje odkopem od vlastní branky.
10'
Nepovedený centr do vápna Hodonína zastavil první obránce domácího mužstva.
8'
Nákop do levé strany odrazili hosté do autu. Hodonín pokračuje u balonu.
7'
Hodonín po brance kombinuje na vlastní polovině, míč si vyměňují obránci.
5'
Hodonín právě vstřelil branku!
LIBOR BOBČÍK si našel odražený míč ve vápně Hranic, obtočil se okolo protihráče a s pomocí tyčky dostal balon z pravé strany velkého vápna do branky.
4'
Hranice kopaly první rohový kop zápasu. Hlavička jednoho z hráčů pak mířila jen kousek od levé tyčky.
2'
Hodonín bude moci zkusit jeden z prvních útoků. Míče se ujal ve středu hřiště.
1'
Úvodního výkopu se ujaly Hranice. První útok však skončil po pár vteřinách, když si pro nepřesnou přihrávku pro útočníka došel brankář.
1'
Oba celky jsou na hrací ploše. Domácí mají červené dresy, hosté z Hranic tmavě modré.

FK Hodonín: Petráš (C) – Gluchach, Kyselka, Sukup, Burac, Bobčík, Holek, Bohun, Langer, Raisigl, Dunda
Náhradníci: Papež, Pernica, Kadlec, Mazuch, Jáger, Adamec
Trenér: Pavol Švantner

SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát (C), Kuchař, Grygar, Beňa, Koláček, Rolinc, Markovič, Hapal, Vymětalík
Náhradníci: Marek, Cagaš, Berčík, Dittmer, Spurný
Trenér: Roman Matějka

Rozhodčí: Mankovecký – Svoboda, Budovič.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.