MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Hlučín - 19. dubna 2023   18:00

0:3
(0:1)
Hlučín
Hlučín
32' Plesník   • 72' Wala   • 90+1' Praus
Hranice
Tomečka – Vavřík, Kundrát (C), Bena – Kuchař, Grygar, Cagaš, Koláček, Markovič – Hapal, Rolinc
Spurný – Cverna, Mičola, Marek, Berčík, Dittmer, Vymětalík
Dedek – Proske, Dudek
Stadion SK Hranice - tráva
235 diváků
Hlučín
Fojtíček – Buchvaldek, Hasala, Zajíček, Šindler, Kocůr, Ptáček

90+3'
Dnešní utkání sleduje 235 diváků.
90+1'
Hlučín právě vstřelil branku!
Autorem branky je MATĚJ PRAUS.
81'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Rolinc, přichází Cverna,
ze hřiště odchází Grygar, přichází Dittmer.
78'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Wala, přichází Kocur.
76'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Ptáček).
73'
ze hřiště odchází Koláček, přichází Marek,
ze hřiště odchází Hapal, přichází Berčík.

ze hřiště odchází Smékal, přichází Šindler.
72'
Autorem branky je VOJTĚCH WALA.
64'
ze hřiště odchází Bena, přichází Vymětalík.
60'
ze hřiště odchází Kovala, přichází Ptáček,
ze hřiště odchází Mládek, přichází Zajíček,
ze hřiště odchází Moučka, přichází Buchvaldek.
46'
V prvním poločasu obdrželi domácí červenou kartu, hned v zápětí se pak dostal Hlučín do vedení. Stav po první půlce je 0:1.
45+1'
32'
Autorem branky je RADIM PLESNÍK.
31'
Červená karta pro tým SK Hranice (Markovič).
16'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Tomšů).
1'
Z utkání vám budeme přinášet informace o změnách stavu.

SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát (C), Bena – Kuchař, Gryger, Cagaš, Koláček, Markovič – Hapal, Rolinc
Náhradníci: Spurný – Cverna, Mičola, Marek, Berčík, Dittmer, Vymětalík
Trenér: Roman Matějka

FC Hlučín: Kolenko – Holzer, Wala, Plesník (C), Kolaska – Tomšů, Praus, Kovala, Mládek, Močka – Smékal
Náhradníci: Fojtíček – Buchvaldek, Hasala, Zajíček, Šindler, Kocůr, Ptáček
Trenér: Filip Smékal

Rozhodčí: Dedek – Proske, Dudek.
Poslední vzájemné utkání se odehrálo 5. srpna na hlučínské půdě, v rámci 1. kola MSFL.

FC Hlučín-SK Hranice 4:1

Branky: 16. Mládek, 21. Moučka, 58. Lehnert, 65. Putyera – 10. Marek
FC Hlučín
Hlučín je favoritem tohoto utkání, případná výhra nad Hranicemi by je posunula do čela tabulky před aktuálně první Kroměříž. Hlučín není zvyklý prohrávat, v lize se mu tato situace stala jen čtyřikrát. V jarní fázi hlučínští neprohráli ani jednou, a však ve dvou případech přeci jen body ztratili, když remizovali s Uherským Brodem a s béčkem Baníku.

Poslední 3 utkání:

HLUČÍN- Frýdlant n. O. 4:1
Baník B – HLUČÍN 0:0
Frýdek-Místek – HLUČÍN 0:2
SK Hranice
Domácí tým se nachází na klidném 11. místě, nicméně na první sestupovou příčku mají náskok jen 4 body. Hranice však mají oproti většině týmům, které jim dýchají na záda výhodu toho, že budou ještě dva zápasy dohrávat. Hranice mají na jaře zatím zápornou bilanci, jelikož třikrát prohrály a jen dvakrát vyhrály. V minulém utkání porazily Uherský Brod 2:1, prosadil se Hapal a Markovič.

Duel Hranic s Hlučínem není jediným utkáním, které si museli domácí odložit. Neohrálo se ani v pátek 14.04. s Blanskem, jelikož hrací plocha nebyla způsobilá. Toto utkání se dohraje 9. května.

Uherský Brod – HRANICE 1:2
HRANICE – Uničov 1:3
Frýdek-Místek – HRANICE 2:0
Dobrý den všem fotbalovým fanynkám a fanouškům, čeká nás dohrávka 18. kola, kdy SK Hranice přivítají FC Hlučín. Utkání, které se mělo odehrát již 3. března, startuje v 18:00.

Utkání bude řídit rozhodčí Vojtěch Dedek.