MSFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Vrchovina - 10. března 2023   18:00

Hranice
Hranice
48' Rolinc
1:2
(0:1)
Vrchovina
Vrchovina
7' Matulka   • 62' Nečas
Hranice
Tomečka – Berčík, Cverna, Kuchař, Kundrát, Marek.
Kolář – Řezníček, Ehrenberger.
Žáčkova, tráva
Vrchovina
Sáblík – Hekerle, Hlaváč, D. Ráliš, Svoboda, Sytař.

SK Hranice tak na svém trávníku prohrála těsně 1:2 proti SFK Vrchovina, ti mohou být před víkendem spokojenější a odvážejí si body do tabulky.
90+6'
90+6'
Poslední šance na vyrovnání, hraničtí měli roh z pravé strany, balón došel k volnému útočníkovi ve vápně, ale ten se z velké šance netrefil mezi tři tyče.
90+3'
Střídání v týmu SFK Vrchovina:
ze hřiště odchází Šteffl, přichází D. Ráliš.
90+1'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Duda).
90'
Hlavní sudí nastavuje 3 min.
89'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Cverna).
87'
ze hřiště odchází Vacek, přichází Hekerle.
85'
Další přímý kop pro domácí, tato možnost bránu neohrozila, na trávníku je ještě zbytek umělé mlhy, poté co fanoušci mimo hřište spustili něco ve stylu menšího ohňostroje.
85'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Vavřík, přichází Cverna.
80'
Out skoro na polovině trávníku.
75'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Vacek).
74'
Domácí obránce v poslední chvíli odkopává do bezpečí.
74'
ze hřiště odchází Koláček, přichází Marek.
71'
ze hřiště odchází Jícha, přichází Sytař.
70'
Výkop Spurného.
68'
Boj o hru ve středu hřiště.
65'
ze hřiště odchází Grygar, přichází Kuchař.
62'
Vrchovina právě vstřelila branku! A je tu znovu odskočení o jeden bod a vedení hostí, tentokrát se dostal do střely FRANTIŠEK NEČAS a poslal balón za čáru.
60'
Dobrý centr do vápna poslal útočník Hranice z levé strany, jeho spoluhráči už se k zakončení nedostali.
60'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (M. Ráliš).
58'
Další nevyužitá možnost pro hostující tým po přímáku.
56'
Roh pro Hranici z pravé strany, hra došla do prostoru před brankou, kde jí odrazil obránce hlavou pryč.
51'
Dobrou pozici si vytvořili hráči v zeleném, finální střela šla hodně nad.
49'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Grygar).
48'
Hranice právě vstřelily branku! Po faulu ve vápně byla nařízena penalta, tu na levou stranu proměnil JAKUB ROLINC.
47'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Novotný).
46'
ze hřiště odchází Guzik, přichází Berčík.
46'
První půle končí, viděli jsme dvě žluté karty, kdy na obou stranách dostali hráči po jedné a jediný zásah, kdy se přesně trefil ve 3. minutě Matulka a tak se jde do kabin za stavu 0:1.
Druhý poločas začne přibližně v 19 h.
45'
41'
Z následného proti-útoku se dostali hosté až do palebné pozice, ale obránce na druhé straně míč poslal mimo.
39'
Další kop od praporku pro hranické, balón šel do klubka hráčů, ale obrana pokus zastavila.
36'
Po nedovoleném zákroku na fotbalistu v zeleno-černém byl nařízen přímý kop, z něj další ohrožení brány nepřišlo, následná dorážka šla hodně mimo.
32'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Jícha).
31'
Další kop od praporku pro hostující tým, obrana vyráží do bezpečí.
29'
Roh z pravé strany pro Vrchovinu, míč branku nijak neohrozil.
22'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Dittmer).
19'
Spurný rozehrává od své svatyně.
17'
Hraničtí měli k dispozici další přímák, z něj bránu neohrozili.
14'
Hranice dostala možnost z pravé strany rohu, ten šel do vápna, kde ho odrazila obrana na další roh, ten směřoval nepřesně a hru získávají hosté.
12'
Po faulu na domácího hráče měl volný kop Vymětalík, ale branku neohrozil.
9'
Další pokus z kopačky hostí, Spurný vyráží nohou mimo.
7'
Domácí se dostali do rychlého útoku, zakončení nebylo přesné a hru dostal soupeř.
7'
Vrchovina právě vstřelila branku! Hosté hned z druhé akce otevírají skóre, kdy přesně zamířil RADEK MATULKA.
5'
Hráči v zeleném to zkusili z levé strany z dálky, brankář lehčím zákrokem vyráží mimo.
2'
Hranice rozehrává od své branky.
1'
Domácí nastupují v modro-žlutém, hosté mají zeleno-černé dresy.

SK Hranice: Spurný – Beňa, Cagaš, Dittmer, Grygar, Guzik, Koláček, Markovič, Rolinc "C", Vavřík, Vymětalík.
Náhradníci: Tomečka – Berčík, Cverna, Kuchař, Kundrát, Marek.
Trenér: Roman Matějka

SFK Vrchovina: Šmída – Bača, Batelka, Duda "C", Jícha, Matulka, Nečas, Novotný, M. Ráliš, Šteffl, Vacek.
Náhradníci: Sáblík – Hekerle, Hlaváč, D. Ráliš, Svoboda, Sytař.
Trenér: Lukáš Michal

Rozhodčí: Kolář – Řezníček, Ehrenberger.
V pátečním podvečeru je na programu 19. kolo MFL kde domácí Hranice vyzve Vrchovinu.

SK Hranice
Drží se v druhé polovině tabulky na 12. místě s 20 body, ze 17 odehraných kol mají 5 výher, 5 remíz a 7 proher.

SFK Vrchovina
Hráči jsou na 10.postu s 23 b. , z 18 odehraných utkání mají 6 výher, 5 remíz, 7 proher.