MSFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Hlučín - 2. června 2023   17:00

Otrokovice
Otrokovice
80' Krakovčík
1:2
(0:1)
Hlučín
Hlučín
41' Mládek   • 71' Moučka
Otrokovice
Kalina – Krakovčík, Ilić (84. Buchta), Chovan, Kiška, Rapavý, Dzjuba, Pernackyj /K/, Gerža, Russmann, Waclawik
Hrbáček – Němec, Vychodil, Jakubowicz, Smékal, Guzik
Gasnárek – Mayer, Zapletal
sportovní areál Trávníky, Otrokovice
333 diváků
Hlučín
Kolenko – Kovala (88. Hasala), Holzer, Tomšů, Ptáček, Praus, Kolaska, Plesník /K/, Mládek, Moučka, Buchvaldek (85. Šindler)
Remiáš – Levčík, Lindner, Kocur

Fotbalisté Hlučína se výhrou 2:1 v Otrokovicích nad domácími Kvítkovicemi vrátili alespoň na den do čela tabulky o bod před Hanáckou Slavii Kroměříž, která je může opět předstihnout zítra, kdy hostí SK Hranice.
90+5'
90+3'
Žlutou kartu za zdržování hry dostává brankář Hlučína Ondřej Kolenko.
88'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Kovala, přichází Hasala.
85'
Vzápětí střídá také FC Hlučín:
ze hřiště odchází Buchvaldek, přichází Šindler.
84'
První střídání proběhne až v závěru zápasu v mužstvu SK Kvítkovice:
ze hřiště odchází Ilić, přichází Buchta.
80'
Kvítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MARTIN KRAKOVČÍK.
71'
Hlučín právě vstřelil branku!
Autorem branky je ONDŘEJ MOUČKA.
60'
Dnešní utkání sleduje 333 diváků.
48'
První žlutá karta směřuje k hostujícímu mužstvu, viděl ji Tomáš Kovala.
46'
45+2'
41'
Autorem branky je DOMINIK MLÁDEK.
Bohužel domácí oddíl SK Kvítkovice nezajistil z dnešního utkání přenos, přineseme tedy pouze změny stavu.
1'

SK Kvítkovice: Kalina – Krakovčík, Ilić, Chovan, Kiška, Rapavý, Dzjuba, Pernackyj /K/, Gerža, Russmann, Waclawik
Náhradníci: Hrbáček – Němec, Vychodil, Buchta, Jakubowicz, R. Smékal, Guzik
Trenér: Rojka

FC Hlučín: Kolenko – Kovala, Holzer, Tomšů, Ptáček, Praus, Kolaska, Plesník /K/, Mládek, Moučka, Buchvaldek
Náhradníci: Remiáš – Hasala, Šindler, Levčík, Lindner, Kocur
Trenér: F. Smékal

Rozhodčí: Gasnárek – Mayer, Zapletal.
V soubojích dnešních soupeřů v MSFL dlouho neplatila výhoda domácího prostředí. Teprve v letošním ročníku na podzim se poprvé radoval Hlučín z domácí výhry 3:0. Do té doby se dvakrát hrálo nerozhodně a osmkrát zvítězily hostující celky. Otrokovice (nesoucí teprve od loňského léta název podle městské části Kvítkovic) doma do sítě Hlučína v posledních třech případech ani neskórovaly.
Hlučín dlouho vedl tabulku MSFL, tři kola před koncem je však druhý o dva body za kroměřížskou Hanáckou Slavií. Může za to vysoká porážka v Kroměříži 1:5, po které sice fotbalisté z „Prajzské“ získali všechny body ve Žďáru nad Sázavou (1:0) i s Velkým Meziříčím (2:0), ale v závěru se budou muset v boji o postup spolehnout na zakolísání největšího rivala.

Střelci: 13 – Zajíček, 12 – D. Smékal, 11 – Moučka.
Fotbalisty Kvítkovic čeká čtvrté utkání za 14 dní. Po třetí domácí výhře v řadě 2:0 nad béčkem Slovácka utrpěli debakl 1:6 ve Frýdku-Místku a v neděli hráli bez branek na hřišti rezervy Zlína. Sezónu dohrává otrokovický klub bez starostí uprostřed tabulky na desátém místě se zápasem k dobru.

Střelci: 10 – Pernackyj, 8 – Rapavý, 7 – Chovan.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.