Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  1. FC Kais. : Norimberk - 30. října 2019   18:30

1. FC Kais.
1. FC Kais.
8' Thiele  • 74' Thiele
2:2
(1:1)

6:5 (PEN)

Norimberk
Norimberk
15' Jäger   • 89' Frey
1. FC Kais.
Grill – Schad (103. Hemlein), Gottwalt, Kraus, Hainault, Hercher – Pick (70. Röser), Fechner (79. Starke), Sickinger – Thiele (98. Bjarnason), Kühlwetter.
Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern
Norimberk
Klandt – Sorg (28. Handwerker), Mühl, Sørensen, Valentini – Jäger – Kerk (69. Hack), Behrens (82. Ishak), Geis, Iuri Medeiros (97. Dovedan) – M. Frey.
Lukse – Handwerker, Lohkemper, Dovedan, Ishak, Erras, Čerin, Petrák, Hack.

Lennart Grill sice udělal v závěru zápasu obrovskou chybu a jeho tým musel podstoupit prodloužení s penaltami, právě během nich se ale nakonec vykoupil skvělým zákrokem a rozhodl o postupu domácích. Výsledek. Kaiserslautern 2 Norimberk 2 (6:5 pen.).
Tim Handwerker mířil přízemní střelou k levé tyči, jenže Lennart Grill jeho pokus vyrazil!
Andri Runar Bjarnason zvolil přízemní střelu a také neomylně zamířil k levé tyči brány!
Asger Sorensen si vzal větší rozeběh a nekompromisní bombou míč napálil doprostřed brány.
Christoph Hemlein si počínal stejně jako spoluhráči neomylně a poslal míč k pravé tyči.
Michael Frey zvolil přízemní střelu a parádní ranou míč umístil přesně k pravé tyči brány.
Christian Kuhlwetter se rozeběhl proti míči a krásnou přízemní střelou ho napálil k pravé tyči.
Nikola Dovedan si také počínal hodně suverénně, když míč napálil přesně do levého horního rohu.
Mandred Starke se vydal proti míči a nádhernou bombou ho také napálil do pravého horního rohu brány.
Robin Hack si také počínal fantasticky, když prudkou ranou vymetl přesně pravý horní roh brány.
Locas Röser během rozeběhu zpomalil a poté míč napálil k pravé tyči brány! Skvělé zakončení.
Johannes Geis zvolil stejný způsob zakončení a přízemní střelou poslal míč přesně k levé tyči.
Kevin Kraus se pořádně opřel do přízemní střely a napálil míč těsně nad zemí k pravé tyči.
Střílení penalt začíná.
Ani prodloužení vítěze nepřineslo a na řady přijdou penalty, ve kterých bude chytat hráč z pole. Hosté využili všechna střídání a v bráně bude Enrico Valentini. Skóre po prodloužení. Kaiserslautern 2 Norimberk 2.
120+2'
Druhé prodloužení skončilo.
120+2'
Nikola Dovedan fauloval během hlavičkového souboje u postranní čáry a viděl okamžitě žlutou kartu.
120'
Nad rámec prodloužení byly nastaveny 2 minuty.
119'
Johannes Geis vypálil z volného přímého kopu a jeho rána těsně minula levý horní roh brány!
117'
Norimberk už využil všechna čtyři střídání, a tak se do brány postavil hráč z pole Enrico Valentini!
114'
Patric Klandt si snadno poradil s hlavičkou domácího týmu, jenže poté nepříjemně došlápl na hrací plochu.
113'
Robin Hack na pravém křídle vypálil hodně nepřesně a následoval odkop od domácí brány Kaiserslauternu.
112'
Lennart Grill vytáhl dva skvělé zákroky, když nejprve vyrazil prudkou střelu z levé strany šestnáctky a na vzdálenější tyči poté lapil hlavičku Norimberku! Další obrovská šance!
110'
Střídající Nikola Dovedan běžel na pravé straně šestnáctky sám na bránu, vybíhajícího brankáře Lennarta Grilla ovšem překonat nedokázal!
109'
Ve středu hrací plochy došlo ke tvrdému střetu a domácí trenér Kaiserslauternu viděl žlutou kartu.
108'
Johannes Geis nyní rozehrál standardní situaci a nádhernou technickou střelou mířil do bližšího levého horního rohu brány, Lennart Grill ovšem vytáhl skvělý zákrok a míč vyrazil na rohový kop!
106'
Začalo druhé prodloužení.
Oba týmy za sebou mají první poločas prodloužení a zatím to vypadá na penalty. Skóre po prvním poločase prodloužení. 1.FC Kaiserslautern 2 1. FC Norimberk 2.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Enrico Valentini předvedl v závěru prvního poločasu prodloužení ostrý šlapák, za který viděl žlutou kartu.
103'
Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Dominik Schad, přichází Christoph Hemlein.
101'
Norimberk na levém křídle nepříjemně vypálil zpoza šestnáctky a Lennart Grill míč vyrazil!
98'
Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Timmy Thiele, přichází Andri Rúnar Bjarnason.
97'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Iuri Medeiros, přichází Nikola Dovedan.
95'
Hostující fotbalisté jsou během prodloužení výrazně lepším týmem a chtějí zápas otočit na svou stranu.
94'
Mikael Ishak si naskočil na centr z rohového kopu a jeho hlavička zamířila těsně nad bránu!
93'
Norimberk měl výhodu standardní situace, následný centr z pravého křídla byl ale domácími odvrácen.
92'
Fotbalisté obou týmů hrají na krev a do každého osobního souboje jdou na sto procent. Nasazení.
91'
Norimberk utekl hrobníkovi z lopaty zásluhou obrovské chyby brankáře Lennarta Grilla a začíná prodloužení.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Lennart Grill udělal v závěru zápasu obrovskou chybu při odkopu míče, za kterou ho potrestal Michael Frey, a poslal dnešní zápas do prodloužení. Skóre po druhém poločase střetnutí zní. Kaiserslautern 2 Norimberk 2.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90'
Nad rámec zápasu byly nastaveny čtyři minuty.
89'
Norimberk právě vstřelil branku!
Lennart Grill si nezkontroloval situaci za sebou a postavil si míč na zem, aby vykopl, toho ovšem rychle využil MICHAEL FREY, který ho oběhl a poté zamířil do prázdné brány! Chytrý a velice kuriózní gól! Vypadá to, že uvidíme prodloužení.
87'
Robin Hack udeřil loktem Christiana Kühlwettera a viděl za svůj nesportovní zákrok okamžitě žlutou kartu.
86'
Enrico Valentini podstoupil ostrý hlavičkový souboj, po kterém zůstal ležet na hřišti a musel být ošetřován.
85'
Do konce zápasu zbývá odehrát pět minut a 1.FC Kaiserslautern je velice blízko k postupu!
83'
Těsně před vystřídáním se Norimberk dostal ke střele zpoza šestnáctky, která zamířila vysoko nad bránu.
82'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Hanno Behrens, přichází Mikael Ishak.
81'
Johannes Geis na levém křídle rozehrál rohový kop a do šestnáctky posílal poměrně dobrý centr, domácí fotbalisté ho ale dokázali na přední tyči odvrátit.
79'
Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Gino Fechner, přichází Manfred Starke.
78'
Kaiserslauter nyní na pravém křídle vyrazil do rychlého protiútoku a jeho následný střílený centr byl odvrácen.
76'
Norimberk na levém křídle rozehrál rohový kop a na přední tyči došlo k pěkné patičce, míč ale skončil pouze v náručí domácího brankáře Lennarta Grilla.
74'
Kaiserslautern právě vstřelil branku!
TIMMY THIELE nyní podruhé v zápase proměnil penaltu poté, co míč napálil k levé tyči brány!
73'
Kaiserslautern podruhé v zápase vybojoval penaltu a proměnil ji, jenže se bude opakovat!
70'
Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Florian Pick, přichází Liucas Röser.
69'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Sebastian Kerk, přichází Robin Hack.
69'
Rozehrání standardní situace se ujal Florian Pick a jeho centr byl uprostřed šestnáctky Norimberku odvrácen.
68'
Christian Kuhlwetter byl faulován v blízkosti pravého rohového praporku a vybojoval standardní situaci.
67'
Kaiserslautern nyní dlouho obléhal pokutové území hostujícího týmu, jenže si poté na střelu netroufl.
64'
Timmy Thiele běžel na ose hřiště sám na bránu, jenže jeho úniku předcházel zdvižený praporek pomezního.
62'
Hanno Behrens byl zřejmě hráčem, který vypálil zpoza šestnáctky, jeho prudká střela ale byla zablokována.
61'
Fanoušci Kaiserslauternu pískali úplně zbytečně, protože míč byl přisouzen jim a hostující fotbalista rozhodně nesimuloval. Hra nyní opět pokračuje dále.
60'
Jeden z fotbalistů Norimberku zůstal ležet na levé straně hřiště poté, co schytal tvrdý úder do hlavy.
59'
Norimberk na levém křídle prudce vypálil zpoza šestnáctky a jeho střela zamířila těsně nad bránu.
58'
Norimberk odpověděl přízemním centrem z pravého křídla, který domácí na hranici šestnáctky odvrátili.
56'
Domácí fotbalisté na levé straně hřiště rozehráli rohový kop a na vzdálenější pravou tyč brány posílali velmi nebezpečný centr, který sice propadl, žádný z hráčů Kaiserslauternu se ale vzápětí do zakončení nedostal.
54'
Kaiserslautern na pravém křídle rozehrál standardní situaci, po kterém mu byl odpískán útočný faul.
50'
Ze druhého poločasu uběhlo pět minut a marně čekáme na šanci, která by jeden z týmů přiblížila k výhře. Oba brankáři jjsou po přestávce bez práce.
47'
Fotbalisté hostujícího celku měli více příležitostí, jenže Kaiserslautern dvakrát podržel fantastický Lennart Grill.
46'
Norimberk právě obstaral výkop druhého poločasu, do kterého oba týmy vstupují za nerozhodného skóre.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
Timmy Thiele vybojoval v úvodu zápasu penaltu a sám ji vzápětí proměnil, na jeho branku ovšem po čtvrthodině hry odpověděl Lukas Jäger, a tak oba týmy budou vstupovat do druhého poločasu za nerozhodného skóre. Kaiserslautern 1 Norimberk 1.
45+3'
45+2'
Kaiserslauternu se nyní na levém křídle nepodařilo vybojovat rohový kop a následoval odkop od brány.
45+1'
Norimberk měl výhodu standardní situace, jenže následný centr skončil v rukavicích Lennarta Grilla.
45'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 3 minuty.
42'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát necelých pět minut a stav v Kaiserslauternu je vyrovnaný 1:1.
40'
Timmy Thiele je dnes hodně aktivní a nyní si nabíhal na dlouhý kolmý pas, jenže se nacházel v ofsajdu.
38'
Lukas Muhl krásně vystřelil zpoza šestnáctky a jeho přízemní pokus mířil přesně k levé tyči brány, Lennart Grill ho ale skvělým zákrokem vytáhl na rohový kop! Další příležitost hostí!
37'
Domácí se dostali ke střele na hranici šestnáctky a dobře mířili pod břevno, zároveň ale rukou brankáře. Patric Klandt si nyní připsal velice snadný zákrok.
35'
Sebastian Kerk byl v blízkosti šestnáctky dohrán a jeho střela v tísni o pořádný kus minula pravou tyč brány.
32'
Kaiserslautern rozjížděl nebezpečnou kombinační akci, jenže v blízkosti vápna fauloval Christian Kuhlwetter.
31'
Lennart Grill nedokázal udržet přízemní střelu z pravé strany šestnáctky a míč mířil pomalu za jeho záda, na brankové čáře ho ale odkopl jeden ze spoluhráčů! Norimberk málem otočil skóre!
28'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk: ze hřiště odchází Oliver Sorg, přichází Tim Handwerker.
27'
Oliver Sorg byl zezadu nepříjemně udeřen loktem do zad a zůstal ležet na hrací ploše. Je nutné ošetření.
24'
Na opačné straně se stejná situace opakovala v podání Norimberku, který nyní fauloval v blízkosti šestnáctky.
23'
Fotbalisté Kaiserslauternu se vrhli směrem vpřed a jejich útočnou akci zastavil útočný faul. Přerušení.
20'
Michael Frey se dostal na hranici šestnáctky ke střele a jeho pokus vzápětí skončil v Grillově náručí. Skóre 1:1.
19'
Norimberk mohl krátce po vyrovnávacím gólu na 1:1 inkasovat, Patric Klandt ale vytáhl fantastický zákrok.
18'
Timmy Thiele se řítil z levé strany sám na bránu, vybíhajícího brankáře hostí ovšem neprostřelil!
15'
LUKAS JÄGER se dostal uprostřed šestnáctky k odraženému míči po standardní situaci hostí a nekompromisně ho napálil do levého horního rohu brány! Norimberk vyrovnal skóre na 1:1.
11'
Fotbalisté Kaiserslauternu rychle otočili hru, jenže jeho útočnou akci zastavil zdvižený praporek pomezního.
10'
Norimberk mohl rychle vyrovnat, jenže jeho prudkou přízemní střelu z hranice šestnáctky brankář vyrazil.
8'
Sám faulovaný TIMMY THIELE se postavil k pokutovému kopu a přízemní střelou zamířil k levé tyči! Kaiserslauter vede hodně rychle 1:0!
7'
Timmy Thiele přepadl přes jednoho z hráčů Norimberku a domácí budou kopat penaltu!
6'
Fotbalisté Norimberku opět spěchali směrem vpřed, ve středu útočné poloviny ale poté zbytečně faulovali.
3'
Iuri Medeiros se prosadil na levém křídle a zpoza vápna napřáhl ke střele, která minula levý horní roh brány.
2'
Fotbalisté Kaiserslauternu vstoupili do dnešního zápasu aktivně a na pravém křídle vybojovali v rychlém sledu dvě autová vhazování, Norimberk je ale poté vytlačil.
1'

1.FC Kaiserslautern: Grill – Schad, Gottwalt, Kraus, Hainault, Hercher – Pick, Fechner, Sickinger – Thiele, Kühlwetter.
Náhradníci: Weyand – Bjarnason, Matuwila, Skarlatidis, Zuck, Sternberg, Röser, Hemlein, Starke.

1. FC Norimberk: Klandt – Sorg, Mühl, Sørensen, Valentini – Jäger – Kerk, Behrens, Geis, Iuri Medeiros – M. Frey.
Náhradníci: Lukse – Handwerker, Lohkemper, Dovedan, Ishak, Erras, Čerin, Petrák, Hack.

Rozhodčí: Guido Winkmann. Asistenti: Christian Bandurski, Arno Blos. Čtvrtý rozhodčí: Tobias Fritsch.
FC Kaiserslautern hraje třetí nejvyšší německou soutěž a ve středu večer ho čeká velice náročný zápas, když ve druhém kole poháru vyzve Norimberk. Domácí v lize prohráli dvakrát v řadě a do utkání nebudou vstupovat zrovna ideálně naladěni. Norimberk hraje 2. Bundesligu a tři zápasy v řadě nevyhrál, což by velice rád změnil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.