Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Saarbrücken : Düsseldorf - 3. března 2020   18:30

Saarbrücken
Saarbrücken
31' Jänicke
1:1
(1:0)

7:6 (PEN)

Düsseldorf
Düsseldorf
90' Jörgensen
Saarbrücken
Batz – Barylla, Schorch, Uaferro (19. Froese), Müller – Mendler (78. Jacob), Zeitz, Perdedaj (109. Andrist), Jänicke – Zellner, Jurcher (80. Golley).
Aytekin – Dietz, Beitinger
Hermann-Neuberger-Stadion, Völklingen
Düsseldorf
Kastenmeier – Ayhan, Jörgensen, Suttner – Zimmer (78. Zimmermann), Stöger, Bodzek (46. Karaman), Morales, Thommy (73. Skrzybski) – Hennings, Ofori (105. Ampomah).

Z tohoto dramatického duelu je to vše, děkujeme za pozornost.
Žluté karty: 2 – 5.
Pohárová pohádka klubu ze čtvrté nejvyšší soutěže nekončí! Saarbrücken se Jänickeho zásluhou dostal po půlhodině hry do vedení, které si díky skvělým zákrokům brankáře Batze držel až do devadesáté minuty. Hosty s přispěním asistence brankáře Kastenmeiera zachránil zkušený stoper Jörgensen, jenž dostal zápas do prodloužení. V tom gól nepadl, a tak se muselo rozhodnout až v penaltách. Domácí tým několikrát odvracel vyřazení, Batz ho svými zákroky udržel ve hře a v desáté sérii zastavil i poslední penaltu z kopačky již zmíněného Jörgensena, čímž rozhodl o senzačním postupu outsidera.
Jako poslední hráč z pole kopal Mathias Jörgensen. Batz se však natáhl k levé tyči a stal se hrdinou nejen tohoto zápasu, ale i celého ročníku Německého poháru!
Mario Müller také skóruje! Pokoud Batz příště nechytí, tak sám půjde kopat!
Alfredo Morales si Batze naprosto vychutnal, počkal si na jeho pohyb a pomalou střelou poslal míč do odkryté branky.
Tobias Jänicke svůj úkol zvládl s jistotou! Fortuna opět musí dát, aby mohla nadále pomýšlet na postup.
Nana Ampomah si vzal naprosto minimální rozběh, ale z kroku i tak vyrovnal penaltový rozstřel na 5:5.
Osmou sérii zdárně započal Anthony Barylla. Kastenmeier na dobře umístěnou dělovku o pár decimetrů nedosáhl.
Markus Suttner s přehledem zavěsil. Ještě chvíli a kopat půjdou i gólmani!
Kianz Froese se už nemýlil! Tým ze čtvrté ligy v případě neúspěchu Fortuny postoupí do semifinále!
Neskutečné! Matthias Zimmermann rovněž selhal, protože Batz správně skočil k pravé tyči!
To jsou věci! Stephan Andrist mohl zajistit pro domácí tým mečbol, jenže branku trestuhodně přestřelil!
Drama pokračuje! Kevin Stöger pálil doprava, ale Batz míč se štěstím vyrazil do tyče!
Stoper Christopher Schorch musel dát a tak i učinil. Saarbrücken nyní musí spoléhat na Batze!
Steven Skrzybski jednoznačně dává do odkryté části branky. Düsseldorf už má postup na dosah.
Timm Golley také nedává! Kastenmeier vyrazil kvalitní projektil skokem k levé tyči.
Domácí jsou zpět ve hře! Kenan Karaman střílel doprostřed a trefil jen nohy gólmana Batze!
Kastenmeier tentokrát zůstal uprostřed, zatímco Manuel Zeitz vystřelil ze svého pohledu k pravé tyči.
Rouwen Hennings napravil své selhání ze druhého poločasu, Batz opět tipl špatnou stranu.
Sebastian Jacob vsadil na razanci a tvrdou bombou na střed branky překonal Kastenmeiera, který skákal k pravé tyči.
Kaan Ayhan poslal Batze na druhou stranu a zajistil Fortuně vedení hned v první sérii.
Jako první dostal v penaltovém rozstřelu důvěru Steven Zellner, který dnes hrál na hrotu i na stoperu. Svůj kop ale pokazil a Kastenmeier ho poměrně snadno vychytal.
Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Stephan Andrist si pomohl jednoznačným útočným faulem na Jörgensena. O postupujícím s největší pravděpodobností rozhodnou až penalty!
119'
Jenom to zahučelo! Míč si postavil Timm Golley a z osmnácti metrů jen o malý kousek netrefil ze svého pohledu pravou tyč.
118'
Kevin Stöger hasil doutnající požár nějaké dva metry před pokutovým územím, kde zezadu doslova stáhl k zemi Jänickeho. Následuje další žlutá karta a hlavně nebezpečný trestňák!
117'
Christopher Schorch nákop ze standardní situaci ve hřišti nezachytil a teď musí rychle upalovat zpět, neboť hosté neztrácí čas s rozehrávkou.
116'
Alfredo Morales se rozhodl zastavit Jänickeho za každou cenu ještě v klidném středu hřiště. Bez žluté karty se to opět neobešlo.
115'
Nana Ampomah byl poměrně snadno odzbrojen. Saarbrücken odpověděl jen vysvobozujícím nákopem a zůstane pod tlakem.
114'
Sudímu Aytenikovi se nepozdávaly slovní poznámky od Timma Golleyho, kterému za ně ukázal žlutou kartu.
113'
Hosté se v hojném počtu nastěhovali k vápnu soupeře. Ke střele se odhodlal Karaman, jenže Batze donutil předvést jen zcela rutinní zákrok.
111'
Tobias Jänicke z posledních sil vytěžil pro Saarbrücken rohový kop. Golley dával míč k malému vápnu, kde se hosté ubránili. Náznak protiútoku zazdil nepřesným pasem Stöger.
110'
Znovu v akci čerstvý Ampomah, který zavíral centr z pravého křídla na úrovní vzdálenější tyče, nicméně vyrobil jen propagační hlavičku.
109'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Fanol Perdedaj, přichází Stephan Andrist.
109'
Ampomah neuspěl na levém křídle v souboji jeden na jednoho. Nepovedlo se mu získat ani roh a to znamená Batzovu rozehrávku.
108'
Po změně stran je to zatím hodně klidné. Fortuna kontroluje balón, ale zatím se s ním pohybuje spíše na vlastní polovině.
107'
V první části prodloužení byli trochu překvapivě aktivnější hráči Saarbrückenu, které inkasovaný gól z devadesáté minuty příliš neovlivnil. Boj o semifinále tak je stále naprosto otevřený.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105+1'
Timm Golley uzavřel první polovinu prodloužení střelou z přímého kopu. Ta prošla přes dvoučlennou zeď, ale Kastenmeier ji přesto v pohodě zastavil.
105'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Kelvin Ofori, přichází Nana Ampomah.
105'
Perdedaj znovu na zemi. Tentokrát už to bylo kvůli faulu, za který Mathias Jörgensen dokonce vyfasoval žlutou kartu.
104'
Fanol Perdedaj tvrdě narazil v indiviudální akci. Protiakci Fortuny vedl Stöger, jenže přihrávku na Henningse nezkompletoval.
103'
Fortuna se po menší odmlce ukázala i na útočné třetině hřiště. Hned trojice hráčů však nic nevymyslela na pravém křídle a vše se vrátilo o několik desítek metrů vzad.
102'
Golley zkusil překvapit Kastenmeiera centrem krouceným za přední tyč. Právě od té se však míč odrazil a skončil v zámezí.
101'
Timm Golley tentokrát kroutil centr směrem od branky. U té zaúřadoval Markus Suttner, nicméně z toho všeho vyplnul ještě jeden roh.
100'
Jacobův centr z pravého kraje hřiště byl prvním obráncem sražen do autu, takže se bude konat další rohový kop.
99'
Golleyho centr z rohového kopu už nic nebezpečného nepřinesl. Po faulu naopak budou moci zaútočit hosté z Düsseldorfu.
98'
Hned vzápětí další možnost! Kianz Froese střílel z ostrého úhlu a nechybělo mu příliš, aby procedil míč přes Kastenmeiera, jenž dobře pohlídal bližší tyč.
97'
Ojedinělá šance pro mužstvo z Regionální ligy! Sebastian Jacob po centru z pravé strany jen těsně minul Kastenmeierovu bránu.
96'
Oforimu nesedla střela mířená do vzdálenějšího horního rohu. Míč proletěl do autu a Batz bude v klidu rozehrávat.
95'
Matthias Zimmermann kvalitně odcentroval z pravého křídla, ovšem Hennings bez výskoku hlavičkoval přímo do Batzovy náruče.
94'
Sebastian Jacob si došel pro faul, kterým se provinil Ayhan. Domácí pak zaútočili po pravé straně, ale Kastenmeier prudký centr k Jacobovi nepustil.
93'
Zimmermann získal alespoň roh, po kterém si Stöger svůj centr zopakoval, ale Ofori se ve změti těl k pořádnému zakončení nedostal.
92'
Düsseldorf chyboval v rozehrávce, načež udělal menší minelu také Kastenmeier. Trest v podobě gólové dorážky se však nekonal.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Bundesligové mužstvo si počínalo hodně rozvážně. Až po zdlouhavé kombinaci ve středu hřiště přišla střela Hennigse, nicméně Batz zasahovat nemusel.
90+2'
Barylla zahrál před Zimmermannem na jistotu do autu. Düsseldorf bude pokračovat v obléhání šestnáctky a rozhodně ještě není bez šance na rozhodnutí v základní hrací době.
90+1'
Nad rámec druhé půle jsou přidány čtyři minuty. Pokud gól nepadne, půjde se do půlhodinového prodloužení.
90'
Düsseldorf právě vstřelil branku!
V devadesáté minutě je přece jenom vyrovnáno! Před dalším hostujícím rohem vyrazil do vápna i gólman Kastenmeier, který po centru zleva vyhrál klíčový souboj a MATHIAS JÖRGENSEN pak hlavou precizně uklidil míč do horního rohu Batzovy brány.
89'
Narázečka mezi Jacobem a Müllerem nevyšla. Hosté logicky nečekají a po svém autu se dlouhým balónem stěhují k Batzovi.
88'
Steven Skrzybski v souboji dvou střídajících fotbalistů nedovoleně povalil Golleyho a domácí si tak mohou konečně trochu oddechnout.
87'
Timm Golley nedostihl přihrávku k pravé postranní čáře a poslušně se zase vrací do obranného bloku. Saarbrücken by potřeboval trávit mnohem více času na polovině soupeře.
86'
Rouwen Hennings si věřil na střelu z dálky. Branku však hodně minul a balón skončil až na travnatém plácku vedle kotle hostujících fanoušků.
85'
Domácí už jenom odkopávají balóny k půlící čáře. V posledních minutách to pro ně bude ještě obrovská dřina.
84'
Sárský celek hrající čtvrtou ligu ubránil i následný rohový kop. Fortuna zakládá novou útočnou akci ze své vlastní poloviny.
83'
Tak to je neuvěřitelné! Daniel Batz píše opravdu skvělý příběh. Rouwen Hennings kopal penaltu ze svého pohledu do levé strany, domácí gólman tento úmysl přečetl a s přispěním brankové konstrukce uchránil Saarbrücken od inkasovaného gólu!
82'
Fortunu může zachránit pokutový kop! Po Henningsově nahrávce do šestnáctky byl Zeitzem faulován Karaman!
81'
Rouwen Hennings měl na noze vyrovnání, jenomže Batzův zákrok mu gólovou radost nedopřál. Hostům tak zbývá posledních deset minut.
80'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Gillian Jurcher, přichází Timm Golley.
78'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Jean Zimmer, přichází Matthias Zimmermann.
78'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Markus Mendler, přichází Sebastian Jacob.
77'
Zimmerův centr z pravé strany učebnicově přistál na hlavě Henningse, jenže i jeho zakončení prosvištělo nad břevnem Batzovy brány.
76'
O exekuci standardní situace se postaral Kevin Stöger, jenž to zkusil přímo na bránu, jenže ji levačkou vysoko přestřelil.
75'
Dalším žlutě napomenutým hráčem je Tobias Jänicke, který špatně načasoval skluz na pěkně pronikajícího Oforiho.
73'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Erik Thommy, přichází Steven Skrzybski.
72'
Saarbrücken se opět ubránil a málem se dostal do nebezpečného protiútoku. Rozhozené obraně Fortuny pomohl Thommyho žlutý skluz na Jänickeho.
71'
Teď už to roh bude. Zimmerův centr likvidoval Zellner, který začínal zápas na hrotu, ale po zranění Uaferra se už přemístil na stopera.
70'
Düsseldorf měl k dispozici už hromadu rohových kopů. Další z nich se konat nebude, Batz zachytil Zellnerem sražený míč ještě před koncovou čarou.
69'
Zellner odvrátil centr z levého křídla na roh. Domácí začínají být pod obrovským tlakem, zřejmě už jim také dochází síly.
68'
Daniel Batz vyboxoval vysoký centr na Oforiho, jenž zařadil zpátečku a Zimmer se dostal s míčem až ke středovému kruhu.
67'
Mendler neoddiskutovatelně zablokoval centr z rohového kopu rukou. Naštěstí pro sárský klub se tak stalo ještě před vápnem, takže následuje „jen“ standardní situace.
66'
Domácí fotbalisté nevídaným způsobem zahustili prostor u hranice malého vápna. Düsseldorf kvůli tomu neměl šanci procpat balón skrz.
65'
Steven Zellner nepustil na hrot průnikovou přihrávku od Oforiho. Útočné snažení Fortuny tím ale zcela neskončila.
64'
Markus Mendler se dostal do úniku, i když to bylo způsobeno jen a pouze odmávaným ofsajdem.
63'
Mladíček Kelvin Ofori je rozhodně nejlepším hráčem Fortuny. Další jeho střela ze střední vzdálenosti však k Batzovi neprošla.
62'
Jörgensen neuhlídal Gilliana Jurchera, který přes něj v další přímočaré akci dokázal vystřelit, ale Kastenmeier skokem k levé tyči situaci zachránil.
61'
Kelvin Ofori se u hranice velkého vápna obtočil kolem balónu, ale z neúplně stabilní pozice pak vypálil jen vysoko nad branku.
60'
Držení míče: 47 % – 53 %.
59'
Z tohoto mráčku ale rozhodně nezaprší. Stögerova střela z dvaceti metrů byla tak slabá, že málem ani nedoletěla k brankáři Batzovi.
58'
Tobias Jänicke si pomohl útočným faulem v pokutovém území. Fortuna bleskově rozehrála a snaží se využít méně zformované obrany.
56'
Froesemu se naprosto otevřela levá strana, jenomže nepřesnou přihrávkou na hrot slibně vypadající brejk prohospodařil.
55'
Jurcher už mohl na pravé straně zaútočit, jenže Morales ho po dobrém návratu hraničním zákrokem odzbrojil. Domácí útočník se dlouho nezvedal, nicméně Fortuna na to nijak nezareagovala.
54'
Markusi Mendlerovi nebylo nic platné vydařené zpracování u pravé postranní čáry. Podle signalizace sudích vybíhal za dlouhým pasem z ofsajdu.
53'
Thommyho přízemní centr propadl ke Karamanovi, který ještě přistrčil míč k Oforimu. Ten střílel ze svého pohledu k pravé tyči, ovšem Batz ho několikátým skvělým zákrokem vychytal!
52'
Daniel Batz měl naprostý klid na rozehrávku, ale i tak poslal dlouhý nákop až k jeho brankářskému protějšku Kastenmeierovi.
51'
V úvodu druhé půle bezesporu působí lepším dojmem Saarbrücken, jenž se minutu po minutě postupně blíží obrovské senzaci.
49'
Müller vhazoval a pak se sám dostal k míči ve vápně, kde získal roh. Následná hlavička Zeitze letěla naštěstí pro hosty přímo na Kastenmeiera.
48'
Hodně špatné přenesení hry na Ayhana vystihl Jänicke. Domácí útok doplnil Müller, jehož centr byl odkopnut na autové vhazování.
47'
Zimmerův centr se k Henningsovi nedostal. Další útočná vlna Fortuny na sebe přesto nenechala dlouho čekat.
46'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Adam Bodzek, přichází Kenan Karaman.
46'
Fotbalisty Saarbrückenu vyprovází ze hřiště zasloužený potlesk! Účastník čtvrté ligy byl podle očekávání pod tlakem, několik šancí Fortuny ale přežil bez úhony a sám hrozil z rychlých protiútoků. Z jednoho takového se Saarbrücken dokonce dostal do vedení, když střídající Froese připravil gólovou střelu pro dosavadního hrdinu Tobiase Jänickeho.
45+2'
45+2'
Kolem Oforiho se seběhla hned pětice protihráčů. Ke střele se vcelku logicky nedostal a pak navíc za žlutou kartu dohrál odkopávajícího Zellnera.
45+1'
Hned po darovaném autu si domácí vybojovali i rohový kop, nicméně centr zleva skončil jen na hlavě Mathiase Jörgensena.
45'
Nastavují se 2 minuty.
44'
Zadní řady Fortuny rozhodně nepůsobí nejjistějším dojmem. Ayhan se trochu zalekl nastalé situace a odpálil míč mezi diváky.
43'
Defenziva Saarbrückenu obětavě zablokovala střely Henningse i Stögera. Druhá dorážka z nohy Oforiho už prošla, ale zároveň letěla hodně mimo.
42'
Fanol Perdedaj se chvíli předtím nepříjemně srazil s vlastním spoluhráčem. O nic vážného se ale nejednalo a Saarbrücken může pokračovat v jedenácti.
41'
Jurcher spěchal za balónem do křídelního prostoru, ale nakonec svou snahu vypustil, neboť mu byl odmáván ofsajd.
40'
Erik Thommy si na necelých dvaceti metrech od branky navedl míč na pravačku, ovšem Batz si i s jeho ranou bezpečně poradil.
39'
Na nedostatek šancí si teď stěžovat rozhodně nemůžeme. Z rohového kopu vzešla hlavička Mathiasa Jörgensena, jež proletěla vedle Batzovy pravé tyče.
38'
Kelvin Ofori napřáhl levačkou zpoza velkého vápna, ale míč neumístil natolik k tyči, aby na něj Batz nemohl dosáhnout. Pokračovat se bude rohovým kopem.
37'
Jänicke zastavil Moralesův přízemní pas směřující k hranici vápna. Další rychlá přechodová fáze domácího mužstva tentokrát nevyšla.
36'
Jurcher si při neúspěšném zakončení trochu natloukl a vynutil si ošetření. Druhá vynucená změna Saarbrückenu z toho ale nebude.
35'
Další velké trable pro Fortunu! Kastenmeier vyběhl mimo vápno a odkopl míč pouze k Jänickemu. Ten ho ihned čepoval do vápna, ovšem hostující gólman se proti střele Gilliana Jurchera stihl na poslední chvíli vrátit!
33'
Düsseldorf krátce po rozehrávce vybojoval roh, ze kterého nic nevytěžil. Mezitím na hrací ploše leží domácí útočník Jurcher.
31'
Saarbrücken právě vstřelil branku!
Tým ze čtvrté ligy se po půlhodině hry dostává do senzačního vedení! Po Thommyho zablokované střele následoval rychlý brejk, jenž obstaral Kianz Froese. Tomu běžel po levici zcela nepokrytý TOBIAS JÄNICKE a levý záložník Saarbrückenu sám před Kastenmeierem nezaváhal.
30'
Držení míče: 46 % – 54 %.
29'
Přímočará akce domácího týmu skončila u Gilliana Jurchera. Toho na levém okraji pokutového území Jörgensen jasně tahal za dres, ale o faul se přesto údajně nejednalo.
28'
Ofori v pokutovém území dost překážel Thommymu, který si už šteloval míč na střelu. K té na konec nedošlo a Batz může vykopávat.
27'
Barylla prodloužil vysoký pas až do náruče Batze. Příliš dlouho Fortuna bez balónu každopádně nebyla.
26'
Zimmerův tečovaný centr přinesl Düsseldorfu výhodu rohového kopu. Ten zrealizoval Thommy a Moralesovu nebezpečnou hlavičku zastavil Müller až na brankové čáře!
25'
Domácí až nezdravě často přichází o balóny na obranné polovině. Logicky z toho plyne výrazná územní převaha účastníka Bundesligy.
24'
Kianz Froese při napadání zezadu postrčil zkušeného stopera Jörgensena, který má bohaté zkušenosti i ze zápasů Premier League.
23'
Hned po vhazování Müllera vysvobodil domácí hráče odpískaný faul. Na programu bude rozehrávka Daniela Batze.
22'
Ofori je v úvodu zápasu hodně aktivní. Teď chtěl napravit svou ztrátu u postranní čáry, ale balón šel do zámezí právě od něj.
20'
Thommyho centr z levého kraje propadl jen do Batzovy náruče. Saarbrücken pak znovu nevsadil na dlouhý nákop a kombinačně se nepřiblížil k půlící čáře.
19'
Froese se ihned zapojil do hry, nicméně jeho pád na ose hřiště nebyl v očích rozhodčích způsoben žádným faulem.
18'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Bone Uaferro, přichází Kianz Froese.
17'
Markus Suttner adresoval nákop z hloubi pole až k Batzovi. Domácí zkusili rozehrát kombinačně, ale balón ztratili ještě na vlastní polovině.
16'
Bone Uaferro za doprovodu realizačního týmu pomalu odchází a prestižní zápas o semifinále Německého poháru pro něj zjevně skončí už po čtvrthodině.
15'
Hra je přerušena, protože na hrací ploše zůstává sedět jeden z domácích fotbalistů. Zřejmě se bude jednat o nějaký vážnější problém.
14'
Perdedaj byl čistě zastaven v odvážném průniku. Hosté rychle otočili hru, Ofori ale vše zpomalil a Fortuna se sama vrátila k půlící čáře.
13'
Manuel Zeitz fauloval ve středu pole Oforiho a zatím si vysloužil jen slovní napomenutí od ostříleného rozhodčího Aytekina.
12'
Domácí aktivně napadali a málem z toho byla chyba Bodzeka, jenž málem nezvládl malou domů na Floriana Kastenmeiera.
11'
Jean Zimmer se po rozehrávce z levé strany dostal ke střele z dálky. Ta mu sedla opravdu náramně, ale Batz ho skokem k levé tyči vychytal.
10'
Fortuna pokračovala rohovým kopem, jenž se bude opakovat. Thommyho centr z pravého křídla byl totiž tečován.
9'
První vážnější práce pro Batze! Rouwen Hennings převzal pas od Oforiho a po otočce vypálil právě do domácího gólmana.
8'
Christopher Schorch po dalším centru Mendlera zakončil ve skluzu nepřesně, nicméně tomu předcházel výrazný ofsajd.
7'
Mendlerův nákop Ofori ztečoval horní končetinou. Standardka se bude opakovat o pár metrů blíže brance.
6'
Jeden z hostů si pomohl faulem a je z toho standardní situace, kterou zřejmě rozehraje Markus Mendler.
5'
Daniel Batz překazil výměnu mezi Thommym a Oforim. U balónu byl o chloupek dříve než prvně jmenovaný křídelník.
4'
Moralesův přízemní pas do šestnáctky Hennings nezpracoval a míč se během pár vteřin ocitl až na noze Kastenmeiera.
3'
Kelvin Ofori se chopil balónu a po pravém křídle se dostal až do vápna, kde byl odzbrojen dosti riskantním obranným zákrokem.
2'
O úvodní výkop se postarali domácí, kteří nastupují v modrých, zatímco hosté v převážně bílých dresech.
1'
Obě základní jedenáctky nastupují na stadion ve Völklingenu. Bezmála sedmatisícová kapacita je na první pohled využita do posledního místečka.

1. FC Saarbrücken: Batz – Barylla, Schorch, Uaferro, Müller – Mendler, Zeitz, Perdedaj, Jänicke – Zellner, Jurcher.
Náhradníci: Castellucci – Breitenbach, Andrist, Vunguidica, Golley, Miotke, Froese, Jacob, Eisele.

Fortuna Düsseldorf: Kastenmeier – Ayhan, Jörgensen, Suttner – Zimmer, Stöger, Bodzek, Morales, Thommy – Hennings, Ofori.
Náhradníci: Rensing – Hoffmann, Fink, V. Beriša, Karaman, Skrzybski, Gießelmann, Zimmermann, Ampomah.

Rozhodčí: Aytekin – Dietz, Beitinger.
Fortuna Düsseldorf

Vzhledem k tomu, že se utkává účastník čtvrté a první nejvyšší soutěže, není pochyb o tom, že papírovým favoritem na postup mezi čtyři nejlepší týmy je právě hostující Fortuna. Svěřencům Uweho Röslera hraje do karet i velmi slušná forma. Za celý únor prohráli jediný zápas proti Mönchengladbachu, načež porazili Freiburg a v divokém duelu uhráli alespoň bod za remízu 3:3 s Herthou Berlín. Šestnáctý tým bundesligové tabulky si rovněž nemůže stěžovat na nepřízeň losu. V cestě do čtvrtfinále DFB-Pokal narazil jen na týmy z nižších lig, postupně přešel přes Villingen, Aue a v osmifinále přestřílel v poměru 5:2 i Kaiserslautern.
1. FC Saarbrücken

Sárský klub má za sebou poměrně úspěšnou minulost. Pravidelně se nacházel v první či druhé nejvyšší soutěži a v dokonce se i zúčastnil premiérového ročníku Poháru mistrů evropských zemí v sezóně 1955/56. Současnost už tak růžová není, Saarbrücken v roce 2014 sestoupil až do čtvrté ligy a zřejmě až na šestý pokus dokáže postoupit zase o level výše. V Regionální lize je na první příčce s náskokem šesti bodů na Elvesberg. V poháru tento klub způsobil mnohem větší poprask. Přes Regensburg a bundesligový Kolín se překvapivě probojoval do osmifinále, kde mu přál los a díky zvládnutému penaltovému rozstřelu za sebou nechal také druholigové Karlsruhe.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu čtvrtfinále Německého poháru. Od osmnácti hodin a třiceti minut se můžeme těšit na utkání mezi týmy 1. FC Saarbrücken a Fortuna Düsseldorf!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.