Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Saarbrücken : Köln - 29. října 2019   18:30

Saarbrücken
Saarbrücken
54' Schorch  • 58' Jurcher  • 90' Janicke
3:2
(0:0)
Köln
Köln
71' Hector   • 86' Terodde
Saarbrücken
Castellucci – Breitenbach, Eisele, Golley, Herr, Mendler, Miotke, Muller
Petersen M.
Köln

Máme za sebou vynikající pohárový zápas mezi Saarbrückenem a Kolínem nad Rýnem. V první půli se oba týmy ještě rozehrávaly. V té druhé však předvedly parádní podívanou!

Domácí nejprve vedli slepenými góly 2:0. Hosté začali hrát a asi po zásluze se jim i podařilo srovnat skóre duelu. V poslední minutě však dostal prostor Tobias Janicke a střelou k tyči poslal domácí outsidery do dalšího kola!
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 14:11.
90+3'
90+3'
Za zakopnutý míč vidí žlutou kartu domácí Vunguidica.
90+2'
Batz se opět vyznamenal proti prudké střele z dálky!
90+2'
Po strkanici vidí žlutou kartu hostující Cordoba.
90+1'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Miotke, přichází Jacob.
90'
Saarbrücken právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné! Domácí si v posledních minutách pouze bránili. Přesto se dostali do rychlého brejku, Froese posunul míč do strany, kde nabíhal TOBIAS JANICKE, který střelou k tyči posílá domácí do vedení!
88'
Hosté se ještě ženou za vítěznou brankou, ale brankář Batz je pozorný.
86'
Köln právě vstřelil branku!
A hostům se aktivita vyplácí! Cordoba poslal mezi stopery perfektní přihrávku, na kterou si naběhl SIMON TERODDE a střelou k tyči srovnává skóre duelu!
84'
Cordoba si opět naskočil na centr svého spoluhráče a opět jej poslal vedle branky.
83'
Draxler šel ostře do souboje v pokutovém území a nebyl daleko ke střele na branku. Místo toho však trefuje pouze nohu jednoho z obránců a je logicky pískán faul.
82'
Skhiri si zpracoval míč na hranici pokutového území a z voleje jej poslal těsně nad branku.
81'
Domácí se již spoléhají na obranu a nechávají hosty tvořit na jejich polovině hřiště.
80'
Cordoba si naskočil na centr z pravé stran a hlavou posílá míč těsně vedle!
78'
Jenomže přímý kop se jim opět nepovedl, stejně tak jako domácím následný protiútok.
76'
Hosté útočí po pravé straně a Vunguidica se provinil faulem v nebezpečném území.
75'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Jurcher, přichází Eisele.
75'
Střídání v týmu 1. FC Saarbrücken: ze hřiště odchází Perdedaj, přichází Muller.
74'
Cordoba je v útočném souboji pozdě a je mu odpískán faul.
72'
Domácí brankář Batz nechtěl po brance vydat míč a vidí žlutou kartu.
72'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Schmitz, přichází Terrode.
71'
Hosté střílejí kontaktní branku! Jejich kapitán JONAS HECTOR si dobře zpracoval přihrávku v pokutovém území a posílá míč přímo k tyči!
69'
Batz je opět pozorný a včas vyběhl z branky proti letícímu míči.
68'
Hector centruje pouze do rukavic pozorného Batze.
66'
Domácí zahrávají standartní situaci, avšak tento míč je na Schorcha velmi dlouhý .
64'
Domácí se opět tlačí do brejků, jenomže trefují pouze posledního obránce v bílém.
63'
Domácí tentokrát faulují zhruba dvacet metrů od branky, ale hosté trefují pouze zeď a následný centr letí jen do autu.
61'
Hosté ji však rozehráli na krátko a to bylo z jejich snahy vše.
60'
Žlutou kartu dostává Draxler (1. FC Kolín nad Rýnem).
60'
Hosté po dvou inkasovaných brankách konečně začínají hrát a domácí se budou muset bránit standartní situaci.
58'
Hosté vůbec nezvládli tuto standartní situaci, do brejku se jim dostal GILLIAN JURCHER, který v koncovce udělal Hornovi kličku a zasunul míč do prázdné branky!
56'
Hosté získali rohový kop, ale ani nezakončili.
55'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Risse, přichází Schindler.
54'
Na centr Perdedaje z přímého kopu si naskočil CHRISTOPHER SCHORCH a hlavou posílá domácí tým do vedení! Asistence: Fanol Perdedaj
49'
A domácím se dokonce podařilo i skórovat, ale branka kvůli ofsajdu platit nebude.
47'
Horn musel proti střele z pokutového území předvést skvělý zákrok, domácí se však dostali k dorážce a že dvou kroků přestřelili prázdnou branku!
46'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Modeste, přichází Schaub.
46'
45+1'
45'
Jurcher se hezky uvolnil na středu hřiště ale svůj pokus poslal mimo tři tyče.
43'
Mere se po souboji s protihráčem nezvedá ze země a chvíli bude muset být ošetřován.
42'
Hosté se však dokázali ubránit alespoň na chvíli, protože domácí hned útočí. Snahu zakončuje svým slabým pokusem Jacob.
41'
Risse poslal k zemi Perdedaje a domácí budou zahrávat standartní situaci.
39'
Modeste si opět hlavou našel centrovaný míč z pravé strany, jenomže míč letí nad branku.
38'
Hráči v modrých dresech jsou dnes aktivní a tntokrát zkoušel z dálky štěstí Jurcher, i Horn je však připraven.
37'
Po standartní situaci hlavičkuje Modeste pouze do rukavice Batze.
35'
Perdedaj byl svým skluzem u míče pozdě, trefuje jen soupeře a je dalším hráčem oceněným žlutou kartou.
34'
Hosté se dostali do další střely ze střední vzdálenosti, Batz však bez potíží chytá.
33'
Hosté rozehráli rohový kop na hráče, který stál na dvaceti metrech, jeho volej však letí vedle branky.
32'
A opět Froese v šanci! Tentokrát se ocitl před brankou z levé strany a trefuje boční síť.
31'
Hosté zahrával dva rohové kopy, ani z jednoho však zahrozit nedokázali.
30'
A udeřit mohlo i na druhé straně! Modeste v pokutovém špatně zpracoval míč, který se však odrazil přímo k Drexlerovi. Ten však z velké blízkosti Batze neprostřelil!
28'
Froese je dnes velice aktivní a mohl konečně otevřít skóre! Vyslal tvrdou ránu na zadní tyč a Horn měl co dělat, aby míč vytěsnil na rohový kop!
27'
Hosté se dnes nemohou dostat do většího tlaku a Modeste pouze fauluje, hrát tak mohou domácí.
25'
Janicke na polovině hřiště lehce obešel svého obránce a hosté jej již marně stíhali. Jenomže domácí křídelník se ukvapil a šajtlí vypálil hodně nepřesně.
24'
Další centr hostů z pravé strany je neškodný a chytá jej Batz.
23'
Janicke z pravé strany nebezečně vystřelil, Frosese chtěl do střely strčit nohu, ale nepovedlo se a tak míč chytá Horn.
21'
Hra se nám po úvodním vývoji trochu uklidnila a oba týmy se snaží trochu užít míče na svých kopačkách.
19'
Hosté do pokutového území sice poslali nebezpečný centr, do koncovky už se nedostali.
18'
Katterbach je při odkopu faulován a opět zazněla píšťalka rozhodčího.
16'
Hostující Risse přesprintoval v rychém kontru svého obránce, ale prostřelit brankáře se mu z blízkosti nepovedlo.
15'
Janickemu se nepovedlo zkrotit dlouhý pas na pravé křídlo a míč končí v autu.
14'
Modeste se pokusil ve vzduchu vystřihnout efektní nůžky, nepovedlo se mu však trefit míč.
13'
Zatím vidíme docela svižný fotbal hlavně z domácí strany, zatím však bez většího ohrožení branky.
11'
Na centr Katterbacha z levé strany si počkal se svými rukavicemi Batz.
10'
Frosese se snažil prodrat na pravé straně do pokutového území neúspěšně.
8'
Modeste sice běžel sám na domácího brankáře, ale netrvalo to dlouho, pomezní sudí má nad hlavou zdvižený praporek.
7'
Snad poprvé v utkání delší dobu kombinují i hosté, ale pouze na vlastní polovině.
6'
Faulem se provinil i hostující Hector a sudí mu okamžitě uděluje žlutou kartu.
4'
Vunguidica ostře zajel na polovině hřišřě do Schmitze a je odpískán faul.
3'
Domácí několikrát vhazovali na levé straně hřiště, ale k zakončení se nedostali.
2'
A tentýž hráč se opět žene dopředu, nicméně tentokrát je u míče dříve hostující brankář Horn.
1'
Domácí začínají útočně a hned v první minutě pálí ostře nad Jurcher.
1'

1. FC Saarbrücken: Batz – Barylla, Schorch, Uaferro – Janicke, Zeitz, Froese, Perdedaj – Jacob – Jurcher, Vunguidica
Náhradníci: Castellucci – Breitenbach, Eisele, Golley, Herr, Mendler, Miotke, Muller

1. FC Kolín nad Rýnem: Horn – Schmitz, Bornauw, Mere, Katterbach – Skhiri, Hector – Risse, Drexler, Cordoba – Modeste
Náhradníci: Kessler – Czichos, Ehizibue, Hoger, Jakobs, Koziello, Schaub, Schindler, Terodde

Rozhodčí: Petersen M..
1. FC Saarbrücken

Saarbrücken sice hraje pouze Regionální soutěž, ale v letošní sezoně se veze na vítězné vlně. Z patnácti zápasů totiž nevyhráli pouze dva a se ziskem 40 bodů se suveréně vyhřívají na první příčce tabulky.

V prvním kole poháru domácí přivítali na svém hřišti Regensburg a po pětigólové přestřelce ve druhé půli vyhráli 3:2, když o jejich postupu rozhodl brankou v 93 min. Jurcher.
1. FC Kolín nad Rýnem

Kolín se před letošní sezonou dokázal vrátit do 1. Bundesligy a rád by se v ní udržel na delší dobu, než tomu bylo při posledních účastech. Nicméně tento tým je po devíti kolech se ziskem sedmi bodů na první sestupové příčce.

V prvním kole poháru Kolín hrál na hřišti Wehenu a na postup se pořádně natrápil. Postoupil totiž až po výsledku 4:3 na pokutové kopy.
Hezký den u 2.kola Německého poháru mezi domácím 1. FC Saarbrücken z Regionální Ligy a mezi 1.FC Kolín nad Rýnem. Favoritem bude pochopitelně Bundesligový tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.