Je tu konec odvetného utkání osmifinále španělského poháru Copa del Rey mezi domácím Realem Madrid a hostujícím Atléticem Madrid. Domácí fotbalisté nedokázali smazat dvoubrankové manko a vzhledem k průběhu odvety musí být rádi alespoň za remízu 2:2. Nic to ale nemění na tom, že do další fáze španělského poháru postupuje Atlético.
90+4
90+4
Míč mají ve své moci nyní fotbalisté Atlética a zápas se dohrává.
90+3
Ronaldovi se rána z dvaadvaceti metrů vůbec nepovedla a míč zamířil vysoko nad bránu.
90+3
Raúl Jiménez fauloval Isca a následuje přímý kop pro Real.
90+2
Z ničeho nic se do velké šance dostal Isco. Jeho rána přibližně z penaltového puntíku mířila přesně do míst, kde stál Oblak.
90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.
90
Hodně ostrý faul na Gabiho nyní předvedl Isco a může být rád, že vidí jen žlutou kartu.
89
Zápas rychle spěje ke svému konci. Drama se již asi nedočkáme.
88
Isco posílal na pravé křídlo pas na Carvajala, jenže ten míč na hrací ploše nestihl.
88
Domácí se snaží poslední zbytky sil vrhat do ofenzivy, rozhodně se jim ale nedaří tak, jako v prvním poločase.
87
Hosté opět hodně otálejí s rozehrávku, což se domácím fanouškům vůbec nelíbí.
86
Carvajal ostře složil Siqueiru a je z toho další žlutá karta.
86
Hosté měli možnost kopat roh, zvolili rozehrávku nakrátko.
85
Hráči Atlética nadále drží balon a domácí jakoby zcela rezignovali.
84
Koke nyní pro změnu loktem v souboji sestřelil Marcela a také on dostává žlutou kartu.
83
Marcelo na polovině hřiště fauloval Gabiho a dostává žlutou kartu.
82
Hosté nyní velmi šikovně drží balon a čekají na konec zápasu.
81
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Raúl Jiménez.
80
Hostující trenér Diego Simeone chystá poslední střídání.
79
Za stálého hustého deště dochází domácím trochu elán a poslední minuty se hrají ve středu pole.
77
Real nyní kopal desátý rohový kop v dnešním zápase, hostující defenziva byla ale pozorná.
76
Domácí se stále tlačí do zakončení. Čas se jim ale neúprosně krátí.
75
Pomalu se blíží konec zápasu. Hosté by byli s remízou očividně spokojeni, domácí chtějí dnešní zápas vyhrát.
74
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Griezmann, přichází Gabi.
72
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází James, přichází Jesé.
72
Miranda se sice ohnal rukou po Iscovi, faul se ale nepískal.
71
Juanfran zastavil u vlastního vápna skluzem Marcela. Domácí obránce se jen těžko zvedá, o faul se ale nejedná.
70
Mario Suárez při snaze vybojovat balon prošlápl Kroose, který očividně pocítil značnou bolest.
70
Hosté po získání balonu nikam nespěchají a pozvolně se blíží k bráně soupeře.
68
Blízko ke gólu byl nyní Benzema. Nejprve hlavičkoval, avšak míč mu padl přímo k nohám, odkud francouzský útočník v pádu zamířil nad bránu.
67
V pádu zkoušel zakončovat Marcelo, Oblaka ale nepřekonal.
66
Akce Realu pokračovala a po dalším centru do vápna hlavičkoval doprostřed brány Ramos.
65
Bale rozehrál rychle roh nakrátko, vystřelit se následně pokoušel Marcelo, avšak jeho rána byla zblokovaná.
65
Baleův centr byl zblokovaný na roh.
64
Po následném rohu hlavičkoval Godín, míč zamířil nad bránu.
63
Vystřelit zkoušel Griezmann. Míč mířil nad bránu, přesto ho Navas raději lehce vyrazil nad břevno.
62
Nyní zajímavá standardka pro Atlético. Bale fauloval Raúla Garcíu a bude z toho přímý kop zahrávaný kousek za vápnem.
61
Hosté hrají velmi šikovně na polovině Realu a nikam se neženou. Nyní Turan vybojoval míč na Carvajalovi.
60
Přestože domácí srovnali na 2:2, je na nich vidět, že je gól na 1:2 hodně nahlodal a že již vycítili, že do čtvrtfinále nepostoupí. Tempo hry není rozhodně takové, jako v prvním poločase.
60
Nyní jsou to hráči Atlética, kteří jsou u balonu a nastěhovaní na polovině soupeře.
59
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Pepe, přichází Raphaël Varane.
58
Pepe není očividně vůbec pořádku a musí střídat.
57
Mezitím střídá Atlético. Odešel Fernando Torres a nastupuje Arda Turan.
56
Po centru do vápna se Raúl García srazil s Pepem, který zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřovaný.
55
Sergio Ramos fauloval balon kontrolujícího Torrese a dostává žlutou kartu.
54
Real právě vstřelil branku!
Domácí opět srovnávají. Ideální centr z levé strany poslal do vápna Bale a hlavičkující CRISTIANO RONALDO překonal bezmocného Oblaka.
53
Hlavičku Ronalda po centru Balea nedokázal Oblak udržet v rukavicích, dobíhající Benzema se ale k dorážce již nedostal.
52
Siqueira nyní na polovině hřiště fauloval Ronalda a také on dostává žlutou kartu.
52
Následný centr mířil přímo do brány a balon musel vyboxovat Navas.
51
Po dalším rychlém protiútoku Atlética se ke střele dostal Griezmann. Jeho zakončení bylo lehce tečované na rohový kop.
50
Domácím se v úvodu druhé půle nedaří. Hraje se ve středu hřiště a míč mají ve své moci zatím hosté.
49
V přerušené hře dostal žlutou kartu Tiago, který před pár okamžiky zezadu fauloval Jamese.
49
Z levé strany zkoušel do vápna centrovat Bale, jeho pokus byl ale zblokovaný.
48
Fanoušci i hráči Realu jsou jako opaření. Uvidíme, jak rychle se domácí oklepou.
47
Nyní je jasné, že domácí už asi o postup bojovat nebudou. Nyní se budou snažit asi hlavně o to, aby dnešní zápas neprohráli.
46
Atlético právě vstřelilo branku!
Tak to je opravdu neskutečný úvod druhého poločasu. Stejně jako v první půli se hosté dostali hned v první minutě hry k rychlému brejku a po přihrávce od Griezmanna se prosadil FERNANDO TORRES!
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je minulostí a je nutné dodat, že jsme sledovali opravdu výborný fotbal. O pořádnou zápletku se postaral hned v první minutě hry Fernando Torres, který poslal hosty do vedení. Domácí tak musejí dotahovat a pokud chtějí postoupit, musí vyhrát například 4:1. Po velkém tlaku se jim zatím podařilo jen srovnat na 1:1, uvidíme, jak bude vypadat druhý poločas.
45+2
45+2
Na polovině hřiště fauloval Ramos Torrese, a to je poslední, co se v prvním poločase stane.
45+2
Levačkou vypálil Ronaldo, jeho rána byla ale hned v zárodku zblokovaná.
45+2
Zpoza vápna to zkusil Torres, jeho rána byla ale nepřesná.
45+1
Délka nastavení se domácím fanouškům nelíbí. Chtěli by, aby se první půle hrála déle.
45+1
První poločas bude nastavený o dvě minuty.
45
Domácí kopali sedmý rohový kop v dnešním zápase, nic z toho ale nebylo.
45
Centr Balea měl zajímavé paramatry, jenže zakončení jsme se opět nedočkali.
44
Ke střele z hranice vápna se dostal Marcelo, gólman Oblak jeho přízemní ránu v pohodě pokryl.
44
Dobrá centr do vápna posílal Isco, před Ronaldem ale míč odhlavičkoval Godín.
43
Domácí se nyní dožadovali pokutového kopu, rozhodčí Mateu zůstal ale v klidu.
42
Hráči Atlética s prvním rohem nenaložili dobře a hráči Realu se v pohodě ubránili.
42
Raúl García se dostal ke střele z hranice velkého vápna. Jeho slabý pokus byl tečovaný a bude z toho roh pro hosty.
41
Hosté se nyní dostali k možnosti vrhnout se do útoku. Jenže na polovině Realu nikdo nebyl a následuje tak postupný útok.
40
Balon nyní znovu doputoval do vápna Atlética, kde si ho ale Benzema příliš dlouho chystal na střelu. Dokázal nakonec zakončit, jenže jeho slabý pokus snad ani nešel do brány a Oblak v pohodě zasáhl.
39
Hosté navíc otálejí s rozehrávkou, což ještě více dráždí domácí publikum.
39
Godín se po sprintérském souboji s Benzemou hodně ochotně poroučel k zemi, což se nelíbí domácímu útočníkovi ani fanouškům.
38
Po dalším centru do vápna padl k zemi Benzema, pokutový kop se ale nepíská a následovat bude odkop.
37
Další velký závar ve vápně Atlética. Hostům se daří blokovat centry a hlavičky Realu. Přestože jsou domácí v tlaku, nedaří se jim zakončovat.
36
Hosté se po získání balonu snaží hru zbrzdit. Hraje se ve velkém tempu, což Atléticu samozřejmě moc nevyhovuje.
36
Z levé strany centroval Marcelo a jeho pas do vápna vysoko do vzduchu nadzvedl Godín. Gólman Oblak pak v pohodě zakročil.
35
Mario se vydal středem hřiště a málem se dostal až do zakončení.
34
Na polovině hřiště nezůstává už ani Torres a pokud hosté získají balon, nemají ho komu v útoku přihrát.
33
Hosté Ronalda ubránili, avšak stále nemají míč. Tým Atlética je teď zatažený prakticky kompletně v pokutovém území.
33
Real je tu ale s další útočnou akcí. U míče je na levé straně Ronaldo.
32
Až nyní se po dlouhé době hosté vymanili z tlaku soupeře.
31
Již se ale opět hraje na polovině Atlética. Hosté jsou zataženi do hlubokého defenzivního bloku.
31
Po rohovém kopu vznikl ve vápně Atlética obrovský závar, jenže domácí opět nedokázali zakončit a poslat míč do brány soupeře.
30
Real je jasně lepší. Nyní vybojoval již šestý rohový kop v dnešním zápase.
29
Z rohového kopu domácí bránu soupeře ohrozit nedokázali.
29
Po parádním centru Balea hlavičkoval v gólové pozici Ronaldo, jeho gólovou hlavičku ale zblokoval na roh Juanfran.
28
Nesmělý útok hostů skončil ofsajdem. Míč mají domácí.
27
Raúl García ošklivě zezadu přejel Jamese. Pokračovalo se ve hře, avšak po přerušení hry dostal García žlutou kartu.
26
Nyní se hezky s míčem na kopačce uvolnil Bale, jeho centr do vápna byl ale příliš dlouhý a nikoho ze spoluhráčů nenašel.
26
Hosté nyní kopali přímý kop, po centru do vápna ale fauloval Godín a následovat bude rozehrávka domácího celku.
25
Sledujeme parádní podívanou. Přestože je k vidění derby odvěkých rivalů, oba celky se zatím soustředí hlavně na fotbal. Velkou převahu má domácí celek.
24
Další obrovskou šanci měl nyní Ronaldo, který měl po zblokovaném centru Jamese před sebou odkrytou bránu. Svou ránu z hranice vápna posílal doprostřed brány, kam se stihl na poslední chvíli vrátit Godín!
23
Domácí měli opět velký tlak a obléhali vápno soupeře. Přízemní pas do vápna ale obrana pokryla.
22
Ronaldo přišel o balon a hned dával emotivně najevo, že byl faulovaný. Pokračuje se ale ve hře.
21
Pepe posílal další dlouhý pas na rozběhnutého Benzemu, ten ale míč na hrací ploše nestihl.
21
Real potřebuje střílet ještě další góly. Pokud chce postoupit, nesmí inkasovat a zároveň musí ještě třikrát skórovat.
20
Toni Kroos poslal parádní centr přímo na hlavu SERGIA RAMOSE, který pohodlně vyrovnává na 1:1.
19
Po rychle rozehraném autu sestřelil Torres u lajny Ronalda a bude z toho standardka pro Real.
18
Po rohu Kroose se k zakončení dostal Benzema, jenže míč pouze lehce lízl a dorazit ho do brány nedokázal ani Ronaldo.
17
Domácí teď měli obrovský tlak v okolí vápna soupeře, jenže nikdo nedokázal zakončit a kolmá přihrávka Isca byla odražena Siqueirou.
16
Marcelo poslal centr do vápna na Balea, ten byl ale při hlavičce blokovaný defenzivou a v pohodě zasáhl Oblak.
15
Již se pokračuje ve hře, u míče jsou domácí.
14
Na trávníku se ocitl teď také Griezmann, který musí být dokonce ošetřovaný.
13
Po rozehrávce zkusil vystřelit Marcelo, brankový prostor také netrefil.
13
Bale následně vybojoval autové vhazování těsně vedle rohového praporku na polovině hostů.
12
Torres při zpracování zahrál rukou, což rozhodčí Mateu neviděl. Následně ani neviděl, jak Torrese poslal k zemi Pepe. Torres zůstal ležet na trávníku, pokračuje se ale ve hře.
12
Domácí mají sice územní převahu, jenže zatím se jim nedaří ohrozit bránu soupeře.
10
Zpoza vápna to zkusil Isco, jeho rána ale postrádala přesnost a mířila hodně mimo.
10
Ani třetí roh Realu zakončení nepřinesl, hosté se ubránili.
9
Po nakrátko rozehraném rohu poslal James centr do vápna, kde zkoušel bez přípravy zakončovat Benzema, trefil ale jen obránce a následuje další roh.
8
Překvapivou přízemní přihrávku na hranici vápna soupeře chtěl posílat Carvajal, defenziva Atlética byla ale pozorná.
7
Domácí jsou u balonu, zatím ale daleko od brány soupeře.
5
Domácí kopali jako první v zápase rohový kop, hosté se ale dokázali ubránit.
3
Zatím se ale hraje ve středu pole a nevypadá to, že by Real dokázal rychle odpovědět.
2
Teď musí Real tedy přestat myslet na defenzivu a musí všechny síly vrhnou do ofenzivy!
1
A máme zaděláno na pořádné drama. Hosté totiž dali gól a Real musí vstřelit čtyři góly! Griezmann vystihl rozehrávku Realu a rychlý protiútok zakončil přihrávkou na FERNANDA TORRESE, který posílá Atlético do vedení!
1
Hráči Realu se před svými fanoušky chlubí cenami, který v minulých dnech dostali. Ronaldo má Zlatý míč, James cenu za nejkrásnější gól a Ramos s Benzemou cenu za účast v ideální sestavě sezony.
Hráči obou týmů jsou již na trávníku. Zápas bude sledovat zaplněný stadion Estadio Santiago Bernabéu.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Bale, Kroos, Isco, James – Benzema, Ronaldo
Náhradníci: Casilas – Varane, Coentrão, Illarramendi, Khedira, Jesé, Chicharito

Atlético Madrid: Oblak – Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira – Mario, Tiago, Koke, Raúl García – Griezmann, Torres
Náhradníci: Moyá – Gámez, Giménez, Gabi, Saúl, Arda Turan, Raúl Jiménez

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Núñez.
Před dnešním zápasem je tedy jisté, že Real musí vstřelit minimálně dva góly. Pokud by navíc inkasoval, dostal by se do velmi složité situace, protože by zápas musel vyhrát o tři góly.
Fotbalisté Realu budou mít plné ruce a nohy práce, aby dokázali zabojovat o postup mezi osm nejlepších týmů této soutěže. V prvním zápase totiž svěřenci Carla Ancelottiho na svého rivala nestačili a prohráli 0:2. Po bezbrankovém poločase se po hodině hry z penalty prosadil Raúl García a v 76. minutě přidal druhý gól José María Giménez.
Hezký čtvrteční večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu odvetného utkání osmifinále španělského poháru Copa del Rey, které přinese vždy atraktivní madridské derby mezi domácím Realem a hostujícím Atléticem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.