Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního odpoledne a těším se u dalších onlajn přenosů.
Tak to bylo utkání! Nejprve se ve druhém poločase do vedení dostali hosté po brance Berbatova z pokutového kopu. Pak už ale hráli jen domácí, odměnou za aktivitu jim bylo vyrovnání z kopačky Girouda. Tlak Arsenalu ale neustal a v poslední minutě utkání kopal pokutový kop Arteta, ten ho ale trestuhodně neproměnil a tak dnešní zápas skončil remízou.
90+4
Arteta penaltu zazdil! Se střelou doprava si poradil Schwarzer a Fulham slaví bod z Emirates Stadium!
90+4
Žlutou kartu ještě vidí Baird.
90+4
Po ruce Reithera ve vápně je tu pokutový kop pro Arsenal v poslední minutě utkání!
90+4
Ani ted ale Arsenalští neskórovali.
90+3
Arshavinův centr zablokován na roh, poslední šance pro Arsenal!
90+2
Po rohu se do odraženého balonu opřel Arteta, ale jeho střela zblokovala skrumáž těl před hostující brankou.
90+1
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90+1
Roh pro Arsenal.
90
Giroud nebyl daleko od vstřelení hattricku! Krásně se hlavou položil do centru Sagny a jen o kousek netrefil branku Fulhamu!
89
Hlavička Berbatova gólové parametry neměla.
89
Roh pro hosty.
86
Druhá změna u hostů, hřiště opustil Dejagah, nahradil ho Duff.
86
Chybu v rozehrávce hostů málem potrestal Cazorla, jeho přízemní střelu ale Schwarzer lapil!
85
Poslední změna v dresu Arsenalu, Walcotta nahradil na trávníku ruský snajpr Arshavin.
83
Ani po Cazorlově centru se nikdo nedokázal prosadit. Tlak Arsenalu pokračuje.
81
Do vápna Fulhamu lítá jeden centr za druhým, domácí ale zatím nedokázali nějaký zužitkovat.
80
V posledních minutách je jasně lepším celkem Arsenal, což teď předvedl Giroud, který nádhernou střelou k tyči donutil Schwarzera k těžkému zákroku! Míč nakonec vyrazil na roh!
77
Arséne Wenger provedl druhou změnu ve své sestavě, Podolskiho vystřídal Oxlade-Chamberlain.
76
Do velké šance se hnal Berbatov, na poslední chvíli ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců na roh.
74
Arsenal si teď vytvořil velký tlak, přihrávku do vápna ale zastavil Sidwell.
73
Cazorlovu střelu zablokoval Hangeland.
70
Arsenal právě vstřelil branku!
A je znovu srovnáno! Arsenal nejprve trefil tyčku, odražený míč se ale dostal k Walcottovi, který poslal centr na hlavu GIROUDA, který nedal žádnou šanci Schwarzerovi! Dnes to bude ještě zajímavé.
69
Kacaniklic dnes opravdu řádí, jeho další střelu ale chytil Mannone.
67
Fulham právě vstřelil branku!
Pokutový kop proměnil s přehledem Berbatov a posílá svůj tým do vedení 3:2!
66
Arteta poslal k zemi v pokutovém území Kacaniklice a je tu penalta pro hosty!
65
Ramsey poslal k zemi Riiseho, na podobné zákroky by si měl dávat pozor, vzhledem k tomu, že už jednu žlutou kartu má.
64
Walcottem zahraný rohový kop nenašel nikoho ze spoluhráčů a je v bezpečné vzdálenosti od branky Schwarzera.
63
Střela Hangelanda zblokována na rohový kop.
60
Volný kop zakončoval Cazorla, ovšem se zdí přestřelil i branku.
59
Nový hráč na hřišti Ramsey si vykoledoval žlutou kartu. Navíc je tu zajímavá standardní situace pro Arsenal.
56
První střídání v podání Arsenalu, ze hřiště odchází Coquelin, nahrazuje ho Ramsey.
55
Nádherná akce v podání Walcotta, který po dvou kličkách zakončoval, jeho velmi prudká rána minula hostující branku jen o kousek, jít víc doprava, pravděpodobně by se skóre měnilo!
53
Coquelin se prokličkoval do vápna soupeře, tam ale o míč přišel, navíc se bude kopat od branky Fulhamu, protože obránce napálil míč právě do Coquelina.
51
Střela Reithera branku netrefila.
50
První velkou šanci druhého poločasu si ale vypracovali domácí! Walcott zaútočil po pravé straně, odkud poslal centr do vápna, na ten si naskakoval Giroud, ale jen o milimetry na něj nedosáhl!
49
Druhý poločas začal, tak jak první skončil, tedy aktivitou hostů, těm se ale zatím nedaří nějak více ohrozit branku Mannoneho.
47
Ruiz byl ve středu hřiště faulován, viníkem je Podolski.
46
Vše je již nachystáno k druhému poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
Máme za sebou strhující poločas mezi Arsenalem a Fulhamem. V úvodu byli jasně lepším celkem domácí, což také vyjádřili dvěma góly, které zasadili Giroud a Podolski. Pak ale začli úřadovat hosté, nejprve se trefil Berbatov, na konci poločasu srovnal na 2:2 Kacaniklic.
45+2
Na konci poločasu se mohli ještě hosté dostat do vedení! na centr zleva tak tak že nedosáhl Berbatov, který by zakončoval do prázdné branky!
45
V prvním poločase se nastaví dvě minuty.
45
Ve výskoku fauloval Giroud Hughese.
43
První žlutou kartu v zápase vidí Steve Sidwell za nevybíravý zákrok zezadu.
40
A je vyrovnáno! Sidwell poslal nádhernou přihrávku na Berbatova, který z hranice vápna centroval do pokutového území, kde se nejvýše vyšplhal střídající KACANIKLIC a nekompromisní hlavičkou překonal Mannoneho.
39
Ostrým zákrokem zezadu se prezentoval Giroud, který fauloval Berbatova, ovšem žlutit se nebude.
37
Cazorlův centr na Girouda má ve svých rukavicích Schwarzer.
35
Zajímavou individuální akci teď předvedl Walcott, který vzal míč na vlastní polovině a dostal se s ním až k vápnu soupeře, tam ho o něj však obral Hangeland.
32
Tu ale nedokázal využít Walcott, když míč poslal pouze do připravené zdi.
32
Zajímavá standardní situace pro Arsenal.
31
Míč se z vápna odrazil k Berbatovovi, který střílel rovnou z halfvoleje a branku o kousek minul! Mohlo být vyrovnáno!
29
A už je to jen o jeden gól! Hosté také dokázali využít výhodu rohového kopu, když se hlavou prosadil DIMITAR BERBATOV!
28
Teď ale svěřenci trenéra Jola vybojovali rohový kop.
27
Arsenal naprosto kontroluje hru a hosty příliš nepouští k míči.
24
Zraněného Richardsona na hřišti nahrazuje Kacaniklic.
23
Arteta se skvěle prosmýkl kolem obránců a poslal před branku krásnou nahrávku na volného PODOLSKIHO, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku. Arsenal vede o dvě branky.
20
Richardson dostal nádherný míč do běhu, ale jeho běh po chvíli skončil, vypadá to na problém se svalem a nejspíš bude muset střídat.
18
Ten ale neznamenal žádné větší nebezpečí pro svatyni brankáře Mannoneho.
18
Rohový kop pro hosty.
17
Tempo hry se poněkud zklidnilo, hraje se převážně ve středu hřiště.
15
Volný kop pro Arsenal po faulu na Girouda.
12
Domácí jsou při chuti! Cazorla si vyměnil míč s Podolskim, ten centroval do vápna soupeře, ale míč žádného adresáta nenašel.
11
A rohový kop zužitkovali domácí nejlépe jak mohli! Na centr si skvěle naběhl GIROUD, který tak střílí svou první letošní branku a posílá Arsenal do vedení 1:0!
11
Walcottův centr zablokoval Riise na roh.
9
Po dlouhé přihrávce od Richardsona mohl jít sám na branku Berbatov, zastavil ho ovšem dnes už podruhé offside.
7
Ke střele z 30 metrů napřáhl Giroud, branku ale netrefil.
7
Sagna centroval z pravé strany, ale centr nebyl příliš dobrý a v poklidu si pro něj došel Schwarzer.
6
U postranní čáry faulován Walcott.
5
Následný roh, neznamenal pro obranu domácích žádné větší nebezpečí.
4
Dobrá kombinace hostů skončila parádní střelou Bryana, kterou ale ztečoval Mertesacker na rohový kop.
3
Praporek pomezního rozhodčího je nahoře, Berbatov stál v offsidové pozici.
1
Sagnův centr odklidil od své branky Riise.
1
Domácí pro dnešní utkání zvolili klasické červenobílé dresy, hosté nastupují v bílém.
Oba celky nám za doprovodu hlavního rozhodčího přichází na hrací plochu a utkání co nevidět začne.

Arsenal FC: Mannone - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Podolski, Arteta, Ramsey, Walcott, Cazorla, Giroud

Fulham FC: Schwarzer - Hangeland, Riise, Reither, Hughes, Baird, Richardson, Berbatov, Duff, Sidwell, Rodallega

Rozhodčí: Andre Marriner.
Podle sázkových kanceláří jsou v dnešním utkání jasnými favority domácí. V posledních 5 vzájemných duelech vyhráli dvakrát hráči Arsenalu, rovněž dvakrát se tyto týmy rozešli smírně a jednou zvítězili hosté. Celkové skóre z těchto zápasů je 10:6 ve prospěch Arsenalu.
Podle posledních zpráv se do přípravy s prvním A týmem Arsenalu již připravuje kapitán české reprezentace Tomáš Rosický. Média spekulují, že by se v dnešním utkání mohl objevit na lavičce náhradníku, tuto spekulaci však vyvrátil trenér domácích Arséne Wenger.
Fulham FC - Dnešní utkání se duel dvou sousedů v tabulce. Oba týmy mají shodný počet bodů. ovšem hosté z Fulhamu jsou za svým dnešním soupeřem z důvodu horšího skóre. Fulham v posledních dvou kolech remízoval, nejdříve si odvezl bod z Readingu za remízu 3:3, o kolo později doma vybojovali plichtu s Evertonem 2:2.
Arsenal FC - Domácím se v letošní sezoně úplně nedaří. Po deseti kolech jim patří 7. pozice se ziskem 15 bodů za čtyři vítězství a tři remízy. V posledním kole si na Emirates Stadium poradili s Q.P.R nejtěsnějším možným vítězstvím 1:0. V devátém kole však přišlo velké zaváhání, když svěřenci Arséna Wengera prohráli s Norwichem taktéž 1:0.
Dobré sobotní odpoledne přeji všem fanouškům fotbalu. Dnes je na programu 11. kolo anglické Premier league, ve kterém Arsenal na svém hřišti přivítá Fulham.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.