Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu a těším se u dalších onlajn přenosů.
A pro dnešek je dobojováno! Po prvním poločase, který byl hodně zajímavý jsme se vcelku v tom druhém nudili, k vidění nebyly žádné větší šance, tu ojedinělou proměnil Lukaku, který srovnal skóre na 1:1. Když už se zdálo, že zápas i takto skončí, tečoval ve třetí minutě nastavení Cissé střelu Ameobiho a Newcastle tak dnes vítězí 2:1.
90+3
Newcastle právě vstřelil branku!
Tak nebude, domácí v hodině dvanácté střílí gól! Sammi Ameobi napřáhl ke střele, tu ještě tečoval CISSÉ, který tak zařídil svou tečí tři body domácím!
90+2
Ani ten ale nic nezměnil a dnes se bude zřejmě plichtit.
90+2
Asi poslední šance pro hosty, po faulu mají k dispozici zkrácený rohový kop.
90
V zápase se ještě nastaví tři minutky.
89
Domácí jsou teď jasně aktivnějším týmem a chtějí vítězství strhnout na svou stranu, v zajímavé pozici střílel nad Ben Arfa.
88
Naposledy dnes střídají hosté, Geru nahradí na poslední minutky Popov.
87
Ve velké šanci se ocitl Cissé, zastavil ho ale praporek pomezního rozhodčího. Dle mého názoru to ovšem offside nebyl.
86
Dobrý centr z rohového kopu jen o kousek minul hlavou Obertan!
85
Obertan společně s Ameobim vybojovali rohový kop.
83
Špatný Santonův centr zblokovala s klidem obrana.
82
Dlouhou dobu kombinoval Newcastle na polovině WBA, k ničemu to ale nevedlo.
80
Druhý poločas oproti tomu prvnímu zatím dosti nudí, byla k vidění pouze jedna větší šance, ze které hosté vstřelili branku.
80
Ten ale pro hosty žádné větší nebezpečí neznamenal.
79
Na druhé straně mají k dispozici domácí rohový kop.
78
Po přihrávce Rosenberga se ke střele ve skluzu dostal Long, s jeho slabým pokusem si Krul poradil.
77
Žlutou kartu obdržel za ostrý zákrok Gutierrez.
75
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Odemwingie, branku ale v tísni minul.
73
Vzápětí střídají i domácí, střelec první branky Demba Ba pro dnešek dohrál, nahrazuje ho Sammi Ameobi.
72
Dorrans opouští trávník, nahradí ho Rosenberg.
71
Newcastle začíná navazovat na první poločas a stává se lepším celkem i v druhé půli. Uvidíme, jestli se jim povede dostat se znovu do vedení.
70
Obertanův centr z pravé strany zpacifikovala obrana společně s Fosterem.
69
Žlutou kartu vidí hráč domácích Cabaye za ostrý zákrok zezadu na Longa.
68
Ten byl ale hodně špatně zahraný a hosté se s přehledem ubránili.
67
V ojedinělé útočné akci domácích vybojoval Ben Arfa rohový kop.
65
Zároveň to pro Lukaka byl poslední dotek s míčem, na hřišti ho nahradí Long.
64
Další pas směřoval na dnes velmi aktivního Lukaku, který stál ale v offsidu.
63
V brejkové situaci se nepodařilo Lukakovi dobře přihrát do vápna svým spoluhráčům a je z toho pouze vhazování pro WBA.
60
Hned vzápětí hřiště opouští Shola Ameobi, nahrazuje ho Obertan.
60
První střídání v utkání, ze hřiště odešel Simpson a nahradil ho Cissé.
58
Domácí straky vypadají trochu zaskočeni brankou soupeře a nedaří se jím vůbec nic.
55
West Brom právě vstřelil branku!
Bromwich srovnávají skóre! Centr z levé strany gólově zužitkoval LUKAKU, který se tak prosadil z dnešní čtvrté šance! A začínáme opět od nuly!
53
Hned vzápětí je stejně potrestán Ridgewell, který poslal k zemi Dembu Ba, ten se jen horko těžko zvedá z trávníku.
51
Po druhé v zápase sahá Chris Foy do kapsičky pro žlutou kartu, jejím držitelem je Mulumbu, který fauloval v postranní čáry.
50
Centr Simpsona směřoval do míst, kde se pohyboval Demba Ba, tentokrát byl ale obranou pohlídán.
48
Na potřetí se Lukaku do sítě trefil, když před brankářem tečoval střelu svého spoluhráče, bohužel pro něj stál v offsidu!
47
Druhý poločas začíná podobně jako ten první, hraje se jen ve středu hřiště, kde se týmy střídají v držení míče.
46
Na St James' Parku je vše připraveno k druhému poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
Máme za sebou prvních pětačtyřicet minut zápasu mezi Newcastlem United a West Bromwich Albion, ve kterém zatím vedou zaslouženě domácí, kteří měli celý první poločas navrch. Což potvrdil Ba ve 35. minutě, kdy překonal Fostera. Hosté si vytvořili dvě gólové šance, v obou selhal Lukaku. Poločasové skóre je tak 1:0.
45
V prvním poločase nastaví Chris Foy jednu minutu.
45
V závěru prvního poločasu vyfasoval žlutou kartu Perch.
44
Odemwingie se dostal k míči u vápna a přízemní střelou trefil pouze boční síť.
42
Ameobi se snažil procpat míč do vápna na své spoluhráče, obránce mu v tom ale zabránil.
40
Po dobré kombinace WBA se Lukaku ocitl v druhé své vyložené šanci, i tentokrát si s jeho pokusem z vápna Krul poradil a vyrazil míč na rohový kop! Už mohlo být srovnáno!
38
Po další útočné akci strak, se bude odkopávat pouze od branky Fostera.
35
Tak se to domácím povedlo! Odkop od branky Krula prodloužil do vápna Ameobi na úplně volného hráče DEMBA BA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
31
Hatem Ben Arfa prošel mezi třemi obránci a předkládal míč do vápna na Ameobiho, jeho střela slabší nohou šla daleko mimo branku.
29
Na místo prohřešku si míč postavil Gera, bohužel pro něj společně se zdí přestřelil i branku.
28
Zajímavou standardní situaci budou mít k dispozici hosté po faulu na Dorranse.
26
Po špatně zvládnutém rohovém kopu se hosté dostali do největší šance zápasu! Lukaku v brejku všem utekl a tváří v tvář Krulovi selhal, střelu na protější tyč dokázal brankář domácích vyrazit!
25
Ba vybojoval u postranní čáry rohový kop.
23
Ollson odehrál míč raději do autu před dotírajícím Ameobim.
21
Z následného rohového kopu se k hlavičce dostal Ameobi, trefil ale pouze prostředek branky, kde stál připravený Foster.
20
Sám postižený mohl nakonec skórovat! Po rozehrání standardní situace se k odraženému balonu dostal Santon a z první střílel, střelu k tyči vyrazil konečky prstů Foster na rohový kop!
19
U postranní lajny byl faulován Santon, provinil se Tamas.
17
Několik centrů po sobě směřovala do vápna WBA, ani jeden se však příliš neujmul.
14
Hostům utekl při kombinaci míč do zámezí, zatím je to z jejich strany velmi kostrbatý výkon.
12
Druhá akce už byla o hodně lepší! Krásný centr z pravé strany směřoval před branku na osamoceného Dembu Ba, který hlavou branku přestřelil! To byla obrovská šance!
11
Santon přiklepl před vápnem soupeře míč Cabayemu, který se nijak nerozpakoval a poslal míč na branku, jeho pokus ale minul levou tyč.
10
Lukaku se prokličkoval do vápna soupeře, jeho střelu z úhlu ale obrana zblokovala do rukavic Krula.
8
Ve středu hřiště poslal k zemi Mulumbu domácího Gutiérreze, vše se obešlo bez karty.
7
Chybnou rozehrávku domácích zachytil Lukaku a hnal se do brejkové situace, vše ale napravil Gutierrez.
6
Domácí nijak neatakováni kombinují ve středu hřiště.
5
Ani teď se nekonal žádný velký útočný tlak, míč je u brankáře Fostera.
2
Začtek zápasu se nese ve velmi vyčkávacím tempu, ani jeden celek se dopředu příliš nehrne.
1

Newcastle United: Krul - Simpson, Santon, Williamson, Coloccini, Cabaye, Ben Arfa, Gutiérrez, Perch, Ameobi, Ba

West Bromwich Albion: Foster - Ridgewell, Ollson, McAuley, Tamas, Gera, Mulumbu, Dorrans, Morrison, Lukaku, Odemwingie

Rozhodčí: Chris Foy.
Hosté budou ve své sestavě postrádat dva zraněné hráče, Stevena Reida a Boaze Myhilla.
Trenér domácích Alan Pardew bude dnes postrádat hned pětici hráčů. Po minulém utkání je pro dnešek vykartován Tioté. Zranění jsou Taylor, Vuckic, Elliot a Gosling.
V posledních pěti vzájemných duelech se jedenkrát podařilo zvítězit domácím, třikrát se z výhry radovali hosté a jednou se body dělili. I přes tento fakt jsou podle sázkových kanceláří mírnými favority domácí.
West Bromwich Albion - Hosté jsou na tom v tabulce nepatrně lépe, když dokázali doposud uhrát 14 bodů za čtyři vítězství a dvě remízy, za to jim náleží osmá pozice. V minulém kole dosti překvapivě dokázali na svém hřišti potrápit obhájce titulu Manchester City, nakonec MU podlehli 1:2, za předvedený výkon se ale nemuseli stydět. Kolo předtím jím vyšlo dobře i bodově, když po velkém boji zdolali Q.P.R. 3:2.
Newcastle United - Domácí ,,straky,, jsou po osmi kolech na 11. pozici se ziskem 10 bodů za dvě vítězství a čtyři remízy. V minulém kole si odvezli bod od remízového krále Premier league - Sunderlandu za remízu 1:1. Týden předtím nestačili na družinu Alexe Fergusona, Manchester United, kterému podlehli na St James' Parku 0:3.
Dobré odpoledne Vám přeji při sledování onlajn přenosu z anglické nejvyšší fotbalové soutěže. V 9. kole na sebe narazí sousedé v tabulce, Newcastle přivítá na svém trávníku West Bromwich Albion.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.