To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
V utkání se blýskl zejména Bale, který ve druhém poločase vstřelil po neuvěřitelném sólu vyrovnávací branku Tottenhamu. To, jak si Bale doslova pohrál se svými protihráči, bylo úchvatné.
Dnešní remízové utkání nabídlo velmi pohledný fotbal. Mile překvapil domácí tým Norwich City, který dokázal svého favorizovanějšího soupeře většinu času přehrávata odměnou je jim bod za remízu 1:1.
90+3
Běží poslední minuta nastaveného času.
90+1
Sudí nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Kyle Walker spěchá k levému rohovému praporku, Tottenham má k dispozici další rohový kop.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby.
89
Ale i s tímto rohem si domácí poradili. U míče však stále hosté.
89
Nebezpečná střela hostů, Brunn jen tak tak vytěsňuje na roh.
88
Obrana Norwich City odvrací rohový kop.
87
Ještě před jeho rozehráním se bude střídat, Aaron Lennon odchází, nahradí ho Gylfi Sigurdsson.
87
Je z toho rohový kop pro Tottenham z levé strany.
86
Ale míč získávají hosté, kteří okamžitě "otáčí" směrem k Brunnovi.
85
Parker fauluje Johnsona, domácí budou rozehrávat volný kop z blízkosti středového kruhu.
83
Ofsajd odpískán Tottenhamu.
81
Domácí střídají, hřiště opouští Wesley Hoolahan, místo něho přichází Jonathan Howson.
80
Tottenham právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné sóle GARETHA BALEHO! Ten si vzal ještě na vlastní polovině míč a prokličkoval směrem k bráně soupeře, tam se na něho ve vápně "sesypali" tři obránci, on přesto vystřelil a míč končí v levém růžku! Fantastická individuální akce.
78
Brunn si "došel" pro centr z pravé strany. Další útočná akce hostů nekončí gólem.
76
Robert Snodgrass ale posílá míč až na vzdálenější tyč, kde není nikdo ze spoluhráčů.
75
Norwich se dostává k zahrávání rohového kopu z levé strany.
74
Holtovi musí sudí hodně důrazně domluvit, že zdržování tu trpět nebude.
72
První střídání v utkání, hosté stahují Clinta Dempseyho, kterého nahradí nováček v sestavě Spurs - Lewis Holtby, který v týdnu přišel z německého Schalke.
71
Ani z rohového kopu se hosté neprosazují.
71
Robert Snodgrass dostává za faul žlutou kartu.
70
Obrana domácích odvrací na roh.
69
Assou-Ekotto faulován na levé straně v blízkosti pokutového území Norwiche.
67
Bale s Dempseyem kombinují před pokutovým územím domácích, ale neví si rady se zahuštěným prostorem.
65
Walker se snažil přejít přes obránce po pravé straně, nakonec ale ztrácí míč, ten končí v autu.
62
Defoe střílí ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, Brunn chytá.
60
Je za námi hodina hry a stále platí stav 1:0 pro Norwich, hosté se zatím do velké šance nedostali.
59
Domácí Holt nepříjemně "zajel" do Walkera a rozhodčí mu dává žlutou kartu.
58
Hosté faulují na polovině soupeře a sami se tak připravují o míč.
57
Centry do pokutového území domácích City zatím postrádají potřebnou přesnost.
55
Norwich bude zahrávat standartní siutaci z pravé strany, hosté nyní dvakrát faulovali, teprve až druhý faul Parkera sudí píská.
53
Tottenham nyní získává postupně územní převahu.
51
Hraje se převážně ve středu hřiště, Norwich se musí bránit kombinaci hostů.
50
Tottenham vhazuje v blízkosti půlící čáry.
48
Norwich i do druhého poločasu vstoupil dobře, nebezpečnou střelu Martina z pravé strany z hranice šestnáctky jen stěží vytěsnuje Lloris.
46
Sledujte i dál náš online přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:49 hodin.
Skončil první poločas, ve kterém jsme zaznamenali jednu branku, a to v síti favorizovaného Tottenhamu. Skóre dnešního utkání otevřel po pěkné kombinaci domácí Hoolahan, který tak dostal Norwich City do vedení. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu prvního poločasu, hosté tak mají ve druhé pětačtyřicetiminutovce co napravovat.
45+2
45+1
Rozhodčí nastaví dvě minuty nad rámez základní hrací doby.
45
Assou-Ekotto se musel hodně rychle vracet, aby zastavil unikajícího Pilkingtona.
44
Tottenham se začíná koncem prvního poločasu prosazovat.
42
Brunn musí likvidovat dobrou střelu Lennona ze střední vzdálenosti.
40
Začíná poslední pětiminutovka prvního poločasu, na trávníku sedí hostující Gareth Bale, který se drží za levé stehno.
38
Norwich před šestnáctkou Tottenhamu, vše nakonec řeší razantním odkopem Dawson.
36
Javier Garrido fauluje na vlastní polovině na pravé straně pronikajícího Baleho a dostává za tento faul žlutou kartu.
36
Nepřesnost v rozehrávce hostů, Norwich napadá rozehrávku soupeře, který si zatím neví, s aktivní hrou domácích, rady.
34
Další nákop na Hoolahana, ale u míče je dříve Lloris.
32
Norwich právě vstřelil branku!
To se domácím povedlo! Svou územní převahu, kterou mají od úvodních minut, dokázali přetavit ve vedoucí gól a co víc, po pěkně kombinaci! Po centru Snodgrasse se míč dostává na zadní tyč, tam hlavičkuje zpět před branku jeden z hráčů domácích, míč se ocitá u WESLEY HOOLAHANZE, který si již ví rady a uklízí míč do sítě.
31
Rohový kop pro Norwich.
30
Je za námi první půlhodina dnešního utkání, na první branku stále čekáme, blíže k ní měli domácí.
28
Další nebezpečí pro domácí branku, ale ve hře Tottenhamu je hodně nepřesnosti.
26
Tottenham se nyní konečně dostává na delší dobu na polovinu soupeře, ale Walker posílá nepřesnou kolmici na Defoa.
24
Dlouhý nýkop na Holta, ten se prodírá skrz pokutové území Tottenhamu, je při tom všemožně bráněn dvěma obránci, sudí ale ukazuje, že se bude rozehrávat od branky, žádná penalta, jak se domácí dožadují.
22
A znovu se Holt dostává k míči, postupuje z pravé strany, střílí, ale tato střela také Llorise neohrozí.
21
Holt se dostává do zakončení z pravé strany, ale jeho střela končí vysoko nad brankou Hotspur.
20
Parker nedokázal zpracovat přihrávku a míč tak končí u obránců Norwiche.
19
Míč opět u gólmana Norwiche, ten vykopává.
17
Faul hostů na polovině hřiště, ale domácí rychle po rozehrávní ztrácí míč.
16
První útočná snaha hostů, ale míč bere ze vzduchu Brunn, který vykopává.
15
Dobrý centr z levé strany, obrana Tottenhamu je ale zatím pozorná.
13
Ale i s tímto rohem si obrana Tottenhamu poradila.
12
Domácí ale zůstávají u míče a je z toho další rohový kop pro Norwich z pravé strany.
11
Obrana Tottenhamu odvrací.
10
8
Turner posílá dlouhý centr do pokutového území, ale tam odvrací obrana Tottehnamu.
7
Faul na polovině Tottenhamu, domácí budou zahrávat standartní situaci z blízkosti středového kruhu.
4
Zatím jsou mírně aktivnější domácí.
1

Norwich City: Brunn - Martin, Bassong, Turner, Garrido - Snodgrass, Holt, Pilkington, Johnson - Hoolahan, Tettey

Tottenham Hotspur: Lloris - Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto - Dembélé, Parker, Lennon, Dempsey - Bale, Defoe

Rozhodčí: Swarbrick - Halliday, Brooks.
Vítejte u on-line přenosu utkání čtyřiadvacátého kola anglické Premier League, v němž domácí Norwich City přivítá Tottenham Hotspur.
Norwich City
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice třináctého klubu Premier League, když v doposud odehraných třiadvaceti zápasech šestkrát vyhráli a osmkrát remizovali. V devíti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali šestadvacet bodů, což jim právě stačí na třinácté místo. Norwich bude v dnešním utkání chtít napravit pošramocenou reputaci z posledního ligového utkání, kdy podlehlo na Anfield Road domácím Reds 0:5. Bilance z posledních šesti utkání je tristní - pouze jeden bod za bezbrankovou remízu s Newcastlem! Na obhajobu výsledků nutno dodat, že za soupeře měl Norwich v těchto zápasech postupně WBA (v - 1:2), Chelsea (d - 0:1), Manchester City (d - 3:4) a právě Liverpool.
Tottenham Hotspur
Hosté jsou na tom v tabulce Premier League mnohem lépe, když v třiadvaceti odehraných utkáních nasbírali jedenačtyřicet bodů, za dvanáct výher a pět remíz. Aktuálně jim tak patří čtvrté místo, hned za silným trojicí United, City a Chelsea s tříbodovým náskokem před pátým Evertonem. Velkokluby Arsenal a Liverpool ztrácí na Tottenham čtyři, resp. sedm bodů! Hosté budou chtít v dnešním utkání navázat na úspěšnou sérii bez prohry, která se táhne již od 9. prosince, kdy prohráli na hřišti Evertonu. Od té doby nasbírali skvělých patnáct bodů!
Navíc do dnešního utkání již zasáhne nová posila Spurs - dvaadvacetiletý německý záložník Lewis Holtby, který se měl ze Schalke stěhovat až v létě, ovšem nakonec se do Londýna bude stěhovat hned, opačným směrem poputuje suma 1,5 milionu liber...

"S potěšením oznamujeme, že jsme se se Schalke dohodli na okamžitém přestupu Lewise Holtbyho," oznámili Spurs na svých internetových stránkách.