V zápase mezi Stoke City a West Bromwich jsme branku neviděli, oba celky tak berou bod. To je pro dnešek z Premier League vše, loučí se s Vámi Petr Dejnožka.
90+3
A chvíli před koncem mohl rozhodnout Jones, který se dostal ve vápně k míči, ale jeho střele nakonec chyběla razance!
90+1
Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby tři minuty. Podaří se ještě jednomu z týmů strhnout tři body na svoji stranu?
89
Střela Adama byla zblokována, dnes střelcům prostě nepřeje.
87
Ryan Shawcross se ocitl v ofsajdu.
85
Domácí kombinují kolem šestnáctky soupeře a snaží se dostat dovnitř.
83
Poslední výměna přichází také na straně Albionu. Zahraje si Fortune, který nahradil Morrisona.
80
Peter Odemwingie se opřel do míče kousek za šestnáctkou, rána měla tvrdost, ale mířila přesně do míst, kde stál připravený Foster!
77
Na druhé straně odchází také útočník. Konkrétně trávník opustil Romelu Lukaku a nahradil ho Shane Long.
76
Odchází Cameron Jerome, místo něj se na hřiště podívá Charlie Adam.
73
Bruntova střela zaplula přímo do rukavic Begoviče.
71
Stále zde čekáme na nějakou branku, Stoke má převahu, ale dobře rozjeté šance se mu nedaří proměňovat.
69
Domácí rychlý protiútok nevyužili, bude to ale rohový kop pro domácí fotbalisty.
67
Trenér West Bromwich se také rozhodl k první změně. Thomase nahradil Odemwingie.
64
Druhé střídání domácího mužstva. Jones nahradí Crouche.
61
Tak toho by mohli hosté litovat! Po zblokované standartní situaci byli hned čtyři muži v černém, míč se dostal k Lukakovi, ale ten prázdnou branku v složité pozici netrefil!
58
Etherington obdržel žlutou kartu.
55
Protiútok Stoke City trochu zazdil Walters, jeho opakovaná střela k brankáři nedoletěla.
53
Hosté se začínají osmělovat, dalekonosná střela Morrisona se ale mezi tři tyče nevešla.
51
Romeru Lukaku měl doposavad největší šanci West Bromwich, jeho hlavičkový pokus ale přeplachtil břevno domácí branky!
50
Domácí pokračují v tlaku a hlasitě si říkají o vedoucí branku.
47
Opět svižný začátek! Peter Crouch se dostal k hlavičkovému pokusu, ten ale také gólem neskončil!
46
První poločas nám vstřelenou branku nepřinesl. Zejména v úvodních minutách mělo Stoke City slušnou šanci k otevření skóre, ale brankáře Fostera se mu překonat nepodařilo. Šance jsou tedy před druhou půlí rozloženy rovnoměrně.
45+2
Nastavené dvě minuty se nám chýlí ke konci, domácí v poklidu drží balón.
45+1
Tentokrát již byli hosté potrestáni, Morrison vyfasoval žlutou kartu.
45
Hodně emocí v samotném závěru po několika sporných zákrocích zejména na hostující straně.
43
A opět se žlutí. Chvíli před poločasovou přestávkou je potrestán domácí Ryan Colin Shotton.
40
Tak to závratné tempo z počátku zápase se nám vytratilo do neznáma.
36
Další rohový kop Stoke skončil u Fostera.
34
Rozhodčí udělil také první žlutou kartu, obdržel jí hostující Brunt.
32
Chris Jerome se po rohovém kopu dostal k hlavičce, jeho střela však mířila těsně nad!
30
Půl hodiny zápasu je za námi, Stoke City je aktivnější, snaží se více kombinovat a vytvářet příležitosti. Žádnou ale nedokázalo proměnit, a tak je stav stále bezbrankový.
28
Walters vymyslel chytrou kolmici na Jeromeho, tomu však k dostižení míče chyběl pouhý krok.
25
Po faulu měli domácí k dispozici nadějnou standartku, střela Walterse byla však zastavena zdí.
25
Střelecký pokus Morrisona byl zablokován, následný centr Jonese skončil v autu.
23
Dlouhé kombinace West Bromwich žádný střelecký pokus nepřinesly, u míče jsou opět hráči Stoke.
21
Již nesledujeme tolik šancí jako na začátku zápasu, domácí ale mají stále míč více na kopačkách.
19
Geoff Cameron vyzkoušel štěstí z pořádné dálky, míč ale skončil vysoko nad.
18
Etherington se pokusil přenést hru, jeho nákop však skončil za postranní čarou.
16
První patnáctiminutovka je za námi, West Bromwich se po většinu museli bránit. Do nějaké větší příležitosti však soupeře nepustili.
15
Nyní byl Foster při výkopu faulován Jeromem a ten může být rád, že neuvidí žlutou kartu. Každopádně ani z další nadějné akce Stoke City nezapršelo.
13
Shawcross hledal dalekým centrem někoho v barvách Stoke před brankou soupeře, Foster však dokázal míč vyboxovat do bezpečí.
11
Stoke má v těchto chvílích jednoznačně navrch a snaží se otevřít skóre zápasu. Přes houževnatou obranu Albionu se přechází velice složitě.
9
Už to vypadalo na nadějně vyhlížející protiútok Stoke City, nepřesná přihrávka Walterse však všechny naděje zhatila.
7
Rohový kop zakroutil Mulumbu jen do rukavic Begoviče.
6
Na stadionu panuje naprosto úžasná atmosféra, fanoušci se zatím baví fotbalem. Oba celky hrají v prvních minutách velmi ofenzivně.
4
První šance přišla také na druhé straně, Jeromeho hlavička ale přeletěla břevno Fosterovy branky.
2
Hosté začali dnešní zápas aktivněji, Chris Brunt si sběhl do dobré pozice, jeho střela z první však neměla gólové parametry.
1

Stoke City: Begovič - Cameron, Wilson, Shawcross, Shotton - Etherington, Whelan, N´Zonzi, Walters - Crouch, Jerome

West Bromwich Albion: Foster - Ridgewell, Olsson, McAuley, Jones - Mulumbu, Yacob - Brunt, Morrison, Thomas - Lukaku

Rozhodčí: Dean - Garratt, West.
V tuto chvíli je situace v tabulce následující. Výše je právě hostující West Bromwich, kteří se nacházejí na deváté pozici a na pohárové umístění ztrácí čtyři body. Stoke je na tom o něco hůře, dnes se bude snažit vylepšit svoji jedenáctou příčku. Na Albiony ztrácí domácí mančaft celých deset bodů.
V prvním zápase na začátku prosince loňského roku byla k vidění pouze jedna branka. V tu dobu překvapivé vítězství Stoke City 1:0 zařídil Dean Whitehead gólem v pětasedmdesáté minutě a trochu tím přibrzdil rozjeté West Bromwich.
Sobotní odpoledne opět patří fotbalu a konkrétně anglické Premier League! Právě zde budete moci sledovat komentovaný onlajn přenos zápasu mezi Stoke City a West Bromwich Albion. Favorita dnes zřejmě nenajdeme, oba celky jsou v tabulce velmi blízko sobě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.