Pro dnešek je to ode mne vše, přeji hezký zbytek sobotního dne a příště u fotbalu zase na počtenou.
Dnešní zápas tedy branku nepřinesl, ale nedá se říct že by byl pro diváky nezajímavý. Ve druhé půli byli jednoznačně lepší Spurs, ale nepodařilo se jim využít jejich velké šance. Tu největší měl Sigurdsson, jehož zakončení hlavou přečetl Begovič.
90+4
Jeho centr však nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal usměrnit za brankáře Begoviče.
90+4
Sigurdsson zahrává rohový kop.
90+3
Jon Walters zakopl soupeřům míč, a tak vidí žlutou kartu.
90+3
Cameron odevzdává míč hráčům Spurs.
90+1
Byly nastaveny čtyři minuty.
90+1
Skvělý zákrok Begoviče proti hlavičce Sigurdssona z bezprostřední blízkosti.
90
Tottenham se nechce spokojit s remízou a stále útočí.
89
Adebayor poslal Baleovi přihrávku až před bránu Stoke, kde byl Bale však bráněn, a tak jeho střela postrádala potřebnou kvalitu.
Dnešní utkání sleduje 35702 diváků.
87
Baleova střela z přímého kopu skončila rohovým kopem, jenž chytá ze vzduchu Begovič.
85
Dembele odchází z hřiště, na místo něj přichází Parker.
84
Walker pálil z velké dálky a míč se tak stal pouze suvenýrem pro jednoho z diváků.
83
Stoke kombinuje na polovině hřiště.
81
Dembeleho střela byl ještě přizvednuta Crouchem. Gólman Potters se však nenechal zaskočit.
80
Dlouhý výkop Begoviče končí až u druhé brány.
79
První střídání Spurs, Aarona Lennona nahradí Gylfi Sigurdsson.
78
Další žlutá karta, tentokrá pro Nzonziho.
77
Geoff Cameron (STK) obdržel žlutou kartu.
77
Na druhé straně Wilkinsonův centr sebral ze vzduchu Lloris.
76
Baleovu střelu ze střední vzdálenosti chytá brankář Stoke.
74
Zákrok Walkera na Crouche je posouzen jako nedovolený. Begovič tak bude vykopávat.
72
Bale nestihl doběhnout přihrávku Adebayora.
71
Sandro ve vápně ještě hledal spoluhráče, nakonec je z jeho akce jen rohový kop.
70
Crouch svým napadáním hned vybojoval vhazování pro Stoke.
69
Peter Crouch nahrazuje na trávníku Etheringtona.
67
Bale přecentroval svůj rohový kop.
66
Druhé střídání hostů. Kenwyne Jones přepouští své místo v útoku Cameronu Jeromeovi.
66
Zákrok Whiteheada je už ale oceněn žlutou kartou.
65
Domácím fanouškům se nelíbí zákrok na Lennona.
64
První střídání zápasu. Shottona nahrazuje Whitehead.
63
Tlak Spurs sílí. Nyní centroval před bránu Adebayor a obránci Potters museli zakročit.
62
Sandro připravil Adebayorovi míč ve velkém vápně. Proti jeho pokusu ale vyběhli hned dva hráči Stoke.
61
Defoe střílel z levé strany, jeho střela je sražena na roh.
61
Jones chycen do ofsajdu.
60
Spurs drží míč na vlastní polovině.
59
Cameron připravil Shottonovi dobrou pozici, tomu ale střela vůbec nesedla.
57
Lennon našel lobovaným balónem na druhé tyči Adebayora, který ale hlavou poslal míč nad horní tyč.
56
Gareth Bale trefuje z rohu břevno, ačkoliv to nejdříve vypadalo, že míč vyrazil do zámezí Begovič.
56
Huth srazil Baleovu střelu na rohový kop.
55
Lennon se snažil vystřelit, byl ovšem mezi pěti hráči hostujícího týmu.
54
Etherinthonovu nabídku poslal Shawcross pouze nad břevno Llorisovy klece.
53
Etheringhton byl faulován Walkerem a Stoke tak má výhodu volného kopu.
52
Vertonghen nyní zkusil dvakrát vystřelit, oba jeho pokusy však byly zablokovány.
51
Shawcross hrál už v zámezí, a tak budou vhazovat domácí.
50
Etherington centroval před bránu na Walterse. Ten jeho přihrávku ale nenasměroval mezi tři tyče.
49
Lennon pro domácí vybojoval balón zpět.
48
Bale připravil dobrou palebnou pozici pro Defoea, jenž však znovu nezamířil přesně.
47
Spurs tedy u míče. Zatím však kombinují pouze kolem půlící čáry.
46
Wilkinson (STK) dostává v úvodu druhé části utkání žlutou kartu.
46
Adebayor s Defoem zahájí druhý poločas.
První půle přinesla zajímavý fotbal, ve kterém jsme však za pětačtyřicet minut branku neviděli. Domácí měli mírně více ze hry, na velké šance je to ale vyrovnané.
45+2
Nyní pálil Defoe, jeho pokus prolétl kolem pravé tyče.
45+1
Dembele se snažil vysunout Adebayora, jeho úmysl je ale překažen obránci Stoke.
45+1
V prvním poločase se budou hrát navíc dvě minuty.
45
Dembele se po hrátkách s míčem dostal ke střele, ta prolétla kolem pravého horního rohu Begovičovy brány.
44
Vertonghen si ukopl balón příliš daleko od nohy.
42
Spurs dlouho drželi míč na svých kopačkách, nakonec ho však Sandro ztratil.
41
Rohový kop se Baleovi příliš nepovedl.
40
Roh tentokrát v podání Balea.
39
Potters při rozehrávce týmu z Londýnu vysunuli hluboko napadání a domácím chvíli dělalo problém přenést hru na útočnou polovinu.
38
Adebayor uvolnil ped bránou Stoke Defoea, jenž ale míjí Begovičovu klec.
38
Walters si ale počínal před bránou nedovoleně.
37
Avšak hosté znovu vybojovali rohový kop. Zahrávat ho bude Etherington.
36
Shotton rozehrál roh nakrátko na Etheringtona, ten však míč ihned ztratil.
34
Shotton ztratil míč na útočné polovině, na druhou stranu tak do rychlého protiútoku vyrazil Bale, jenž nacentroval balón na Adebayora. Ten však nezamířil hlavou přesně.
33
Bale adresoval míč před bránu, tam ho raději Shawcross odklidil na rohový kop.
32
Střela z třiceti metrů od Vertonghena ovšem nemohla být pro Begoviče problémem.
31
Whelan ztratil míč v útočné fázi a Spurs útočí.
30
Vertonghen tentokrát faulovaným hráčem, zákrok na kartu to však nebyl.
29
Jones nezpracoval přihrávku Etheringtona.
28
Vertonghen (TOT) vidí žlutou kartu.
27
Po krátkém náznaku akce hostů, rozehrává od vlastní brány Lloris.
27
V této fázi utkání je lepším týmem londýnský celek.
26
Bale před koncovou čárou již nestihl balón.
25
Z toho však brankáři Begovičovi nic nehrozí a může rozehrát.
24
Adebayor se snažil ukličkovat obránce Stoke, to se mu nepovedlo. Vybojoval však alespoň rohový kop.
24
Cameron vhodil míč do hry nepřesně. Spurs tak mohou znovu útočit.
22
Tentokrát se Vertonghenovi už přihrávka tolik nepovedla, a tak se k balónu dostávají hosté
21
Vertonghen obehrál tři bránící hráče Stoke a hledal před bránou Defoa, který jen těsně netrefil hlavou letící míč.
19
Whelan rozehrál přímý kop na Hutha, jenž trefil prvního bránícího hráče.
18
Vertonghenův nákop do velkého vápna končí v náručí brankáře Potters.
17
Sandrova přihrávka byla nepřesné, a tak bude Begovič vykopávat od brány.
16
Ihned po jeho šanci, se do protiútoku dostávali Spurs, a tak Cameron raději odkopl míč do zámezí.
15
Jones ve veliké šanci, šel proti brankáři domácích. Ten jeho střelu po zemi vyráží rukou.
14
Již však vstává a Spurs sportovně vrací balón soupeři.
13
Nzonziho ruka se ocitla v obličeji Dembeleho, který zůstává ležet na trávníku.
12
Nepovedený pokus o přihrávku nyní na druhé straně. Bale byl obrán o míč bránícími hráči hostů.
11
Vertonghen zabránil nejprve projít Jonesovi a následně zablokoval i centr Shottona.
10
Navíc vidíme další rohový kop v jejich podání. Shotton se však nedostal k zakončení.
9
City už ovšem zase v držení míče.
8
Fotbalisté Stoke ztrácejí míč a nyní kombinují domácí.
7
Sandro (TOT) vidí žlutou kartu za faul na Whelana.
6
Hosté se dohadují, že balón odklidili do zámezí opět fotbalisté Tottenhamu. Vykopávat ale bude Lloris.
6
První rohový kop utkání budou zahrávat Potters.
5
Po vybojovaném míči a přihrávce Adebayora, centroval míč před bránu Stoke Lennon. V tomto prostoru se však nikdo v bílém nenacházel.
4
Shottonovi se ovšem ani nadvakrát nepodařilo odcentrovat.
3
Nyní už však opět mohou útočit hosté.
3
Vertonghen vhazuje míč do hry z postranní čáry.
1
Jones se po chybné rozehrávce Spurs dostal ke střele z hranice velkého vápna. Jeho pokus však přelétl bránu domácích.
1
Výkop provedou hráči Stoke.

Tottenham Hotspur: Lloris - Walker, Dawson, Caulker, Vertonghen - Lennon, Sandro, Dembele, Bale -Defoe, Adebayor. Trenér: Andre Villas-Boas.

Stoke City: Begovič - Wilkinson, Shawcross, Huth, Cameron - Shotton, Nzonzi, Whelan, Etherington - Jones, Walters. Trenér: Tony Pulis.

Rozhodčí: Mason - Mullarkey, Bankes - Attwell.
Stoke City

Hosté se nacházejí o pět příček níže než jejich dnešní soupeř, tedy na místě devátém s třiadvaceti body. Poslední zápas fotbalistů ze Stoke skončil remízou 1:1. Do Stoke přicestoval Everton, jenž sice po první půli díky vlastní brance Shawcrosse vedl, avšak v druhém poločase dokázal vyrovnat Kenwyne Jones.
Tottenham Hotspur

Kohouti se v tabulce anglické nejvyšší fotbalové soutěže nacházejí na čtvrtém místě a to se stejným počtem bodů (29), jako má Chelsea. V minulém zápase porazil favorit dnešního utkání Swansea, když jedinou branku utkání zaznamenal Jan Vertonghen.
Přeji hezký den u sledování zápasu osmnáctého kola Premier League, ve kterém přivítá Tottenham Hotspur hosty ze Stoke City.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.