Domácí hrají o čas, snaží se všechno protahovat.
Rozhodčí bude nastavovat ještě čtyři minuty.
90
V poslední minutě řádné hrací doby hlavičkoval Morison, ale nepřesně.
87
Jenže Kanárci se nemohou dostat téměř k balónu, s jejich šancemi to již vypadá bledě.
84
Hosté tedy musí rozhodně zabrat, pokud chtějí pomýšlet na nějaký bodový zisk.
81
West Brom právě vstřelil branku!
Z ničeho nic je tu dokonán obrat! Hrdinou domácího týmu je ROMERU LUKAKU, který si naskočil na centr svého spoluhráče a přesně mířenou hlavičkou prostřelil všechno před sebou - 2:1!
77
Z dálky vyzkoušel štěstí právě Howson, ale trefil jen záda domácího obránce.
74
Druhé střídání hostujícího celku. Howson střídá Hoolahana.
73
Ne, ne. Odemwingie trefil pouze zeď.
72
Po rohovému kopu zůstal Albion u míče a vynutil si faul těsně za šestnáctkou. Podaří se domácím něco podobného jako soupeři v prvním poločase?
70
Centr z levé strany odvrátil Martin na rohový kop.
68
Domácí drží míč a motají se okolo pokutového území, dovnitř ho ale Kanárci nechtějí pustit.
65
Na hřišti byl nyní ošetřován brankář Bunn, nakonec vypadá v pořádku a bude pokračovat.
62
Odejde střelec vyrovnávací branky Zoltan Gera, na trávník se podívá Shane Long
59
Turner dostává první žlutou kartu dnešního zápasu.
57
Hosté střídají, odejde Steven Whittaker, nahradí jej Russell Martin.
56
Tak jsem to zřejmě zakřikl! Michael Turner si naskočil na centr svého spoluhráče a hlavou poslal balón jen těsně mimo!
54
Ve druhém poločase jsme zatím žádnou šanci neviděli, oba celky se skvěle hlídají.
51
Norwich zahrával rohový kop, ten byl ale přetažený, a tak skončil až v zámezí.
48
Lukaku se snažil dostat k míči, ale pomohl si faulem. Akce Albionu je tak u konce.
46
Domácí trenér se rozhodl pro střídání. Odejde Graham Dorrans a místo něj se na hřiště podívá Marc-Antoine Fortune.
46
Úvodní poločas je za námi, viděli jsme po jedné brance na obou stranách. Domácí po většinu času kontrolují zápas, ale mohou být rádi, že se jim alespoň podařilo srovnat, i když šancí měli poměrně hodně.
45
A málem se Albion dostal do vedení! Odemwingie udělal rychlou kličku ve stoje a vyslal nepříjemnou střelu, která skončila jen několik centimetrů vedle levé tyče branky Norwiche!
43
Tak ještě do poločasu máme srovnáno, domácím se vyplácí značná aktivita! Rohový kop skončil na hlavě jednoho z hráčů West Bromwich a směřoval do břevna. Odražený balón pak na brankové čáře vrátil do razantně do sítě ZOLTAN GERA - 1:1!
42
Z něho však Norwich nic nevytěžil.
41
Rychlý protiútok táhl Morison, nakonec je z toho rohový kop.
39
Hosté se poměrně hodně zatáhli a čekají, co soupeř předvede. Nevím, jestli je to úplně nejlepší taktika.
35
Centrem od rohového praporku hledal domácí hráč Lukaka, ten však jen těsně na míč nedosáhl.
33
Domácí evidentně zabrali a snaží se ještě do poločasu něco s nepříznivým stavem udělat.
29
A hned z toho byla obrovská příležitost West Bromwich! Turner si sbíhal z hranice velkého vápna, míč mu po nadýchaném centru dopadl přímo na nohu, jenže on napálil obránce stojícího na brankové čáře! Norwich si nyní může opravdu oddychnout.
28
Nyní již uvidíme první rohový kop, nyní však na straně domácích.
26
Pikington si žádal po souboji u brankové čáry rohový kop, sudí jsou však jiného názoru.
23
Norwich právě vstřelil branku!
Tak to byla doslova fotbalová paráda! Kanárci dostali možnost zahrávat volný přímý kop několik málo metrů za hranicí pokutového území, míč si postavil ROBERT SNODGRASS a vymetl šibenici Fosterovy svatyně - 0:1!
21
Na začátku jednadvacáté minuty jsme viděli doposavad největší příležitost! Romeru Lukaku se dostal do velkého vápna, jeho křižnou střelu na zadní tyč Bunn dokázal zlikvidovat!
19
Z velké dálky zkusil štěstí Bradley Johnson, jenže jeho pokus mezi nejpřesnější opravdu nepatřil. Foster bude vykopávat.
17
Albion kombinoval kolem šestnáctky, nepřesný centr Gery však vše zmařil.
15
Tempo hry není v současné době nijak závratné, oba celky dělají hodně chyb.
11
Kanárci si nyní také užívají hry s míčem a nechtějí ho dát soupeři. Zatím je to ale stále okolo půlící čáry.
10
Foster se nyní dostal pod tlak, a tak musel odkopnout míč do zámezí.
8
Hosté se zatím jen brání a dopředu prakticky nic nevymysleli. Zřejmě čekají na správný okamžik.
6
Albion to zkusil dlouhým nákopem na Lukaku, ten sice míč dostal, ale v době přihrávky byl v ofsajdu.
5
Morison hodně hrubě naběhl do brankáře Fostera, který vybíhal pro balón a může být rád, že to je jen útočný faul. Dle mého názoru by si zákrok zasloužil i žluté ocenění.
3
Nyní však domácí předvedli pěknou akci! Nejprve přenesli míč na levou stranu, odkud ho Popov poslal přímo na hlavu Lukaky! Jeho hlavička však skončila na břevnem!
2
První dvě minuty žádný zběsilý vstup do zápasu neukázaly, West Bromwich se snaží spíše držet míč na svých kopačkách.
1

West Bromwich Albion: Foster - Olsson Jones, McAuley - Popov, Morrison, Gera, Brunt, Dorrans - Odemwingie, Lukaku

Norwich City: Bunn - Whittake, Garrido, Turner, Bassong, Tettey, Hoolahan, Snodgrass, Pikington, Johnson, Morison

Rozhodčí: Atkinson - Burt, Scholes
Naopak Norwich City je nyní nezastavitelná raketa! Věřte nebo ne, Kanárci prohráli naposledy 6. října s londýnskou Chelsea. Od té doby bodoval Norwich desetkrát za sebou a dokázal zaskočit i hvězdný Manchester United. Po relativně špatném začátku soutěže se nyní vyšplhal až na osmou příčku těsně za West Bromwich. Má nakročeno do první pětky soutěže a uvidíme, jak se dokáže popasovat s dalším soupeřem.
Favorita budeme hledat marně. I když Albion hraje na domácí půdě, což by hrálo v jeho prospěch, nicméně poslední výsledky na jeho formu příliš nepoukazují. Již tři zápasy nedokázali vstřelit branku a naposledy zvítězili před měsícem proti Newcastlu, do jehož branky nasázeli hned čtyři góly. V současné době klesají tabulkou a zatím se zastavili na sedmé pozici se ziskem 27 bodů.
Dva dny před Štědrým dnem pokračuje nejlepší ligová fotbalová soutěž v Evropě soubojem West Bromwich a Norwich City. Souboj dvou celků ze středu tabulky naskýtá pohlednou podívanou, vítěz tohoto klání se s největší pravděpodobností dostane na místa zaručující evropské poháry. Zejména u hostujícího celku je to obrovské překvapení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.