Sudí Dowd dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, které končí nerozhodným stavem 2:2. První poločas byl velmi vyrovnaný, ale ve druhém poločase byli aktivnější domácí hráči, alespoň co se střelecké produktivity týká. V posledních minutách tlačili také hosté, ale nakonec si oba týmy připisují jednobodový zisk. Za Wigan skórovali McCarthy a Beausejour. Za Queens Park Rangers se prosadili Nelsen a Cisse. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
90+5
Hosté se před touto standardní situací ubránili.
90+4
Nelsen si připsal skvělý obranný zákrok a domácí hráči dostanou výhodu rohového kopu.
90+3
Ke střele hlavou se probojoval Mackie, ale nezamířil mezi tři tyče.
90+2
Rohový kop vybojoval Mackie.
90+2
V ofsajdu uvízl Kone.
90
Sudí Dowd nastavil čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
89
Hráči QPR dostali výhodu rohového kopu, ale této výhody nedokázali využít.
89
Cisse obdržel těžkou přihrávku za obranu, ale míč si nedokázal zpracovat, a tak o něj přišel.
87
Další zajímavou šanci zastavil ofsajd, ve kterém uvízl Gomez.
87
Green si připisuje brilantní zákrok, když likviduje stoprocentní gólovou šanci. Balon mířil přesně ke vzdálenější tyči, ale Green skvěle balon vyrazil. V této šanci byl hlavní postavou Maloney.
85
Hosté využívají posledního střídání. Ze hřiště odchází Bosingwa a nahrazuje ho Fabio. Střídají také domácí. Ze hry odchází Di Santo, kterého nahrazuje Boselli.
85
84
Autové vhazování vybojoval domácí hráči, ale Nelsen se zlobí, protože si je jistý, že jako poslední se dotkl míče právě jeho protihráč.
84
Nepřesně přihrával Di Santo, a tak si pro balon došel pozorný Green.
83
Z tohoto protiútoku žádné nebezpečí nehrozilo a hráči QPR se bez problémů ubránili.
83
Po nepřesné přihrávce pospíchají do protiútoku domácí hráči.
83
Na pomoc mu nyní přišli jeho spoluhráči.
82
Na levém křídle se výborně uvolnil Cisse a následně obdržel přihrávku.
81
Hosté se ubránili a balon vyvezli do bezpečí.
81
U balonu jsou domácí hráči, kteří zakládají postupný protiútok.
76
V ofsajdové pasti uvízl Kone.
77
Také hosté střídají. Hrací plochu opouští Diakite a nahrazuje jej Granero.
77
Domácí využívají prvního střídání. Ze hřiště odchází Jones a nahrazuje ho Maloney.
75
Na vyrovnávací gól přihrával McCarthy, který dnes jeden gól zaznamenal a teď na něj přihrával.
74
Wigan právě vstřelil branku!
JEAN BEAUSEJOUR obdržel výbornou přihrávku do pokutového území, připravil si míč na silnější nohu a vystřelil. Balon šel přesně k tyči a Green neměl nárok tomuto gólu zabránit.
71
QPR právě vstřelili branku!
Po chybné rozehrávce domácích hráčů se balonu ujali hosté. DJIBRIL CISSE obdržel ve velkém vápně chytrou přihrávku a přesnou trefou k tyči poslal QPR do vedení. Na gól mu přihrával Wright-Phillips.
71
U balonu jsou hráči QPR, kteří dostali výhodu autového vhazování.
69
Z této standardní situace hosté nic nevytěžili.
68
QPR rozehraje rohový kop.
68
Al Habsi si připsal brilantní zákrok a vychytal stoprocentní gólovou šanci, kterou měl na kopačce M'Bia, jenž se opřel tvrdě do míče a adresoval na soupeřovu svatyni velmi jedovatou střelu.
68
Autového vhazování se zmocní hosté.
67
Faulovaný byl Mackie, a tak míč do hry uvedou hráči QPR.
67
Autové vhazování vybojoval Stam.
66
Po delší době se k balonu dostali hosté, ale příliš dlouho se s míčem nepomazlili.
65
Hráči Wiganu jsou ve druhém poločase velmi aktivní a na svého soupeře vyvíjejí obrovský tlak. Nicméně hosté se zatím úspěšně brání.
64
Z této standardní situace domácí fotbalisté žádné nebezpečí nepřipravili.
64
Wigan vybojoval další rohový kop.
64
Tentokrát se už hráči QPR ubránili stoprocentně a míč odkopli do bezpečí.
63
Wigan z tohoto rohového kopu vybojoval další roh.
63
Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
63
Držení míče v posledních pěti minutách: Wigan Athletic 79% - 21% Queens Park Rangers.
61
Ve velmi zajímavé pozici se ocitl Kone, ale ve hře pokračovat nemohl, protože uvízl v ofsajdu.
59
Nepřesně vystřelil McArthur.
58
Hosté využívají prvního střídání. Hrací plochu opouští Taarabt a nahrazuje ho Cisse.
58
Další rohový kop pro Wigan.
56
Jedovatou střelou se prezentoval aktivní Gomez, ale orazítkoval pouze břevno.
56
Wigan zahrával další rohový kop a v šanci se ocitl Jones, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
55
Wigan dostal výhodu rohového kopu a do zakončení se opět dostal Gomez, ale ani tentokrát se skóre nemění.
55
McCarthy se po ošetření vrátil zpět do hry.
55
Gomez se ocitl ve vynikající pozici, ale Green jeho střelecký pokus brilantně zlikvidoval.
54
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
53
McCarthy se zranil a potřebuje ošetřit.
50
McCarthy se ocitl ve stoprocentní šanci a mohl přidat svoji druhou branku v dnešním utkání. Míč se k němu odrazil po nedorozumění obránců, byl však příliš blízko brankáře Greena, který jeho střelu v pádu nohama vyrazil.
48
Diakite si vyměnil míč na pravé straně s Bosingwou, jeho centr byl nepřesný a skončil nad brankou Greena.
46
Druhou půli začali aktivněji hráči domácího Wiganu.
46
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli celkem dva góly. Skóre otevřel v devatenácté minutě McCarthy a o sedm minut později vyrovnal na 1:1 přesnou trefou Nelsen. Hra byla vyrovnaná a nynější skóre je spravedlivé.
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
45+2
Žlutou kartu vyfasoval Taarabt.
45+1
Hráči Wiganu chybovali v rozehrávce, z čehož mohl těžit Wright-Phillips, jenž nesmyslně vystřelil. Na levém křídle se mu nabízeli hned dva neobsazení hráči, ale Wright-Phillips si těchto spoluhráčů nevšiml.
45
Sudí Dowd nastavuje dvě minuty nad rámec prvního poločasu.
44
Wigan zahrával rohový kop, ale svého soupeře neohrozil.
42
Autového vhazování se zmocní hostující hráči. Konkrétně Bosingwa.
42
Odkop od brány provede Al Habsi.
41
Ke střele hlavou se probojoval Mackie, ale balon se mezi tři tyče nevešel.
41
U míče jsou stále hráči QPR.
40
Zajímavý centr na vzdálenější tyč adresoval Wright-Phillips, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
39
Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlal McCarthy, ale Greena tento pokus vůbec nevystrašil a ani neohrozil. Balon skončil vysoko nad brankou.
39
Po nepřesné přihrávce se míče zmocnili hráči Wiganu.
38
S míčem na kopačkách kombinují hosté v blízkosti středového kruhu.
37
Gomez postupoval sám s míčem, ale příliš dlouho váhal, a nakonec tak o kulatý nesmysl přišel.
36
Držení míče: Wigan Athletic 42% - 58% Queens Park Rangers.
36
Odkop od brány provede Green.
35
Gomez napřáhl svoji kopačku, ale jeho střela byla velmi nepřesná, a míč tak skončil vysoko nad brankou.
35
Standardní situaci si bere na starost Gomez.
34
Wigan dostane výhodu volného přímého kopu.
33
Balon do velkého vápna dovezl McCarthy, ale následný centr odvrátila obrana hostů do bezpečí.
32
Faulovaný byl Green, a tak míč do hry uvedou hosté.
31
V ofsajdové pasti uvízl Mackie.
30
Nutno podotknout, že Green to měl v předešlé situaci velmi složité, protože byl v protipohybu, ale opravdu se rychle vrátil a zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci.
29
Di Santo mohl poslat Wigan do vedení, ale výtečný pohotový zákrok si připsal Green, který Di Santovu petelici uklidil do své náruče.
26
A máme vyrovnáno. Na centrovaný balon si skvěle sběhl neobsazený RYAN NELSEN, jenž přesnou trefou hlavou srovnává na 1:1.
25
Rohový kop vybojovali hráči QPR.
24
Zajímavou útočnou akci vymysleli domácí hráči, ale hosté se skvěle ubránili a nyní jsou u balonu.
20
Koné se po ošetření vrátil na hrací plochu.
19
Ke střele se probojoval Jones, ale skóre se nemění.
19
K odraženému balonu se dostal JAMES MCCARTHY, jenž přesnou trefou z první posílá Wigan do vedení. Green neměl šanci tuto jedovatou střelu chytit.
19
Standardní situaci si vzal na starost Jones, ale Green jeho střelecký pokus, jenž mířil pod horní víko, vyrazil na rohový kop.
17
Volný přímý kop bude zahrávat Wigan, a to z velmi zajímavé pozice.
17
Hosté odvrátili centrovaný balon do bezpečí, ale v držení jej mají stále domácí hráči.
17
16
Koné potřebuje lékařskou péči.
16
Na trávníku zůstal ležet Koné, a tak sudí přerušil hru.
16
Rohový kop bude zahrávat Wigan.
14
Wright-Phillips adresoval velmi zajímavou přihrávku do malého vápna, ale domácí hráči se ubránili a balon na poslední chvíli odkopli do bezpečí.
13
V ofsajdové pozici uvízl Wright-Phillips, a sudí tak musel přerušit hru.
12
Autové vhazování vybojovali hosté.
11
U míče jsou stále hráči Wiganu a nyní dostanou výhodu standardní situace.
10
Green hledal dlouhým nákopem Mackieho, ale ten si nedokázal balon zpracovat a do protiútoku pospíchají domácí hráči.
9
Zajímavou myšlenku měl Taarabt, ale centr, který adresoval na svého spoluhráče byl nepřesný a míč skončil v zámezí.
9
Mackie v hlavičkovém souboji fauloval, a tak balon do hry uvedou domácí fotbalisté.
8
Poprvé si na míč sáhl také Green, který zlikvidoval nadýchaný centr a míč uklidil do náruče.
7
Zajímavý centr adresoval do velkého vápna Diakité, ale domácí obrana se bez problémů ubránila a balon odkopla do bezpečí.
7
5
Do zajímavé pozice se dostával Bosingwa, ale přihrávka pro něj byla příliš dlouhá, a tak míč skončil v zámezí.
4
Jedovatou střelou prověřil Taarabt brankáře Al Habsiho, ale ten výtečně vyrazil.
3
V zajímavé šanci se ocitl Mackie, jenž obdržel přihrávku za obranu, ale z této nadějné pozice nic nevytěžil.
2
Na pravém křídle kombinují hráči Wiganu, ale hosté prozatím vykrývají prostor a svého soupeře do ničeho nepouští.
1
Domácí hráči budou hrát v kompletech modrých.
1
Výkop provedli hosté, kteří oblékli pro dnešní utkání červený komplet.
1
-3
Sudí Dowd přivádí obě základní jedenáctky na hrací plochu.
-10
Hráči se po rozcvičení odebrali do svých kabin.

Wigan Athletic: Al Habsi - Piscu, Stam, Boyce - Beausejour, Jones, McCarthy, McArthur - Di Santo, Koné, Gómez

Queens Park Rangers: Green - Traoré, Hill, Nelsen, Bosingwa, M'Bia - Wright-Phillips, Diakité, Derry, Taarabt - Mackie

Rozhodčí: Dowd.
Domácím bude chybět čtveřice hráčů, vykartovaní Figueroa s Caldwellem a zranění Ramis a Watson. Hosté hlasí dvě absence kvůli zranění a to Zamora a Johanson.
Utkání bude rozhodovat hlavní sudí Philip Dowd. Jako asistenti jsou povolání Jake Collin, Lee Betts a Mike Dean.
Queens Park Rangers je beznadějně na poslední pozici tabulky Premier League. Z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jednou a jeho trápení pokračuje.
Wigan Athletic je v tabulce na šestnácté pozici se ziskem čtrnácti bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál hned čtyřikrát a gólově se prosazuje jen těžko.
Vítejte u sobotního zápasu šestnáctého kola Premier League, ve kterém Wigan Athletic hostíQueens Park Rangers. Dnešním utkáním z The DW Stadium Vás bude provázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.