Střely na bránu - 6:5
Držení míče - 70%30%
Rohy - 9:0.

Děkuji za pozornost a pro tuto chvíli se s Vámi loučím. U dalších onlajnů se těším opět na počtenou!
Je konec! Sunderland i přes mohutný nápor Wiganu cenné vítězství uhájil a připisuje si do tabulky důležité tři body, které "Černé kočky" ještě víc vzdálí pásmu sestupu. Naopak Wiganu v tuto chvíli patří již osmnáctá příčka, která by po sezóně znamenala pád o soutěž níže. Hráči Sunderlandu o svém vítězství rozhodli v prvním poločase, ve kterém sice rychle inkasovali, ale poté dokázali nastřílet tři góly. Latics se nevzdali a po přestávce na soupeře vyrukovali s mohutným náporem. Dokázali však jen snížit, o což se v 79. minutě postaral střídající Henríquez.
90+6
Sunderland drží míč a navíc už vypršelo signalizované nastavení...
90+5
Centr McCleana skončil až za bránou Wiganu. Hostující záložník však svému celku ušetřil cenné sekundy.
90+5
Začala poslední minuta nastavení.
90+3
Poslední střídání hostí. El Mohamady jde na plac místo Vaughana.
90+2
Maloney dlouho čaroval v šestnáctce s míčem. Nakonec našel Gómeze, ale ten ranou z první přestřelil.
90+1
Domácím nevyšla kombinace na jeden dotek a balón skončil až u Mignoleta.
90+1
Rezervní sudí signalizuje, že se bude hrát ještě pět minut.
90
Velký nápor domácích. McCarthy svým volejem napálil jen Colbacka.
89
Těsně před Bosellim odhlavičkoval na roh Colback. Mignolet mu může děkovat.
88
Míč poskakoval v hostující šestnáctce, kde se o něj tvrdě bojovalo. Nakonec to pro Sunderland dobře dopadlo.
87
Espinoza nepřesně přihrával. Hosté ale odehráli míč zpět k soupeři.
86
Centr Maloneyho zasáhl na hranici malého vápna Boselli, ale hlavičkoval nad. Dobrá možnost tohoto střídajícího útočníka Wiganu.
85
Střídání hostí. Sessègnon z trávníku vůbec nepospíchal a fanoušky Latics byl za to odměněn pískotem. Na trávník jde Bardsley.
83
Teď to Henríquez přehnal s napadáním a po odehrání míče dohrál Colbacka. Ihned se mu omlouval, ale od žluté karty ho to nezachánilo.
82
Dalekonostá střela Figueroi skončila těsně vedle pravé tyče Mignoletovy brány. Wigan v obrovském náporu!
82
Maloney si chtěl narazit s Espinozou, ale jeho spoluhráč mu nedokázal vrátit míč přesně.
80
Střely celkem - 18:11.
79
Wigan právě vstřelil branku!
A je zaděláno na drama! Maloney svůj centr poslal přesně na hlavu střídajícího ANGELA HENRÍQUEZE a ten ho zatloukl do sítě.
77
Poslední střídání domácích. Odešel Di Santo, nahradil ho Boselli.
76
Trestný kop kopal Jordi Gómez. Z poměrně velké vzdálenosti zamířil nad bránu.
76
Hosté vystřídali. Johnsona nahradil McClean.
75
Di Santo vybojoval rohový kop. Domácí ho rozehráli nakráko a centr Beausejoura byl sražen do autu.
73
K rozehrání standardní situace se postavil Maloney a jeho dělovka zatřásla brankovou konstrukcí! Domácím chybí i trocha štěstí.
72
Titus Bramble dostává žlutou kartu a Wigan bude zahrávat trestný kop z hranice šestnáctky.
71
Domácí posilují ofenzivu. Místo Boyceho přichází na trávník Henríquez.
70
Rychlý kontr hostí. Fletcher vysunul Sessègnona, který běžel ze strany téměř sám na Al Habsiho. Místo zakončení však začal v šestnáctce nepochopitelně kličkovat a svou možnost dokonale prováhal.
70
Domácí pokračují v obléhání šestnáctky "Black Cats."
69
Po následné standardce hlavičkoval těsně nad svou vlastní bránu Fletcher. Hosté si málem dali druhý vlastní gól.
68
Colback vidí žlutou akrtu za faul ma Maloneyho.
67
Di Santova střela z okraje vápna byla zablokována a k míči se po dlouhé době dostávají také hosté.
66
Držení míče v posledních pěti minutách - 87%:13%!
64
Křížná střela Maloneyho jen těsně minula pravý horní růžek hostující brány.
64
Domácí reklamovali po nepřehledné situaci v šestnáctce Sunderlandu penaltu za ruku. Místo toho si však Beausejour vykoledoval žlutou kartu za protesty.
62
Gómez přiťukával míč před bránu a jeden z hostujících zadáků míč odkopl na roh těsně před Mignoletem. Hostující brankář se zlobí, protože chtěl míč lapit sám.
61
Maloney v šestnáctce neobelstil přesilu hostujících hráčů. Fotbalisté Sunderlandu odkopávají míč k půlící čáře.
60
Pokus hostí o kontr zastavil ještě na půlící čáře pozičně dobře postavený Boyce.
59
Nákop Beausejoura odvrátila hostující obrana.
58
Sessègnon byl při ofenzivní snaze až příliš důrazný a byl mu odpískán faul.
57
Centr Gardnera odklidil hlavou Caldwell.
55
Wigan se snaží držet míč a Sunderland zase čeká na rychlé brejky. Vzhledem ke skóre poměrně pochopitelná taktika obou celků.
53
Wigan se opravdu snaží s výsledkem něco udělat. Teď ve vápně upadl McArthur, ale sudí Taylor zůstal klidný.
51
Fletcher hledal centrem nabíhajícího N'Diayego, ale dobrý defenzivní zákrok předvedl Caldwell.
50
Na druhé straně zkoušel štěstí Larsson. Mezi tři tyče ale nezamířil. Druhý poločas začal ve velkém tempu.
48
Maloney se uvolnil na rohu pokutového území, ale jeho velmi dobře umístěnou střelu zlikvidoval výborným zákrokem Mignolet. Hostující gólman teď podržel svůj celek.
48
Hosté se pokusili o rychlý brejk. Pokus o vysunutí Fletchera z kopačky Vaughana však postrádal přesnost.
47
Domácí zatím v úvodu druhého poločasu drží míč na svých kopačkách. Však také mají co dohánět.
46
Hned v úvodu druhého poločasu zaměstnal Mignoleta McArthur. Hostující brankář ovšem neměl se zákrokem větší problémy.
46
46
Do druhého poločasu přichází na trávník Espinoza, který v sestavě Wiganu nahrazuje Stama.
Statistiky 1. poločasu:
Střely celkem - 6:9
Střely na bránu - 3:5
Držení míče - 63%:37%
Rohy - 4:0
Po prvním poločase mohou být mnohem spokojenější hráči "Black Cats." Wigan se sice rychle ujal vedení, když si míč do vlastní sítě srazil Vaughan, ale poté se už trefovali jen hosté a to do správné brány. Vyrovnání zařídil v 18. minutě z pokutového kopu Gardner a za tři minuty otočil skóre ve prospěch Sunderlandu Fletcher. Stejný hráč pak ve 42. minutě přidal i třetí branku svého týmu.
45+3
Vypadá to ale, že do kabin půjdou domácí fotbalisté s dvoubrankovým mankem.
45+3
Wigan si nepříjemnou střelou z úhlu vyžádal další kop z rohu hrací plochy.
45+2
Boyceova hlavička zamířila přesně do míst, kde stál připravený gólman Mignolet.
45+1
Akce rezultuje rohovým kopem. Na ty domácí borci vedou.
45+1
První poločas bude nastaven o tři minuty.
45
Standartka tentokrát pro domácí výběr.
44
Do šance se dostával Beausejour, ve stejném okamžiku však vystřelil vzhůru také praporek pomezního sudího. Jednalo se o ofsajd.
42
Sunderland právě vstřelil branku!
Sunderland měl k dispozici přímý volný kop z velké vzdálenosti. Míč se přes půl hřiště dostal na hlavu STEVENA FLETCHERA, který prodloužil na Johnsona, jenž následně nabídl zpětnou přihrávkou balon opět prvnímu jmenovanému. FLETCHER se následně opřel do míče a pěknou trefou nedal brankáři nejmenší šanci.
40
Goméz si teď vůbec nerozuměl s Figuerou a míč tak končí v zámezí. Vyčítavá gesta obou jmenovaných mluví za vše.
39
Wigan je v těchto chvílích aktivnějším celkem. Jeho snaha však prozatím k vyrovnání nevede.
37
Nakrátko rozehraný rohový kop v podání domácích končí bez efektu. Po chvilce obléhání soupeřova vápna vyslal střílený centr Figueroa. Balon se ale zakroutil vedle pravé tyče.
36
Rychlý protiútok Sunderlandu ztroskotal na nepřesné finální přihrávce.
34
Hra je v těchto chvílích rozkouskovaná častými fauly.
31
Po faulu Fletchera se k míči dostávají domácí fotbalisté hrající v modrých dresech.
29
Neujal se ani pokus Gómeze.
27
Wigan vybojoval rohový kop. S tím si ale obrana Sunderlandu v pohodě poradila.
26
O vyrovnání se pokoušel McArthur, gól z toho ale není.
21
Nyní už jde ale Sunderland do vedení! N'Diaye poslal míč na STEVENA FLETCHERA a ten dokonává povedení obrat hostujícího celku.
20
Odčinit svého "vlastence" mohl Vaughan, jeho dobrá možnost ale mezi třemi tyčemi neskončila.
18
A je vyrovnáno! Zodpovědnost na sebe vzal CRAIG GARDNER a srovnal na 1:1.
17
Sunderland bude kopat penaltu!
15
První žluté napomenutí tohoto utkání vidí Boyce.
5
Domácí celek se dostává do vedení vlastním gólem soupeře. Míč skončil v síti po zásahu DAVIDA VAUGHANA.
Omluvte prosím technické problémy zaviněné výpadkem internetového připojení.
3
Nepřesné přenesení hry z kopačky N'Diayeho. Domácí budou vhazovat.
3
Hosté kombinují na polovině hřiště.
2
Na trávníku zůstal ležet domácí Stam a je ošetřován za autovou čarou.
1
Hosté přežili první atak Wiganu.
1
Utkání zahájili výkopem domácí.
1

Wigan Athletic: Joel - Jones, Henríquez, McManaman, Espinoza, Boselli,Golobart.

Sunderland AFC: Westwood - Wickham, McFadden, Kilgallon, McClean, El Mohamady, Bardsley.

Wigan Athletic: Al Habsi - Boyce, Caldwell, Figueroa - Stam, McCarthy, McArthur, Beausejour - Maloney, Di Santo, Jordi Gómez.

Sunderland AFC: Mignolet - Gardner, Bramble, O'Shea, Colback - Larsson, Vaughan, N'Diaye, Johnson - Sessègnon - Fletcher.

ROZHODČÍ:

Dnešní utkání povede arbitr Anthony Taylor. Na čárách mu budou pomáhat pánové Jake Collin a Simon Long. Čtvrtým rozhodčím je pan Mike Jones.
VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ:

Vloni se oba celky potkaly dvakrát, oba zápasy však vyhrál Sunderland - 1:0, 1:4.

2011: Wigan vyhrál 1:2 poté, co odplatil prohru 4:2 se Sunderlandem.

2010: Oba zápasy skončily remízou 1:1.

2009: Oba zápasy vyhrál Wigan - 1:0 a 1:2.

2008: Sunderland vyhrál 2:0, poté remíza 1:1.

Jak již bylo řečeno - Suderland si vede lépe než jeho dnešní soupeř a má zcela jiné starosti. Střed tabulky je bodově velmi vyrovnaný a každý bodík navíc by mohl Sunderland posunout vpřed. Na tým, jenž se dnes bude figurovat jako tým hostí, se momentálně nikdo nedotahuje a tak by případné klopýtnutí s Wiganem nepřineslo žádný propad tabulkou. Tříbodový zisk by mohl katapultovat 'Black cats' až ke Stoke City na jedenáctou příčku.
Sunderland má momentálně 25 bodů a nachází se na čtrnáctém místě tabulky. V posledním zápase prohrál doma s Boltonem v pohárovém utkání FA Cupu 0:2, přičemž výhru zařídil Sordwell poté, co se postaral o vsítění obou gólů. Porážka s Boltonem zapříčinila konec účasti Sunderlandu v FA Cupu.
Ani v Ligovém poháru nebudou 'Black cats' pokračovat, jelikož nestačily ve čtvrtém kole na Middlesbrough (0:1).

ABSENCE:

Dnes k dispozici nebudou tito hráči: Rose, Cuéllar, Brown a Cattermole.

Situace ve Wiganu není moc přívětivá. Klub nezažívá zrovna nejlepší sezonu a možná i to je jeden z faktů, proč je Wigan těsně nad sestupovými příčkami, kde je bodový rozdíl minimální. Jisté je, že by dnešní body Wiganu pomohly k odlepení se ze dna a k návratu vzhůru. Dnes to ale nebudou mít lehké, proti sobě má dnes Sunderland.
Wigan má devatenáct bodů a nachází se na sedmnáctém místě tabulky, přičemž na sestupových příčkách je Aston Villa, která má stejný počet bodů. Pak také Reading, ten má bodů šestnáct a na samotném dně tabulky QPR se čtrnácti body.
V FA Cupu postoupil Wigan do čtvrtého kola, když prošel přes Bournemouth (1:1, 0:1). V následujícím, čtvrtém kole se utká s Macclesfield Townem.
Cesta Wiganu Athletic však končí v Ligovém poháru, kde nestačil na tým ze čtvrté ligy - Bradford. Utkání skončilo 2:4 po penaltách.

ABSENCE:

K dispozici nebudou tito hráči: Crusat, Alcáraz, Piscu, Watson a Miyaichi.
Hezký den. Vítám Vás u sledování zápasu z anglické Premier League, kde je dnes na programu zápas 23. kola. Proti sobě dnes stojí domácí Wigan Athletic a Sunderland AFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.