SESTŘIH Premier League: Stoke - West Bromwich 2:0

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí vítězstvím domácích, kteří dokázali dvěma brankami rozhodnout o svém vítězství v průběhu druhého poločasu. WBA rozhodně nepodalo špatný výkon, ale doplatilo na neproměňování svých šancí. Po druhém gólu Dioufa to již ze strany hostů byla spíše "křeč", domácí si v klidu své vedení uhájili až do konce zápasu.
90+3
Zákroky brankáře WBA Fostera – 2.
Zákroky brankáře Stoke City Begoviće – 4.
90+3
Odkop od branky WBA, to vše v poslední minutě nastaveného času.
90+2
Mulumbu nepřesně přihrává a hosté mohou, alespoň pro tuto chvíli, ukončit své útočné snažení na polovině soupeře.
90+1
Ještě tři minuty nastavil sudí East nad rámec základní hrací doby.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, faul Arnautoviće, na vlastní půli.
88
Arnautović pálí z podobné pozice, z níž padl druhý gól, tentokrát jeho střelu nikdo netečuje, míč tak končí mimo branku.
88
Gólman Begović nespěchá s rozehrávkou, až nyní posílá míč do hry.
87
Trochu střela ze zoufalství v podání Silvestre Varely.
85
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Glenn Whelan, přichází Marc Wilson.
85
Varela padá u pokutového území Stoke, ale ani toto není faul.
83
Hostům se nedaří, problém činí i pouhá přihrávka, je vidět, že hráči WBA jsou pod psychickým tlakem z blížícího se konce utkání.
82
Nakonec ale centruje až Joleon Lescott, který posílá pas z levé strany, ale nepřesný, odkop od branky Stoke.
82
Mulumbu s míčem na pravé straně, u pokutového území Stoke.
81
A brejk Stoke, kdy se Arnautović dostal za obranu WBA, zastavuje odpískaný ofsajd.
81
Begović šel neohroženě do souboje před brankou, to vypadalo na faul, ale sudí East nechává pokračovat ve hře.
80
Rohový kop WBA, v pořadí třetí.
80
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Graham Dorrans, přichází Youssuf Mulumbu.
78
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Bojan Krkić, přichází Charlie Adam.
77
Silvestre Varela faulován, je to ale až u půlící čáry.
76
Žlutou kartu dostává Chris Baird (West Bromwich Albion).
75
Z hlediště se ozývá pískot, domácí se nyní brání na vlastní půli.
74
Odkop od branky WBA, hosté zatím marně hledají cestu k brance Stoke.
72
Probíhá poslední dvacetiminutovka a domácí díky dvěma trefám Dioufa vedou 2:0, zdramatizují ještě hosté závěr?
70
Domácí se neprosazují, hosté získávají míč a mohou zaútočit.
69
Střelu Bojana Krkiće sráží bránící Lescott na roh.
68
Žlutou kartu dostává Chris Brunt (West Bromwich Albion).
66
Stoke City právě vstřelilo branku!
Štěstí pro Stoke, velká smůla pro WBA! Arnautovič pálí z pravé strany, Foster již "šel" po střele, ale ve vápně zblokoval střelu MAME DIOUF, od něhož se míč odráží do branky.
65
Hosté se neprosazují, ale zůstávají u míče, Varela nezachytil nepřesnou přihrávku na levé straně a domácí budou moci vhazovat.
64
Rohový kop po střele "čerstvého" Berahina, Chris Brunt rozehraje z levé strany.
64
Gólová šance hostů, míč se po závaru před branou Stoke odráží od tyčky!
63
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Saido Berahino.
63
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James Morrison, přichází Silvestre Varela.
63
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Peter Crouch, přichází Jonathan Walters.
60
Hodina hry za námi, sudí East píská ofsajd hostujícího Browna.
59
Na druhé straně se jen těsně k hlavičce nedostal Arnautović, zápas dostal další náboj, po gólu Dioufa.
58
Defenziva Stoke ale zasáhla spolehlivě a na konci celé akce WBA je nákop pouze do náruče Begoviće.
57
Rohový kop WBA, vůbec první v zápase, hosté rozehrají z levé strany.
56
Hosté to zkouší z levé strany, kde je ale Sessègnon v ofsajdu.
54
Rohový kop pro Stoke, z levé strany rozehrál Arnautović, ale znovu nasměroval míč pouze do náruče Fostera.
53
To se nám to nyní přelévá ze strany na stranu, Crouchovi chyběl zhruba půl krok k míči před brankou WBA.
53
A hosté hned zahrozili, z pravé strany střílí Gardner, ale Begović chytá.
51
První útočná akce Stoke ve druhé půli končí gólem, když se ve vápně prosazuje MAME DIOUF, který vytěžil z přesné přihrávky Pieterse z levé strany maximum, navíc měli štěstí, neboť obránce Lescotta dokázal překonat střelou mezi nohama a míč končí v bráně.
49
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině Stoke.
47
Odkop od branky Stoke, míč letí na polovinu WBA, kde ho získávají domácí fotbalisté, díky výškové převaze Petera Crouche.
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
V prvním poločase jsme sledovali pohledný fotbal, hlavně díky velkému nasazení obou týmů. Na góly je to zatím hodně chudý zápas, ale diváci se na stadionu Britannia rozhodně nenudí.
45+2
45+1
A rozehrávka se Begovićovi vůbec nepovedla, byla z toho nebezpečná střela hostujícího Gardnera, v posledních vteřinách první půle!
45+1
Jednu minutu se rozhodl nastavit sudí East. Míč u Begoviće, který ale musí spěchat s rozehrávkou.
45
Mame Diouf si počíná nedovoleně v hlavičkovém souboji s bránícím Chrisem Bairdem, sudí píská faul, Foster rozehraje z vlastní šestnáctky.
45
Rohový kop po obranném zákroku Lescotta, domácí Arnautović rozehraje z pravé strany.
44
Naštěstí pro Stoke je faulován Muniesa, domácí tak zůstanou na polovině soupeře.
43
Domácí postupují dopředu, ale znovu vše hatí nepřesná přihrávka.
41
Hraní rukou Arnautoviće je na konci útočného snažení domácího týmu.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále bezbrankový, dočkáme se gólu do poločasové přestávky?
39
Domácí Glenn Whelan se také snaží pálit z každé pozice, nyní jeho pokus musel řešit gólman WBA Foster.
38
Mame Diouf faulován na polovině WBA, domácí bleskově rozehrávají.
37
O míč se nyní bojuje ve středu hřiště.
35
Chris Brunt napřáhl z velké vzdálenosti, ale byť to nebyla špatná střela, na branku Stoke nemířila.
34
Gólman WBA Foster neponechal nic náhodě a "došel" si pro míč.
33
Whelan pálí zpoza vápna, míč byl zblokován někým z bránících hráčů WBA, další roh pro Stoke, tentokrát z levé strany.
32
První rohový kop v zápase, z pravé strany ho rozehrají domácí.
32
Sudí East to rozhodně dnes nemá snadné, těch faulů a hlavně pádů na trávník je docela dost.
31
Trochu naivní snaha Ideyeho o odpískání pokutového kopu po souboji s bránícím Muniesou.
30
James Morrison zatím nejvíce střílejícím hráčem, nyní jeho pokus ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů míří na branku, ale Begović je na svém místě.
29
Útočným faulem končí snaha Stoke o ohrožení branky soupeře.
27
Hraje se zatím hodně rychlý fotbal, ale v podstatě bez šancí, oba týmy tak trochu bojují s vlastní (ne)přesností.
26
Centr Morrisona, z pravé strany, nebyl přesný, Begović bude znovu rozehrávat od své branky.
24
Sessègnon se neprosadil z levé strany, kdy poslal míč pouze mimo hřiště, Begović bude moci vykopávat od své branky.
23
Tentokrát se snažil Bojan jen lehce prostrčit míč do vápna, z levé strany, na nabíhajícího Crouche, ale poslal mu pas na paty.
22
Bojan "nedosáhl" na pas, míč končí u Fostera.
21
Akci Stoke City přerušil nekompromisní asistent na pomezí, ofsajd.
20
Nepřesný nákop Arnautoviće, míč nenašel nikoho v červenobílém dresu, autové vhazování WBA.
19
Po akci WBA se ke střele dostává James Morrison, který z levé strany, z nějakých třiadvaceti metrů, přestřeluje branku Stoke.
18
Bojan Krkić padá před pokutovým územím WBA, ale není to faul, sudí East pouští hru.
16
Nepřesnou přihrávkou Sessègnona končí útočná akce WBA.
14
Arnautović drží míč ve středu hřiště, domácí postupně kombinují, ale dostávají se nakonec až zpět na svou polovinu.
13
Bojan Krkić na druhé straně pálí zpoza vápna a je to velmi dobrá střela, míč končí jen těsně vedle branky!
12
James Morrison vybojoval míč a dostává se ke střele, která je ale zablokována.
11
Spolupráce Bojan Krkić – Peter Crouch nyní trochu "zaskřípala", míč získávají hosté.
10
Dobrý obranný zákrok Muniesy, který odehrál centr soupeře z levé strany.
9
Iedeye nedokázal prostrčit míč do vápna Stoke, míč se dostává až na půlící čáru.
7
Až paradoxně "malá domů" v podání hlavičky bránícího Lescotta nadělala větší problémy Fosterovi.
7
Bojan centruje do vápna z levé strany, tam hlavičkuje Crouch, ale nepřesně.
6
Ve vápně WBA padá domácí Whelan, ale sudí East ukazuje, že to nebyl faul, pokračuje se ve hře.
5
Morrisonův centr z pravé strany končí v náruči gólmana Begoviće, domácí mohou zaútočit.
4
Míč končí v autu, hosté vhazují, z pravé strany, na polovině Stoke, konkrétně obránce Wisdom.
2
Hostující útočník Ideye Brown pálí ze střední vzdálenosti, branku Stoke ale přestřeluje.
1
Oba týmy na hrací ploše.

Stoke City: Begović – Cameron, Shawcross, Muniesa, Pieters – N'Zonzi, Whelan – Arnautović, Krkić, Diouf – Crouch.
Náhradníci: Butland – Huth, Wilson, Adam, Walters, Assaidi, Shenton.

West Bromwich Albion: Foster – Wisdom, McAuley, Lescott, Baird – Gardner, Morrison – Sessègnon, Dorrans, Brunt – Brown.
Náhradníci: Myhill – Yacob, Gamboa, Berahino, Mulumbu, Dawson, Varela.

Rozhodčí: East – Bryan, Ganfield.
WEST BROMWICH ALBION
Hosté jsou na tom o něco hůře, aktuálně jsou patnáctí se sedmnácti body. Náskok před první sestupovou příčkou je dvoubodový a WBA tak musí začít urychleně sbírat body, proč ne již na hřišti Stoke City? Na hřištích soupeřů, v osmi doposud odehraných zápasů, dvakrát vyhráli a dvakrát remizovali, připsali si tak osm cenných bodů.
STOKE CITY
Domácí se aktuálně drží v klidném středu tabulky, když na svém kontě mají dvaadvacet bodů za šest výher a čtyři remízy. V prosincových kolech anglické Premier League se Stoke podařilo přerušit nepříjemnou sérii tří porážek v řadě z konce listopadu, byť šlo ve dvou případech o porážky se silnými soupeři Liverpoolem a Manchesterem United. V následujících čtyřech kolech Stoke dvakrát zvítězilo, mj. i nad Arsenalem 3:2 a jednou remizovalo, se ziskem sedmi bodů panovala rozhodně spokojenost.
11.05.2014 / 38. kolo / W. B. A. – Stoke City 1:2
Vítejte u onlajn přenosu utkání devatenáctého kola anglické Premier League, v němž domácí STOKE CITY přivítá WEST BROMWICH ALBION. Utkání se odehraje na The Britannia Stadium, Stoke on Trent a provede jím trojice anglických sudí, jako hlavní Roger East, na čarách asistenti David Bryan a Ron Ganfield.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.