Je to tak! West Bromwich byl ve druhém poločase jasně lepším týmem a nakonec dokázal srovnat výsledek na konečných 2:2. To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
90+6
90+5
Pomalu se blíží závěr utkání, které nakonec spěje k remízovému výsledku.
90+3
West Brom právě vstřelil branku!
SAIDO BERAHINO se přízemní střelou k tyči prosazuje ze značky pokutového kopu a ve třetí minutě nastavení srovnává na 2:2!
90+2
Domácí budou po faulu na Morrisona zahrávat pokutový kop!
90+2
Pocognoli nebezpečně centroval do hostující šestnáctky, kde však míč odvrátila pozorná obrana hostů.
90+1
Zejména kvůli dlouhému ošetřování hostujícího brankáře se nastavuje šest minut nad rámec normální hrací doby.
90
Bolasie se opět snažil o rychlý protiútok, ale byl na to sám proti třem domácím obráncům, kteří ho nakonec dokázali obrat o balón.
89
Domácí Blanco nedovoleně zastavil hostující protiútok a za faul u postranní čáry vidí žlutou kartu.
88
Rychlý protiútok tří proti třem nakonec skončil nevýraznou střelou Bolasieho, kterou bez potíží chytil domácí gólman Foster.
86
Hosté se v posledních minutách osmělili, přestali tolik ztrácet míče a snaží se prezentovat stejnou hrou, která jim nesla ovoce v prvním poločase.
84
Po delší době zaútočili hosté, ale obrana WBA bez problémů odvrátila Bolasieho centr do šestnáctky.
83
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Graham Dorrans, přichází Sebastián Blanco.
82
Gardner (WBA) upadl na útočné polovině po souboji s protihráčem a vzal míč do ruky v domnění, že se jednalo o faul, s čímž však nesouhlasil rozhodčí, který mu za hraní rukou uděluje navrch žlutou kartu.
81
Berahino se po zpětné přihrávce od spoluhráče opřel ve vápně do míče, ale jeho střela skončila jen nad břevnem hostující brány. Tohle byla další slibná příležitost pro WBA.
80
Domácí mají jednoznačnou převahu a hosté už se vyloženě jeno brání. West Bromwich oproti prvnímu poločasu viditelně přidal a zrychlil hru. Dočká se nakonec vyrovnání?
77
Obrovská šance domácích! Morrison se ve vápně naběhl na přihrávku z levé strany, ale jeho zakončení zblokoval hostující obránce, od něhož se ještě míč odrazil k Berahinovi, který ale z dálky napálil míč hodně vysoko nad bránu.
75
Přímák byl zblokován hostující obranou a u míče je nyní Crystal Palace.
74
Střídající Guedioura se uvedl faulem na Gardnera a domácí budou zahrávat přímý kop.
73
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Marouane Chamakh, přichází Adlène Guedioura.
71
Brunt (WBA) zahrával rohový kop, ale pro míč si došel brankář Hennessey.
69
Domácí Craig Gardner byl nyní kousíček od vyrovnání! Jeho střela z patnácti metrů nakonec skončila na břevně hostující brány.
66
Domácí zahrávali standardní situaci, míč se dostal do vápna k Anichebemu, který nakonec v zahuštěném prostoru zkusil vypálit z velkého úhlu, ale jeho střela byla zblokována.
66
Žlutou kartu dostává Mile Jedinak (Crystal Palace FC).
65
Foster si teď po delší době sáhl na míč, ale střela přímo doprostřed brány mu nenadělala žádné potíže. Hosté nejsou ve druhém poločase ani zdaleka tak nebezpeční, jako v první půli.
64
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Wilfried Zaha, přichází Jason Puncheon.
61
Gardner (WBA) rozehrál rychle nakrátko na Dorranse, který ihned pálil z dálky a jeho rána jen těsně minula hostující bránu.
58
Anichebe dostal přihrávku do vápna, kde posléze zleva nebezpečně přihrával před bránu, ale míč nakonec jen neškodně proletěl hostující šestnáctkou.
57
Bolasie (CRP) centroval z levé strany na zadní tyč, kam si naběhl Zaha, který však na balón nakonec nedosáhl.
55
Po dlouhém ošetřování je nakonec brankář Speroni střídán, což se jemu samotnému nelíbí. Těžko říct, zda na střídání kvůli délce ošetřování netrval hlavní rozhodčí. Speroniho po zbytek zápasu nahradí v bráně Hennessey.
51
Domácí zahrávali rohový kop a střídající VICTOR ANICHEBE dopravil z malého vápna hlavou míč do sítě. Hosté reklamují faul na brankáře Speroniho, který schytal úder od Dawsona, ale rozhodčí gól uznal. Speroni je nyní ošetřován.
48
Campbell si na hranici vápna zpracoval vysokou přihrávku a následnou střelou prověřil Fostera, který jeho pokus vyrazil. Tou dobou byl však již nahoře praporek pomezního rozhodčího, který celou situaci posoudil jako ofsajdovou.
46
Brunt (WBA) se na levé straně marně snažil dohnat míč na hrací ploše.
46
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Victor Anichebe.
46
Po prvním poločase mohou být spokojenější hosté, kteří odchází do šatny s dvougólovým vedením. Domácí sice mnohem častěji drželi balón na svých kopačkách, ale vepředu nebyli vůbec nebezpeční, zatímco hosté hrozili z rychlých brejků, které dělali obraně West Bromwiche velké potíže. Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
45+2
45+2
Žlutou kartu dostává Stéphane Sessègnon (West Bromwich Albion).
45+1
Crystal Palace právě vstřelil branku!
MILE JEDINAK napálil míč na druhou stranu, než na kterou skákal Foster a hosté se dostávají na samém konci prvního poločasu do dvougólového vedení!
45
Hosté šli do rychlého protiútoku, Chamakh přihrál dopředu Bolasiemu, který si běžel pro balón do šestnáctky, kde byl sražen Gardnerem a bude z toho pokutový kop pro Crystal Palace!
44
Gardner dostal přihrávku na střed a přibližně z dvaceti metrů vypálil přízemní střelu, která ho hodně minula Speroniho bránu.
42
Domácí obrana odvrátila centrovaný míč do bezpečí. Po hlavičkovém souboji s Lescottem se drží za hlavu hostující Campbell.
41
Po Lescottově faulu na Bolasieho se už ovšem píská a hosté budou zahrávat standardní situaci od pravé postranní čáry.
38
Campbell (CRP) byl sražen s míčem v domácí šestnáctce, ale rozhodčí Clattenburg neviděl prohřešek proti pravidlům. Z tohohle možná mohl být pokutový kop.
36
Statistika držení míče hovoří poměrem 68% – 32% ve prospěch domácích, jenže navzdory těmto číslům jsou zatím v útoku nebezpečnější hosté, což je vyjádřeno i průběžným výsledkem zápasu.
33
Morrison zahrával rohový kop domácího týmu a na centr na zadní tyč si vyskočil Lescott, který však nedokázal rázně zakončit. Domácí pak ještě zůstali v útoku, ale míč poté skončil při dalším pokusu o zakončení v zámezí.
31
Bolasie se podél postranní čáry hnal do dalšího protiútoku, ale tentokrát zapracovala dobře domácí obrana.
29
Kdepak, domácím se absolutně nedaří dostat přes dobře zformovanou obranu hostů. WBA se stále snaží útočit postupnou kombinací, ale hosté je nepouštějí na dostřel Speroniho brány.
26
Naopak Crystal Palace se snaží o rychlé přechody do útoku, což hosté potvrdili i nyní, když Bolasie hledal přihrávkou do vápna nabíhajícího Campbella, který na míč jen těsně nedosáhl.
25
Rozehrávka domácích je zdlouhavá a absolutně jí chybí moment překvapení. Hosté dobře brání vlastní polovinu a nepouštějí West Bromwich k vlastní šestnáctce.
23
Campbell se snažil dostat do zakončení, ale míče se zmocnil Foster.
21
Po rohu se domácí dostali do nebezpečného zakončení, ale střela byla zblokovaná hostujícím obráncem.
20
Gardner (WBA) vypálil zpoza šestnáctky a Speroni se musel hodně natahovat, aby jeho střelu vyrazil na rohový kop!
16
Z přímáku hosté ještě neudeřili, ale po zákroku Fostera se kopal rohový kop, z něhož Belasie nacentroval míč do malého vápna, kde se mezi mnoha hráči dostal k balónu BREDE HANGELAND, který nejprve hlavičkoval pouze do obránce, ale následně z dorážky dopravil zblízka míč do brány.
14
Po faulu domácího týmu budou hosté zahrávat standardku v blízkosti domácí šestnáctky.
11
Roh rozehrál Bolasie, jehož centr skončil jen u domácí obrany.
11
Bolasie (CRP) se snažil vypálit na přední tyč, ale míč skončil jen v zámezí. Podle rozhodčího však balón tečoval brankář Foster, takže je z toho rohový kop pro Crystal Palace.
9
Z pravé strany se teď snažil do vápna dostat Brunt (WBA), jehož však zastavila pozorná hostující obrana.
8
Campbell (CRP) teď na levé straně nasadil jesličky bránícímu hráči a našel přihrávkou Bolasieho, který se dostal nebezpečně blízko bráně, kde však zasáhl dobrým obranným zákrokem Gardner.
6
Wisdom (WBA) se dobře uvolnil na pravé straně, odkud poslal nebezpečný přízemní balón do šestnáctky, kde se bohužel pro domácí nedostal k balónu nikdo z jeho spoluhráčů.
4
Domácí se teď kombinací dostali na útočnou polovinu, kde nějakou dobu drželi míč, o který však nakonec přišli.
2
Na centr si vyskočil Chamakh (CRP), kterému se však povedlo míč jen lehce přizvednout, což Fosterovi nenadělalo žádné potíže.
1
Hosté se chystají zahrávat první standardní situaci dnešního utkání.
1

West Bromwich Albion: Foster – Wisdom, Dawson, Lescott, Pocognoli – Gardner, Morrison – Dorrans, Sessègnon, Brunt – Berahino.
Náhradníci: Myhill – Gamboa, McAuley, Mulumbu, Blanco, Brown, Anichebe.

Crystal Palace FC: Speroni – Mariappa, Kelly, Hangeland, Ward – Bolasie, Jedinak, Ledley, Zaha – Chamakh – Campbell.
Náhradníci: Hennessey – Fryers, Guedioura, Bannan, Gayle, Doyle, Puncheon.

Rozhodčí: Clattenburg – Beck, Burt.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Anglická Premier League pokračuje devátým kolem, v němž West Bromwich Albion přivítá na svém hřišti Crystal Palace. Domácí, kteří jsou s devíti body momentálně čtrnáctí, dokázali v minulém kole remízovat s Manchesterem United a dnes by na tento cenný bodový zisk rádi navázali tříbodovým úspěchem proti Crystal Palace, který má o jeden bod méně a patří mu šestnáctá pozice. Oba dnešní soupeři nedokázali ve svých posledních dvou zápasech vyhrát. Napraví to jeden z nich v dnešním utkání?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.