SESTŘIH Premier League: Middlesbrough - Leicester 0:0. Mistr dál tápe

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou.
Statistiky dnešního utkání:

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 8:6.
Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:22.
V souboji dvou týmů, které se nacházejí ve spodní části tabulky jsme se moc šancí nedočkali a když nebyly šance, tak nemohly přijít aby góly. Poměrně ospalé utkání tak skončilo bezbrankovou remízou. Z dnešního výsledku budou mít největší radost všichni příznivci defenzivního fotbalu! #FDF
90+7
90+7
Andy King pouze prodloužil centrovaný balón dále ke gólmanovi a v tomto momentu se ozývá závěrečný hvizd sudího.
90+7
Balón si k rozehrávce postavil Demarai Gray a Christian Fuchs. Uvidíme, jak celá situace dopadne. Na stadionu zavládlo hrobové ticho.
90+6
Gastón Ramírez si na své konto v závěru připíše hodně zbytečný faul. Leicester ještě dostane možnost rozehrát poslední standardní situaci v tomto utkání.
90+5
Domácí hráči se mohli hnát do rychlého přečíslení, jenže Adam Clayton na polovině hřiště velice nepřesně přihrál a u míče jsou tak opět hosté.
90+4
Middlesbrough kombinuje s míčem na polovině soupeře. Všichni fotbalisté Leicesteru jsou stažení hluboko na vlastní polovině.
90+3
Gastón Ramírez pronikl s míčem až do pokutového území soupeře, jenže po souboji s Robertem Huthem upadl. Ukázkový obranný zákrok, tady se penalta v žádném případě pískat nebude.
90+2
Adam Clayton zbytečně dohrál souboj s Andym Kingem a po právu dostává žlutou kartu. Utkání v samotném závěru nabírá na obrátkách.
90+1
Leonardo Ulloa se propracoval k hlavičkovému pokusu v pokutovém území, jenže jeho hlavička směřovala pouze vysoko nad bránu.
90
Uvidíme ještě minimálně pět minut zápasu! Přesně o tolik totiž nastavil rozhodčí dnešní utkání.
90
Ben Gibson výborně zablokoval pokus Ahmeda Musy o centr. Domácí už opětovně mají balón u svých kopaček a ženou se kupředu.
89
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Adam Forshaw, přichází Grant Leadbitter.
87
Nepřesná přihrávka Álvara Negreda skončila pouze v zámezí u střídaček. Leicester tak bude mít výhodu autového vhazování zhruba z poloviny hřiště.
86
Ben Gibson se zhruba na polovině hřiště hodně nešťastně srazil hlavou s Ahmedem Musou. Oba aktéři souboje ale budou pravděpodobně v pořádku.
85
Demarai Gray si na polovině hřiště počínal v souboji s Fábiem až příliš agresivně. Sudímu se jeho aktivita nelíbila, a tak odpískal nedovolený zákrok na domácího borce.
84
Gastón Ramírez měl na kopačce úvodní branku dnešního utkání! Wes Morgan neskutečně chyboval, když zpracoval centrovaný míč přímo před sebe, kde se nacházel osamocený Gastón Ramírez. Rána domácího fotbalisty se ale pouze otřela o boční síť. V hledišti to teď jenom zahučelo a Gastón Ramírez schoval svou tvář v dlaních.
83
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Nampalys Mendy, přichází Marc Albrighton.
83
Fotbalisté Middlesbrough kombinují s míčem na polovině hřiště. Ani jeden z hráčů Leicesteru je nenapadá, a tak se hraje celkem v poklidu.
82
Zdviženým palcem směrem k lavičce ale týmový doktor dává znamení, že bude vše v pořádku a že Ahmed Musa bude moct pokračovat v dnešním utkání.
81
Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet Ahmed Musa. Rozhodčí opětovně raději přerušuje hru a přivolává na trávník zdravotníky.
80
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Stewart Downing.
79
George Friend se odhodlal k centru z levé strany, jenže v pokutovém území nebyl ani jeden z domácích hráčů. Míč tak opětovně bez problémů sbírá gólman Kasper Schmeichel.
78
Domácí fotbalisté však i nadále pokračují s míčem u kopaček a tlačí se do jedné příležitosti za druhou. Obrana Leicesteru hlásí nejvyšší stupeň pohotovosti.
77
O rohový kop z pravé strany se postaral, dnes poměrně výrazný, Gastón Ramírez. Jeho centrovaný pokus ale skončil pouze na hlavě jednoho z bránících hráčů.
76
Ahmed Musa se výborně vrátil zpátky do obrany a zabránil centrovanému míči z pravé strany. Domácí ale dostanou novou příležitost, neboť budou zahrávat rohový kop.
75
Adam Clayton teď trochu zbytečně zakopl odražený balón zpátky na polovinu soupeře. Leicester se tak dostává k balónu jako slepý k houslím.
74
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Demarai Gray.
73
Kasper Schmeichel teď prokázal své zkušenosti, když vyrazil ven z brány proti vysokému centru Fábia. Gólman Leicesteru sebral míč ze vzduchu jako malinu.
72
Ahmed Musa se snažil obhodit míč kolem obránce Bena Gibsona, jenže ten si rychlonohého útočníka Leicesteru parádně odstavil tělem.
71
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Riyad Mahrez, přichází Ahmed Musa.
70
O rozehrávku rohového kopu se postaral Christian Fuchs. Centrovaný míč ale rovnou ze vzduchu sebral gólman Bradley Guzan.
69
Leonardo Ulloa se snažil ohrozit domácí bránu z rychlého přečíslení, jenže obrana Middlesbrough výborně zakročila a odkopla balón na rohový kop. Hosté jsou po delší časové pauze opět v šanci.
68
George Friend se prezentoval nádhernou individuální akcí po pravé straně. Nejprve se zbavil bránícího Wesa Morgana, poté zamotal hlavu také Dannymu Simpsonovi a nakonec i vypálil. Rána z poměrně velkého úhlu ale skončila nad bránou.
67
Hráči Leicesteru City jsou teď stažení hluboko ve vlastní šestnáctce. Na tak malém prostoru hosté brání v osmi lidech!
66
Hosté z Leicesteru se po delší odmlce dostávají také k míči na polovině soupeře. Moc dlouho si ale balónu neužili, neboť Ben Gibson výborně zasáhl a získal míč.
65
Domácí fotbalisté jsou v posledních minutách o hodně aktivnější než soupeř z Leicesteru. Obhájcům titulu by se to mohlo v tomto zápase hodně vymstít.
64
Fábiův centr z pravé strany skončil pouze na hlavě obránce Roberta Hutha. Ten sice odvrátil míč do bezpečné vzdálenosti od brány, ale i přes to domácí zůstávají u míče.
63
Šindži Okazaki si teď pomohl při zpracování míče trochu rukou, což pochopitelně nemohl uniknout očím pana rozhodčího. Middlesbrough bude rozehrávat z vlastní poloviny.
62
Gastón Ramírez se opětovně dostával do zajímavé příležitosti, jenže ani tentokráte nedokázal domácí útočník ideálně zpracovat balón. Nepřenosnosti jsou stále na obou stranách.
61
Tak tahle přihrávka Bena Gibsona byla až příliš dlouhá. Álvaro Negredo se sice snažil ze všech sil jí doběhnout, ale marně. Balón končí opětovně jen v zámezí.
60
Gastón Ramírez prohrál hlavičkový souboj u postranní čáry s Andym Kingem a hosté tak budou vhazovat z vlastní poloviny. Stále sledujeme fotbal spíše ve středu hřiště.
59
Tempo zápasu poměrně upadá. Ani jeden z týmů se v této fázi zápasu moc nežene dopředu, což se pochopitelně nemůže líbit fanouškům na tribuně.
58
Danny Simpson si teď musel od hlavního sudího vyslechnout důraznou domluvu, protože zákrok, který předvedl na pronikajícího Álvara Negreda klidně mohl být oceněn žlutou kartou.
57
Domácí hráči tak nevolili centr a ani přímé ohrožení brány, ale raději rozehráli nakrátko a už opětovně kombinují s míčem kolem pokutového území Leicesteru City.
56
Danny Simpson si počínal při bránění Martena de Roona pouze za cenu faulu. Middlesbrough bude rozehrávat standardní situaci poměrně z velké vzdálenosti od brány.
55
Centr Riyada Mahreze teď nadělal v pokutovém území domácího celku poměrně velký průvan. Střílený centr alžírského fotbalisty ale nedokázal nikdo z hostů usměrnit mezi tři tyče.
53
Domácí fotbalisté teď trochu uklidňují situaci a kombinují s míčem na vlastní polovině. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji jednoznačně hráči Middlesbrough.
52
Rozehrávka rohového kopu se domácímu celku absolutně nepovedla. Centrovaný míč totiž bez jakéhokoliv dotyku zaplachtil přímo do náruče gólmana Kaspera Schmeichela.
51
Robert Huth dobrým obraným zákrokem zablokoval centrovaný míč Adama Traorého z pravé strany. Míč se ale poté odrazil za brankovou čáru a domácí tak budou mít vůbec první roh v utkání.
50
Ale opětovně jsme svědky nepřesné přihrávky. Druhý poločas začal hodně podobně jako ten první. Na trávníku se to jen hemží nepřesnostmi.
49
Adama Traoré se výborně zbavil bránícího Christiana Fuchse , jenže jeho následný centr nenašel žádného z jeho spoluhráčů. U míče jsou tak opětovně fotbalisté Leicesteru.
48
Dlouhý aut nakonec nevyvolal v šestnáctce Middlesbrough nějaké výrazné vzrušení. Balón totiž přistál pouze na hlavě Bena Gibsona, který jej odhlavičkoval do bezpečí.
47
Balón se odrazil do zámezí od jednoho z domácích hráčů a Christian Fuchs se tak postará v úvodu druhé půle o dlouhé vhazování až do šestnáctky soupeře.
46
Statistiky prvního poločasu:

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 4:3.
Rohy: 0:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:12.
Máme za sebou úvodní poločas zápasu mezi Middlesbrough a Leicesterem. V prvních pětačtyřiceti minutách dnešního zápasu jsme se branky nedočkali. Oba týmy se soustředí především na svou defenzívu, což se projevu také na vytvořených šancích. Ani jeden celek se totiž do žádné výrazné příležitosti nedostal. Dost možná se také projevuje fakt, že je to souboj týmů, které se nacházejí ve spodní části tabulky. Doufejme, že se celková hra zlepší ve druhé polovině. Druhý poločas začne přibližně v 14:32.
45+2
45+2
Fotbalisté Leicesteru drží balón na polovině hřiště. Oba celky už netrpělivě vyčkávají na hvizd hlavního sudího, který odstartuje poločasovou přestávku.
45+1
Gastón Ramírez se snažil prostrčit balón mezi dvěma bránícími hráči Leicesteru, jenže ti na jeho myšlenku přišli a přihrávku tak výborně zablokovali.
45
K úvodnímu poločasu budou nastaveny celkem dvě minuty navíc. Je to hlavně kvůli ošetřování Antonia Barragána, který nakonec i střídal.
45
Hráči Middlesbrough kombinují s balónem na polovině svého soupeře. Domácí už budou chtít pravděpodobně dohrát úvodní poločas s míčem na kopačkách.
44
Z následné rozehrávky se nic vážného nestalo, neboť Leonardo Ulloa si v hlavičkovém souboji hodně pomáhal rukama, což se opětovně nelíbilo hlavnímu arbitrovi utkání.
43
Ben Gibson musel zastavit rychlý protiútok Leicesteru i za cenu faulu. Rozhodčí volí poměrně přísný metr a uděluje za drobné zatažení za dres žlutou kartu.
43
Riyad Mahrez se odhodlal ke střele zpoza šestnáctky, ale s takovým propagačním pokusem by si Bradley Guzan poradil asi i o půlnoci. Blížíme se do finiše prvního poločasu.
42
Fotbalisté Leicesteru City mají v posledních minutách poměrně veliké problémy s přechodem na útočnou polovinu. Hráči Middlesbrough většinou sbírají všechny jejich balóny na polovině hřiště.
41
Tak tenhle centr si Gastón Ramírez za rámeček rozhodně nedá. Míč nenalezl žádného z jeho spoluhráčů, ale skončil pouze na hlavě bránícího Wesa Morgana.
40
Marten de Roon se opřel do míče za hranicí šestnáctky, ale tečovaný balón skončil pouze vysoko nad bránou. Ani jeden z rozhodčích si ale teče nevšiml a bude se tak odkopávat od brány Leicesteru.
39
Nepovedený centr Fábia z pravé strany bez větších problémů odvrátil obránce Danny Simpson. Domácí však stále zůstávají u míče a i nadále stupňují svůj tlak.
38
Calum Chambers si počínal v hlavičkovým souboji s Riyadem Mahrezem pomocí rukou, což se pochopitelně nemohlo líbit hlavnímu sudímu, který píská faul.
37
Konec prvního poločasu už nám pomalu klepe na dveře a my jsme se stále nedočkali žádné zajímavé příležitosti. Doufejme, že se to v posledních minutách první půle ještě změní.
36
Middlesbrough se teď dostalo do rychlého přečíslení, jenže Adama Traoré finální přihrávku hrůzostrašně pokazil. Místo přihrávky před prázdnou bránu míč končí pouze na bránou Leicesteru.
35
George Friend nezahálí a okamžitě se zapojuje do kombinace domácího celku. Middlesbrough se krátkými přihrávkami přibližuje k bráně hostů.
34
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Antonio Barragán, přichází George Friend.
33
Tak tady to určitě nepůjde. Týmoví zdravotníci ihned po příchodu k hráči dávají znamení na lavičku, že Antonio Barragán v utkání už nebude moct pokračovat.
32
Antonio Barragán zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů a drží se na pravé stehno. Rozhodčí raději přerušuje hru a volá na trávník týmové zdravotníky.
31
Domácí hráči pomaličku přidávají na aktivitě na polovině Leicesteru, což se pochopitelně lidem na tribunách velice líbí. Hráči Middlesbrough teď ohrožují bránu Leicesteru ze všech stran.
30
Álvaro Negredo si našel centrovaný míč a pokoušel se do něj okamžitě opřít z voleje. Ne moc povedená střela ale skončila pouze v boční síti brány. Kasper Schmeichel balón kontroloval pouze pohledem.
29
Leonardo Ulloa si počínal v souboji u postranní čáry až příliš aktivně, a rozhodčí tak odpískal útočný faul. Middlesbrough bude rozehrávat z vlastní poloviny.
28
Nampalys Mendy odstavil čistým způsobem Gastóna Ramíreze od míče, ale tomu se to opětovně nelíbí. Ramírez je v posledních minutách na hřišti nejvíce vidět.
27
Přetažený centr Riyada Mahreze skončil poměrně dost daleko za bránou domácího týmu. Fotbalista Leicesteru si za tento centr vysloužil u publika Middlesbrough dost velké ovace.
26
Gastón Ramírez si bude muset až do konce zápasu dávat pozor, neboť po jednom ze soubojů se poměrně dost aktivně oháněl u rozhodčího, který si to samozřejmě nenechal líbit a uklidnil hráče žlutým kartónkem.
25
Gastón Ramírez našel svým centrem v pokutovém území Álvara Negreda, který byl otočený zády k brance. Domácí útočník si ale balón zpracoval na prsa a poté se chtěl opřít do míče z voleje. To se mu, naštěstí pro hosty, nepovedlo.
24
U rozehrávky standardní situace stála hned pětice hráčů Leicesteru, ale do míče se nakonec opřel Andy King. Ne moc povedená střela nakonec skončila pouze v náruči gólmana Bradleyho Guzana.
23
Adam Clayton teď neuvěřitelně zavařil domácímu týmu. Hráč Middlesbrough zcela zbytečně fauloval na hranici šestnáctky pronikajícího hráče Leicesteru a hosté tak budou z nějakých osmnácti metrů zahrávat standardní situaci.
22
Gastón Ramírez se snažil obejít bránícího Dannyho Simpsona pomocí efektní otočky, jenže míč se mu zamotal pod nohami a akce domácího týmu tak velice rychle skončila.
21
Opět aktivní Adama Traoré pronikl obranou Leicesteru po pravé straně a přihrávkou do druhé vlny našel zcela osamoceného Martena de Roona. Ten ale z bezprostřední blízkosti brány trestuhodně přestřeluje.
20
Fotbalisté Middlesbrough jsou nyní poměrně vytažení vysoko, čímž značně znepříjemňují rozehrávku hráčům hostí. Polovina Leicesteru je strašně přehuštěná.
19
Adama Traoré prošel po nádherné individuální akci až do šestnáctky hostů, jenže po souboji s Robertem Huthem upadl na trávník a dožadoval se pokutového kopu. Rozhodčí ale zůstává klidný a pokračuje se ve hře.
18
Fábiův centr z levé strany nenalezl v pokutovém území Leicesteru žádného z jeho spoluhráčů. Balón tak bez problémů odhlavičkoval Robert Huth.
17
Wes Morgan bez větších emocí odkopl míč před dotírajícím Adamem Traorém do zámezí. Kdyby teď byl hostující obránce v souboji o chvilinku později, už mohlo být zle.
16
Gastón Ramírez přenesl hru na druhou stranu hřiště, jenže Álvaro Negredo nedokázal zpracovat vysokou přihrávku. Míč tak končí pouze v zámezí a vhazovat budou opětovně hosté.
15
Adam Clayton v souboji s Šindžim Okazakim evidentně nestíhal, a tak si musel pomoct poměrně dost okatým faulem. Hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.
14
Mahrezův centr od rohového praporku se ale určitě nezapíše mezi povedené akce dnešního utkání. Míč totiž nalezl pouze obránce Caluma Chamberse, který jej bez váhání odkopává do bezpečí.
13
Ben Gibson nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odvrátil centrovaný balón Šindžiho Okazakiho na rohový kop. Budeme tak sledovat vůbec první roh v tomto utkání.
12
O rozehrávku standardní situace se samozřejmě postaral Riyad Mahrez, jenže jeho technická rána skončila pouze ve zdi hráčů. Hosté však i nadále zůstávají v držení míče.
11
K odraženému míči se na hranici šestnáctky dostal kanonýr Riyad Mahrez. Obránce mu na jeho zasekávačku skončil i s navijákem a následně pak Ben Gibson fauloval. Leicester bude zahrávat standardní situaci z hodně dobré pozice.
10
Christian Fuchs se postaral o dlouhý míč z autového vhazování, který směřoval až do šestnáctky soupeře. Obrana Middlesbrough si ale s celou situací poradila a odkopla balón do bezpečí.
9
Riyad Mahrez nedokázal ani nadvakrát zpracovat skákavý míč u postranní čáry a výhodu autového vhazování z vlastní poloviny tak budou mít domácí hráči.
8
Rozehrávka se ale hostujícímu celku vůbec nepovedla. Centrovaný míč Andyho Kinga totiž skončil pouze v náruči brankáře Bradleyho Guzana.
7
Adam Forshaw si počínal v souboji s Dannym Simpsonem za hranicí pravidel. Rozhodčí byl až příliš blízko, a tak si faulu dobře všiml. Leicester bude rozehrávat standardní situaci z poměrně velké vzdálenosti od brány.
6
Fábio svým dlouhým pasem našel výborně rozběhnutého Gastóna Ramíreze, který si ale nedokázal zpracovat skákavý míč a balónu se tak zmocnil gólman Kasper Schmeichel.
5
Adama Traoré se hnal s míčem po pravé straně a už to vypadalo, že se dočkáme první zajímavé příležitosti. Hostující hráč ale v poslední chvíli hodně nešikovně uklouzl a balón tak skončil jen za brankovou čárou.
5
Jenže ani hosté nedokázali udržet míč na svých kopačkách po delší dobu. Gastón Ramírez výborně vybojoval míč a poté jej přihrává až dozadu na brankáře.
4
Nepřesná přihrávka Antonio Barragána skončila pouze za postranní čarou u střídaček. Leicester tak bude mít výhodu autového vhazování.
3
Álvaro Negredo si připsal na svém konto pouze zbytečný útočný faul na Daniela Amarteye. Hosté na nic nečekají a okamžitě rozehrávají.
2
Odkop Kaspera Schmeichela z vlastní šestnáctky byl až příliš dlouhý. Calum Chambers pouze kontroloval, jak balón doskákal za brankovou čáru na druhé straně hřiště.
2
V úvodních sekundách zápasu sledujeme poměrně velké množství nepřesností. Andy King sice vyhrál hlavičkový souboj, ale míč skončil pouze u Fábia.
1
Domácí si ale míče moc dlouho neužili. Po nepřesné přihrávce Adama Claytona se balón dostává ke kopačkám Roberta Hutha.
1
Fotbalisté Middlesbrough se postarali o úvodní rozehrávku v utkání.
1

Middlesbrough FC: Guzan – Barragán, Chambers, B. Gibson (C), Fábio – de Roon, Clayton, Forshaw – Traoré, Negredo, G. Ramírez.
Náhradníci: Konstantopoulos – Espinosa, Friend, Downing, Leadbitter, Stuani, Rhodes.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez, N. Mendy, Amartey, A. King – Okazaki, Ulloa.
Náhradníci: Zieler – Chilwell, L. Hernández, Wasilewski, Gray, Albrighton, A. Musa.

Rozhodčí: R. Madley – M. Perry, P. Kirkup.
Middlesbrough FC

Ani fotbalisté The Boro na tom nejsou úplně nejlépe. Po devatenácti zápasech mají na svém kontě osmnáct bodů a záporné skóre 17:22, což je řadí až na šestnácté místo právě za Leicester. Hráči Middlesbrough se v tomto střetnutí nemohou opřít o statistiku vzájemných zápasů, neboť Leicester porazili naposledy v roce 2002.
Leicester City

Obhájce triumfu se zatím v letošní sezóně poměrně trápí. Svěřenci Claudia Ranieriho se po devatenáctém kole nacházejí až na patnácté pozici a od sestupových příček je dělí pouze šest bodů! Aby toho nebylo málo, tak se bude muset Leicester obejít v tomto duelu bez svého nejlepšího kanonýra Jamieho Vardyho, který si stále odpykává disciplinární trest. Leicester City nevyhrál na hřišti soupeře už devět zápasů v řadě, což je poměrně dost špatná bilance.
Nádherné pondělní odpoledne při sledování textového online přenosu z jedné z nejlepších fotbalových lig na světě. Anglická Premier League má dnes na svém programu 20. kolo a my se společně podíváme na úvodní střetnutí dnešního dne a to konkrétně mezi Middlesbrough FC a Leicesterem City. Na sledování jednoho z prvních fotbalových přenosů v roce 2017 vás srdečně zve Štěpán Hladký, který vás bude zároveň celým zápasem provázet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.