Premier League - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Watford : Leicester - 26. prosince 2017   16:00

Watford
45+1' Wagué  • 65' Schmeichel(vl.)
2:1
(1:1)
Leicester
37' Mahrez  (Albrighton)
Watford
Gomes – Janmaat, Wagué, Kabasele, Zeegelaar – Cleverley, Watson (87. Prödl), Doucouré – Carrillo (90. Sinclair), Richarlison, Pereyra (44. Okaka).
Bachmann – Prödl, Sinclair, Gray, Holebas, Capoue, Okaka.
Kavanagh – Betts, Masseyová
Vicarage Road, Watford
Leicester
Schmeichel – Dragović (73. Gray), Maguire, Morgan, Chilwell – Mahrez, A. King (84. Ulloa), Albrighton, Ndidi – Okazaki (73. Slimani), Vardy.
Hamer – Gray, Slimani, Ulloa, James, Fuchs, Benalouane.

SESTŘIH Premier League: Watford - Leicester 2:1

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Watford dnes vydřel nesmírně cenné tři body! Nad dobře hrajícím Leicesterem dokázal vyhrát těsně 2:1, když zejména v závěru stáli při domácích doslova všichni svatí... Hosté si dnes minimálně bod zasloužili, ale nakonec odjíždí s prázdnou.
90+3'
90+1'
Zákroky brankáře Leiceseteru Schmeichela – 0.
90+1'
Zákroky brankáře Watfordu Gomese – 4.
90+1'
Rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty, hosté na polovině Watfordu.
90'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází André Carrillo, přichází Jerome Sinclair.
89'
Útočná akce Leicesteru končí odpískaným ofsajdem, v závěru mají hosté ale drtivou převahu.
88'
Žlutou kartu dostává Marvin Zeegelaar (Watford FC).
88'
Kasper Schmeichel (Leicester) nyní pod tlakem při rozehrávce od vlastní branky, zvládl odkopnout míč dřív, než k němu dosprintoval útočník Watfordu.
87'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Ben Watson, přichází Sebastian Prödl.
86'
A vzápětí další pohotový zákrok Gomese, který zachytil míč před brankovou čárou, po hlavičce Leonardo Ulloa (Leicester).
85'
Ouuu, fantastický zákrok Heurelho Gomese, který se vrhl proti střele Wese Morgana, jež pálil z hranice malého vápna!
84'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Andy King, přichází Leonardo Ulloa.
83'
Závěrečné minuty zápasu jsou hodně nervózní, hosté se snaží o vyrovnání, ale jejich hře nyní chybí potřebný klid.
82'
Ben Chilwell (Leicester) chybuje, k míči se dostává Tom Cleverley, který poté vypálil, ale branku minul.
81'
Špatně hozeným autem končí akce Leicesteru, nakonec si Andy King (Leicester) vysloužil žlutou kartu za faul, který zastavil rodící se brejk domácích.
81'
Kasper Schmeichel (Leicester) jde s míčem, při rozehrávce od branky, odvážně hodně dopředu, poté jeho dlouhý výkop odvrací do autu obránce Janmaat.
80'
Zatím se vyrovnání nedočkáme, hosté faulují a o míč tak přicházejí.
78'
Domácí se opět neprosazují, dopředu tak jdou fotbalisté Leicesteru, dočkáme se vyrovnání?
77'
Domácí jsou zpět na útočné polovině, Richarlison ale v poklidu nechává míč, směřující na roh, domácí tak budou rozehrávat z levé strany.
75'
Nepřesný pas domácích na pravé křídlo, hosté vhazují z levé strany.
73'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Islam Slimani.
73'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Aleksandar Dragović, přichází Demarai Gray.
72'
Kromě gólové situace se ale domácím dnes rohové kopy vůbec nevedou, platí to i pro tento roh.
71'
Watford získává rohový kop z levé strany.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut, v nichž budou domácí hájit těsné vedení, naopak Leicester bude muset zabojovat, dobře rozehraný zápas hosté pomalu ztrácí...
69'
Potleskem diváků končí akce Leicesteru, který míč ztrácí.
68'
Leicester pod tlakem při vlastní rozehrávce, domácí jdou, po dokonaném obratu, aktivnější.
67'
Watford znovu v útoku, tentokrát akce domácích končí nepřesným centrem z levé strany.
65'
Watford právě vstřelil branku!
Hosté znovu faulovali, domácí Tom Cleverley rozehrál volný kop z pravé strany, poslal míč před Doucourého, který z ostrého úhlu ještě stihl míč napálil na branku. Míč prošel KASPERU SCHMEICHELOVI za záda a byť ještě na brankové čáře zasáhl Ben Chilwell, který míč odkopl, je to gól. Dokonce vlastní.
64'
Abdoulaye Doucourému (Watford) se nepovedlo prostřelit bránící val před sebou, míč nakonec končí v autu, hosté vhazují z levé strany.
63'
Watford získává zajímavou standardku z levé strany, na útočné polovině.
62'
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
61'
Marc Albrighton (Leicester) nyní volil přihrávku z levé strany na střed vápna, kde stál Jamie Vardy, ale pas odvrátil na roh bránící Watson.
60'
Je za námi hodina hry, stav stále nerozhodný, ale vzhledem k předváděné hře není rozhodně vyloučeno, že ve zbývající půl hodině gól nepadne.
58'
Nyní je živo před oběma šestnáctkami, ale všem akcím vždy chybí více přesnosti.
56'
Andy King (Leicester) fauluje na své polovině, volný kop pro Watford.
55'
Kasper Schmeichel (Leicester) žene své obránce dál od vápna a poté posílá míč na polovinu Watfordu hrají domácí.
53'
Leicester je zpět na útočné polovině, získává autové vhazování z pravé strany.
52'
Asistenta na pomezí, Masseyová, má praporek nahoře, signalizuje ofsajd Leicesteru, který je posléze odpískán.
51'
Jamie Vardy (Leicester) zabojoval na levém křídle, dobrou práci ale odvedl bránící Okaka, který mu nedovolil téměř nic.
50'
Z následného rohového kopu se Leicester nedokázal prosadit, dopředu jdou domácí.
49'
Abdoulaye Doucouré (Watford) odcentroval z levé strany, ale hosté se ubránili, sami nyní zkouší brejk, míč končí v autu.
48'
Watford v úvodu druhé půle aktivnější, zatím nepustil soupeře k vlastnímu vápnu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
První poločas skončil remízovým výsledkem 1:1. Leicester byl většinu času lepším mužstvem a zaslouženě se dostal do vedení. Domácím se však v závěru podařilo po rohovém kopu vyrovnat a nakonec nechybělo mnoho, aby v posledních sekundách dali druhý gól! Richarlison ale znovu šanci nevyužil, tentokrát napálil míč do tyče.
45+4'
45+3'
A ještě gólová šance, Richarlison (Watford) trefuje z levé strany tyč!
45+3'
Poslední sekundy prvního poločasu, Watford se drží na polovině Leicesteru.
45+2'
Tři minuty se rozhodl sudí Kavanagh nastavit, nyní se hraje na polovině Watfordu.
45+1'
Domácí rozehráli rohový kop z levé strany, míč se odrazil od bránícího Cihlwella před MOLLA WAGUÉHO, který ho pohotově doklepl do branky.
45'
Rohový kop pro Watford, domácí rozehrají z levé strany.
44'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Roberto Pereyra, přichází Stefano Okaka.
44'
Na lavičce Watfordu nějaký pohyb – do hry se chystá Stefano Okaka!
43'
Potom gólman Leicesteru nakopl míč k vápnu, kde proskočil mezi nohama bránícího Cleverleyho a skončil mimo hřiště, je z toho roh pro Leicester.
42'
Série faulů u půlící čáry, nakonec míč získávají hosté, kteří rozehrávají. Dokonce Kasper Schmeichel doběhl od branky...
41'
Akce Ricahrlisona byla zatím jediná vážnější akce Watfordu, jinak se domácí v dosavadním průběhu na moc nezmohli, nyní se opět brání.
40'
Mohlo být vyrovnáno! André Carrillo (Watford) efektně vysunul Richarlisona, který si mezi obránci krásně naběhl do vápna, Schmeichelovi ještě udělal kličku, ale dostal se z úhlu a nakonec napálil míč jen do boční sítě.
39'
Pro Watford samozřejmě komplikace, nicméně celkem zasloužený trest po předváděné hře, s níž se zatím domácí prezentují.
37'
Leicester právě vstřelil branku!
Okazaki vysunul na levém křídle Marca Albrightona, ten se dokázal zbavit bránícího hráče a z otočky i odcentrovat před branku. Tam si prostor udělal RIYAD MAHREZ, který dokázal hlavou poslat míč do branky.
37'
Nic nového, ani Leicester neohrozil branku soupeře po rohovém kopu.
36'
Molla Wagué (Watford) zasáhl po přihrávce Wese Morgana, která směřovala před branku domácího týmu, roh pro Leicester.
36'
Tom Cleverley (Watford) odcentroval z pravé strany, jenže sotva míč dolétl do vápna, odpískal hlavní sudí útočný faul.
35'
Třeba se na skóre něco změní nyní, kdy André Carrillo (Watford) vybojoval rohový kop pro svůj tým.
34'
Na obou stranách je k vidění zatím zbytečně moc nepřesností, spousta přihrávek a centrů nenajde adresáta, nelze se divit aktuálnímu skóre.
33'
Po autovém vhazování z pravé strany se dostal ke střele zpoza vápna Riyad Mahrez, s jeho střelou ale neměl Heurelho Gomes příliš práce.
32'
Marc Albrighton (Leicester) poslal míč do vápna, kde celkem v klidu odvrací míč do autu obránce Watfordu.
31'
Hra se bleskově přelévá ze strany na stranu, Watford nevyužil volný kop v blízkosti vápna a témuž nyní budou muset domácí čelit při volném kopu Leicesteru.
30'
Aleksandar Dragović (Leicester) stáhl na trávník Carrilla a dostal právem žlutou kartu.
30'
Nic z toho opět není, z pohledu Watfordu, rohové kopy zatím domácím vůbec nejdou.
29'
Hosté se ubránili, Watford má ale roh, ten z pravé strany rozehrává Tom Cleverley.
28'
Následně ale Wes Morgan (Leicester) fauluje Cleverleyho, Watfrod zůstane na útočné polovině.
28'
Nakonec z toho je roh pro Watford, domácí rozehrávají z levé strany, míč jde znovu na bližší tyč a znovu z toho nic nebude.
27'
Watford reaguje rychlým protiútokem, domácí se usazují na útočné polovině.
26'
Jamie Vardy (Leicester) v gólové šanci, dostal se za obranu Watfordu, byl sám před Gomesem a branku netrefil... zlostí poté kopl do brankové konstrukce.
25'
Leicester s míčem na své polovině, Onyinye Wilfred Ndidi přenáší hru z pravé strany na levou, ale míč zachytil obránce Watfordu.
24'
Další nepřesnost v kombinaci Watfordu, Tom Cleverley centruje z levé strany do míst, kde není nikdo z jeho spoluhráčů.
23'
Nepřesný nákop Watfordu, Morgan kontroluje dráhu míče, pro který si jde Kasper Schmeichel.
22'
Jamie Vardy hledá před pokutovým územím Watfordu Mahreze, ale přihrávku zachytil obránce.
20'
Akce Watfordu, domácí se po pravé straně dostali až na útočnou polovinu, před Pereyrou odkopává Marc Albrighton do autu.
19'
Z rohového kopu se Leicester nedokázal prosadit, míč má Heurelho Gomes (Watford), který bude vykopávat.
18'
První zajímavá akce zápasu, Ben Chilwell (Leicester) odcentroval z levé strany, ve vápně hlavičkuje Okazaki, míč vyškrábl nad branku gólman Watfordu.
17'
Christian Kabasele (Watford) opět nedal šanci na levé straně Vardymu, který vybojoval alespoň autové vhazování.
17'
Hosté zkusili rychlý protiútok, který ale končí odpískaným ofsajdem Riyada Mahreze, jež si naběhl na pas z levé strany.
16'
Centr směřoval na bližší tyč, kde si defenzivní úkoly splnil Jamie Vardy.
16'
A je tu první rohový kop pro Watford, domácí rozehrají z levé strany.
15'
Jamie Vardy (Leicester) to nyní s bojovnosti na polovině soupeře přehnal, útočný faul.
14'
Watfordu se zatím na polovině soupeře vůbec nedaří, hosté jsou stále o něco lepší.
13'
Leicester rozehrál volný kop, ale vzápětí akce hostů končí odpískaným útočným faulem Wese Morgana.
12'
Christian Kabasele (Watford) končí na trávníku po zákroku na Okazakiho, při kterém se sám zranil. Za ostrý skluz dostává žlutou kartu.
11'
Na druhé straně v nouzi odkopává Kasper Schmeichel míč do autu, Daryl Janmaat bude vhazovat.
10'
Watford ubránil jak rohový kop, tak následné autové vhazování, kdy Aleksandar Dragović poslal míč z pravé strany do vápna.
9'
Hosté rozehráli volný kop z levé strany, míč letí do vápna, domácí se sice ubránili, ale nakonec Leicester vybojoval roh.
8'
Jenže míč okamžitě získávají hosté, Marc Albrighton (Leicester) zkoušel průnik po levé straně, kde byl faulován Benem Watsonem, jež za tento zákrok dostal žlutou kartu.
7'
Daryl Janmaat (Watford) si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
6'
Leicester zatím jasně aktivnější v úvodu zápasu, i nyní hosté drží míč.
5'
Domácí rozehrávají, ale míč se vrací až k Heurelho Gomesovi, který rozehrává od branky.
4'
Harry Maguire (Leicester) fauluje u půlící čáry a po zásluze vidí žlutou kartu.
3'
Christian Kabasele (Watford) ubránil Jamie Vardyho, na levé straně, hosté ale vhazují.
2'
Aleksandar Dragović (Leicester) padá na polovině Watfordu, ale nepíská se faul, domácí mohou vhazovat z levé strany.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Watford FC: Gomes – Janmaat, Wagué, Kabasele, Zeegelaar – Cleverley, Watson, Doucouré – Carrillo, Richarlison, Pereyra.
Náhradníci: Bachmann – Prödl, Sinclair, Gray, Holebas, Capoue, Okaka.

Leicester City: Schmeichel – Dragović, Maguire, Morgan, Chilwell – Mahrez, A. King, Albrighton, Ndidi – Okazaki, Vardy.
Náhradníci: Hamer – Gray, Slimani, Ulloa, James, Fuchs, Benalouane.

Rozhodčí: Kavanagh – Betts, Massey.
LEICESTER CITY
Leicester prožívá jiné, mnohem povedenější období, než Watford. Skvělé výsledky v listopadu a prosinci dostaly Leicester do horních pater tabulky a byť ho od Watfordu dělí jen dvě místa, náskok je pětibodový! Leicester se může pochlubit prosincovou bilancí čtyř ligových výher v řadě se skóre 10:4. Pak sice přišla prohra 0:3 s Crystal Palace, které po nepovedeném úvodu ligy zažívá herní renesanci, ale v posledním ligovém duelu s Manchesterem United prokázal Leicester svou snahu rvát se o výsledek. Konečnou remízu 2:2 zajistil Harry Maguire gólem ve čtvrté minutě nastaveného času!
WATFORD FC
Watford prožívá již měsíc nepříjemnou výsledkovou krizi. V šesti ligových duelech získal pouhý bod za remízu 1:1 s Tottenham. Ani tento velmi dobrý výsledek proti silnému soupeři ale změnu nepřinesl. Watford dál prohrával, v Burnley 0:1, na hřišti Crystal Palace 1:2, doma s Huddersfieldem 1:4 a naposledy před Štědrým dnem 0:1 v Brightonu. V tabulce se Watford drží přesně v polovině, ale pozice v popředí Premier League postupně vyklízí a nyní se spíše ohlíží pod sebe, než před sebe. Bude zápas s Leicesterem znamenat změnu?
Poslední vzájemné ligové zápasy
07.11.2015 • Leicester – Watford 2:1
05.03.2016 • Watford – Leicester 0:1
19.11.2016 • Watford – Leicester 2:1
06.05.2017 • Leicester – Watford 3:0
Vítejte u on-line přenosu utkání dvacátého kola anglické Premier League, v němž domácí WATFORD FC přivítá LEICESTER CITY. Utkání se odehraje na stadionu Vicarage Road ve Watfordu a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Chris Kavanagh, na pomezí Lee Betts se Sian Masseyovou. Čtvrtým rozhodčím je delegován Andre Marriner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.