Premier League - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Manchester Utd. - 17. prosince 2017   15:15

West Brom
77' Barry (J. Evans)
1:2
(0:2)
Manchester Utd.
28' R. Lukaku  (Rashford) • 35' Lingard  (Mata)
West Brom
Foster – Nyom, Hegazy, J. Evans (C), Gibbs – Yacob (46. Barry) – Livermore, Krychowiak (71. Brunt), McClean, Burke (64. Jay Rodriguez) – Rondón.
Myhill – Barry, Brunt, Field, McAuley, Jay Rodriguez, Robson-Kanu.
Taylor – Child, Lennard
The Hawthorns, West Bromwich
de Gea – A. Valencia (C) (66. Rojo), Smalling, P. Jones, Young – A. Herrera, N. Matić – Mata, Lingard (86. McTominay), Rashford (79. Martial) – R. Lukaku.
Romero – Ibrahimović, Martial, Lindelöf, McTominay, Shaw, Rojo.

SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Manchester United 1:2. Na výhru favorita stačilo 8 minut

Dnešní zápas je u konce, Manchester United byl první hodinu zápasu jasně lepším týmem, kontroloval hru, ale poté se cosi zlomilo a aktivitu přebrali domácí. Také byli odměněni gólem Barryho, nicméně více toho už nestihli, a tak si 3 body odváží Manchester United. Pro tuto chvíli je to ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji vám hezký zbytek dne.
90+5'
90+5'
Rondón vidí žlutou kartu za nesportovní chování, je konec.
90+5'
Žlutou kartu dostává Marcos Rojo (Manchester United).
90+4'
Rondon fauloval Jonese, čímž je dnešní zápas zřejmě ukončen.
90+4'
Martial s Matou se nesnažili zakončit, ale pouze drží čas u rohového praporku.
90+4'
Anthony Martial nyní ukázal skvělé individuální dovednosti, když se prosmýkl mezi dvěma hráči a nechal se faulovat. Hosté budou kopat standardní situaci za hranicí velkého vápna.
90+3'
Matić vidí žlutou kartu za zdržování.
90+3'
Herrera faulovaný na středu hřiště, čas pro WBA plyne velmi rychle.
90+2'
Velká škoda i na druhé straně. Romelu Lukaku před sebou měl pouze jednoho obránce, toho si oběhl, následně i zakončil, ale mezi tři tyče to nešlo.
90+2'
West Bromwich nesmírně tlačí na obranu soupeře, United hrají zataženě, do konce zbývají necelé tři minuty.
90+1'
Barry se dostal k zakončení ve vápně Manchesteru, ale jeho pokus dokázal jeden z obránců zblokovat.
90'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
McTominay faulovaný na útočné polovině, Manchester s rozehráním standardní situace rozhodně nikam nespěchá.
89'
Lukaku s Martialem proběhli na polovinu soupeře a nutno dodat, že měli řádnou smůlu. Anthony Martial mohl běžet zcela sám, ale finální přihrávku do brejku zachytil jeden z obránců špičkou kopačky ve skluzu.
88'
Míč se odrážel v malém vápně Manchesteru, nakonec ale nedokázal nikdo z domácích zakončit! Tohle je velká škoda pro West Bromwich Albion. Vše ukončil sudí Taylor, když Hegazy kopl brankáře de Geu.
87'
Marcos Rojo chyboval ve vlastním vápně, bude z toho roh.
86'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Scott McTominay.
85'
Rodriguez si naskočil na centrovaný míč z levé strany, opřel se do něj hlavou, ale nedokázal zamířit přesně.
85'
Manchester United se ubránil, domácí si ale míč ihned vybojovali zpět na své kopačky.
84'
Rondon vybojoval pro svůj tým rohový kop. Domácí začínají svého soupeře čím dál tím více mačkat do defenzívy!
83'
Hráči Manchesteru nyní trestuhodně chybovali v rozehrávce, domácí ale nedokázali tyto chyby trestat.
82'
Střela Jaye Rodrigueze neměla dostatečnou razanci, a tak nemohla skončila za zády brankáře de Gey.
81'
Hráči Manchesteru nyní nehrají vůbec dobře, jejich pasivita by se jim mohla vymstít.
80'
Domácí jsou nyní jasně aktivnějším týmem, Manchester je naopak nesmírně zaskočený z inkasovaného gólu.
79'
Martial hrál v souboji s Nyomem až příliš tvrdě, sudí ale kartu vytahovat nebude. Obránce WBA je v péči lékařů.
79'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Anthony Martial.
77'
West Brom právě vstřelil branku!
Jenže po rohovém kopu se West Brom přeci jen prosazuje! GARETH BARRY si našel odražený míč a z bezprostřední blízkosti jej poslala za záda bezmocného Davida de Gey.
77'
Jones hlídal ve vápně Rondona, ale upadl, a tak mohl útočník WBA pokračovat v útočné akci. S míčem se ale příliš dlouho otáčel, a tak nakonec nedokázal zakončit dobře, z jeho šance bude pouze roh.
75'
Brunt se dostal ke střele z osy hřiště, ale jeho rána skončila vysoko nadbřevnem. David de Gea mohl zůstat ledově klidný.
74'
Rondon chycen v ofsajdu, K míči se tak znovu vrátí Manchester.
74'
Nepřesnosti na straně Manchesteru vyústily ve ztrátu míče, West Brom bude na vlastní polovině vhazovat.
73'
Manchester United drží míč a snaží se o maximální kontrolu zápasu. West Bromwich sice napadá, ale nemůže se k balónu dostat.
71'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Grzegorz Krychowiak, přichází Chris Brunt.
70'
Útočný faul Livermora, domácí budou střídat.
69'
Nikoliv, následně je tu navíc útočný faul Rondona, a tak bude s míčem hrát Manchester.
68'
West Bromwich bude rozehrávat rohový kop. Podaří se domácím snížit na rozdíl jednoho gólu?
66'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Antonio Valencia, přichází Marcos Rojo.
65'
Valencia ihned odchází k lékařům s nataženým stehenním svalem.
64'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Oliver Burke, přichází Jay Rodriguez.
62'
Young hledal na zadní tyčce Lukakua, nicméně centr byl poněkud přetažený, a tak se vše obešlo bez zakončení.
60'
Hodina hry je za námi, Manchester United stále vede 2:0 a zdá se, že o vedení jen tak nepřijde, neboť téměř celý druhý poločas hrál s míčem na kopačkách.
58'
Lingard dostal přihrávku do vápna soupeře, ihned vypálil, ale brankář Foster jeho ránu dokázal zneškodnit.
57'
Rashford se dostal k další střele z hranice velkého vápna, tentokrát dokázal prostřelit hromadu těl, ale nezamířil mezi tři tyče.
56'
Rashford si to hodil na druhou nohu, pokusil se zakončit, ale jeho pokus byl zblokovaný.
55'
Clarkovi se podařilo prudce odcentrovat, byli tam hned dva domácí hráči, ale ani jeden nedokázal zakončit! Velká škoda pro West Bromwich Albion.
53'
Marcus Rashford dostal loktem od Hegazyho, nicméně sudí faul neodpískal. Mladičký Angličan si to šel vyřídit sám a vidí žlutou kartu za nesportovní chování. Těžko se dá pochopit, že Hegazy kartu nedostal, neboť byl v potyčce velmi aktivní.
52'
McClean se nyní hodně zlobí, že na něj nebyl odpískán faul. Sudí Taylor si ale byl výrokem jistý a nechává hru pokračovat.
51'
Manchester drží míč a snaží se postupným útokem vykombinovat defenzívu soupeře.
49'
Lukaku si nabíhal za obranu, Rashford mu tam také přihrávku dal, ale Belgičan se při přebírání míče nacházel v ofsajdu.
47'
Gibbsova střela nemohla nijak ohrozit branku Davida de Gey, neboť mířila o dobré dva metry vedle.
46'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Claudio Yacob, přichází Gareth Barry.
46'
První poločas je za námi, Manchester United potvrdil roli favorita a vede v zápase už 2:0. O góly se postarali Lukaku a Lingard. Manchester kontroloval celý poločas hru, nicméně příliš mnoho šancí k vidění nebylo. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle, zůstaňte s námi!
45+1'
45+1'
K odraženému míči se za vápnem dostal Ashley Young, ihned se pokoušel pálit, ale obrana tuto střelu zblokovala.
45+1'
Manchester United bude rozehrávat rohový kop. K míči se staví Mata, u praporku stojí také Lingard.
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
44'
Livermore vyslal poměrně prudkou ránu z dobrých osmnácti metrů, ale jeho střelu dokázal David de Gea nadvakrát zneškodnit.
43'
Ashley Young si na Livermora nepřišel, WBA už míří do rychlého útoku.
43'
McClean poslal Smallinga k zemi, ani zde se ale udělovat karta nebude. Valencia bude rozehrávat z vlastní poloviny.
42'
Centr McCleana byl až příliš dlouhý, míč končí v zámezí, a tak bude David de Gea odkopávat od své branky.
41'
Akce West Bromu měla jepičí život, Manchester má již opět míč ve své moci a tlačí se kupředu.
40'
Z rohu se hostujícímu týmu nepodařilo nic vytěžit, míč ale nadále drží.
39'
Svižné přihrávky nyní vyřadily obranu West Bromu ze hry. Bude z toho ale pouze rohový kop.
37'
Manchester United nadále tlačí na obranu soupeře, ta je nyní nastěhovaná ve svém vápně.
35'
Manchester United právě vstřelil branku!
A je to o dvě branky! Mata předal na velkém vápně míč JESSÉMU LINGARDOVI, který na nic nečekal a tvrdě vypálil. Jeho střele změnil směr Hegazy, a tak ani tentokrát brankář Foster neměl nárok zakročit.
34'
Velká šance West Bromu! Nyom dal Rashfordovi jesličky, prosmýkl se do vápna a přesně nacentroval na Rondona. Ten ale nedokázal přes Smallinga vůbec dobře zakončit.
32'
Burke si v souboji jeden na jednoho se Smallingem neporadil, anglický stoper jej čistým skluzem obral o balón.
31'
Lukaku si obhodil svého strážce, už se blížil k vápnu soupeře, ale nakonec byl čistě odzbrojen.
30'
Hosté kontrolují hru, s míčem si nyní přihrávají na vlastní polovině a vyčkávají, zdali se v obraně soupeře neotevře okénko, kudy by se dalo proskočit.
28'
Manchester United se ujímá vedení! Marcus Rashford vyslal milimetrový centr na hlavičku ROMELA LUKAKUA, který to trefil naprosto bezchybně, Ben Foster zde neměl žádnou šanci.
26'
Lukaku si nabíhal do vápna, ale míč se k němu nedostal, obrana jej pozorně dokázala zachytit.
25'
Jonny Evans se ještě pokoušel vrátit centrovaný míč do ohně, ale balón skončil v zámezí, de Gea bude odkopávat.
24'
David de Gea chytil zblokovaný centr domácích až za brankovou čarou, a tak je tu roh pro WBA.
22'
West Brom se nyní ohřál u míče, avšak je třeba dodat, že pouze v pozicích, odkud se zakončit nedá.
20'
Juan Mata nyní vyslal nepřesnou přihrávku, West Brom ale míč zbrkle odkopl na polovinu soupeře, a tak může začít hostující výběr znovu.
19'
Manchester do rozehrávky zapojil i brankáře de Geu, nyní je opět nastěhovaný na útočné polovině.
17'
Herrerův centr do vápna WBA odvrátil Ahmed Hegazy pohotovým odkopem. Hosté se ihned vrátili k míči.
16'
Krychowiak poslal tvrdým zákrokem Herreru k zemi, sudí volí pouze slovní domluvu, na kartu to nebylo.
15'
Hosté si nyní příliš neporozuměli na útočné polovině, míč míří do zámezí, Foster bude odkopávat.
14'
Ashley Young vyslal skvělý centr na Lukakua, ten se ale k hlavičce nakonec nedostal, neboť Gibbs míč odhlavičkoval těsně před nachystaným zakončením Belgičana.
13'
Jeho centr nebyl přesný, míč skončil na přední tyči, kde stepoval Ashley Young.
12'
Rohový kop si zkusí i domácí výběr. Míč si k praporku staví Polák Gregorz Krychowiak.
11'
Manchester United nyní drží míč na útočné polovině a kombinuje s ním, zatím se ale k brance soupeře nemůže dostat.
9'
Rondon vysunul McCleana, ten viděl ve vápně volného Burka, ale ten si míč nedokázal zpracovat, a tak měl dovolenou i brankář na druhé straně.
8'
Centr byl až příliš dlouhý, brankář Ben Foster tak nemusel vůbec zasahovat.
7'
Manchester United bude čelit rohovému kopu, k míči se staví Ashley Young.
6'
Do vápna WBA přilétl velmi zajímavý centr, nicméně nikdo z hostujících hráčů si nenalezl cestu k zakončení.
5'
Rashford se ve vápně soupeře zbavil svého strážce, následně se pokusil i vypálit, ale jeho pokus zblokoval Ahmed Hegazy.
4'
McClean si nabíhal do vápna Manchesteru, ale na centrovaný míč nedosáhl, odkopávat od branky tak bude i David de Gea.
3'
Rashford kombinoval před vápnem soupeře s Lukakuem, následně si ale první jmenovaný ukopl míč do zámezí. Foster bude odkopávat od branky.
2'
Do vápna WBA přilétl vysoký centr, ale nikdo z hostujících hráčů se k němu nedostal, přesto však Manchester zůstane u míče.
1'
West Brom uvedl míč do hry, zápas může začít!
1'

West Bromwich Albion: Foster – Nyom, Hegazy, J. Evans (C), Gibbs – Yacob – Livermore, Krychowiak, McClean, Burke – Rondón.
Náhradníci: Myhill – Barry, Brunt, Field, McAuley, Jay Rodriguez, Robson-Kanu.

Manchester United: de Gea – A. Valencia (C), Smalling, P. Jones, Young – A. Herrera, N. Matić – Mata, Lingard, Rashford – R. Lukaku.
Náhradníci: Romero – Ibrahimović, Martial, Lindelöf, McTominay, Shaw, Rojo.

Rozhodčí: Taylor – Child, Lennard.
Poslední vzájemné střetnutí se odehrálo v dubnu letošního roku, Manchester United remizoval s West Bromwichem na vlastním stadionu 0:0.
West Brom je na tom značně hůře, je předposlední a má pouze čtrnáct bodů. K těm navíc patří skóre 12:22. West Bromwich je ale známý tím, že umí ubetonovat favorizované soupeře. V posledních pěti zápasech dokázal remizovat s Tottenhamem a Liverpoolem.
Manchester United je momentálně na druhém místě, na svém kontě má osmatřicet bodů a kladné skóre 37:11. V minulém zápase hrál Manchester doma s Bournemouthem a doslova utrpěl výhru 1:0 po gólu Romela Lukakua.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z Premier League! Na programu je duel, ve kterém změří síly West Bromwich Albion a Manchester United. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:15, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:15.